17064






  • TS Zolly
    #3710
    Kristo4ot kiosztom.
  • Valen
    #3709
    jó, de merre van az 1.6 publicos helyen elérhető formában :)
  • TheGOro
    #3708
    Fuh piszokgyorsan nekiállok letöltikézem az 1.6-ot
  • TheGOro
    #3707
    wuww, nah végre itthon
  • Petko
    #3706
    mégis a végén
  • Petko
    #3705
    aki notorius kalóz arra legalább vehetné a fáradságot, hogy nem a sima isos hanem a clonecds változatot használja, vagy beszerzi.. ahhoz nem kell krekk
    nekem megvan a teljes még a cloneosat használom, hogy ne tekerje a cdmeghajtot
  • U42Versus
    #3704
    Izé hogy is mondjam khm tudod az a kis izé kell hozzá kliens oldalon install után ? :)
    És ha kell hol lelek olyat ? Csak úgy hozzávetőleg érdeklődnék ! :)
  • ghost cb
    #3703
    Amugyse megyünk gyakran más szerverre, legtöbbször a Petkoén vagyunk! Mivel a petko szervere. érted
  • Cobra.
    #3702
    örülj neki, most pár napig nem tudsz csak legfeljebb a DW-n játszani
  • Petko
    #3701
    nah szokás szerint enyim a legfrissebb, legelso 1.6 os
  • Borg
    #3700
    nah már csordogál le, ea ftpről olyan 20k körül.

    egy changelistet nyomhatna valaki viszont
  • Borg
    #3699
    wah már olyan is van?
  • Petko
    #3698
    készüljetek mer nemsokára átkapcsolom 1.6 ra a dwt
  • trident
    #3697
    Üdv mindenkinek!
    -Danny: meló?.... Bár én meg éjszakázás után vagyok:
    -mostanság csak olvasgattam a fórumot.:(
    (remélem csíter/basecamp/ostoba gémerek eltűnnek életetekből)
    Sziasztok!:)))))
  • Danny
    #3696
    Én meg (jól felkeltem)... go meló! :D
  • genRob
    #3695
    Ügyesen:-P (jól lefeküdtem.)
  • Danny
    #3694
    Én is jövök talira, csak nem tudom hogyan üljek két asztalhoz :D
  • genRob
    #3693
    Nah holnap tali, megyek is fexem le. Jó éjt!
  • TheGOro
    #3692
    Asszem ezt már megbeszéltük... Addig lett dumálva a dolog (legalább is szerintem) míg a BC teljesen természetessé vált szal BaseCamp néven jó ideje senki nem lett kickelve, sőt miután nem tiltott így én is hódolok olykor-olykor -e szenvedélynek, a legkülönbözőbb járművekkel
  • SinClaiR
    #3691

    Nincs gépem most, véleményem se nincsen, csak azt tudom, hogy szombatig, ameddig meg nem lesz az új lapom.. hiányozni fog egy kis DC :(
  • Borg
    #3690
    Én egyszer tettem egy kört tankkal (szemtől szemben, és még csak meg sem álltam), és az ominozus adminkám abban a pillanatban kickelt basecampért...
    Szal ennél jobb az artillery.
  • Unreal1942
    #3689
    Nem csodalokozom kessel a kezedben :)
  • Lacc
    #3688
    A világ legidegesítőbb dolga ha belövik a főbázist valami üteggel. Plána a 73 Eastingen ahol olyan kicsi a főbázis. Persze nem akarom betiltani meg semmi ilyesmi de engem rettentően idegesít :) Ha akar valaki valamit jöjjön be tankkal vagy hasonló, csak lássam szemtől szembe.
  • Borg
    #3687
    Azért azt ne felejtsd el, hogy a SCUD egy bazi nehezen célozható, és nem újratölthető (10 lövés, aztán destroy) fegyver, míg pl az M270-essel 2-3 lövéssel ugyanazt a hatást éred el, mint scuddal, könnyen célozható, zárótűz alá vehetsz még nagyobb területet, és újra is tölthető.
    Magyarul az amerikaiak messzehordó fegyverzete is jobb azon a pályán. Én pl kitapasztaltam már, hogy ha a spawnhelyen egyhelyben áll az M270, akkor hova kell állitsam a célkereszetet, hogy a közeli középső iraki bázist lőjem vele:) És akkor ott nem mozdul meg senki, az biztos. Ugyanigy bármelyik másik bázisra is rá lehet állni vele, csak scout kérdése. Az meg már a csapat bénasága, ha 1,engedi bescoutolni a bázisát 2,nem tudja kivédeni az artilleryt, nem mozdul rá időben a kikktatására.
  • Valen
    #3686
    nem volt gond, mert mikor kaprunk egz kis levegővételnyi hejet, kitörtünk és nyertünk, de az alatt kis idő alatt, aki beszált amcsinak az nem azt érezte, "hogy hú de jó, kiegyensúlyozott, fair, stb. játék, s milyen jó hogy vannak tankcsaták" érzés fogta el, hanem az, "hogy bár lehet hogy az Irakiak gyengébbek, de azért a SCUD+Katyusa eső nem erről árulkodik" gondolat ffutott végig az agyán :)
  • Borg
    #3685
    Ez pedig a "nem kell hagyni" kategóriába tartozik.
    Akadályozza meg az amcsi csapat, és akkor nem járnak így. Ennyi.

