17064






  • TS Zolly
    #3668
    Mi ebbe az ellentmondás?! Egyszerübben, hogy a gyengék is megértsék! Nem gyalogolhatsz be az ellenség bázisára, nem állhatsz fel a javitojukra, nem irthatod onnan az ellent. Magyarán hosszabb ideig nem tartozkodhatsz ott. Ha véletlenűl a bázis felett lelőnek, kiugrol, és véletlenűl az utatba kerülőket lelövöd, és elfoglalod a javítón álló járművet, közben kinyirsz egy-két ellent míg igyekszel kifele, az nem BaseCamp. Sniper vagy és lelövöd az ujjászületöket,ez sem az. Repülővel egy-két bombát elvesztesz a bázisuk felett, ez sem BaseCamp. Scud-al a te bázisodról lövöd a bázisukat, ez sem BaseCamp. De ha helivel ott forgolodsz közben ugy tüzelsz mint egy kanca, az már az. Egyszerű a megoldás! Ha van ellenséges elfoglalható zászló, akkor ne is menj oda, mert megkiabálnak, sőt, ha cirkuszolsz akkor ki is rúgnak. Legalábbis az ACC szerverén. Mert ott tiszta harcot akarnak, szerintem jogosan.
  • Cobra.
    #3667
    Igaz, ez kicsit az, de a lényeg a tankos basecampen van. Ami szerintem is tiltandó dolog.
  • Kristo4o
    #3666
    Ez vonatkozik a légtérre is.
    -----Repülő-----, Sniper, és tüzérségi támadás nem számít BaseCamp-nek.
    Szerintem ez ellentmondásos.
  • Cobra.
    #3665
    Mit találsz ellentmondásosnak ? Én úgy gondolom, hogy átmehetsz a bázison és közben megölhetsz embereket, de (amit én is utálok) nem állhatsz be a spawnpoint mellé tankkal és nem ölheted folyamatosan a megszülető embereket. A sniperezés nálam még elmegy, de elég idegesítő, viszont könnyebb ellene védekezni, mint egy tank ellen. Repülővel (helikopterrel) se lehet nagyon basecampelni, mert azt is könnyen le lehet lőni, ráadásul a repülővel elég nagy időközönként tudsz csak lőpozícióba kerülni.
  • Unreal1942
    #3664
    ja---> http://murry.dyn.hu/acc/new/szabalyzat.html
  • Unreal1942
    #3663
    ACC szerver szabályzat!

    . BaseCamp

    Tilos az ellenség nem elfoglalható zászlójánál ( Főbázisában ) hosszabb ideig Folyamatosan tartózkodni, és az ott születő játékosokat sorozatosan irtani. Ez vonatkozik a légtérre is.

    Tilos az ellenség nem elfoglalható ( Főbázisában ) a javítópadon tartózkodni s ott megszülető játékosokat sorozatosan irtani.

    Repülő, Sniper, és tüzérségi támadás nem számít BaseCamp-nek.



    ( A játék során, valamint, ha minden zászló elfoglalásra került természetesen a Bázis is támadható, de a fenti két szabályt akkor is vegyétek figyelembe! )

    Ha az ellenfél Főbázisában lévő járművek egyikét kívánod ellopni, azt úgy tedd meg, hogy a két Szabályt ne sértsd meg!


    Lehet ,hogy en értem rosszul ,de nekem ugytunik ,hogy vannak ellentmondasok ebben a szabályzatban!
    Persze nem flame szandekkal irtam!
  • TS Zolly
    #3662
    Egyszer proszélam joy-val. Oszt maradtam az jó öreg bilnél.
  • CAD
    #3661
    Sztem repulni joy nelkul nem sok ertelme van... vagy legalabbis tudomasul kell venni, hogy alapbol hatrannyal kezdesz.

    helihez nem tudok hozzaszolni, azokat csak leloni szoktam .)
  • AirborneRanger
    #3660
    Pffujjj :)
  • Lacc
    #3659
    Ej de mocskos a fantáziája valakinek
  • TheGOro
    #3658
    Hát ezek szerint
  • Danny
    #3657
    ÚÚÚÚÚÚÚ , tudsz vele önkielégíteni is?
  • ghost cb
    #3656
    Én billentyűzettel vezetem és bármit megtok csinálni helivel. Aki nemhiszi járjon utána (vagy teszteljen le)
  • TS Zolly
    #3655
    Találtam egy brazil szervert. Elég szépen megy a dc rajt. Néha tudnak angolul a fickók. Egy brazil és egy argentin volt fent. Érdekesség szempontjából érdemes benézni.

