17064






  • U42MAD
    #5071
    LOLler vagy !
    Kapálódzik a nyavaja. Nincs miért. Csak ha figyelnél és megpróbálnád összefüggéseiben látni a dolgokat ( bár erre az esetedben semmi remény ) rájönnél, hogy nem minden úgy van ahogy.
  • Valen
    #5070
    A többieknek, akik a háttérben sunnyognak és nem szólnak bele a vitába :

    Szerintetek mikor hadják abba a vitát ?

    A szavazatokat az alábbi számok felhívásával lehet megtenni:

    06-1-666-66-66 - minél elöbb, annál jobb (kezdem nagyon unni már)
    06-1-999-99-99 - minél később, annál jobb (hagy szapulják egymást :))

  • Unreal1942
    #5069
    Semmi bajunk! Csak szitod itt a tuzet feleslegesen!
    Nem a velemennyel van a baj hanem a megfogalmazassal!
  • 0Fritz0
    #5068
    Mert látom, hogy csak kapálóztok össze-vissza. Mindenki menjen a fenébe, aki nem fogja be a pofáját?! Tudod, a legszebb az, hogy semmi bajotom veletek (miért is volna), de ez amit most műveltek egyszerűen siralmas.
  • Unreal1942
    #5067
    Az erintett itt sincsen ..asszem ennel hallkabb nem lehetne!
  • Unreal1942
    #5066
    Te meg meg mindig nem birod befejezni ?
    Mit akarsz meg beszelni rola?
  • 0Fritz0
    #5065
    Nézzük az arányokat: "jogtalan" Kick Vs. CHEAT.
    Szerintem ilyenkor kéne az érintetteknek kicsit hallkabbnak lenni.
  • 0Fritz0
    #5064
    Szerencsére később a PB közbelépett, inkább erről beszéljünk.
  • U42MAD
    #5063
    Na de petko ! A tények makacs dolgok ! Ne ferdíts ! A BARETTES ÜGY EGYÉRTELMŰEN TÚLKAPÁS VOLT MÉGHA NEM IS ISMERED BE ! A másik ügy jogos. A kettőt ne keverjük már össze ! És mi az hogy megelőlegezett kick ??? Beszarok isten bizony mindjárt ! LOL
  • Unreal1942
    #5062
    Azert a 2 dolgot ne keverjuk ossze!
    Akkor es ott semmifele problema nem volt!
  • Petko
    #5061
    hat en nem igy erzem a barretes ugyet... foleg az öngól kifejezest érzem sértőnek... szerinted teljesenen jogtalan kirugásnak tekinthető valami, ha akkor nem is volt lehetőség bebizonyítani a dolgot, de 3 héttel később egyértelmű pb log képződik arról hogy az illető gamehacket használ akkor, amit ő is beismer? vehetjük megelőlegezett kicknek is... nem örvendek neki hogy a farok próbálja meg csóválni a kutyát... főleg hogy ezzel a hitelemet kérdőjelezitek meg sorozatosan, amikor az egyszerű tények mást mutatnak
  • Unreal1942
    #5060
    Semmit se latok! :-(
  • TheGOro
    #5059
    Hmm nagyon sok a incomplete és a corrupt átviteles kép.
  • Unreal1942
    #5058
    Fasza :)
  • TheGOro
    #5057
    Királyság
  • U42MAD
    #5056
    Igen Petko. Az az ominózus Barettes ügy amikor - sajnos be kell látnod - mások hülyesége miatt tisztán játszó embert rúgtál ki mert nem tudtad, hogy valóban lehet onnan Barettezni. Az öngól volt belátható.
    És innentől kezdve sajnos beindult egy folyamat. Jogosan, jogtalanul.
    Mindegy. Kár ezen tovább rágódni. Majd a ligában eldől ki a májer.
  • Petko
    #5055
    http://pb.unisoftnet.hu/pbsvss.htm
  • Unreal1942
    #5054
    Jo rendben!
    Valasz nincs ra! Mert senki nem tudja!
    Bocsi ha serelem ert. Asszem mast nem tudok mondani!
  • 0Fritz0
    #5053
    Vegyétek már észre, hogy már rég nem az a téma, hogy mekkora csíterek lennétek (nincs bebizonyítva és gyanúsítás sem volt tudtommal, csak egy kérdés!), de ti ezt valahogy nem akarjátok/tudjátok észrevenni. A gond ott vam ,hogy akik vélemyényt nyílvánitottak, azok a "Te meg minek jossz most ide?, Senki nem kivancsi a velemenyedre!, Inkabb maradj ki ebbol a vitabol!" válaszokat kapja.
  • Petko
    #5052
    na fiuk azer... sose gyanusitottam cheatel a dwn es nem kickeltem, egeszen az elso esetig amikor 2 ember akik mindketten oreg motorosok addig irogattak mig kiraktam tibat, utanna kenytelen voltam kepekkel meg egyeb dolgokkal probalni bizonyitani a bizonyithatatlant, hogy ne nezzenek hulyenek... tobben is engem szoltak le hogy miert gyanusitgatok en is, meg 2 eve miota mar kint a bf mienki azt orditozza hogy itt nincs cheat, meg az gyanusit aki irigykedik
