17064






  • Vez
    #3587
    Ez korrekt :)
  • TheGOro
    #3586
    Jee tudtam hogy számíthatok rád :))) kössszííí
  • AirborneRanger
    #3585
    Hu de gány ;)
  • TheGOro
    #3584
    Hát én láttam pár tényleg dzsungeles képet ahol aztán tényleg macsétával kő vágni a parajt. Azt majd "Nini! Zizzen egy levél belelövök hátha egy egér" alapon mennek majd a TK-k
  • TheGOro
    #3583
    Egyébként történt 1 kis frissítés, magyarán újjab lehetőség nyílik fikázásra, szal hajrá ne kíméljetek:
    Desert Forces
  • TheGOro
    #3582
    Az oldal nem ezt tükrözi, de ne menjünk bele...
  • Lacc
    #3581
    Hajjaj már én is alig várom a bf:vietnamot. Nekem bejön a dzsungelharc. Igaz hogy ebben is annyi dzsungel lesz mint a Tobrukon, de attól még jó az :P
  • Danny
    #3580
    Postal rula...
  • vezerkutya
    #3579
    Nem tudom mi a bajod a ligaval.
    Kb 7 klan jelentkezett.
    7X 10 =70
    az mar nem is rossz szerintem.
    de te tudod.
    Sztem nepszeru a DC
  • TheGOro
    #3578
    Amúgy a HL2-re én is kiváncccsi vagyok mi lesz belőle, ha lesz ecce valami belőle, má most nagyon sok mod ot fejlesztgetnek rá pedig még kéz sincs.
  • TheGOro
    #3577
    Na BF vietnam lesz az amit kb olyan hosszú életű lesz nálam mint a secret weapon 1 hét múlve uninstall azt jóvan. Szal nem sokat fogtok látni dzsungelt gyujtogatni, főleg mivel inkáb öregasszonyokat szeretek felgyújtani de arra ott van a postal 2...
  • Borg
    #3576
    Gondolom, de a játékélmény talán nyújt valami újat is.
  • TheGOro
    #3575
    most konkrétan melyikre gondolsz? BF Vietnám??? Ne hogy azthidd hogy nobug-os product lesz.
  • Borg
    #3574
    Én is áttérek rá, szvsz a HL2 mellett talán ez a legígéretesebb játék a multiplayer stilusban.
    Kicsit elegem van már a mostani bughalmaz BF motorból.
  • TheGOro
    #3573
    Egyébként köszi hogy modifikáltatok a lap "zene" részén így már számomra is élvezhető
  • TheGOro
    #3572
    Egyébként a DC népszerűségét, ne a "liga" népszerűségén mérd le.
  • TheGOro
    #3571
    De továbbra is lesznek hívői, követői a játéknak, amíg ki nem jön 1 ugyanilyen 21. századi bizbaz, ezerszer jobb effektekkel, hatalmas élő interaktív pályákkal több ezres játékossal... stb. Hmm de jó álom :)) Vaaa létrehozok 1 saját fejlesztőtímmet, saját magammal azt nekiállok kúbézikben :) aztán szidhatjátok az anyucimat hogy hol a fenébe van má a pöccs, buggzik, laggzik mint állat
  • TheGOro
    #3570
    A neven még van mit csiszolni :)
  • Petko
    #3569
    jah hát ez van. mind1, ha kijon a bf vietnám, most ezennel előre bejelentem, hogy onnantól kezdve a dw át lessz nevezve, jw re (Jungle Warefare) :)

    addig is nezzen mindenki el a hivatalos hq ra
  • Borg
    #3568
    Hiába no, kezd döglődni a DC is, csakúgy, mint pár hónapja a BF... egyszer minden játékot utólér ez.
    Még szerencse, hogy örülök ha 1 féle játékra jut időm néha a héten, mert különben már a DC nem lenne sehol:) De igy nincs időm másokat kipróbálni, szal...
  • Lacc
    #3567
    Látom nagy sikere van ennek a ligának :)
  • TheGOro
    #3566
    Hajrá, hajrá a remény hal meg utoljára
  • vezerkutya
    #3565
    TS Zolly irj ujra nem kaptam meg.
    [email protected]
  • TheGOro
    #3564
    bittos te jobban emlékszel, lehet hogy kérdeztem, de akkor vagy nem kaptam választ, vagy nem tom... mindenesetre nem is nagyon érdekelt valószínüleg, csak írtam valamit amire lehet reagálni amíg én konzolba beszenvedem a kicket
  • TheGOro
    #3563
    jajaja 1 kis időre elpicsult az axelero
  • traXion
    #3562
    Bizony, köszönöm szépen. Mondjuk kérdezted, de nem ellenkeztél. Nem flame gyanánt mondtam, csak, hogy tisztában legyünk a tényekkel.
  • Yan
    #3561
  • SinClaiR
    #3560
    felraktam, kipróbáltam, baró :)
    Akkor nem csak nekem nem akart felmenni a mail serverre se:)
  • TheGOro
    #3559
    Nem de ha akarod! Egyébként már CB-s kedvéért rugtam ki embert, és nem kérdeztem a miértet
  • TheGOro
    #3558
    Flame powa.
    Ma olyan jót bowlingoztam a goldcrownban, 1ik osztálytársam helyett 116-ot gurítottam, magamnak meg 111-et. Jó mi! :))
  • Yan
    #3557
    Azé remélem az összes CB-s nem lesz kirúgva a DW-röl?
    Ugye Goro.
  • TheGOro
    #3556
    megoldás kell 1 DC szerver az axelero adatparkba :))
  • AirborneRanger
    #3555
    ja montad de még akkorsenemá gamolni akarok :)
  • TheGOro
    #3554
    má montam mé
  • AirborneRanger
    #3553
    jah ugytünik sg megy a többi meg baszik bejönni
  • TheGOro
    #3552
    hal a net axeleró felé
  • TheGOro
    #3551
    gáz van rózsi
  • TheGOro
    #3550
    Roger That!
  • TheGOro
    #3549
    "harmadik fázis amikro valaki elkezd béna csajos scaneket pasetolni" hmm... Na vajon ez melyik angyali gyerek lehet :)
  • Petko
    #3548
    ott a pont :)