    Ip: 200.221.1.8:14568
  • Lacc
    #3654
    Hát nekem az egér + bill fekszik a legjobban helihez, azzal kenem a legjobban :)
  • TS Zolly
    #3653
    Miért? Tudsz helizni? Nem is tudtam.
  • Kristo4o
    #3652
    Én joyyal helizek, mással nem is tudok, néha elsokallok dolgokat, de az inkább az én hibám, vagy mert a joyom kicsit kontakthibás tengely irányú forgásnál
  • AirborneRanger
    #3651
    Jóllő... Hiddel... Én joyyal... Jól lövök... :)))
  • Lacc
    #3650
    Egér nélkül heli? Nem célzol kicsit elnagyoltan? :)
  • Lacc
    #3649
    Játszottam vele. "tam" :D
  • TS Zolly
    #3648
    Két t-é? Nem mondod?!
  • Kristo4o
    #3647
    ezet az két t
    ezett
  • Kristo4o
    #3646
    Azon nevettünk, hogy a film végén mindenki bf-ezet valami repkedős pályán a dc meg leürült.
  • Kristo4o
    #3645
    Köszönöm amit szerettem volna megtudtam.
  • TheGOroWork
    #3644
    Én meg inkább aludtam
  • genRob
    #3643
    Ja, elég szar volt én is azé jöttem fel:-)
  • Kristo4o
    #3642
    Valaki le tudná írni nekem akár privátba vagy mailban, ha nincs eredeti bf cd-d akkor mi a teendő lépésről lépésre, hogy az ember dc-zni tudjon.
    olyan bf cd-ről van szó ami crack file cserével indul el.
    eccer már kisérleteztem vele, de mikor a bf patch felkerült többet nem indult el.
  • Borg
    #3641
    Nem, az volt a baj, hogy szar film.
    Attól hogy röpködnek benne, meg bombáznak, még nem lesz jó...
  • Subzero
    #3640
    Sziasztok! Tudom, hogy adobe photoshoppal csináljátok a logókat (Legalábbis GOro igen :) ) , de sehol nem tudom letölteni. Adjatok egy linket pls.
  • TS Zolly
    #3639
    Az volt a baj, hogy nem voltak benne apacsok meg migek mi?
  • TheGOro
    #3638
    Hát nem is néztem végig...
  • Borg
    #3637
    Elég szar egy film.
  • TS Zolly
    #3636
    Angliai csata. Ja most reklám.
  • genRob
    #3635
    Mi ez a nagy pangás szervereken?
  • genRob
    #3634
    Mi ez a nagy pangás szervereken?
  • TheGOro
    #3633
    Látom most tévézik a DC hardcore.
  • TheGOro
    #3632
    Fuh akkor az nekem való játék, szivesen elvállalnék a sivatag közepén 1 tankban tankkerék pumpáló segéd asszisztensi manager poziciót.
  • TheGOro
    #3631
    Én nem oly rég próbáltam átszokni joy ra, de nem ment, túlságosan is hozzászoktam már a billre, helizéshez, meg nagy ritkán repcsizéshez csak billt használok, még egeret sem.
  • AirborneRanger
    #3630
    wwiionl rulezz :))
  • CAD
    #3629
    Jatszanod kellene world war two online-al, ott ilyen 15-20 perces gyaloglasok sem ritkak... en napokig ugy jatszottam, hogy igazabol nem is lattam ellent :)) - ott megtanulod, hogy turelmesnek kell lenni.