    Ez olyan mintha waken megtiltanád a japánoknak, hogy az amcsi hordozót támadják... Egy kézenfekvő stratégiától fosztod meg őket, ami ellen ugyanúgy védekezhet az amerikai csapat, csak tudni kell hogyan, ugye...
  • Valen
    #3684
    és amikor 73' eastingen a SCUD + Katyusa zárótűz alatt van az amerikaikak főbázisa, mert pl. az irakiaknak sikerült ellenálni, s előző dolgot művelik?

    Múltkor eljátszották, hogy a bázis elejét Katyusával, a hátulját SCUD-dal lőtték folyamatosa, s aki megszületett, az rögtön meg is halt, ha esetleg eljutott a tankig, akkor az Első csapást még túlélte (SCUD-ot), de a tüzérség+katyusa lövéseket már nem.

    Múltkor ez ment vagy 6 percig, mire kifogyott a lőszerük, s abbahagyták. Na akkor igazán élvezetes volt játaszani :)
  • Borg
    #3683
    A legjobb meg az lenne, ha leszállna végre mindenki a basecampel kapcsolatos szájtépésről végre.

    Egyetlen dolog tiltott, és az a spawnkill, mert az a játék hátrányos adottságát használja ki.

    Basecamp viszont semmiféle etikai, vagy háborús szabályokba nem ütközik, ÉS NINCS OLYAN módszer, ami ellen a szenvedő fél ne tudna védekezni. Mégha a repair padon állás köcsögség is (én nem is művelem) még az ellen IS lehet védekezni.


    Nekem olybá tűnik mostmár, hogy aki emiatt a száját tépi, az szimplán looser. Bocs, ez van.
  • Pifuderby
    #3682
    Nekem két-három lövés után is szidták a felmenőket.
  • Danny
    #3681
    Ha megsértődtél kiheréllek! :)
  • TS Zolly
    #3680
    Ha a bázis felett lelőnek és egy tankba beülsz, neagyisten majdnem roncs, akkor természetesen fel lehet menni a javítóra. Javítás közben persze lehet lőni. De aztán spuri! Ne ácsorogj ott percekig, mert az isten sem magyaráz ki téged!

    Hogy honnan lehet nevezni BaseCamp-nek, ezen már énis gondolkodtam. Talán a jelenlévő admin megmondja.
  • TheGOro
    #3679
    Ez má lerágott csont
  • CAD
    #3678
    Igy igaz.
  • CAD
    #3675
    Amuyg, a basecamp sztem a legritkabb esetben elore eltervezett dolog... az elet hozza, szal mar csak azert sem tartom tul ertelmesnek a hozzaszolasod.
  • CAD
    #3674
    Eh cobra, ezt most kivalloan elintezted, ez volt aztan az intelligens folytatasa a hozzaszolasomnak...
  • CAD
    #3673
    Hat igen, en sem szoktam azert megfedni senkit, mert "mindenki repulni akar" :))) - kivaltkepp, mert tollem kevesen akarnak jobban >>mindig<< repulni :).
  • Cobra.
    #3672
    Legjobb megoldás, hogy aki szeret basecampelni, az menjen a DW-re, aki normálisan akar játszani, az meg az ACC-re.
  • Cobra.
    #3671
    a legjobb a basecamp ellen az lenne, ha lenne minden főbázison egy SAM Site meg 1-2 ágyútorony, amibe csak a csapattagok ülhetnének
  • CAD
    #3670
    Em ezt nagyon tiszteletre meltonak tartom, DE! Hol van az a pont, amikor valaki csak megall es lovoldozik... vagy amikor mar basecampel.

    Masik, élethelyzet:

    Lelottek, kiugrottal, bele egy tankba, tamadnak teged nyilvan, mivel nem vagy dillettáns javitopadon meg akarod javitani magad... A szabalyzat alapjan viszont, arra osztonoznek, hogy legy retardalt, ne ne masz a javitopadra, hanem flangalj mint vlami idiota mozgocelpont a bazison, jol ertem?

    Szal ez az klasszikus kommunista elvek - valszeg nem tudatos orokitese - melyszerint, legyunk >>igazsagosak<< de teljesen hulyek (igazsagosak is persze csak az egyik oldalra nezve, most pl. a szenvedo oldalarol nezve).

    Harmadik dolog pedig, petko kivalloan leirta mit kell tenni, inkabb ezt kellene eszben tartani, emilyen kenyszer szulte szabalyok helyett:

    Ha tamadjak az el nem foglalhato fobazisodat, akkor meny masik bazisra, az a par hulye meg had loje az epuleteket.

    ui: Remelem jol ertelmezem, es a kempre vonatkozo szabalyok storno amint nincs mas zaszloja az ellenfelnek, mert ha nem akkor tenyleg orbitalis marhasagnak tartom ezeket a dolgokat.

    Persze ettol meg betartom ezeket a dolgokat ha ott jarok, mert mint ahogy elobb leirtam, adminok az urak, es lehet ellenuk harcolni, csak minek...

    "Mert ott tiszta harcot akarnak, szerintem jogosan." - ha tiszta harcot akarunk, akkor mennyunk sakkozni...
  • U42Versus
    #3669
    "De ha helivel ott forgolodsz közben ugy tüzelsz mint egy kanca, az már az." Erről a sorról eszembe jutott a Bocage ,aztán megnéztem ki írta és majd leestem a székről!