17064






  • Unreal1942
    #5272
    Klanvezerek voltak bent.. de kirugjuk magunkat ha mindenkeppen ezt latod jo +oldasnak :P
  • Unreal1942
    #5271
    Mi is koszonjuk szepen!
    Kerdezni mentunk be asszem ki is leptunk!
    Hoztuk a formankat mint midig!
  • WiNters
    #5270
    akit felre lehet azt ferre is kell :DDDD
  • TS Zolly
    #5269
    Remélem kitiltják a klánvezérek őket.
  • Petko
    #5268
    hadjuk
  • WiNters
    #5267
    TAGADOM!!!
  • Petko
    #5266
    bocsanlat, ezeket veletlen winters miatt irtam be, mert felrevezetett... remelem senkinek se sertettem meg vele az önérzetét
  • Danny
    #5265
    Jaaaaa, büdös hacker banda!
  • TS Zolly
    #5264
    Nagyon szépen köszönjük az u42 nevű klán hathatós közremüködését az általuk elrontott gyakorlásunk miatt. ACC szerver le volt zárva, igaz nem valami bonyolult koddal. Addig probálkoztak míg nem sikerült nekik feltőrni. Gratula u42! Megint hoztátok a formátokat.
  • Petko
    #5263
    (ez is matók)
  • Petko
    #5262
  • spacepunk
    #5260
    Sziasztok!

    Ha már épp a vas a téma, akkor a #4889 -béli problémámra még mindíg nem találtam +oldást. Kezdem +szokni, de hát nem az igazi...

    Esetleg vmi ötlet?

    Előre is
  • FB Hunter
    #5259
    Amikor új modot próbálunk ki, akkor mindig átírjuk a szerver nevét. Mellesleg még jópárszor át fogjuk állítani a szervert pirates, vagy DFX modra, legyetek résen és nézzétek a mindent látó szemet. A másik, ha többen kéritek és szabad a szerver, akkor átállítom egy időre DCX-re.
  • Danny
    #5258
    Ezt az frx elleni legutóbbi meccsen hogy hogy nem vettem észre? :D
  • Petko
    #5257
    ja 25os letszam felett sok jarmuves palyakon... ezen kivul minden mas eset kliens oldali hiba
  • Me0w
    #5256
    Lehet neha azert szaggat be a dolog?
  • Me0w
    #5255
    Nem az elmult heten kezdtem ide irogatni, masreszrol meg akkor irok ha valami irhatnekom van. Egyebkent olvasom a forumot.
  • WiNters
    #5254
    egyebkent szerintem azert is tolt be nekem gyorsabban mert mindin efekt es grafikai "tuning" le van kapcsolva csak a vd van 100%on.
    tedd hozza a gep teljesitmenyet...
  • WiNters
    #5253
    ehez csak ennyi: :)
  • CAD
    #5252
    Az aki bedaralja arcod fel perc alatt DC-ben... amugy FRX klan oszlopos tagja :)( - cic - )

