17064






  • Me0w
    #5151
    Freddy, terhes vagy?
  • FreddyHawk
    #5150
    Goro !

    A FoP felkonfolt ShoutCast szervere ismét régi fényében ragyog, ráadásul még életemben nem láttam jó kis DesertCombat meccset, úgyhogy ( ha a baba közbe nem szól ) benne vagyok egy közevetítésben ! :DDD
    Ha szakértőbb embert akartok a közvetítői székbe, akkor keressetek, és mondom a tech. infókat, valamint a szükséges jelszavakat az SC szerverre !
  • AirborneRanger
    #5149
    Persze szivi
  • CAD
    #5148
    Szaros kis ranger outwar ezereves kepekkel maszturbal itt nekunk :)))) - de csak szeretetbol piszkallag ranger ugye tudod :))
  • Danny
    #5147
    Ja én meg már aszittem, hogy lemaradtam valamiről! De cikííííí!
  • AirborneRanger
    #5146
  • AirborneRanger
    #5145
    Ha akkor láttad volna afejemet megijedtél volna :)
  • Cobra.
    #5144
    Nyugi Danny, csak vicc volt
  • misaab@a
    #5143
    Jó lehet hogy nem ACCs szerveren volt de ki voltatok akadva a csítemen :) Bár ha jobban meggondolom ha nálatok játszom biztos kickeltek mint DarkHorSet szoktátok.
  • Danny
    #5142
    #5029 #5030 #5031
  • Törpapa
    #5141
    Ne zsibassz! Ez nem a csillagok háborúja!
    Bár a Hummer a falban közjáték után már azon sem csodálkoznék!
  • SinClaiR
    #5140
    Mondtam, hogy még korán van :D
  • Danny
    #5139
    Hájjóvan csak valaki valami lézerről karattyolt, a többiek meg erősen bólogattak én meg ...
  • Unreal1942
    #5138
    Sarga csikra nincs ertelmes magyarazat!
    Senki nem tudja mi az! V1 nem is latja gama kozben vagyis eddig nem figyelt fel ra!
    Ha valaki tud hasonlot produkalni akkor probalja megfigyelni mitol lehet!
  • Unreal1942
    #5137
    +is lepodtem ,h te igy ilyen normalisan tudsz reagalni!
    Szoval nem gondolom, h kar volt beleszolnod!
    thx
  • Morfy
    #5136
    igen ebben az esetben. de enyhítő körülmény,hogy magadat adtad fel
  • Lekai
    #5135
    akkor most tulképpen mi is az a sárga csik ????
  • Danny
    #5134
    Hámmost ez valami lézeres célzóka vagy mi? ÉN nem szoktam célozgatni csak a szememmel, biztos ezért nem tudom. Hmmm?
  • Lekai
    #5133
    " Olvasni meg nem szeretek "
    miért tudsz ?????
  • Morfy
    #5132
    És ez mikor lehetett? Ugyanis ACC szervereken nincs a rotationban Omaha!
  • SinClaiR
    #5131
    Danny, biztos még korán van :)
  • Danny
    #5130
    Jaja engem is érdekelne hogy mire jutottatok, mert mindenki bólogatott, hogy valami lézer izé. Milyen lézer? Mondja má el valaki mert hüje maradok és szeretnék má lejönni a diófáról is.
  • Danny
    #5129
    Jéééé én is pont 7kor kelek a melóba. :D
  • TheGOro
    #5128
    Ki kell próbálni! Másképp nem tudjuk meg.
  • misaab@a
    #5127
    Engem az ACCs szerveren már lecsíterezett az ACCs banda Omaha Beachen. Egyedül megcsináltam a mapot és az összes zászlót befoglaltam röhögve amíg ők sznájpoltak. Erre írja a csóka mikor a bunkeres zászlót foglalom és védem, hogy "csít nélkül is menne FoPoska ?". Nem kicsit durrant el az agyam a csávótól. Nem szóltam be csak valami szerencsétlent emlegettem :)))

    De tényleg mi az a csík ? :)
    Hallottam a Tibás dologról... Hát ezt a kockázatot ti vállaltátok vele. Én sosem gondoltam hogy tisztességtelenül játszotok, mert nem volt okom rá, hogy ezt gondoljam de ez Tiba srác elég rossz reklámot csinált nektek. Én tudom a legjobban, hogy játék közben mennyit rinyálnak miattatok a gammerek és csak röhögök rajtuk. :)
    Ahogy V1 lereagálta a dolgot az tényleg kritikán aluli egy családos embertől de biztos nagyon bántotta a dolog, hogy őt vették most elő. Azonban magyarázat még mindig nincs.
    Ez is tény. Bár sok hasznát nem látom az ilyesféle csíkocskáknak. Most jól beleütöttem az orromat mások dolgába...
  • CAD
    #5126
    Szerinted lenne 5 embernel tobb aki figyelemmel kiseri?
  • TheGOro
    #5125
    Látom meggyógyultál :))
  • SinClaiR
    #5124
    Szerintem nagyon jó ötlet lenne. Bocs hogy ilyen későn rweagálok, de csak most olvastam el az eddigieket:)
  • AirborneRanger
    #5123
    onyád kabbe :D
  • TheGOro
    #5122
    Bezzeg a közvetítősdi dologra senki sem válaszolt!
  • TheGOro
    #5121
    Jó8 :DDDDD
  • Valen
    #5120
    nem feltétlen, de szeretm kipihenni magam, mivel mindenreggel 7-kor kelni és munkába menni nem egy kellemes dolog
  • Danny
    #5119
    Minden este 8 után, amennyiben nincs a tRs-el meccsünk. Ha meccs van akkor 10 után. Ilyenkor te már pizsiben kommandózol!
  • TheGOro
    #5118
    Danny például most gyak ACC1en
  • Yan
    #5117
    hadd pörögjön.. :)
  • Borg
    #5116
    Ehh látom valakinek elgurult a gyógyszere itt, 3 oldalt irni egy este alatt, ráadásul ebben a topicban...
  • Valen
    #5115
    Danny:

    melyik szerveren és mikor szoktál gyakni ???

    mert már rég nem láttalak (lehet hogy csak én nem mentem akkor a szerverre / arra a szerverre
  • Danny
    #5114
    Hé nyomik! Most csicseregjetek ha kérdeznek ne amikor dolgozom!
  • Danny
    #5113
    Ez egy teljesen elfogadható válasz...
  • Valen
    #5112
    Danny:

    Egy korábbi hozzászólásodra #4920:
    "Hát én még nem állok meg és kezdek el zihálni a főbázisunkon a neved láttán! "

    Válasz 'Valen' üzenetére (#4919)

    Hát az biztos hogy nem látsz az ellenség (te csapatod) főbázisán, mivel messziről elkerülöm mindig