17064






  • TheGOro
    #3830
    És már morfi is mondta!
  • TheGOro
    #3829
    Eztet szedd lehttp://episteme.arstechnica.com/eve/ubb.x?a=tpc&s=50009562&f=39309975&m=178008229121&r=178008229121#178008229121
  • Vez
    #3828
    Petko nincs eredménytábla a DW-n! Ez most bug vagy szerver beállítás? Illetve nem lehet szavazást sem eszközölni az új módon.
  • Smitiz
    #3827
    jajj, de láma vagyok ! bocs már tárgytalan. megint előbb írtam és csak utána gondolkoztam...
  • Petko
    #3826
    legyeszerubb a jatekon belul a szerverkereso alatt van, azt beikszeled
    vagy valahol van egy pb clientes con file is ahol 1 esre kell cserelni a 0 at.. ez a masik modszer
  • Smitiz
    #3825
    Hmm. hogy kell enable-ezni a bunkbustert?
  • Borg
    #3824
    Elbasztam egy egész napot ennek a szarnak az életre keltésére, de akkor leszek csak igazán zabos, ha nem valami überkirály újdonságokat találok az 1.6-ban.. fogadni mernék benne van egy halom semmirevaló új feature, meg a PunkBuster, ami kb 1 hétig fog védeni bármi ellen is...
  • Borg
    #3823
    Második CD még nem ért le.
    Sajnos asszem igy ma már nem lesz game belőle...
    basszamegabasszameg...
  • SinClaiR
    #3822
    Tehát akkor ma nem DC zünk:)
  • Petko
    #3821
    melyiket? a masodik cdt kell bemountolni, es az biztos megy (en mar a bf kiadasa ota igy jatszok)
    lehet hogy regi a dt verziod esetleg
  • Borg
    #3820
    B-E-A-U-T-I-F-U-L.
    Beautiful.
  • Borg
    #3819
    De én bemountolom DT-vel, akkor nem ismeri fel, még safedisc emulációval sem.
    Ugyanúgy insert correct cdromot ir ki!
  • SinClaiR
    #3818
    jolvanna, most keltem, szülinapom van, haggyámááá:D
  • SinClaiR
    #3817
    Ase már az uj verzió szerint írja a scoret.. ebből következtetve, nem hiszem, hogy még mindig az 1.5 el lene felvértezve.. nameg a DW üressége, és az ACC kemény 5 játékoslétszáma is mutatja, hogy már azúj verzióvan fenn:D
  • Petko
    #3816
    itt irtuk egesz nap
    a hagyomanyos isos valtozatban elveszik a safedisces adatcsomag es nem ismeri fel a jatek, ezer krekkelni kell
    a clonecds az jobb, es azt felismeri a safedisc eredetinek... csak a playdisc legyen ilyen amikor inditja valaki a jatekot
    a krekkmentesseg meg azert kell:
    1. mert meg nincs 1.6 os krekk
    2. mert ha lessz is, akkor a pb le fogja kickelni, mer eszreveszi hogy nem egyezik a file
  • Smitiz
    #3815
    Most indult az ACC'1, az már 1.6!!!!
  • SinClaiR
    #3814
    nem lehet:D
  • Smitiz
    #3813
  • Smitiz
    #3812
    hmmm... lehet
  • SinClaiR
    #3811
    Kösz petko, előbb is mondhattad volna:D
  • SinClaiR
    #3810
    nem lehet hogy az még nem esett át az upgrade n?..
  • Petko
    #3809
    sztem azer hivjak a masodik cdt play discnek, mert az kell betenni jatek kozbe...szal eleg ha a 2. cd clone cds valtozatat toltitek le, es azt kell daemonba nyomni jatek alatt
  • SinClaiR
    #3808
    miért kell letölteni a DC t ujra?.. ezt most nem vágom.. nem arról szól ez az egész cloneCD s dolog, hogy ne kelljen a krekk? .. gondolom utána a CD key t, már lehet variálni belátásom szerint, de a DC tudtommal free.. nem értem, miért kell letölteni még egyszer. Mondd már el Goro pls, mert akkor elkezdem azt is. Még mielőtt telepítek.
  • Petko
    #3807
    ilyen ritka fos 2. vh rus filmet mar regen lattam, ez nagyon amator 80 as evekbeli... az a poen sztem hogy szeirntem nem csak bennem kelti azt az erzest hogy az angolok voltak a nagy tetu gecik ezzel a kemes akciojukkal... egyalatalan nem katonahoz melto..
    de az igazi lamasag, hogy pl a szallitojarmu az az amerikai apc volt.... tanknak meg amcsi m60 pattonok voltak benne, kereszttel:)
  • Smitiz
    #3806
    Próbált már valaki belépni az ACC'2-re 1.6-os CloneCD-s, javított stat képernyős, DC-vel ellátott BF-el? Nekem Failed to connect to server....
  • Lacc
    #3805
    Hajjaj jönnek a gondok :P
  • SinClaiR
    #3804
    :D oké:D
  • Borg
    #3803
    Természetesen én is azt mountoltam be.
  • Vez
    #3802
    Azt én most nem látom, de clone cd nek van egy .ccd kiterjesztésű fájlja is. Na én ezt mountoltam be és nem az image-t.
  • TheGOro
    #3801
    kiderül
  • Borg
    #3800
    Megnéztem az én BF iso CDmet, a clonecd első cd-jét.
    Fullra ugyanaz a kettő, csak az isoson van egy crack könyvtár is.
    Lehet hogy a kettes CD-ben rejlik a megoldás?
  • Borg
    #3799
    nekem meg van legal serialom csak kitörölhetem vele:)
  • Vez
    #3798
    battlefield.exe van csak org nincs - 5648384K
    mod.dll - 815723
    Minden jó megy lokálban, csak kéne egy legal serial :)
    Reméljük ithon majd serial mentesek lesznek a szerverek.
  • Borg
    #3797
    BF1942.exe 5 648 384
    BF1942.org 8 908 800
    mods/bf1942/mod.dll 815 723
  • Borg
    #3796
    akkor nézzük már meg, melyik file különbözik az installban vajon!

    bf1942 exe,org
    meg a mod.dll -ek méretét ird már be
  • Vez
    #3795
    Én uninstalláltam minden bf anyagot. Aztán telepítettem demon-al a clon cd-s bf-et. Rátelepjtettem az 1.6-ot. Vissza mountoltam az 1. cd a demon-ba és így nekem el is indul.
  • Borg
    #3794
    Átvariáltam a meghajtó betűjeleket is, összevissza, safedisc stb emuláció, semmi hatás. Látszik, hogy ránéz, mert tovább kint van a kép induláskor, de utána ugyanugy kiirja, hogy Please Insert Correct CDROM
  • TheGOro
    #3793
    bazze nem fogok 2cd-t elk*rni erre főleg mivel csak 8cm-es van itthon
  • Borg
    #3792
    De bassz.

    Valaki varrjon gombot erre, mert kezdek ideg lenni, hogy feleslegesen töltögettem le...
  • TheGOro
    #3791
    na ne b*ssz