17064






  • Csíra Csicska L
    #4029
    Miért nem?
  • TheGOro
    #4028
    Mondanám hogy szedd le a CloneCD-s változatot Petko-tól, de már nem tod.
  • Csíra Csicska L
    #4027
    Ne má
  • Petko
    #4026
    basszus, komolyam mondom felmondok... ilyenek jonnek nekem icqra nap mint nap:

    Morphotox (06:08 PM) :
    hi. vagy?
    Petko (06:09 PM) :
    hi itt
    Morphotox (06:09 PM) :
    hol itt? :-)
    Petko (06:09 PM) :
    marmint itt vagyok
    Morphotox (06:09 PM) :
    szia
    Morphotox (06:11 PM) :
    nem tudok játszani :-(
    Petko (06:17 PM) :
    es hol, mivel?
    Morphotox (06:18 PM) :
    nem értelek.
    Petko (06:19 PM) :
    azt kerdeztem mirol beszelsz?
    Morphotox (06:20 PM) :
    arrol...
    Petko (06:20 PM) :
    most viccelsz velem? nem mondtal semmit csak hogy nem tudsz jatszani? szabadna megtudnom mi a francra vonatkozik ez?
    Morphotox (06:21 PM) :
    mind1. hagyjuk
    Petko (06:21 PM) :
    ok
    Morphotox (06:21 PM) :
    ha te ennyire nem érted, hogy miről beszélek, akkor nem erőltetem a dolgot
    Morphotox (06:21 PM) :
    :-(
    Morphotox (06:21 PM) :
    pedig eccerűen és érthetően leírtam.
    Petko (06:22 PM) :
    akkro sztem nem jott at az icqn...
    Morphotox (06:23 PM) :
    ha meg nem vágod, hogy miről beszélek és nem akarsz segíteni, akkor hagyjuk
    Morphotox (06:23 PM) :
    ennyi
    Morphotox (06:23 PM) :
    :-(
  • TheGOro
    #4025
    Mert csak eredetivel megy
  • Csíra Csicska L
    #4024
    pedig please insert the cd-t ír
  • Csíra Csicska L
    #4023
    +o
  • Csíra Csicska L
    #4022
    Hogyhgy? :(
  • TheGOro
    #4021
    Krekk az nincs
  • Csíra Csicska L
    #4020
    Hi!

    Lehet nagyon dedós a kérdésem, de felraktam frankón az 1.6-ot, és kéne hozzá crack! Valaki tudna írni egy jó helyet ahonnan le lehet töltei? Már nagyon kíváncsi vagyok rá! Köszi!
  • TheGOro
    #4019
    Én most Agnitum-ot használok software-es tűzfalként.
  • SinClaiR
    #4018
    Nis.. na ezt nem ismerem, letöltöm:)
  • TheGOro
    #4017
    Rossz tűzfal! Én használok egy software-eset, illetve a router-ben is van. A Software-est főként csak azért használom mert szűri a leveleket, bizonyos képméreteket nem tölt le (magyarán kiszedi a hirdetéseket), illetve a pop-up okat is gyilkolja!
  • Cobra.
    #4016
    n a NIS-sel meg vagyok elégedve
  • Cobra.
    #4015
    Outlookban be lehet állítani, hogy ne nyissa meg automatikusan a levelet, utána annyi vírus lehet a levélben, amennyi csak akar, ha rögtön törlöm, akkor nem tud fertőzni.
  • SinClaiR
    #4014
    Milyen tűzfalat használsz?.. tippeket keresek.. és ne za legyen, mert az nekem nem jött be:)
  • TheGOro
    #4013
    Illetve ami a másik jó hogy vírusom sincs, viszont van 1 eredeti mydoom-os levelem egyenesen az index-től szal ha valaki kéri szivesen elküldöm neki
  • SinClaiR
    #4012
    Én is Operát használtam egy ideig, sokkal hangulatosabb, mint az explorer, nem beszélve a pop-up killerről.. ha jól emléxem, ez is van benne. De az emilkliens része nem jött be, egyszerűen nem tudtam megértetni vele, hogy a jelszavam megegyezik az általam beírtal, folyamatosan kérdezgette, meguntam, töröltem :(
    Lehet majd most ujra próbálkozom:)
  • Valen
    #4011
    nekem is van tűzfalam, vagy 3, de az az emilt nem szűri, meg a saját magad letöltött cuccokat :))
  • TheGOro
    #4010
    Nem csinál azt amit akar mert a jól bekonfigurált tűzfalacskámon nem csak ő nem jut be hanem olykor még én se ki.
  • Valen
    #4009
    Sinclair-nak részben igaza van, ezért használok the bat-ot, az nem futtatja le automatikusan az email makrókat, hanem csak kijelzi, hogy lenne itt egy makró, mi legyen a levéllel :))
  • Valen
    #4008
    ez a mydoom is megpróbált bejönni, de mivelhogy bat-t alkalmazok, megszívta :)))

