17064






  • TheGOro
    #4991
    Rólam is készül kép csak nincs rajta semmi extra, de mivel be van állítva a pb_sssave 1 -re így látom, hogy mikor készült rólam random fotó és le is menti nekem is. PB frissítési hibával már 2x kivágott az ACC, de álltalában ilyenkor nem egyedül repülök, hanem legalább 5 embert kivág ugyan azzal a hibaüzenettel, és asszem erről a hibáról volt hír a Bf.hu-n is.
  • DarkHorSe
    #4990
    nem anyázni kéne, hanem talán válaszolni a kérdésre..
  • Higher
    #4989
    azzal hogy ilyen gyerekes veressel fenyegetozol pedig kialitottad magadrol azt a bizonyos vmit...
  • Lifeforce
    #4988
    Hehe én ott voltam a 2.-on.
    Beszélgettem veletek és még a PT-sekkel is.
    Én is szívesen széttéptem volna 1-2 embernek a száját de csakhogy ez különbözteti meg az embert az álattól.
    Arról nem is beszélek, hogy annyit kapok érte mint egy emberért.
  • Higher
    #4987
    v1 csak annyit mondj hogy mi az a picsa csik. uldozesi maniad pedig ne legyen.
  • WiNters
    #4986
    mit gondoljunk Tiba utan bazze!?
  • V1
    #4985
    Hányingerem van tőletek ! Nem is írok többet ! Szarok rátok !!!
  • V1
    #4984
    Te ostoba buzi !
  • V1
    #4983
    Utólag szarok rá mit mondasz ! Kiraktál valamit, amin csemegézik a sok buzi ! Nem tudtál sokáig mint felmutatni, volt aki hibázott amire te ezek szerint marhára várhattál (lásd szerencsétlen Tiba), és most minden áron be akarod bizonyitani, hogy ha ő akkor már tuti mindenki csal az U142-ben ! Most velem szorakozol, csak erre nagyon rábasztál ! Képet akkor rakjál ki legközelebb rólam, ha nagyon komoly alapja van és nem teszel mellé gunyos megjegyzéseket !
    "nem szarrágásból, de az a sárga csík ott mire szolgál V1 ?
    " Mert ez igen is SZARSÁG !!! Mondom részeről ennyi, nem megyek a tetves szerveredre, bekaphatod, de ne találkozzunk életben, mert lenyeletem veled az egeremet !!!
  • Cobra.
    #4982
    V1 ahogy most reagáltál a kérdésre, azzal nagyon azt a látszatod kelted, hogy tudod, mi az a csík a képen. Ezek után remélem veled is úgy járnak el, mint Tiba-val.
  • DonC
    #4981
    Mondjuk éppenséggel én sem értek egyet azzal, hogy cheat de ez az én véleményem. Ha már itt tartunk viszont akkor, kicsit visszafoghatnád magad a "buzi köcsög" jelzőktől, mert ha jól láttam rád sem használta senki a fentieket. Csupán elmondták a véleményüket, egy olyanra amit a játék használatával elismertél, hogy érvényes rád is (PB fényképek és ellenőrzési módszerek). Feltételezem ahogyan neked van jogod megvédeni magadat, az adminnak is van joga feltenni a kérdést. Nem igaz?
  • V1
    #4980
    De mondom nem érdekelsz !! A legközelebbi BF talin bár melyik szánalmas kis buzival elbeszélgetek szivesen !!!
    Remélem ott is lesz vér a pucátokban, nem csak itt a fórumon !!!
  • Petko
    #4979
    ki mondta hogy levágott?
  • Petko
    #4978
    én csak kérdeztem, te meg egy mondatban válaszolhatsz és még meg is köszönöm és elnézést kérek a zargatásért
    te ennek ellenére a lehető legrosszabb mondon reagáltad ezt le, es teljesen ártalmatlan helyzetből
    most komolyan, miert nem tudsz válaszolni a kérdésre, mert mindenki csak ezt várná tőled?
  • DonC
    #4977
    Félreértelmezed: nem azt mondom, hogy engem pl. kidobott, mert nem dobott ki. Csupán azt próbáltam mondani, hogy PB egy darab szar. Pár éve már lejárt lemez. Ettől függetlenül nem zavar sőt örülök is, hogy van valami amivel lehet ellenőrizni a játékosokat. Sajnos a PB minden előnyével és fogyatékosságával együtt kell élni egy darabig a BF-ben, amíg itt is kiderül, hogy semmit sem ér. Akkor amikor ez bekövetkezett, majd lesz más anti-cheat progi. Ennyi, pont.
  • V1
    #4976
    MEOW látta csak jól a dolgokat rajtam kivül ? "Azokat is levagja a PB akik full eredeti cuccal jatszanak, clean DC es BF installal. Nem kell ennyire tulreagalni a dolgot, foleg celozgatni felelseges.""
  • Petko
    #4975
    nem ezek?