    Amugy Yan nem tudom miert nem birsz szo nelkul elfogadni egy masik velemenyt - es most a szo nelkult ugy ertem, hogy anelkul, hogy el akarnad kussoltotani, mert akarmit is irsz, az volt a cel, megha utanna hozza is bigyesztetted, a "de mi halgatunk...blabal" sallangot.
  • Petko
    #5251
    a dw be jovoheten rakok meg memoriat mer amiatt van kicsit leterhelve most 36 fovel. A statusmonitor azt irja 320% os kihasznaltsag:D
  • Cobra.
    #5250
    Azért érdekes lenne, ha egy P4 3Ghz 1024 vagy több rammal lassabban töltene, mit egy 2500+ 512Mbb rammal, mivel nem csak a processzor gyorsabb, hanem a i865/875 memóriakezelése is az nForce-énál, plusz még a több memória is sokat számít. A BF-nek meg elsősorban processzor és memória kell, nem videokártya.
  • TheGOro
    #5249
    Elképzelhető de akkor monjuk azt hogy a játék nem amd-s procikra van optimalizálva :)))
  • U42MAD
    #5248
    Flém ! Flém ! AMD vs INTEL !!
    Szal télleg az 1Gb RAM az megteszi a hatását. Mindenkinek csak javallani tudom
  • TheGOro
    #5247
    Szerintem publicon ne szórakozzunk ilyennel, mert így meg azzal van kics*szve aki már betöltött. "ilyen formában igazságtalan előnyhöz jutnak bizonyos emberek" Na ez szerintem abszolút hülyeség. Mert ennyi erővel az sem ér hogy valakinek gyorsabb netkapcsolata van, másnak meg gyengébb, ezért korlátozzuk le a gyorsabbakat.
  • Borg
    #5246
    Ne csináljunk flamet a dologból, tény, hogy a 3000+ XP-t megszorongatja már a 3Ghz HT P4, de ez KÖZEL sem másfél perc a betöltési időnél.
  • Danny
    #5245
    Intelt
  • Danny
    #5244
    Másban sem éri utol az AMD az Intel, ez pediglen az ára. ;)
  • Danny
    #5243
    1024x768-ban full grafikán a 100fps és az akadásmentes futás szerintem egész jó. ;)
  • Borg
    #5242
    Jó, tehát akkor ram kérdése.
    Mindenesetre most EZÉRt nem veszek még 512-t.

    Bár, meg kell jegyezzem, hogy szerintem nem ártana a kezdő spawn időt megemelni, ugyanis az 1024MB vagy annál is több ram még egyátalán nem elterjedt dolog, és ilyen formában igazságtalan előnyhöz jutnak bizonyos emberek.
    Ez olyan, mintha 9800XT-vel messzebbre látna a sniper, vagy Audigy2-vel messzebbről hallanád meg a hangokat stb.

    Erre van a kezdő spawnidő, amit be kellene állítani.
  • 0Fritz0
    #5241
    Hmm nekem 512-vel tölt fél percig. Akkor az most jó? :)
  • Petko
    #5240
    irtam a jatekban is, hogy wintersnek p4 3ghz-ese van htvel, (es szerintem akarmit mondassz a 2500+ os barton igyse ugyse fogja azt utolerni), aztan meg 1,5 giga ramja... szal ezer toltotte be neki 2 percel gyorsabban
  • Valen
    #5239
    Tapasztalatból írom az adatokat hiszen elöször 128 majd 256 majd 512 most meg 1024 Mb rammal nyomom :))
  • Valen
    #5238
    Borg >

    Betöltési idő Ram szerint

    128 Mb - 10 perc
    256 Mb - 5 perc
    512 Mb - 2 perc
    1024 Mb - 0,5 perc
  • TheGOro
    #5237
    hát igen AMD :)))))




    Csak viccelek :)
  • Borg
    #5236
    De baz, nekem nem akadozik a game:)

    1024, minden maxom 16xAF, 4xAA és 100FPS.

    Csak a pályák betöltése lassú. És 512MB dualchannel ramom van, 340Mhz, cas2.

    És az XP szerint nem kell töredezettségmentesíteni a meghajtót...
  • Unreal1942
    #5235
    Ha probalnad 1024 el akkor tudnad mennyivel jobb!
  • Danny
    #5234
    Nekem 2x256MB DualChannel DDR-em van és semmi sem akad.
  • Valen
    #5233
    A BF memóriaigénye:

    128 MB inkább hadjuk
    256 MB Single only (de csak ha feltétlen játszani akarsz)
    512 MB Multi is, de kerüld az EL-ALamein méretű pályákat
    1024 MB Tökéletes (nem szwappol, nem tölt, még a NO-FLY-ZONE is folyamatos, holott 512-vel játszhatatlan volt :))
  • 0Fritz0
    #5232
    Most látom, hogy az aláírásodban ott a configod. Akkor próbáld meg Cobra és BB tanácsát. :)