17064






  • Cobra.
    #5031
    És miért nem tudta ezt ide írni ? Szerintem ha leírja, hogy nem tudja mi az, akkor azok az emberek, akiknek a véleménye számít, elhiszik neki. Én legalábbis elhittem volna, de ezek után már nehéz lesz hinni neki.
  • Higher
    #5030
    ezt nem tudta v1 önmaga itt leirni?! es egy csomo felesleges beirast sporoltunk volna meg.
  • Unreal1942
    #5029
    Na kozben kiderult:
    19:34] <V1> a kis térképen állitom a lézer hiper fegyverem
    [19:34] <V1> ezt egérrel ráirányitom egy bázisra, és az eltünik a föld szinéről

    Szerintem ez nem csit!
  • Unreal1942
    #5028
    Akkor most beszelhetunk a sarga csikrol!
    X-akta?
    Vagy Secret Weapons ? :)
  • Unreal1942
    #5027
    Na beszeltem V1 el! Meg mindig kivan!
    Sajnos a gyenge pontjat lett eltalalva!
    Burkkolt gyanusitgatasnak vette!
    Legalabb kijott belole! es kesz!
    Sajnos nem tud ilyen dolgokra maskepp reagalni!
    Ez van!

  • Yan
    #5026
    az igaz, de még mindig jobb, mint ez. :)
  • Unreal1942
    #5025
    Igazad van! en mondtam!
    Koszonom!
    Csakhogy en olyanra gondoltam ami tenyleg csalas!
    Ez pedig nem az sot megcsak semmi sem!
    Egy kep amin van egy foscsik amit talan valamelyik begyulladt ellenseg huzott maga UTan! :)
  • U42MAD
    #5024
    Ok. Csak ezek szerint innentől kezdve ha belegondolsz a szervered le fog laggosodni. Ezt a rengeteg adatod a szerverednek fel kell dolgozni, pontosabban a sávszélességet faszán elviszi. Kell ez ? Mindenki csak bosszankodik és nem megy majd a szerveredre.
    A másik problémám az egésszel kapcsolatban az, hogy nagyon rossz volt az időzítés. A múltkori 'lilaaknás' ügy nagyon felborzolta a kedélyeinket és V1 is nagyon a szívére vette az egészet és azonnal TIBA eltávolítása mellett szavazott. Én megmondom nem akartam TIBÁt kirúgatni csak szankcionálni. Ezért reagálta túl V1 a mai gyanusítgatást.
    Szarul esett neki. Ennyi.
  • Petko
    #5023
    nem annak szantam, de azert az se felejcsd el baratom, hogy te mondtad hogyha barmit latok akkor azt tovabbra is rakjam be:( ahogy irtam ez egyebkent se csitnek gondoltam, hanem valamilyen modifikacionak, amiket a kozosseg erdekeben ki kell targyalni, es bejelenteni, hogy akkor engedelyezzuk es mindenki hasznalhassa... ennyit a kozosseg megerdemel
  • Unreal1942
    #5022
    Szerencsetlen huzas volt!
    Valoszinuleg az elozoek miatt ami meg mindig rajtunk van!
    Oszinten en is piszkalodasnak erztem...rugjunk bele meg valahogy az U'42 be!
  • Petko
    #5021
    a pb be van ez beepitve. van egy csomo szerveroldali beallitas, es meg lehet azt csinalni, hogy bizonyos idokozonkent a kliensektol ker egy screenshotot, amit a kliens oldali pb meg is csinal. Ezt nemreg bekapcsoltam, es vegigneztem hogy hogy sikerult a dolog, ekkor lattam meg veletlenul ezt a kepet, amivel semmi rosszat nem akartam :(
    arra gondoltam, hogy tobbet ilyen ne legyen, hogy kirakom a webre, hogy folyamatosan ott megnezhesse barki oket html oldalakon
  • 0Fritz0
    #5020
    Nem
  • Unreal1942
    #5019
    Te a trs Fritz vagy?
  • U42MAD
    #5018
    Szóval ez a krémsot. Egy valamit nem értek. Egy szerver ami dedikáltan fut, hogyan tud bármelyikőnk VGAjáról krémsotot csinálni ??? Ha ezt valaki elmagyarázza megköszönném. Ha belegondoltok mire egy ilyen valahogy felmegy az illető szétbosszankodja magát mert az upload streamjét faszán elviszi, már ha értitek.
    Petko ez nem a te géped krémsotja ? Magyarázd már el hogy is van ez ?
    Egyébként abban egyetértek, hogy V1 kicsit túlhevülten reagálta le a dolgot. Bocsi. De az ő tisztaságához nem férhet kétség. Sőt a többi U'42 séhez sem. TIBA ügy pedig egy szánalmas kis malőr.
  • 0Fritz0
    #5017
    Igaz, mellé ment. Szép dolog védeni a klántársat (és el is várható), viszont egy ilyen megmozdúlásra mit fogtok mondani, azt hogy gyógyszeres befolyásoltság?
    A véleményemet meg oda írom ahová akarom, ahová te is! Ezt azért már csak ne akard megszabni, ok?
  • Unreal1942
    #5016
    Gratula...csakhogy nem tolem kerdeztek es nem en rohantam ki!
    Ha ittvagy legalabb figyelj!
  • TheGOro
    #5015
    A franc tényleg lecsapott az 5k-ra, de minket nem izgat, mert ez nem a bf fórum :DDD
  • 0Fritz0
    #5014
    Azért vagyok itt, kispajtás mert KÉRDEZTEK tőled valamit te meg átmentél IDEG JANIBA! Gyanúsitás nem volt, én sem gyanakszom, én is csupán kiváncsi vagyok. DE mivel te olyan lelkesen buzizod az embereket, gondoltam kicsít lehúzlak téged is, csak hogy tudd milyen látatlanban fikázni. Más kérdés?
    U.I.: Ugye tudod, hogy egy ilyen kirohanás után kinek a véleményére adnak és kiére nem. Évente max egy-két ember szopatja meg így magát, gratula.
  • Yan
    #5013
    vszeg. :D
    majd az sg alá is kell ilyen pb, v. vmi :)
  • Unreal1942
    #5012
    Majd bemUTatkozik neked szemelyesen is!
  • DarkHorSe
    #5011
    persze ..
  • Unreal1942
    #5010
    Igen a sarga csik segitett
  • Valen
    #5009
    nem lehet, hogy amikor a gépfegyverrel lőnek feléd, akkor annak a nyoma látszik a minimap-on (mögötte megy, de átüt)
  • Unreal1942
    #5008
    Ennyi! Csiteltem ?
  • soldier
    #5007
    Lol
    5 év?
    akkor idősebb lehet.Érdekes.A hozzászólásaiból kb 11 évesnek nézem:)
  • Unreal1942
    #5006
    Nem vagyunk egyformak.. ki igy ki ugy reaglana!
    szerintem attol is fugg milyen napod van/volt!
    Ez most ilyen!
  • Yan
    #5005
    ..és Lvitte az 5k-t.

