17064






  • TS Zolly
    #3628
    Botok ellen sem tudtam megtanulni helizni. Bill-el és egérrel valahogy nem megy. Repülni is csak a suhojal tudok.
  • Lacc
    #3627
    Hát irigyellek hogy van türelmed ilyesmihez, engem 2 perc gyaloglás után is megöl az unalom :))
  • TS Zolly
    #3625
    Megvan bocsátva, hogy zászlót foglalsz Mi használunk TS-t. És a tankot szoktuk fedezni helivel.
    Ha látom a repterünken a sok ácsorgó embert akkor inkább fogom magam nekivágok a terepnek gyalog. Közben elmerengek a világ dolgain, elmélkedek, és a tábortűzön kivűl néha még ellent is legyilkolászok.
  • AirborneRanger
    #3624
    Meg én! Csak nem repcsivel :)
  • TheGOro
    #3623
    Hát számomra te és Pampa vagytok a nagy repülősök
  • CAD
    #3622
    Ez mindig igy van, en is utalom amikor elso repulos emberek toljak a nagy budos semmit, ez akkor foleg gaz ha ellen meg jol tolja es amiatt mosnak le minket, mert az egyszeri repulos tudasa kimerul a belerepulesbe.

    Hogy goro?
  • TheGOro
    #3621
    Ohh én Force-X előtt hajtom fejem ...
  • TheGOro
    #3620
    Csak az a baj hogy mindenki repcsizni akart, míg az ellenség légiereje eggyenlő volt a 0-val
  • TheGOro
    #3619
    Egyébként hatásos módszer sniper ellen, ha a kívánt repcsit nem közvetlenül közelíted meg hanem 1 kicsit össze vissza mész, ugrálsz is kicsit, ezzel nehezítve a sniper dolgát, egyébként marha jó érzés mikor hallod hogy pár mm-re süvítenek el melleted a golyók, s neked meg kutya bajod.
    Jah és már megbocsáss, de a játék célja nem a zászlófoglalás??? Már elnézést hogy pontot kapok érte... Egyébként amikor én említettem a csapatmunkát public-on, kiröhögtek... Szal ebben a játékban igazi csapatmunka kimerül abban hogy megyek tankal azt fedezzé helivel, azt majd meglátjuk... Másrészt mivel publicon senki nem használ közös TS-t így méginkább nehéz a komunikáció, mert hiába szólok hogy ott nem lesz jó, mert oda pont rálátása van a snipernek, és gyere át erre az oldalra. Mire eljut hozzá az üzi, feltéve ha eccer megkapja, addigra már 20x agyonlövik, és ezért főként a chat lag nak köszönhető...
  • TS Zolly
    #3618
    Goronak. Amikor irtam, akkor te már megelőztél.
  • CAD
    #3617
    Akkor is vegtelenul egyszeru, pancelzott jarmube beszalsz... olyanbol azert eleg sok van, megalsz repteren es vagy beszalsz az elso repulobe es keresed / bombazod a snipert, vagy varsz pancelzott jarmube vagy egyszeruen elbujsz, figyelsz, fulelsz honnan jon hang elobb utobb ki tudod szedni, es tarsaid akik hulye modon szaladgalnak, nem huzodnak fedezekbe, jarmube, az csakis az o hibajuk, hogy leszedik oket...

    Elozo irasod nem volt tiszta kinek irtad. Kinek irtad?
  • TS Zolly
    #3616
    De ha az embernek esélye sincs eljutni a radaros repülöig? A másik akinél van meg b....k rá? Na akkor mi van?
  • TS Zolly
    #3615
    Hát nem szilvi volt az. Ez biztos. Meg azis, hogy biztos voltam benne, hogy ezt vagy hasonlót válaszólsz. Arrol mi nem tehetünk, hogy más repcsizni akar de nem tud a kempelő miatt. Nagyon sokat segít a csapaton ha van két repülönk és egy helink, negyaisten még el tud valaki menni a független reptérre.
    Csapat játék szokott menni a publikon is. Nemtom ha war van akkor hogyan szerepelsz, de az itt megitéltek szerint egod miatt nem szeretnék veled egy csapatba lenni. De ez nem csak az én véleményem. Nagyon jó harcos vagy ez vitathatatlan. De a csapatmunka ...
    Az egész nem bántás miatt irtam, hanem azért ha klán nélküli lámákkal játszól akkor légyszives ne a pontokat gyüjsd, hogy te legyél az első és bebizonyisd, hogy te vagy a legjobb ( ezt ugyis tudjuk), hanem a csapat gyözelemre törekedj.
  • CAD
    #3614
    Alias frx | cino, o az FRX klan kivallo mesterlovesze, amiota az eszemet tudom azt csinalja ;>

    Amugy talan nem arulok el nagy titkot, hogy ilyen mesterloveszeket, foleg el alamein-en, de ez igaz szinte barmelyik palyara, radaros repulogeppel pillanatok alatt fel lehet kutatni, es le is lehet szedni ha az ember tud repulni.

