17064






  • Yan
    #5191
    lassan kezdesz unalmas lenni,
    de azé csak irkáld a véleményed, azé van a fórum.
    mi + +hallgatjuk...
  • 0Fritz0
    #5190
    #5024
    "A múltkori 'lilaaknás' ügy nagyon felborzolta a kedélyeinket és V1 is nagyon a szívére vette az egészet és azonnal TIBA eltávolítása mellett szavazott."

    Akkor most nem vágom, hogy ha ártatlan akkor miért tették ki azonnal a klánból és miért nem álltak ki mellette, ha viszont "bűnös" akkor meg milyen sárbadöngölésről beszélünk?
  • Me0w
    #5189
    Erdekes, nekem fogalmam sincs mit csinal a tool... latom viszont pont azok tudjak a legjobban akik vegighurcoltak a sarban Tibat...
  • U42TIBA
    #5188
    hm...a no fog-ot hogy csináltad? beavatnál?:D
  • genRob
    #5187
    Ezt honnan veszed?
  • genRob
    #5186
    ???
    No fog, nyilak???
  • Morfy
    #5185
    na pajtikám,az a tool csak annyit tesz, hogy neonszínűek az aknák meg a gránátok, nofog, és mindenki feje felett hatalmas nyílvessző hogy itt vagyok...még a házakból is kilátszik,mert a teteje felett lóg ki. tehát ez ugye csak kis optikai tuning???
  • Morfy
    #5184
    az ötlet jó,megfontolás tárgyává tesszük!!!
  • CAD
    #5183
    Ize, en orulok annak, amit csinaltak petokek...

    Meow veled viszont nem ertek egyet. Bann nagyon ritka, en nem is nagyon tudok bannrol, kick az mar gyakoribb, de egy rossz nap utani kick meg nem boritja fel a vilagot... olyanra volt pelda, de sztem a bannal kicsit mas a helyzet.
  • TheGOro
    #5182
    Az jó dolog
  • TheGOro
    #5181
    Hát ja két 2 ember kőll, nekem trax és petko jutott eszembe
  • Me0w
    #5180
    Warra van sajat szerverunk, publicra nem tervezunk inditani, van eleg. Oks, ertem az indokaidat, de nem ertek egyet veluk.