    hat erre termeszetesen kotelessegemnek ereztem megvedeni a becsuletemet, es bizonyitani hogy nem en vagyok a flugos a tibas ugyben... tiba teljesen korrekten megmondta hogy tenleg hasznalt, es ezzel ugymond valamelyest visszaadta a hitelemet, es az osszes tobbi emberet aki annakidejen mondta hogy igenis letezik cheat bf hez.
    Ebben az esetben semmilyen cheates gyanusitas nem tortent, csak vegigneztem a screenshotokat, es talaltam ezt a gyanus kepet, de kirakom hogy masok is lathassak a listat, es nehogy azthidjek hogy miden masodikon van valami csik. Termeszetesen felteteleztem hogy semmi atomdurva cheat, amitol 10 emberrel felerne az illeto, de akkor is valami modositas szeruseg, amit a jatekos kozosseg erdekeben, es ugymond a becsuletes jatek szellemeben be kell jelenteni, es kitargyalni hogy szabad e. Ezert nemes egyszeruseggel megkerdeztem mi ez. Erre persze kaptam egy zsák anyázást, de értelmes választ nem. Végén pedig itt elhumorizáljátok, és elironizáljátok a dolgot, és még engem állítotok be a gonosz manónak, aki az irigykedés miatt szétrombolja a klánotokat.
  • U42MAD
    #5051
    Igen mindjárt oltom a lángot ami a nevedben van. Hadd ne mondjam hogyan :DDD
  • 0Fritz0
    #5050
    Te csak oltsd a lángokat!
    Asszem nem személyeskedtem veled, de írj nyugodtan, mert ez sem engem minősit. Embereket még nem láttam így rinyálni egy tényleg nem bántó szándékú kérdéstől.
  • Yan
    #5049
    majd 10k elött.. ;)
  • Unreal1942
    #5048
    Igen kepeket tovabbra is.. legfeljebb megy a flame oda vissza!
  • U42MAD
    #5047
    Nagy vagy mint egy bivalyszar.
  • Unreal1942
    #5046
    Ebbol egy sajnos valos volt azert!
  • Yan
    #5045
    csak nyugodtan rakosgasd ide a képeket,
    ha unjuk, szólunk Angyalnak. :)
  • U42MAD
    #5044
    Mindegy. Téma túltárgyalva. Remélem mostanában nem fog semmi ilyen felkerülni senkivel kapcsolatban. Szeretnék hinni a tiszta játékban. Ha az nincs semmit nem ér az egész. Megmérgezi a légkört és állandóan csítet kiált mindenki.
    Szal csak az a probléma Petko az egésszel, hogy már a harmadik alkalommal csak bennünket találsz meg.
    Először volt ugyi, hogy a Barettel ki mit lát.
    Másodszor a lila akna ügy.
    Harmadszor pedig a sárga csík.
    Szerinted ezek után mire gondoljunk ?
    Mire való ez a kitüntetett figyelem irányunkban ?
    Szóval ez itt a probléma.
  • Unreal1942
    #5043
    Annyi ideje van amennyit a joisten eloirt neki :)
  • 0Fritz0
    #5042
    Nem, barátkozni temetőben szoktak teliholdat ugató emberevő farkasok mellett.
    Sztem Petkonak adjatok egy kis időt, mert itt Ő a sértet fél és nem a klántársatok.
  • Unreal1942
    #5041
    Neked meg lehet
    Most jott ki a 2.0 ha kell elkuldom :)
  • Unreal1942
    #5040
    Min kene nevetni ?
    Baratkozas az vicces?
  • TheGOro
    #5039
    Francba azt hittem már nekem is lesz laser guided hidrogénbomba stuffom :((
  • 0Fritz0
    #5038
    Hű micsoda barátkozás van folyamatban. Kár hogy senki sem nevet.
  • Petko
    #5037
    najo azert nem kell rajtam ironizálni se, objektive nem csinaltam semmi eszement dolgot, hanem teljesen erzelem mentesen beraktam egy screenshotot amin valami furcsat lattam... megkerdeztem miaz, es erre a tag felhaborodott, es olyan modon szidkozodott amit epeszu ember barmennyire is impulziv, - nem tesz meg... utanna meg itt finomat csillapitjatok a kedelyeket, de attol meg nem en voltam a "hulye"
  • U42MAD
    #5036
    Ja. Milyen faszán unalmas lenne a fórum. Ezért legközelebb valaki mást kellene közülünk kiszúrnia Petko-nak és valamit betenni. Egyből pezsegni fog a fórum :DDD
  • TheGOro
    #5035
    EZt jó ötletnek tartom, de akkor, mert úgy is gyárt html lapokat a képekhez, dátmozva.
  • Unreal1942
    #5034
    Mint leirtam a gyenge pontja.. erre ugrik!
    Ez latszik is!
    Van aki az anyazasra ugrik van aki mas egyebre!
  • Unreal1942
    #5033
    Akkor hol lenne az 5k ?
  • 0Fritz0
    #5032