    ma 16:39 | Privát | Válasz | #4939

    nVidia ?

    ma 16:35 | Privát | Válasz | #4938

    Lézeres irányzék :))

    haha, de most komolyan egy képpel meg egy kérdéssel így fel tudlak bosszantani, amikor nem is ez volt a célom:) eléggé sebezhető vagy:) az a buzi kép pedig nem az enyim hanem szószerint a tied
  • V1
    #4974
    Pont te adod a többiek alá a lovat te kis gyökér Petko "nem a kozepe fele mutat mert ez a kep a kepernyon jobbrol balra 70%, fentrol lefele 30% os kozepponttal keszult, tehát a kepernyo jobb felso fertálya
    driver hibának tul furcsa... minimapon egy folytonos sárga vonal?
    inkabb arra gondoltam hogy valami olyasmi, hogy a minimapon a saját nyilat kiboviti egy folytonos vonalra. pl igy tuzersegel sokkal egyszerubb az iranyt beloni... nem aztmondom hogy ez olyan hatalmas dolog lenne, mert annakidejen en is probaltam csinalni, de ha pl. ilyen akkor irja mar be hogy megbeszeljuk hogy engedelyezett e, es akkor ha igent mondunk akkor mindenki letolthesse"" Vagy csak most épp udvarolsz ?
  • Lifeforce
    #4973
    Én nem tudom.
    Mai napig is nyomom a Cs-t naponta de rossz esetben egy nap kihagyással 2 órát de semilyen szervr nem vágott ki ok nélkül.
    Előfordult, hogy a skin miatt kivágott vagy egyszerűen krugtak mert tele volt a szerver és kellett a hely valakinek.
    Naés?
    Ebben nincs semmi.
    Mintahogy abban sem, hogy Petko rákérdezett, hogy mi ez mert nem tudja eldönteni.
    Senki nem mondta, hogy cheatel.
  • V1
    #4972
    Végig olvastad te szánalmas gyerek, hogy mi volt a reakció a buzi kis képedre ?
    Szerencsétlen !!!
  • V1
    #4971
    Téged egyszerüen lecsapnálak te kis gyökér, ha találkoznánk ! Tanulj meg játszani, és nem fog mindenki csalónak tünni aki lelő ! Te majom !!!
  • Petko
    #4970
    nem érted? nem vágta ki, nem beszélt senki ilyenről... egyszerüen bekonfigoltam a random screenshotolást, végig néztem, kiváncsi voltam mi az a csík, mertha esetleg az a tüzérséghez van, akkor esetleg megbeszélhetnénk hogy engedélyezett, és még én is használnám... erre kicsit másként reagált mint kellett volna:D
  • Petko
    #4969
    haver valami baj van a felfogasodrol...
    csak megkerdeztem mi az a csík, nem pedig hogy milyen kedvedben vagy épp, vagy mi a bajod velem stb.
    Szal, sokkal egyszerübb elintézni így hogy: az a csik az az xy driver hibálya, vagy ami a #4948 ban van... semmi gond
    nem mondta senki hogy cheatelsz vagy ilyesmi, nem tudom mibol jutott ilyen eszedbe, egy kerdesrol, meg egy screenshorol a gepedrol:D
    P.S. - ezzel a beirassal meg szerintem pont az ellenkezojet erted el amit akartal:)
  • Lifeforce
    #4968
    Nalátod.
    Ilyen kitörésekkel le is írtad magad
    :D :DDDDD
    Elég nagy probléma ha még értelmezni sem tudod...
    Petkó semi rosszat nem írt.