  • Unreal1942
    #5004
    A te poenod jo is volt :D
    Korrekt vagy nem ez van!
    Ennyi ido UTan amit lejatszott mar asszem nem csodalkozom ,hogy most egy ilyen semmiseggel "gyanusitgatjak"!
    Nem hianyzik ez senkinek!
  • Cobra.
    #5003
    Remélem rólam is készül majd egy furcsa kép, és akkor majd megmutatom, hogy hogyan kellett volna reagálnia, de biztos nem így.
  • Petko
    #5002
    bocs, nem akartam kényelmetlenséget okozni, meg semmi rosszra utalni, csak megkérdeztem ahogy a 4948-ban is, hogy hátha ilyen tüzérségi csík, ami nekem is kéne, és akkor mindenki használhatná a dwn...
  • TheGOro
    #5001
    Nem tom én nem mondtam hogy V1 csítelni, egy feszültségoldó poént megengedtem magamnak, de semmi többet. Viszont a reakcióját nem tartom túlságosan korrektnek.
  • Unreal1942
    #5000
    Cobra! Mivel jol ismerlek ezert szepen kerlek ne tegyel meggondolatlan +jegyzeseket!
    Inkabb maradj ki ebbol a vitabol!
    thx
  • Unreal1942
    #4999
    Nem anyazott senki!
  • Unreal1942
    #4998
    Te meg minek jossz most ide?
    Senki nem kivancsi a velemenyedre!
  • TheGOro
    #4997
    fu sof2 vel én piszok sokat szívtam még a karácsonyi szünetben amikor elővettem megint egy kicsit. Végül kiderült hogy egyszerűen a routert nem szívleli a PB és hosszas keresgélés után találtam rá megoldást. De aztán nem is sokáig nyomtam, csak a téliszünetbe 1 kis funt, mert olyan kedvem volt.
  • Unreal1942
    #4996
    Vegre flame! Na felre a trefat!
    Jol felbasztatok V1 et aki igen tiszteletremelto szemelyiseg az online vilagban 5 ev kb.
    Lehet ,h csak szerencsetlen veletlen ,h megint az U'42 van teriteken!
    De ugy is nezhetjuk ,h megint mi...Tibatol megvaltunk szo nelkul es most meg "jottok" ezzel! Jo nem volt konkret gyanusitgatas talan kicsit hevesen van lereagalva a dolog!
    De en egyet ertek vele! Ha van konkretum (pl.az elozo eset) akkor lehet beszloni! Addig szora sem erdemes! Mert ez lesz belole!

  • TheGOro
    #4995
    BF helyett PB-t akartam írni csak elk*rtam
  • 0Fritz0
    #4994
    V1 te egyszánalmas kis görény vagy és remélem mikor ezt olvasod agyvérzést is kapsz nyáladzó vergődésedben! PÁ! (és jó mulatást)
  • Lifeforce
    #4993
    Igen ismerem.
    SoF2-ben is ez volt.
    A loggban csak az írja, hogy nem stimmel a pb verzió.
  • TheGOro
    #4992
    CS be egyébként (legalább is amikor még én játszottam), akkor ott inkább a ua által készített cheating death volt a menő, ami nem ennyire bizniszes mint a BF de kicsit job híre van