17064






  • Max Damage
    #5312
    majd meglátjuk, szerintem nem kellene túlbecsülni őket. Az tény hogy jól játszanak, de nem kell olyan következtetést letenni hogy 2x-3x olyan jobb mint a másik, mivel ez 1x faxság, másrész marha nagy baromság. Attól hogy ki hogy játszik nagyban befolyásolja hogy milyen napja volt és még sok más dolog is. Tehát az ilyen összehasonlításnak semmi értelme...
  • genRob
    #5311
    Miért mondasz ilyet?
  • Unreal1942
    #5310
    Igyekszunk :D
  • Unreal1942
    #5309
    Pofatlansag az lett volna ha +szuletunk es....
    Igy talan semmisegnek neveznem :)
    Mar elnezest kertunk.
  • spacepunk
    #5308
    Max: Ezzel a névvel még jó hogy pukkan a moncsi!
  • Unreal1942
    #5307
    Ne kavarj bele ossze vissza! Masrol beszelunk :D
  • CAD
    #5306
    En sem tudom, talan nem figyeltel elegge...

    maxdamage: en ugy altam, hozza, hogy lesz ami lesz... meg is lepodtem az eredmenyek lattan, es azt hiszem a tapasztalatok alapjan van miert "tulbecsulni" oket, bar en sztem csak realisan latom a helyzetet.
  • Cobra.
    #5305
    Remélem ma délutánra kijózanodtok és jöttök rendesen játszani
  • Sonicue
    #5304
    Ez valami kivégzés ? Szerintem vette a lapot, és ő nem az ACC, csak egy tagaj. Erőtöket a csatamezőkre
  • Unreal1942
    #5303
    Es nem is lesz amig szeretsz minket! :)
  • TS Zolly
    #5302
    Probléma? A pofátlanságotok. Más semmi.
  • genRob
    #5301
    Ja és, hogy értsd nekünk semmi bajunk veled
  • genRob
    #5300
    Nem kell védeni és UTána meg fikázni b+!
  • Unreal1942
    #5299
    Nem vonjuk ketsegbe!
    Talan meg emlexem is!
    De most mi is a problema?
  • genRob
    #5298
    óóóó a felső smilie nem ez hanem ez:
  • TS Zolly
    #5297
    V1 sárga csikjárol irt eszmefuttatások közé én azt irtam, hogy szerintem csak egy lövés átütése a minimapon. Tehát ott védtem az u42-öt. Lapozz vissza meglátod.
  • genRob
    #5296
    Mi is így gondoltuk!
    Mostantól le a flamerekkel!
  • Unreal1942
    #5295
    A Kapitany UTolsokent fogja elhagyni a hajot! :)
  • Sonicue
    #5294
    Gondolom, de csak ovatosan, előbb a tagokat, és csak a végén a vezetőket
  • genRob
    #5293
    Szerinted is? Már oszladozunk
  • Unreal1942
    #5292
    +tesszuk a +felelo intezkedeseket :D
  • Sonicue
    #5291
    Nagyon nagy dolgok ezek :) Ezért az egész klánt ki kéne rugni
  • genRob
    #5290
    Mi sem szídtuk az ACC-t! Olvasd el a bf.hu-n az Inkorrekt ACC klán topicban a témához való hozzászólásomat.
  • Unreal1942
    #5289
    Mi se szidtunk senkit sem kozuletek most!
  • genRob
    #5288
    Nemtok írni annyira szét kokoztam az agyam! A vastagok nem füvet, kokot szívnak:-)
    Akik nem szeretnek minket azokat mi sem szeretjük
  • TS Zolly
    #5287
    ,, Ja u42 ,, az pedig még helyeslés volt. De most már vedd ugy.
    ACC tagok közűl még senki nem szidta az u42-öt.
  • Unreal1942
    #5286
    bibibi
  • genRob
    #5285
    Akik nem szratnek minket azokat mi sem szeretjük
  • Max Damage
    #5284
    pampalini: én is akartam kérdezni az ACC-től vmit, csak TS_en nem értem el őket, de én lusta voltam kóddal bíbelődni, de faxák vagytok U'42-sek, csak így tovább! :)

    cad: nem kellene túlbecsülni a klánotok embereit... jó tanács! :) még végül kiderül hogy tévedsz. :)

    hunter: oks, majd állítgassad át, azt csekkoljuk állandóan! :)

    egyéb: nekem 22 sec alatt tölt be a DC, Intel Pentium 1400 Mhz, 640MB Rambus, GeForce 4 Ti 4200 128MB Ram, egy felrobbant monitor (amit megkell említenem), és egy 512/128-as ADSL kapcsolat... Jah és mielőtt megfenyegetnétek hogy minden minimumom van akkor elmondom, felbontás 800x600 (MIVEL A MONITOROM FELROBBANT, de egy hete még 1024*768-ban volt), és minden más maxon van... :)
  • genRob
    #5283
  • Unreal1942
    #5282
    Hogyan tehetnenk rendet ? Latod a vezergecik szellemi fogyatekosok :D
  • SinClaiR
    #5281
    Kedves TS Zolly, nem állom meg, de ebből a hozzászólásodból leszürhető volt, hogy mégis csak én értettem jól anno a "ja u'42" s beszólásod..
    Egyébként amit bf fórumon írtam, hogy várható, hogy ACC s leszel, azt a szirup miatt írtam, amit folyamatosan csorgattál, ha ACC ről volt szó :D
    Nincs veled semmi bajom, de tényleg kezd már kicsit sok lenni, amit te, és még páran itt műveltek. Már ne is haragudj, de nem voltál azok között, akiknek nem tetszett, hogy pondró témát nyitott egy "vélt" sérelem miatt bf fórumra? Akkor miért jössz ide egyből flémelni te, aki annyira tiszteletben tartod mások véleményét, egyből a fórumra? Ja megint ACC ről volt szó..

    Na ez kb olyan szint, mint #49xx:D Megjegyzem, most megyek lenyugszom:)
  • genRob
    #5280
    Zoli!
    Előbb lekéna valamit tenni az asztalra skillben UTána kellene a hatalmas arc!
  • Unreal1942
    #5279
    Sry na.. beittunk ..tudod ilyenkor minden kocsmaba beter az ember :)
    zarjuk le mi se birjuk magunkat igazabol!
  • TS Zolly
    #5278
    Unon a hadjáratot? Tegyetek rendet a fejetekbe utánna meg a tagjaitok közt. Utánna tuti nem lesz hadjárat.
  • genRob
    #5277
    TSZoli, ez komolyan ekkora gond volt?
    Mert akkor elnézést kérünk!
  • genRob
    #5276
    LOL
  • Unreal1942
    #5275
    Most a NASA-t tamadjuk :D
  • Unreal1942
    #5274
    a titkos pass (gyak) volt :)
    Hacking elsore sikerult :D
  • genRob
    #5273
    Kedves Zoltán!

    Gondolom megvannak a logk a szerveretekről? A WhiteBoy azt mondta NP de most menjetek és lőn kimentünk. Azért mentünk be mert láttuk megvagytok 14 is és gondoltuk mi is lennén 8an mehetne egy jó kis gama 14 vs 8, hogy fair legyen. kibaszottul unom ezt a kurva hadjáratot amit a klánunk ellen nyomtok! Mi a gecivel rontopttuk el a gyakorlásotokat azzal a kb 1 percel amiíg bent voltunk he? Ha ennyi kell az elrontáshoz akkor ne játszatok mert felesleges! Ez kizökkentett? Szánalmasak a lamzorok! Kinek nem inge...