17064






  • TheGOro
    #3989
    Nekem úgy Connection Problemozik hogy abszolót beáll a BF miközben a háttérben simán pingeti a szervert. Szal eggyértelműen nem a kapcsolat a hibás hanem valami a kliensben szar
  • TheGOro
    #3988
    Na már mindenféle buzi csillagok, kiváncsi nagyok mi jön még...
  • SinClaiR
    #3987
    Amindenit, VIP tagunk is van :D
    Na erre most nem pocsékolok SMS -t, majd a jövő héten:D
  • Borg
    #3986
    Én 2x játszottam eddig 1.6 óta (nem installtam újra semmit).

    Először teljesen jól ment, aztán másodszorra már iszonyat belagolt, meg connection problémázott. De ki nem vágott (DW). Aztán a végére megjavult már a második alkalommal is, jól ment.
  • TheGOro
    #3985
    Már felraktal előről az egészet, egészen az 1.5-ig jó minden.
  • Valen
    #3984
    tedd fel újra a BF-et, meg az 1.6-ot, meg a DC-t.

    én ezt tettem, s nem dob ki (elötte megtette)
  • TheGOro
    #3983
    B@ssza már meg ez a kurva peccs amiért mindig kibárnerol Connection Problemmal...
  • Cobra.
    #3982
    A DC egy ingyenes MOD, ahhoz nem kell semmi, csak egy működő BF. Az RtR-t és SW-t nem tudom, próbáld ki, elvileg már mennek ezek az alap BF cdcheck-ével.
  • Pill
    #3981
    Hi all.
    A Bf topicban mondták hogy itt kérdezősködjek patch ügyben.
    Már végig olvastam amit irtatok lenn is van a Petko féle Clone CD-s verzió van is 1.6 patch (kösz Petkó)
    Az lenne a question, hogy ha fölrakom a Clone CD-s Bf-et és a nem eredeti RTR-t és SW-t akkor is menni fog 1.6 patchel a dolog? vagy akkor felejtsem el a kiegészítőket? (ugyse sokat játszok velük)
    Másik: DC-ot ha lesz 0.7 verzióm (pénteken) akkor kell crackolni vagy valami egyéb filet fölülírni?
  • Petko
    #3980
    most pénteken
    előre elnézést kérek, de én viszont nem leszek itthon akkor, és még rá egy hétre sem, szóval a dw késve fog .7 re updatolodni
  • genRob
    #3979
    Kösz már nézem is mi van róla.
  • TS Zolly
    #3978
    Talán hétvégén.
  • genRob
    #3977
    Írok már vmit, hogy ne kelljen a 2. oldalra jönni:-)
    Ennyi.Mikor lesz 0.7?
  • Valen
    #3976
    Yan, Goro, Cobra :

    Hát én így tapasztaltam, ahogy írtam.

    Lehet hogy nálam volt mindig a hiba, de ez az alapszabály eddig mindig megoldotta a problémát.

    Mostmeg már hogy ATI-s lettem, most a Catalist 3.x vs 4.1 küzdelmet tesztelem, s eddig a 3.10-es a nyerő.
  • TheGOro
    #3975
    Nem tom én most a textúrát (80%) kivéve mindent fullra toltam, és most zökkenőmentesen megy, az 1.6-óta, azt viszont nem tom hogy x idő után miért vág ki a szerverről Connection Problemmal, mikor konneksönel semmi problem, s mivel más szerveren is előfordul ez kliens oldali probléma. Ezért újratelepítettem, leszedtem az 1.5-ös peccset és megkuksiztam úgy régi szerveren, s úgy minden rendben, de miuán felpakolom 1.6-ra megint megjelenik a hiba...
  • SinClaiR
    #3974
    Optimalizálhatnák annyira, hogy elfusson a jelenlegi cseregépemen, mivel a nagy kimúlt, nagy hirtelenséggel:(
    duron 1100, gef2 mx400, 128Mb sd :) Ha erre felmegy WinXP alatt:D akkor jól optimalizálták:D.. Vicc
  • CAD
    #3973
    PS rulla. DC-re meg rafernek a 0.7 optimalizalasai.
  • Cobra.
    #3972
    Eléggé, még a Via-s is sántít.
  • TheGOro
    #3971
    érdekes gondolat
  • Yan
    #3970
    ezt igy gondolod?
  • Valen
    #3969
    GF3 - 3*.*** sorozatú
    GF4 - 4*.*** sorozatú
    FX5*** - 5*.*** sorozatú
    driver az ami jó, sajnos ha bármelyiket bármelyik másikkal használjátok, akkor hibázik a kép.