    Recept beulsz egy pancelzott jarmube, odahajtasz, kiszalsz, beszalsz, felszalsz, megkeresed, lelovod. Nem nagy trukk, es mukodik mindig, csak ennek alapfeltetele, hogy jo repulos legyen az ember, hisz azert, egy gyalogos eszrevetelehez, nem eleg a radaron lokalizalni, lassan is kell repulni, es gepfegyverrel pillanatok alatt le lehet szedni.
  • TheGOroWork
    #3613
    konkrétan frx|szilvi kempelt a repterünkön, akit legtöbbször én likvidáltam amig nálunk nagy csapatmunka néven folyt az öngyilok, s közben még zászlót is foglaltam hogy legyen hova spawnolni, és hogy mentsem a csapatomat. Ez nem csapatjáték, legalább is publicnak semmi köze nincs ahhoz, és nem is kivitelezhető. Szal amig ti nagy csapatmunkával egyszer leöltétek szilvit azalatt elvesztettük a csatát, mert mindenki repcsizni akart.
  • TS Zolly
    #3612
    Van mégegy észrevételem a legutobbi képpel kapcsolatba. Szitu ugyanaz. Ja a pálya is. Irakiak oldalán voltunk kivételesen. Az más kérdés, hogy ö lett az első, de a csatát elvesztettük. Ha jól emlékszem 34 pontja volt nekem csak 10 valahány. De közben rájöttünk egy-két dologra. Ez csapat játék. Magyarán arrol szól, hogy a másikat segítsük a gyözelem érdekébe. Valahogy ezt nem tapasztaltam(tuk) a kép szerzöjénél. Ö ment a maga feje után és sűgyüjtögette a pontokat. Gore44 és én képesek voltunk számnalanszor lelövetni magunk ( átvitt értelembe), hogy észre vegyük a mi repterünknök kempelö mesterlövészt. Addig nem mentünk el onnént míg nem likvidáltuk. Nagyon sok tásunkat megölt addig. De felkutattuk! Persze addig pontot nem szereztünk, de végülis a repülögépeink biztonságosan fel tudtak szállni.
  • CAD
    #3611
    Faszanyos lett.
  • TheGOro
    #3610
    Na jó8, álmodjatok szépeket, majd szólok Arkangyal kollegának hogy postoljon prá bigés macás piccsört...
  • Danny
    #3609
    Szigorúan csak seggbe! Máshogy sokáig tart!
  • TheGOro
    #3608
    Most olvastam hogy az Opportunity is sikeresen becsapódott a marsba és sikeresen marsra szállt. Gondolom jól megpakolták ramma, hogy kicserélje a Spirit elromlott gagyi no-brand es memóriáit amik még az ECC-t sem tudják. Majd miután megvan megnyomja a reset gombot, és újraindíttya a windows XP mars edition 2004-et
  • TheGOro
    #3607
    baszállhatsz, hogy szeretnéd? előröl, vagy netalántán hátulról???
  • Danny
    #3606
    Baszálhatok? :D
  • TheGOro
    #3605
    Váá hová tart a világ hamarosan Bill Gates-et is csak mint "tiszteletre méltó lovag Bill Gates"-nek lehet hínni.
  • TheGOro
    #3604
    mól% nagyon ismerős annó Klór anyóval überkirályság volt ott rohadni a kémiaterembe 0 kisérlet, meg robbantgatás
  • AirborneRanger
    #3603
    Bazmeg számolás
    tömeg% meg mittomén
  • TheGOro
    #3602
    na szal valamikor a hétvégén
  • TheGOro
    #3601
    Szopbaton fánnolhatnánk eggyet az U'42-ellen
  • Danny
    #3600
    DF meccs nem lesz valamikor a héten?
  • TheGOro
    #3599
    pi elektronfelhő
  • Danny
    #3598
    Szarügy kis katód! :D
  • Danny
    #3597
    Napalmot neki :D
  • TheGOro
    #3596
    Nem majd 20 év múlva, legalábbis a führer szerint
  • AirborneRanger
    #3595
    Fuck holnap kémia doga :)
  • Danny
    #3594
    Előbb jöttem le DW-ről mert nem volt már olyan ember akit 10x nem lőttem még fejbe
  • Danny
    #3593
    Mire teccik gondolni?
  • Danny
    #3592
    Most fox érettségizni?
  • TheGOro
    #3591
    Hmm mi ez a kis esti aktivitás???
  • TheGOro
    #3590
    Lassan de bittosan tudod, csak közbe rémiszgetnek itt a kiséreccségivel meg ilyesmikkel
  • Danny
    #3589
    Ajjaj zörög a haraszt!
  • AirborneRanger
    #3588
    Najóan jóan fasza ez csak még vékonyka :)