17064






  • Valen
    #5432
    El alameinen van két főbázis, melyet nem tudzs elfoglalni, ergo ott ez nem is lehetséges :))
  • Kristo4o
    #5431
    Nem az időről beszélek hanem arról, hogy ha nincs születési pont az ellennek és nem él már senki akkor sincs vége.
    Kipróbáltuk el alamein en ott is ez a helyzet.
  • Valen
    #5430
    az hogy nincs time limit az server függő!!! nem a DCX hibája

    a DCX-s pályák meg nem az igaziak :))

    Kikéne próbálni vmelyik bevált DC-s pályán is őket :))
  • Kristo4o
    #5429
    Nekem nagyon tetszik a mod de igazából nagyon össze van csapva.
    A pályák érdekesek a fegyverek járművek szuperek, de mivel nem számol lefelé csak emberhalált ezért a végére legalább 200 szor kell meghalni, ezzel unalmassá válnak a pályák.
    Ráadásul rengeteg hiba van benne, pl beülsz a repcsibe és az emberke kívül ül a gépnek néha, nem tudsz kiszállni a roncsból stb…
    Ami nagyon tetszik végre erősen értelmet kapott, az hogy egy gépbe többen üljenek be, a herkules le tud dobni születési pontot, a sniper tud bokrot telepíteni, a teherautó tud utánpótlást vinni és még rengeteg más, szal egy csomó hasznos dolog ami az alap dc-bő hiányzik..
  • TS Zolly
    #5428
    Azért huzd le. Bár szerintem nem lesz valami népszerű. ACC-ről mikor lesz leszedve, ahoz halvány lila fingom sincs.
  • TheGOro
    #5427
    Akkó nem tötöm le
  • TheGOro
    #5426
    Cad egyébként is mint törzs frx-esként sem mondhatnál mást, már hogy venné az ki magát, ha azt mondanád hogy szarok vagytok!?!?!?!?!?!? :DD
  • TS Zolly
    #5425
    Elértetted! A DCX lesz leszedve.
  • TheGOro
    #5424
    Akkor asszem leszedem aztat
  • CAD
    #5423
    Ugyan mar nem utalok en senkit, foleg nem df-sket, azokat csak gyulolom :))

    En nem mondtam, hogy frx a legerosebb, hulye lennek ilyet mondani 3 mecs alapjan, annyit mondtam, hogy az eddig lejatszottak alapjan ok tunnek a legjobban teljesito klannak, es ez egyeni teljesitmenyben is merheto... az meg sem fordult fejembe, hogy mar elore kiosszam nekik a ligagyozelmet, hisz meg annyira az elejen van ez az egesz ... hal istennek.
  • Cobra.
    #5422
    Mivel nem igazán tetszik a szervernek a két mod cserélgetése, ezért ingame az az info jött, hogy egy darabig ACC1-en DCX fog menni folyamatosan.
  • Max Damage
    #5421
    jah okj, cad... akkor értem...
  • Borg
    #5420
    Remélem elmúlik.
  • TS Zolly
    #5419
    Egyelöre proba csak.
  • Borg
    #5418
    Ennek nem vágom mi értelme van? Két különböző modot váltogatni, csak összezavarodik az ember, hogy mit hogyan csináljon...
  • TS Zolly
    #5417
    Ja
  • Borg
    #5416
    Tehát mind2 modnak fent kell lennie?
  • Cobra.
    #5415
  • TS Zolly
    #5414
    Szeretném tudatni mindenkivel, hogy az ACC1-es szerverén a sima DC és a DC_Extended pályák mennek felválvátva.
  • Danny
    #5413
    :D Jaja! Jó reggelt mindenkinek!
  • TheGOro
    #5412
    Nanon szépen fogalmaztál! Gratula :))
  • Me0w
    #5411
    Ma mar talalkoztunk is a szerveren es megolelgettk egymast :))