    peace out
  • 0Fritz0
    #5179
    És direkt ezért volt idézőjelben is. :)
  • Petko
    #5178
    na mentem floorballozni, tobbit majd este
  • Petko
    #5177
    es te azt honnan tudod milyen toolt hasznalt? Honnan tudod hogy nem latott at a kodon? Hasznalt valamit, ami biztos hogy nem odavalo, es ez nalam mar eleg ok hogy devians jatekosnak tekintsem, akarhogy is kaptam el. De mondom MeOw ha neked ennyire fontos a szervereken a liberalizmus, akkor csinalj eggyet te is. Ez itt nem kötelező szociális szolgáltatás hanem önálló közösségi támogatás, saját belátás szerint, és mi ezt így látjuk be.
  • 0Fritz0
    #5176
    Nem mondtam, hogy kivetnivaló, csupán furcsáltam. Ez is csak egy vélemény. ;)
    Lazíts, a flém tegnap volt. :)
  • Me0w
    #5175
    Egyaltalan nincs panikhangulat, csak a velemenyemet beszeltem meg Petkoval. Es ameddig ezt ertelmesen teszem, azthiszem semmi kivetnivalo nincs benne.
  • Danny
    #5174
    Radarhack lol.
  • 0Fritz0
    #5173
    Kicsit furcsálom ezt a "pánikhangulatot", mert pl. amióta a BF-el játszom, egyszer sem kickeltek ki adminok. A tapasztalat azt mutatja, hogy általában a nagypofájú, akaratos gémerek kerülnek az adminok figyelmének középpontjába és ha egy ilyen pont az admin rossz napján csinál valalmi sértőt... hát nem sokan fognak sírni utána. Érdekes módon én is vitáztam már adminnal játék közben, de a kick-ban téma fel sem merült. (Talán mert nem küldtük el egymást a másik anyukájába?)
    Még egy dolog: Az adminok nagy része ugyan az, mint a PB-elött, tehát mindenki tudja hogy mit lehet és mit nem.
    Sikerekben és Radarhackban gazdag játékot minden gémernek!
  • Me0w
    #5172
    Nem volt az indok megalapozott, mivel az a tool amit hasznalt nem segitett neki abban hogy atlasson a kodon. Egyszeruen az admin szerint nem lehetett megcsinalni, es ezert kapott buntetest. Mindegy, en hiaba harcolok, ugyis meg lesz csinalva a dolog.
  • Petko
    #5171
    1. nem kerult banra csak kickeltem
    2. nagyon megalapozott indokkal, es utolag ez be is bizonyosodott
  • Danny
    #5170
    Pofázni tudok gördülékenyen, DC-zek amióta létezik, viszont nem vagyok kedves!
  • Me0w
    #5169
    Mint ahogy Tiba anno banra kerult a barettezesert? Ne valaszolj, koltoi kerdes volt.
  • Petko
    #5168
    ilyen adminnak rossz napja cimszo alatti dolog mint irtam minden 5000. kicknel lesz csak kb. feltehetoleg. nem kell tuldramatizalni, mert eddig se voltak egyik szerveren se olyan adminok akik igy tettek volna (csak altalaban a kirakott probal a kulvilag fele orditozni hogy ot milyen nagy serelem erte). Ezzel a lepessel csak leszurodnek a deviansok, semmi tobb nem tortenik. Aki veluk akar jatszani, csinaljon egy getto szervert azt nosza.
  • Me0w
    #5167
    Ja ertem, szoval akit azert bannolnak ki mert jol jatszik es/vagy eppen az adminnak rossz napja van, akkor az a konszenzus aldozata. Esetleg PB global banra nem akarjatok tenni az illetot? Mert innentol az a kov. lepes...
  • Petko
    #5166
    egyszeruen bizalom kerdese. megbizok a tobbi adminban, es ok is bennem... arra minmalis az esely hogy valaki artatlanul ki fog ezert rugodni. Ha valaki rendsen jatszik nem lessz semmi baja... Annak az 1 nek az 5000 bol aki tenleg lehet artatlanul esik ki, uzenem hogy sajnos ilyen az elet, o szerencsetlensegere a konszenzusunk aldozata.
  • Me0w
    #5165
    Termeszetesen, 1-1 a helyzet. De ha valaki bejelentkezik ebbe a 'programba' akkor ellenorzod hogy a ban amit kiosztottak, az jogos volt-e, ertelmes volt-e, vagy csak ugy jott, es a szkript autobanol a szerverekrol?
  • Petko
    #5164
    hol van 13 eves admin? azert nem ertem ezt a felhaborodast se, elhiszem hogy fontos szamotokra a szerveren a jateklehetoseg meg a szabadsag, de azert nem teljesen mi vagyunk ertetek, hanem kb 1-1. Nekem azert is van szerverem hogy haverokkal jol eljatszak, persze ehhez szivesen latok minden rendes becsuletes jatekost ami kell is, de azt csak eldonthetem hogy a sok barmot kitiltom akik megakadalyoznak ebben.
  • Me0w
    #5163
    Okorseget? Evvel csak az a baj, hogy van par 13 eves aki mostantol definialhatja az okorseg fogalmat, es nem csak az o fostalicsak szerverukrol esel ki hanem a tobbi szerverrol is. Ez igy nagyon nincs jol...

    Petko legyszives gondold meg megegyszer, mert ennek nem lesznek jo kovetkezmenyei.
  • Petko
    #5162
    ez van, most legalabb mindenki 2x is meggondolja mielott okorseget csinal
  • Me0w
    #5161
    Foleg hogy beindul a kemenykedes, lasd: "Megeccer lelosz repulsz az osszes szerverrol!"... legyen mar ez manualis gyerekek.
  • Me0w
    #5160
    Ez most komoly? Valami uberadminnak eljar a keze, es repul az ember 3 szerverrol? Ezt azert nem kene...
  • Petko
    #5159
    na kész az amator linuxos banlist szinkronizáló scriptem... ma estetől remélhetőleg a 2 acc szerver és a dw közös banlistel üzemel... ha valami admint még érdekel a dolog, üzenjen
  • FreddyHawk
    #5158
    Mindenképp 2 sótkaszter KELL !
    Nyilvánvalóan sokkal gördülékenyebb a közvetítés, és kevesebb az üresjárat, ha ketten figyelik a csatateret, és amíg az egyik összeszedi a gondolatait, addig a másik tudja mondani, hogy egy másik fontos részen mi a bré van.
    Nekem mindegy, az biztos, hogy egy hétpróbás DC-s nagyon jó lenne mellém, de legyen ám felvágva a nyelve, és a szopatást is állnia kell valamilyen szinten, mer' mint tudjuk kedves srác vagyok én :DDDDDD
  • WiNters
    #5157
    majd kitanulja
  • ghost cb
    #5156
  • Lekai
    #5155
    be bamekk be
    na ugye hogy nem tudol teeee
  • ghost cb
    #5154
    Beszóttá?
    Egyébként nem tudok csak irni...
  • Danny
    #5153
    GOro guru! :D
  • AirborneRanger
    #5152
    Wow az faszántos lenne! Sztem 2 shoutcaster kéne, egyik az isteni jólbevált freddy a másik meg valaki desertcombat guru :D