17064






  • Danny
    #5392
    Csak sikerült végre. Kösz! :) Nem tudom miért nem lehet ezt is felrakni a fileshack-re vagy a fileplanetre.
  • genRob
    #5391
    Itt próbáld Danny!
  • FB Hunter
    #5390
    Emberek!!!Átállítottam az FB szervert pirates modra. Lehet menni fel, érdemes kipróbálni!
  • U42MAD
    #5389
    Fujj, fujj ! Mekkora makterság lezárt szerverre menni, pedig ördög latattal volt lezárva :DDD
    Javaslom a vezetőség azonnali menesztését !!!
  • genRob
    #5388
    Már jön is lefele. Nagyon faszának néz ki az a "kis" HIND
  • Danny
    #5387
    Én nem találtam ott használható linket :(
  • genRob
    #5386
    Felejtő. Már tudom, de az előbb még nem jártam ott:-)
  • genRob
    #5385
    Honnan lehet leszedni az extendedet?
  • genRob
    #5384
    No flame!
    Nem is mondtam, hogy rossz
  • spacepunk
    #5383
  • spacepunk
    #5382
    köszcsi az 5letet, már próbálom is! Nekem is pont ezek a hibák jöttek elő.

  • Sonicue
    #5381
    Radeon 8500-hoz a 3.7-et ajánlom, azzal semmi gond nincs !!
    (más driverek problémái: háromszögezés, a texturák áttetszöek pl.: jármüvek, homokzsák, föld) http://download.guru3d.com/ Itt megtalálod a hozzá való controlt is !!
  • Danny
    #5380
    Ja és olvass is ne csak írkálj! Idézet tőlem: "Természetesen ez csapatról szól nem egyénekről, de ha már a skillt firtatjuk nehogy már ne írjam le."
  • Danny
    #5379
    Köszi! :)
  • Danny
    #5378
    #5227 Idézet tőlem: ==>KI<==ez a srác? Ne keveredj bele jobban szerintem.
  • Danny
    #5377
    Az a helyzet, hogy tényleg nem ismertem, fogalmam sem volt róla, hogy frx-es. Valószínűleg figyelmetlen voltam de ez van. Nem unod egyébként?
  • Danny
    #5376
    OK folytassuk bammeg! Kérdeztem Yan-t hogy "Ki ez a srác?" Erre TE: "Aki letépi A FEJED" VAGY VALAMI HASONLÓ VÁLASZ. Miről is beszélgetünk?
  • Lobster
    #5375
    Khm... Az, hogy ki a jobb nem dőlt el, a 4 körös menetben. A te logikádat követve az dőlt el, hogy az adott szituációban ki volt a jobb. ;)
    Hozzátéve, azt, hogy 2-3 gyakorlott emberünket nem engedte be a szerver, ezért helyettük a tartalékosok játszottak, akik egyéniben jók, de kevesebbet volt módjuk a csapatharcot nyomni... :(
  • Valen
    #5374
    Goro:

    egyébként meg pont ezért jó, mert 4 ember is tud munkát találni a Hind-en :))
  • Valen
    #5373
    Goro:

    akkor nézd meg a .7-et, abban azért elég jó ez a heli
  • Cobra.
    #5372
    Ilyen Hinddel még nem találkoztam, legalábbis SP-ben nem
  • TheGOro
    #5371
    Hát nálam ez már a kicsit komolytalan kategória, kicsit olyan StarWarsos:
  • TheGOro
    #5370
    Ne áruld el, de CS-ben 640x480-as grafikával, a ködben is messzebre lehetett látni!!!
  • Valen
    #5369
    Danny itt keresgélj !!
  • CAD
    #5368
    Nezd Danny, en nem fogok belemenni ilyen ki az erosebb dologban, mert ilyenkor felvetodik, hogy egy csapatjatekban a csapt az eros, az egyeni teljesitmenyel kitorolheted, ha ugy is szarra verik teamet.

    Masreszt miben eros valaki? - milyen szituacioban?

    Harmadreszt, engem egyaltalan nem erdekel az, hogy ki hol vegzett, de akkor is nem gondolod hogy pofatlansag olyat irni, hogy "az meg ki" - meowra, mikor neki koszonheto pl a bf.hu foruma (mert o irta az enginet), warokon is ott volt, es azt hiszem DF-t is megverte az frx, igy meg aztan foleg nem ertem miert kell ezt csinalnod...