    peace out
  • Lobster
    #5410
    Cad: Szerintem az, hogy lesz e győztes a ligában, és az, hogy melyik klán a legerősebb (akármilyen szituban is nézve) teljesen független egymástól... ;)
    Másrészt nem hiszem, hogy mennyiségi kifogást emeltem volna a lejátszott meccsek ellen, max a szituációból (technika örödge?) eredő hátrány (kényszerű embercsere) miatt kifogásolnám a tényközlésed tény jellegét. Az eddig lejátszott meccsek pedig elég kevesek ahhoz, hogy komoly alapjául szolgáljanak bármiféle jóslatnak. Persze nem is zárják ki azokat... :)
    De, igazából csak a következetlen hozzáálláás miatt "kötöttem beléd", mert egy beírásodon belül jelent meg a "relativ erősség" illetve a "jobb ez tény" fogalma.
    Viszont ha akarsz utálhatsz ezért... ;)
  • Valen
    #5409
    gyertek a FB szerverre DC Extendedet nyomni .... MOST
  • CAD
    #5408
    Ammen legyen az a vegszo :).
  • Sonicue
    #5407
    Nagyon szivesen
  • Sonicue
    #5406
    http://unreal1942.freeweb.hu/
    Mondjuk igy már azért érthetőbb a reakció, de ennek elenére is kissé erősnek tartom. Lehet akkor egy ilyen levezetésnek mindenki jobban örült volna. Elnézést Ð 1 ember akkor sem. Csámcsogás azért mindig van, és lesz is
  • Danny
    #5405
    ŐŐŐŐŐ izé! Nem akarja valaki elindítani a szerverén az Extended-et? Mondjuk a Pirates helyett ;) Szerintem népszerűbb lenne. Persze ez nem biztos, csak lehet. :)
  • Danny
    #5404
    Meow-ot meg most már biztos fogom tudni, hogy kicsoda ;)
  • Danny
    #5403
    Nem veszekszünk csak izmozunk. Mindenesetre CAD szerencsére olyan ember, aki nem kezd el egyből mocskolódni, ha nem értenek vele egyet. De amúgy tényleg baromság amin vitázunk. :)
  • CAD
    #5402
    Csak vitazunk... eleg szar lenne ha nem lenne konverzio, akkor felesleges is lenne a forum mint olyan.
  • Lekai
    #5401
    ejnye - ejnye már megint csak a vita

  • AirborneRanger
    #5400
    Na ne veszekedjetek má vazze!
  • Danny
    #5399
    OFF :) ON
  • CAD
    #5398
    Definialtam meow-ot azzal a mondattal. Te kerdezted, hogy ki o, en meg definialtam pont.

    Olvastam, es ? - en azon hozzaszolasaidra irtam, ahol azt firtattad, hogy mekkora elso helyeken vegeztel mar... es kit erdekel hol vegeztel, csapatod vesztett vagy gyozott? En is elrepulgetek egesz mappon, hogy levadaszom emberek nagyreszet, megsem fog gyozni a csapatom...

    "Nem unod egyébként?" - en mar elegge, de ugylatom te meg hatarozottan nem... ez amugy amolyna koltoi kerdes?

    "Miről is beszélgetünk?" - nos akkor en elmondom, mert latom te nem vetted a lapot, es csak ugy irogatsz, bar akkor nemertem minek. Nekem azzal volta problemam, hogy a "Ki ez a srac? :)" kerdes azt jelenti, ahogy mar fentebb irtam, hogy egyaltalan irni mer... de te ugy latom elvitted a temat egeszen mas mederbe, mind1...

    Lobster: nezd ilyen alapon akkor nem lesz gyoztes a ligaban, mert mindig csak adott szituacioban erosebb valaki. amugy meg lehet hogy nem... caskhogy pont ezek a kituntetett szituaciok adnak alapot ket klan erossegenek lemeresehez, vagy neked csak egy 1000-s minta szolgaltat megbizhato alapot? - na annyi db mecset viszont senki nem fog lejatszani. De amugy kozvetetetten is - sztem - tenyt kozoltem... de biztos neked is leesik mire gondolok, ha megtekinted a ligaban eddig lezajlott meccseket.
  • Valen
    #5397
    esetleg ezen
  • genRob
    #5396
    :-(
    Március 1. a bűvös dátum:-)
  • spacepunk
    #5395
    Istenkirály, űberfasza lett újra a játék!

    Még1x köszcsi az ötletet!
  • FB Hunter
    #5394
    DE! Csak egy kis bibi van: egyenlőre, csak eredeti keyel lehet felmenni a szerverre.
    Átállítom a szervert, hátha van valakinek eredeti játéka:D
  • genRob
    #5393
    Hunter, nem lehetne most ezt a DCX-et nyomni rajta?