    Via-nál meg 4.51-et használjátok, mert az az eddigi legkiforrottabb
  • TheGOro
    #3968
    Én Forceware-s drivert ajánlok, az nekem bejött
  • ventura
    #3967
    oksa majd holnap meglesem, hogy mijen detonator van fenn aztan felteszem a legujabbat, legalabbis ami nekem megvan
    amugy SIS es alaplap
  • Cobra.
    #3966
    Ha Via chipsetes az alaplap, akkor lehetőleg a 4.43-as chipset driver legyen fent. A videodriverekből elvileg a 44.03-nak is jónak kéne lennie, de lehet, hogy amiket Yan írt, azok is jók.
  • Yan
    #3965
    xp: 53.03
    98: 53.04
    ezekkel még próbáld +.
  • ventura
    #3964
    hat talan 52 valahanyas de a 40es sorozattal is csinalta :/
    de csak a DC jon elo ez a hiba semmijen mas kiegeszitonel vagy modnal nem tapasztaltam :/

    ventura
  • Yan
    #3963
    hanyas driver van fent?
    nekem pl a régi 30.82-essel nincs már ilyen gond.
    Skyline: az nincs sajnos, de szolj ha + lesz.
  • Borg
    #3962
    Nemtom, ilyen gondot nem láttam még.

    Sőt, mitöbb, nekem az eddigi textúra bugjaim is eltűntek. Néha egy-egy háromszög a talajból átlátszó lett (néhány pályán jó sok is), de úgy tűnik eddig, hogy az 1.6 meggyógyította.
  • ventura
    #3961
    Sziasztok!
    Lenne egy kis gondom a DC vel :/
    lehet mar vki felvetette a forumon, de nem volt alkalmam vegi olvasni a sok hozzaszolast, szal ha mar vki felvetette akkor elnezest!
    a problema a kovetkezo, a DC a jatek soran textura hibakat general illetve csinal van hogy epulet "tunik" el van mikor az egesz taj, es ijenek?
    kivancsi lennek hogy ez mitol lehet, es mi ra a megoldas?
    a konfig: ECS K7S6A lap 1300asduron 256/266DDR fx5200/128 as kartya 250/400MHz es orajelen /nincsenhuzva/.
    a havernak is hasonlo a gepe csak neki mx400as van de azon is azt csinalja mint nekem :/
    szal ha vki tud segiteni anak orulnek
    elore is koszike

    ventura
  • TheGOro
    #3960
    vagy csak én nem látom
  • TheGOro
    #3959
    Nem tom hogy észrevettétek -e, de a DW mintha lehalt volna.
  • Skyline
    #3958
    Nem a BF zenéje hanem konkrétna a Desert Combat pályabetöltő zenéje...Ilyen kicsit tuc tucos arabbeütésü zene,olyasmi mint amilyenek a SIVATAGI CÁPÁK címü filmben voltak..:)
  • Yan
    #3957
    Böskenénje: nem kell reinstall, én a 2cd-t muntoltam, az 1.6 peccs után oszt müxik.
    Skyline: a bf zenéje kell, wav-ba, v mp3-ba?
  • Max Damage
    #3956
    bazz ilyen szarokkal ne fárasszad az agyam... :) van elég gondom, nem hogy még ez is... :)
  • Max Damage
    #3955
    jáccottam... :)
  • TheGOro
    #3954
    Ez jó ezt olvassátok el:
    Technika a marsjárón
  • TheGOro
    #3953
    Nyaff mi ez a punnyadás?
  • TheGOro
    #3952
    Ajánlom figyelmetekbe:
    teszt topic
  • Erzsinéni
    #3951
    értékesítő...
    Azért lettem erzsinéni mert elég gyagyás név.
    Nem akartam ilyen Kingboy, meg Superman stb... nevet
  • TheGOro
    #3950
    értékesítő, vagy értékesítőnő ként?