    az explorer meg minden szart letölt a háttérben (megkérdi, hogy le akarod-e tölteni (pl. flash plugin), azt mondod, hogy nem, erre a háttérben letölti, s te még csak nem is tudsz róla!!!) mindez akkor gáz, amikor különböző crack oldalakon vírusos trójai faló programokat akar letöltetni a gépedre, de az OPERA az explorerrel ellentétben nem tölti le háttérben a dolgot.

    mégvalami: van az XP-ben egy beépített csak Microsoft-os ember által használható account, melyet alapból az XP nem tílt le, ergo a Microsoft szakembere azt csinál a gépeden legálisan, amit csak akar.

    Ez az account is le van tíltva a gépemen.
  • SinClaiR
    #4007
    Öcsémnél ugyanez a gond állt fenn, tegnap még. Aztán ugy 20 fájlból kiírtottuk a mydoom nevű vírust, párat törölt is a software.. és megszűnt a konneksön probléma is:)
    Amugy a feladatkezelőben látsz egy svchost nevü folyamatot, ami (amennyiben nálad is ez a gond) folyamatosan használja a CPU időt. Vagy csak szaggatottan, és akkor használja a a hálózatot is. Ezt nézd meg, lehet nálad is ez a gond. Ja és utána futtas le egy ad-aware-t, spy bot ot.. stb..
  • TheGOro
    #4006
    dehogynem
  • Valen
    #4005
    tényleg, lehet hogy a fránya kutya az oka (már egy hete bement a számítógépbe, de még nem jött elő :)

    lehet ki kéne szedni.
  • Valen
    #4004
    lehet, de legalább nem járnak kelnek a gépemben :)
  • Cobra.
    #4003
    Opera, mert megérdemled
  • TheGOro
    #4002
    Akkor valahol másutt van a kutya elásva
  • Valen
    #4001
    de aljas, pont lekéstem
  • TheGOro
    #4000
    Jeee megéltük a 4k-t :)))
  • Valen
    #3999
    ja, meg url-t is tudok linkelni, meg szmilj-t is, csak a makró kódok egy része és a válasz nem müxik

    mint most se
  • TheGOro
    #3998
    Privátot tudsz küldeni???
  • Valen
    #3997
    hát OPERA 7.23-at használok, és az nem mindegyiket viszi ezek szerint
  • TheGOro
    #3996
    Nehogy azt mondd hogy a böngésződ nem támogatja a java scriptet :))))
  • Valen
    #3995
    mondom hogy nem megy :)
  • Valen
    #3994
    teszt
  • Valen
    #3993
    úgy nem megy :), már próbáltam
  • TheGOro
    #3992
    Úgy hogy klikkelsz annak az üzenet fejlécében található Válasz szövegre, amelyre válaszolni akarsz!
  • Valen
    #3991
    hogy lehet azt megadni, hogy lent a sarokba kiírja, hogy "válasz x.y üzenetére (#xxxx)"
  • Valen
    #3990
    pl. különböző színű övek, szallagok, rangjelzések, danok