17064






  • Cobra.
    #4229
    Úgy látszik, hogy a DC 0.6 nem igazán kedveli a BF 1.6 patch-ét, de szerencsére jön ki pénteken a 0.7, az remélhetőleg már nem lesz annyira bugos, legalábbis azt ígérték.
  • AirborneRanger
    #4228
    Ehh DICE megvette a DC-t :( Azaz támogatja a Trauma studiot :)
  • Törpapa
    #4227
    Jó nagy fos ez az 1.6...
    Végre felment rendesen, de eddig kétszer kaptam desktopot, szerencsére azért nem játék közben.
    Atomstabil. :-(
  • vezerkutya
    #4226
    Egy kis hirdetes :DDDD
    Desertcombat bajnokság
  • TheGOro
    #4225
    flém powa
  • SinClaiR
    #4224
    najó, töb kommentet nem olvasok, mert még túlzásba viszem itt a szövegelést:D
  • SinClaiR
    #4223
    Jah, ez tényleg gázos.. tegnap vettem észre.
  • SinClaiR
    #4222
    Tegnap este az ACC n osztotta az észt.. :) Onnen lelépett, ahogy bwementünk 3 an az U'42 ből.. nem is értem.. talán mert legutóbb megszületni sem volt ideje.. Nem bc miatt:D
  • SinClaiR
    #4221
    crack. na mindegy
  • SinClaiR
    #4220
    Tökjó.. feleslegesen töltögettem Petkótol a cuccot:(..
    Megy az 1.6 crak el is a Dc ugyanúgy, ahogy eddig:) PB ide, vagy oda:D
  • Petko
    #4219
    alkohol 120% kal ird ki, van egykét opció hogy auto korrekció stb. azokat nem érdemes bekacsolni, de szerintem ha ugy alapban kiiratod vele már jó lesz
  • Pill
    #4218
    Nos.
    Lenne még egy kérdésem hogy a Petkotól töltött BF IMAGE-t mi müdon lehetne CD-re kiírnom hogy tökéletesen működjön és ne kelljen Daemon-ozni?
  • traXion
    #4217
    OFF- @northenbrigade.com-ra mail ment battlefield.hu-val kapcsolatban. -ON
  • BBwork
    #4216
    tegnap rábeszélt u42-ék angel-je, h mennyek fel dc-zni. de mindössze 10 ember bóklászott az 1.6os szerveren, a többiek mind 1.5öt toltak még :) aztán kiderült h ez az angel ember asse tudja h fixálható a menü... és ugye akkor bekapcsol az automata help mode nálam :))))
  • TheGOro
    #4215
    Hmm BB mama mi ez a mostani nagy aktivitás a részedről, a mi kis topicuncban???
  • BBwork
    #4214
    valóban. áll a trillian :)))) íj ,)
  • Törpapa
    #4213
    Törpapa nincs? :-))
  • Törpapa
    #4212
    Köszi, az tök jó, csak nem működik! :-)
    Az oldal igen, de szétklikkeltem az egeret, akkor sem reagált a letöltési szándékomra! :-)

    De megoldottam. Jön valami holland oldalról egész derekas sebességel (50KB/sec).
  • Danny
    #4211
    ... Töpörödött törpördögök...
  • BBwork
    #4210
    törapa. szerinted amikor oda írtam h info és link itt (ahol az itt egy link, akkor mire gondolhattam? :))))
    konkrétan van magyar mirror. nem, nem írom le külön :) megkeresed az itt alatt :P
  • Cobra.
    #4209
    www.battlefield1942.com
  • Törpapa
    #4208
    Köszi!
    Nem tudsz véletlenül egy szájtot (ftp is jó:-)), ahonnan normális sebességgel le tudnám húzni a pecset?
  • BBwork
    #4207
    az 1.5 -> 1.6 csak akkor működik, ha eredeti a játékod. mivel nálad nem ez a helyzet a full 1.6 patchet kell leszedned (274 MB). Info és linkek itt
  • Törpapa
    #4206
    Szevasztok törpikéim! :-)
    Segítsetek már egy picinyt!
    Az a gondom, hogy tegnap letöltöttem 2 helyről is az 1.5->1.6 peccset, de nem működik. Az első rosszul jött le, a második jól, de a telepítés után nem indult többet a BF. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit és honnan szedjek le és telepítsek, hogy fasza legyen.
    Valami krekk is kéne gondolom, mert nem teljesen jogtiszta a gáma... :-)
    Előre is köszi, minden Törp nevében! :-)
  • Lacc
    #4205
    Még jó hogy a DW-nek nem szokása lefagyni :)
  • FtranX
    #4204
    köszi
  • Petko
    #4203
    na én nemsokára elhúzok 1 hétre, szóval addig nem tudom pénteken frissíteni a szervert, és ha lefagy akkor pórul jártok:)
  • ghost cb
    #4202
    Nagy vagy, kösz!
  • TS Zolly
    #4201
    Szerintem meny fel a battlefiel.hu-ra. Szerverek közt van pár darab. Mondjuk ACC2 1.5, ACC1 1.6, DW 1.6.
  • Danny
    #4200
    Köszi szépen BB, aranyos vagy! :)
  • TheGOro
    #4199
    Tudjuk :) Azért köszönjük, Legalább mostmár minden oldalon meglesz :)
  • BurnBaby
    #4198
    sziasztok
    tudom h hamarosan itt a 0.7 DC patch, de addig is aki szeretné kiküszöbölni, hogy az 1.6 BF1942 patch-csel a TAB nem hozza fel az eredménytáblát az letöltheti a szükséges javítást: MenuRFA.zip (6,5 MB)

    A telepítése egyszerű, a /DesertCombat/Archives/Menu.Rfa file-t kell lecserélni arra, ami a zip file-ban található (természetesen egy másolatot érdemes eltenni az eredetiről). Kipróbáltam, rendesen működik, és nem vág le vele a punkbuster sem :)
  • FtranX
    #4197
    hali! Tudnátok nekem magyar Desert Combat szervereket mondani? ki szeretném próbálni online is.
  • Cobra.
    #4196
    Szerintem nem akkora "genyóság", mint az anyahajóval kimenni a partra, vagy be a hajók spawnpontjára Midwayen. De azért nem fog örülni neki senki (főleg az amerikaiak nem).
  • spacepunk
    #4195
    Nnna megyek. Jóccakát!
  • spacepunk
    #4194
    Onnantól kezdve nem tudnak használni semmi légvédelmet és el sem tudják vinni a hajót. Már csak az <enemy ship spotted>, aztán vége is a nagy dögnek. (- a stingeresek :)
  • spacepunk
    #4193
    Ja, be lehet. Csak az a ciki, hogy nem lehet kirobbantani onnan sehogy. Tegnap? kipróbáltam, és -megértem őket- nagyon anyáztak az amcsik emiatt.
  • Lacc
    #4192
    Irakiként be lehet ülni? Úgy tudtam csak amcsiként lehet. Egyébként nem az :D
  • spacepunk
    #4191
    Szerintetek genyóság az amcsi anyahajó légvédelmébe beülni irakiként?
  • TheGOro
    #4190
    Folyamatosan nincs bekapcsolva, mert még mindig sz@r és őssze vissza dobál, ami nehezíti a játékot, ha vann fenn admin, pl én, akkor ha nagyon elkorcsosodik a helyzet, akkor átállok, vagy szólok hogy valaki volna oly szíves, ha ez sem megy akkor atbzünk 1 picit.