    TheGoro?
    Rólad miért nem készül ilyen kép és miért nem vág ki a PB?
  • DonC
    #4967
    Azért hülyeséget ne beszéljünk! PB kivág embereket én is a saját szememmel láttam. Aki Counter Striket játszott annak idején az tudja, hogy a PB egy kalap szar, annó is az volt. El is felejtették gyorsan - úgy mindenestül -, helyette, illetve mellette lett inkább VAC meg Cheating-Death...
  • V1
    #4966
    Leszophatsz paraszt nem magyarázkodom, mert nincs miért !!!
    Gyere fel nézd meg a gépemet te kis buzi.
  • Lifeforce
    #4965
    Jaja.
    Magamat nem említem mert már nagyon ritkán játszom, de ott van jan és még egy páran akik napjában több órát gémelnek és egyszer sem vágta ki PB és még ilyen anomáli sem készül róla.
    Hozzáteszem mégegyszer nem kell megmagyarázni amit nem lehet.
  • V1
    #4964
    Petko elmész te mindjárt megmondom hova a képeiddel együtt !!! Megyek járok egyet, mert most amit írnék, szivem szerint nem örülne neki a sok kis vádaskodó ....
    Nem csalok, nem is fogok, fel sem megyek a tetves szerveredre ezek után. Te nem ismersz, 5 éve tisztán játszom bár miben ezzel kurvára kihuztad a gyufát és a sok buzi haverod is. Talán érdeklődnél felőlm mielőtt ilyen szarságokat ki mersz egyáltalán rakni !!!!! Jó lenne, ha megkérdeznél abból a közel 100 emerből bár kit is aki ismer szük baráti körömben itt neten. Mindenkinek aki azt hiszi, hogy csalok 1 dolgot tudok mondani SZÁNALMAS KIS BUZIK !!!!! Szarok a képetekre és a hazugságotokra ! Bekaphatjátok mind !!! Röviden ennyi. Sikerült felhuznotok, most büszkék lehettek magatokra. Kis pöcs banda. Amiket írtam rólatok válalom bár hol és bár mikor !!!! Hánynom kell tőletek szarjankók !!!!
  • Me0w
    #4963
    Azokat is levagja a PB akik full eredeti cuccal jatszanak, clean DC es BF installal. Nem kell ennyire tulreagalni a dolgot, foleg celozgatni felelseges.
  • TheGOro
    #4962
    kár hogy pb_sssave 1 -re csak rólam készült pb képeket menti le :((
  • TheGOro
    #4961
    A Random össze vissza a készít képeket játék közben, de az esetek nagy többségében főként a minimapra koncentrál, legalább is a rólam készített képek nagy százalékának arról szól.
  • TheGOro
    #4960
    Loc saját magát bünteti a PB által nem ismert handicap csíttel
  • Petko
    #4959
    nem fogta meg, ezert se mondtam semmi rosszat, csak kerdeztem, mert a random screenshot erre valo, meg arra hogy beszeljunk rola... egesz alakos kep nincs, meg tenleg nem lehet megallapitani mi az (mert ilyet én nem tudok sehogy se előállítani, tehát az ígyis úgyis valami anomália),... EZERT KERDEZTEM! :)
    gépfegyver tüze meg azért nem lehet, mert a trancparency miatt akkor lehetne látni a többi hátteret is
  • Petko
    #4958
    jaja tudom, de ez meg olyan, hogy franc tudja, hogy az elso lovest nem mas lotte, es veletlenul 2x o fejezte be.. (hagyak nem 1v1 :D )
  • Me0w
    #4957
    Egyebkent lehet gepfegyver tuze is... lasd repulok lovedekei huznak ilyen sarga csikot.
  • Borg
    #4956
    Nah nem úgy értettem, tudod te:)
  • DonC
    #4955
    Mellesleg szerintem megállapíthatatlan, hogy mi az. Nicns belőle egész alakos kép ? :D
  • DonC
    #4954
    Egyébként a kérdéses okossághoz: most V1-et megfogta a PB vagy nem. Ha nem akkor nincs miről beszélni, lehet bármi. Ha igen akkor döntsenek az adminok, de úgy a korrekt, hogy mindenkinek adjuk meg az ártatlansághoz fűződő jogait.
  • DonC
    #4953
    Hát momentán ez nem lenne túl célszerű, mert talán azért találták ki a hagyományos módon való tüzérkedést mert így nem bassza el a játék balance-t. Nem kell "kiegészítő", menjen csak oda az assault vagy a sniper - de DC-ben ezernyit könnyítettek mert az engineer-en meg a bazookáson kívül lassan midnenből midnenre lehet célt adni - aztán adjon célt. Ennyi :-)
  • Petko
    #4952
    ezt hogy? te meg valami revive cheatet hasznalsz, hogy 2x le tudnak loni egymas utan?:D