17064






  • Me0w
    #4951
    Viszont ha a vonal hossza valtozik az artilerry allasszogetol, na akkor mar gaz van :))
  • Borg
    #4950
    Ha már itt tartunk, tegnap volt egy srác waken, aki gyorsan egymás után tudott a FIM-el lőni.
    Teljesen újratöltés nélkül, kétszer is lelőtt 1s alatt repülőből, meg helikopterből is.

    Nem dobta ki a PB amúgy, nevet éppen ezért nem mondok, amig esetleg Petko rá nem mutat...
  • Lifeforce
    #4949
    Figy.
    A random screenshotot azért találták ki, hogy ki lehessen szűrni azokat a cheateket, amit a pb még nem ismer.
    A shot nem a monitorodról készül, hanem a játék által kibocsájtott képet ami a vga elött van.
    Pontosan ez az értelme.
    Nálad és még sokaknak miért nincs ilyen és még hasonló sem?
    Minket és még sokakat miért nem dob ki sehonnan a pb?
    Talán azért mert a játékban semilyen módosítás nincsen.
    Semmit nem kell sem megmagyarázni sem félremagyarázni, mert nincs mit.
    Erre készült a PB!!!!
  • Petko
    #4948
    nem a kozepe fele mutat mert ez a kep a kepernyon jobbrol balra 70%, fentrol lefele 30% os kozepponttal keszult, tehát a kepernyo jobb felso fertálya
    driver hibának tul furcsa... minimapon egy folytonos sárga vonal?
    inkabb arra gondoltam hogy valami olyasmi, hogy a minimapon a saját nyilat kiboviti egy folytonos vonalra. pl igy tuzersegel sokkal egyszerubb az iranyt beloni... nem aztmondom hogy ez olyan hatalmas dolog lenne, mert annakidejen en is probaltam csinalni, de ha pl. ilyen akkor irja mar be hogy megbeszeljuk hogy engedelyezett e, es akkor ha igent mondunk akkor mindenki letolthesse
  • Danny
    #4947
    Nem írt ki semmi olyat hogy game hack, szóval szerintem driver hiba lesz az.
  • TheGOro
    #4946
    Nem tom nekem egyébként lövésem sincs hogy mi lehet hogy mi lehet a célja, így elsőre talán textúra problémának nézném
  • Me0w
    #4945
    A vonal iranyabol es dolesebol... lehet a kepernyo kozepet jeloli meg? Marmint ha atlosan van egy ugyanilyen?

    Egyebkent mielott keresztes-hadjarat indul V1 ellen, lehet driverhiba, akarmi.
  • Petko
    #4944
    nem, az vastag kis vonal, es kozvetlenul a korcikk mellett
    ez valami olyan szolgaltatas lehet ami nincs a bfben alapba benne:)
  • Me0w
    #4943
    Artillerynak cel?
  • Danny
    #4942
    Na Te láttad, hogy hol lehet azt megcsinálni. Szvsz tényleg totál geciség a dolog, mert ha oda valaki bemegy és jól baszakszik, akkor a mellette lévő zászló gyakorlatilag befoglalhatatlan.
  • Danny
    #4941
    Annyit elárulhatok, hogy véletlen kurva nehéz megcsinálni.
  • Danny
    #4940
    Hehe! Tényleg geciség, de majd megmutatom hol kell bemenni. Én is szórakoztam vele, de csak külföldi szerveren. :P Magyaron nem lenne pofám.
  • Cobra.
    #4939
    nVidia ?
  • TheGOro
    #4938
    Lézeres irányzék :))
  • Petko
    #4937
    nem szarrágásból, de az a sárga csík ott mire szolgál V1 ?

  • TheGOro
    #4936
    Mondjuk ez a hummer a falban cucc még nekem is újdonság
  • TheGOro
    #4935
    Juj ez olyan Mephistos sztájl :)) Komolyan mondom baze olyan mint Casper, de még néha lő is, amikor kilát a lagggtengerből.
  • TheGOro
    #4934
    De csak nem tudsz róla, meg én nem erre verem meg nem linkelek be állandóan képeket hogy mennyi cigut mészároltam halomra.
  • WiNters
    #4933
    :)
    veletlen hogy csinalhatta?
  • Törpapa
    #4932
    Ha jól emléxem utána ígéretet tett az admin, hogy visszanézi és ha szándékos volt, bant kap.

    Nem fogok belefolyni a vitába, csak a teljesség kedvéért írtam...
  • WiNters
    #4931
    ez telleg szemetseg.
  • AirborneRanger
    #4930
    na eza acc kész
    bashras edge
    megyek a bmp-vel eccer csak valami neki áll lőni izomből nemtudom honnan
    visszamegyek megjavitom
    aztán megin lő rám
    elhuztam onnan a picsába
    észrevettem h valaki dobálja ki a falból az exppackokat és a falból lő rám egy humvee

    idegesen felszólalok kicsit cifrázva h kikéne rakni az illetőt (nemtom ki volt mer nem lőtt rám, és a falon keresztül nem irta ki a nevét. erre leugatnak h ez csak egy bug és lehet használni. na ezen kurvára felhuztam magam és sajnos senki nem tett semmit az ügy érekében ugyhogy leléptem... az már nem is számít h a kedves admin urna dolga volt es lepausalta a servert.
  • kz
    #4929
    É nnemtom kkéremszépen..
    Één isis csak uuúgy kédeztem vvv v vvóna kikikíváncsisááág miattt.
    Teetete teccccikérteni!
  • genRob
    #4928
    Ja tééélleg. Hiánycikk. Mi volt? Trágárkodtok?
  • genRob
    #4927
    Nem is szoktál elöl végezni így érthető, hogy nem izgat.
  • kz
    #4926
    Mi volt a #4901 ???
    Lemaradtam róla!
  • ghost cb
    #4925
    Már mondtam hogy azért lőtt le mert nekem nem köszöntél.
    De Goro köszönt , vagy nem nekem?
  • WiNters
    #4924
    én?az lehetetlen...
  • Danny
    #4923
    Gyógyulj meg!
  • AirborneRanger
    #4922
  • AirborneRanger
    #4921
    /me beteg
  • Danny
    #4920
    Hát én még nem állok meg és kezdek el zihálni a főbázisunkon a neved láttán!
  • Valen
    #4919
    Danny: nem veszem magamra, mivel mindenki tudja hogy tiszta vagyok

    Igaz nem is kellene, bár tény hogy páran jól bírják az ólmot, de aztán előbb vagy utóbb ők is megfekszenek
  • Valen
    #4918
    Goooooooooooooooooood Moooooooooooorning Budapest!!!
  • TheGOro
    #4917
    Mivel bazi nagy lett az inaktivitás ebben a topicban, ezért jó Reggelt! Arbeit macht das LEben süß
  • Danny
    #4916
    Nem kéne folyton próbálgatni a csíteket nem törték még fel.
  • Valen
    #4915
    én is így vagyok vele (a weboldalamon csak a viszonylag jó helyezések vannak kitéve (ez a zesetek 50%-a)
  • TheGOro
    #4914
    Mondjuk engem csak azért idegesít mert kizökkent a játékból, meg hogy mindig a legjobb pillanatban. Amúgy a pontok elvesztése nem igazán izgat, mivel nem azért játszok, hogy a tábla legelején végezzek, csak hogy jól érezzem magam... ha nem akkor kilépek.
  • TheGOro
    #4913
    Nem most nem de tegnap igen
  • Valen
    #4912
    téged is kivágott??