17064






  • Borg
    #3790
    picsába nekem igy se megy!

    Please Insert Correct CDROM...

    ennyit a clonecdsről, vagy feltétlen meg kell irni CD-re? Daemon Tool nem tudja ezt rendesen, vagy mi?
  • TheGOro
    #3789
    jaja
  • Danny
    #3788
    A zárójelben a kill/death arány van. Szerintem kurva jó ötlet volt.
  • Borg
    #3787
    RTLKLUB

    Támadás Rommel ellen
  • TheGOro
    #3786
    Szal asszem lassan elmek TV-zni megnézem a támadás Rommel-ellent, meg a zűrszekereket, meg ha találok a Patton c. filmhez magyar feliratot, akkor azt is
  • TheGOro
    #3785
    Kb én is ott tartok
  • Borg
    #3784
    Nekem mindjárt lent a clone 1-es CD, kiderül megy e avval..
  • TheGOro
    #3783
    Ez húzós lesz, lassan a felénél járok a CloneCD-s BF cuccban, s még le kell töltenem 780 Mb-nyi DC-s cuccot is hogy játszani tudjak, egyébként most néztem hogy a Score-t is másképp írja az ASE az 1.6-os szervereknél, pl így hogy 22(6/6)
  • Borg
    #3782
    Nekem most is 2150-en megy, de ment már 2200-on is simán, csak minek.
    1,85V VDD moddal pedig akár 240FSB-t is bír, a legnagyobb amit láttam az pedig a 2500Mhz volt, 217-es FSB-vel.
  • ghost cb
    #3781
    nekem 2100 MHz-ig ment föl meg egy pár 10 (2115 asszem). Ha nagyobbre tettem a szorzót elszállt gyakran. Nemnagyon lehet azt 2500-ig tolni nem azért 2500+ a neve.
  • SinClaiR
    #3780
    Gigabyte rulz... bár éppmost fingott ki.,.. akkor hmmm, na mindegy:)
  • SinClaiR
    #3779
    Köszönöm szépen:))
  • Unreal1942
    #3778
    Abit Rulez!
    :P
  • TheGOro
    #3777
    Dannynak mint mindig igaza van
  • TheGOro
    #3776
    Intel rulz
  • TheGOro
    #3775
    Jejeje végre sikerült megcsinálnom a naptárat, teljesen újraírtam, úgy néz ki hogy most jól fog szuperálni, de ez majd éjfél után elválik
  • Borg
    #3774
    nforce2 tuningban az EPoX a legjobb, mondhat akárki akármit.

    De majd ha látok ASUS vagy MSI alaplapban 2500+ bartont 2500MHz-en siman menni, akkor elgondolkodok rajtatok;))
  • Danny
    #3773
    Punci powa! :))
  • Valen
    #3772
    ASUS powa :))
  • TheGOro
    #3771
    MSI Powa :))
  • Borg
    #3770
    Persze, de inkább privát üziben.
  • Danny
    #3769
    Borg! Nekem is EPOX 8RDA+ -om van és szeretném felhúzni énis a 2.5XP-met 3.0-ra, de nem tudom a beállításokat BIOS-ban. Tudnál segíteni?
  • TheGOro
    #3768
    ezalatt megcsinálom a honlapunkon a naptárat, mert 1 picit elk*rtam
  • TheGOro
    #3767
    én is remélem
  • Borg
    #3766
    Kibebaszott bosszantó, hogy mikor végre tudnék játszani, ezzel a clonecds töltögetéssel kell elcsesznem az időt...
    remélem az 1-es CDt bemountolva már indulni fog?
  • Borg
    #3765
    Ha megvan még az 1.5 full patched, az rámegy az 1.5 crackeltre is!
    Én is így cselekedtem.
    Ezután már simán felkúszik az 1.5->1.6.
  • Valen
    #3764
    Cobra: te szegény, mindjárt sajnállak , mi még csak most szedjük le a clonecd-s változatot, mert nincs meg az eredeti, te meg panaszkodsz
  • Cobra.
    #3763
    Alcohollal sem tudtam image file-t csinálni az eredeti lemezből, ez is hibát ír ki. Amíg nem lesz crack, addig majd használom a CD-t. Azért kösz Petko.
  • TheGOro
    #3762
    köfönjük
  • Morfy
    #3761
    Ha valakinek gondja lenne a scoreboarddal( lesz!!! ) innen szedje le a javítást...
    innen
  • TheGOro
    #3760
    nincsmit
  • TheGOro
    #3759
    A Crack-ek a bf1942.exe-t illetve a mod-ok mod.dll jét cserélték. az előző bf1942.exe mindig mellékelve van/volt a crack-ekhez bf1942.org néven. Ranger szerintem konzultálj valakivel akinek eredetije van és én nem crackelgette, és próbáld elkérni ezeket a fájlokat. Ezekből egyedül az indító fájl mérete jelentős.
  • Valen
    #3758
    köszönöm, megtaláltam.

  • TheGOro
    #3757
    Én elkezdtem letöltögetni a CloneCD-s változatot, szerencsére stabilan jön 80k-val, viszont még le kell szednem a 0.5 és a 0.6-os DC-t is :(((
    Meg közben töltöm Métrixról a Patton c. filmet. Egyébként ma lesz valami Richard Burton-os film valami támadás Rommel ellen...
  • TheGOro
    #3756
    Boldog szülinapot SinClaiR!
  • Cobra.
    #3755
    Ha felrakod a full patchet, akkor elvileg átír minden crackelt file-t.
  • AirborneRanger
    #3754
    És ha nekem it az orig cd-m de nem alkarom ujrarakni mer sok macera de crackelve van akko visszalehet csinálni vhogy?
  • Vez
    #3753
    Petko te egy úr vagy!
  • Borg
    #3752
    No mind1, letöltögetem a cloneosat akkor.
    Gondoltam hátha egyszerű a megoldás, és csak pár filet kéne kicserélni...
  • Petko
    #3751
    alkohol 120% kal csinald... ott egyszeruen image keszites cd rolt valasztod ki aztan az csinal egy frankot