    Es most nem az a problemam hogy nem ismered, hanem pont az, hogy ismered, es akkor a teljesitmenyere celozva megkerded, hogy "az meg ki" - mint egy targy. Ez nem tul szep dolog.

    Vegeredmeny tiszteljuk annyira egymast, hogy nem fitymaljuk le, foleg akkor nem, ha az az ember esetleg meg tett is valamit, es nem csak a szaros jatekba kattogott, hanem a sceenert dolgozott.

    Vasarnap majd jatszottok biztos, egy gyakwart igy nem az fog eldolni hogy ki a jobb hanem gyakwar, taktika / csapat osszeszoktatasi proba... az hogy ki a jobb, egy 4 koros menetben mar eldolt, plusz meg egy visszavago erejeig el is fog... amin remenyeim szeirnt mar en is reszt veszek.

    Yan:

    Tul van targyalva, de sztem erthetoen kifejeztem magam mi volt a problemam a hozzaszolasoddal, aki nem akarja, ugy sem fogja megerteni... vagyis inkabb elfogadni, mert a nem elfogadas elofeltetele a megertes (jobb esetben).
  • CAD
    #5367
    Ja sorry, csak nincs hozzaszolni valom, mert megint semmirol nincs szo, csak a szokasos (az irigykedoktol?) csak nem tudom, hova akarnak ezzel kijukadni...

    Max-DMG: en nem mondtam ilyet, csak Danny uzenetere valaszoltam, mely szerint nem is ismeri meow-ot... es maga a hozzaszolas is eleg kepletes volt nyilvan, felesleges errol szot is ejteni.
  • AirborneRanger
    #5366
    :D
  • Danny
    #5365
    Nincs valakinek egy jó kis linkje DCX-hez?
  • Danny
    #5364
    Egyébként a faxom má bele, hogy ilyeneken vitatkozunk. Játék bazmeg. Majd vasárnap játszunk egy jót. Mindenki erős mint a rambó bazze az jóvan. PEACE!
  • Danny
    #5363
    Mindenki tudja hogy gyalog nem vagyok túl eredményes :), de mintha ott meg 3. lettem volna egyik körben. 2 első és egy 3. hely 4 körben szerintem nem rossz. Természetesen ez csapatról szól nem egyénekről, de ha már a skillt firtatjuk nehogy már ne írjam le.
  • Cobra.
    #5362
    Igen, de én most sima DC-ként látom
  • Valen
    #5361
    ez a FB server = a 195.70.51.173:14567 szerverrel ???
  • DropTable
    #5360
    Feltettük az FB szerverére a modot. Ha igény van rá, akkor lehet rajta játszani neten is...
    Nekem mindenesetre nagyon szimpatikus.
  • Valen
    #5359
    Nálom csont folyamatos a lenti konfigon :)
  • Valen
    #5358
    Na kipróbáltam ezt a DC extended .7-et.

    El alamein pályán

    Nagyon király, az orosz helikopter kész erődítmény :))

    végre tényleg van értelme több embernek is menni 1-1 járművel :))

    mellesleg nem kell tökig lebutítani a gémet, elég ha csak a light mapet kikapcsolod, hogy beláss az épületbe távolról is :))
  • csabawarchief
    #5357
    Ne olvassd a fóromut, hanem telepits és lőjj!
  • TS Zolly
    #5356
    Húha! Ilyen erős géped van?
    Nekem 1.1 tualatin cerka, 512 sd, gf2 mx 400. Igaz minden középre letolva singbe, multin fullon. És akadozás nélkül m1.
  • Cobra.
    #5355
    Spacepunk a Radeon 8500-nak mindig is voltak gondjai BF alatt, talán egy régebbi driver segít valamit, de lehet a Win2000 is gond
  • AirborneRanger
    #5354
    512* :)
  • AirborneRanger
    #5353
    Jjj nehogy má ilyenen tessék vitatkozni :)
    Amugy nekem 1.7es celkám van 412ddr2700al meg gef4ti4200al. Minden maxon van de akad mint a geci és lassan is tölt de nembaj :)