17064






  • Danny
    #5472
    És itt is ez a genyó Dani bánt mindenkit. Ki kéne írtani!
  • Danny
    #5471
    Jó szmájlí! :D
  • BurnBaby
    #5470
    flame? :)
  • TheGOro
    #5469
    Inkább hallgatok zenét
  • TheGOro
    #5468
    Má megint mi van itt
  • Kristo4o
    #5467
    Valen, AirbroneRanger!

    Elnézést, hogy félreértésre adtam okot, köszönöm, hogy építő jellegű kritikát kaptam a beírásomra.

    "Nem az időről beszélek hanem arról, hogy ha nincs születési pont az ellennek és nem él már senki akkor sincs vége."

    Ezt olyan pályára értettem ahhol ez lehetséges.

    "Kipróbáltuk el alamein en ott is ez a helyzet."

    Ezt pedig arra értettem, hogy kipróbáltuk alap dc-s pályán is, de ott is bugos volt.

    Nem is értem hogyan feltételezhettem, hogy ez logikus az adott szövegkörnyezhetben.
  • Danny
    #5466
    Mondjál nyugodtan! Ne tartsd magadban még megárt.
  • DonC
    #5465
    Toleranciarol es tiszteletrol talan azzal kene beszelned aki csiterezi a masikat egy gyakmeccsen, aminek tetje sincs :-) Talan azzal is megadhatna a tiszteletet a masiknak, ha az jobb akkor nem csiterezi le.

    Ha ismernel tudnad, hogy marha tolerans voltam veletek - de azt is megmondom, hogy csak es kizarolag goro meg max-damage miatt -, hogy kulturalt velemenyt irtam es nem ugy kezdtem mint ahogy elso nekifutasban szokta nehany ember itt (mi a ku+%+"%/+), erted... nem mondok neveket szinten.
  • Danny
    #5464
    Egyébként honnan tudja az ember a korodat ha még SG-n sem adod meg a profilodban. Nem én vagyok a Népesség Nyilvántartó!
  • Danny
    #5463
    Ne legyen már folyton ez. Egy kis összetartást és toleranciát. Tiszteljük már kicsit egymást. Egyre többször fordul elő, hogy rossz érzéssel olvasom a fórumot és gondolok a DC-re. Mindegy...

  • DonC
    #5462
    Nem teregetek, direkt nem írtam le, amit teregetni lehetne
  • Danny
    #5461
    Jaj ne már. Felnőtt létedre ide teregetsz?
  • DonC
    #5460
    Mi is köszönjük. Köv meccs nekünk mint mondotam mindegy. Beszélek majd időben Petkoval, reméljük odaadja a DW-t egy kőr erejéig.

    Mondjuk annyit még az elhangzottakra, olvastam ezt a tartalékos dolgot, szerintem kicsit úgy szánalmas, ha meg nem haragszotok. U42-vel is jót játszottunk mégsem mondták, hogy hű azért volt a bukta mert tartalékosok voltunk - Pampalini pedig tényleg egy mapon volt csak -, pedig annak a warnak úgy Mi tényleg úgy mentünk neki, hogy vesztünk. Nem úgy lett. Jó gyak volt, mindenki tanult belőle és én állítom a ligában lesz még gondunk az U42-vel.

    Momentán az a baj, hogy alapvetőleg a DF akkora arcal indul neki mindennek, hogy a végén elhasal... lásd amit IRC-en mondtál az U42 vs. FRX előtt... mondjuk személy szerint nem értem a nyálverést részetekről mert ha jól tudom még gyakot sem igen nyertetek, nemhogy tétmeccset, másrészt publicon is talán négy emberetek tud bekerülni a top3-ba ha nem lámovicsok hanem erősebb playerek nyomatnak éppen (ice4, goro, ranger meg te). Nem tudom akkor milyen tartalékosokról beszélsz.

    Cheat kérdésről meg annyit, a PB működött, logok megvannak. Az FRX mondjuk általánosságban 25-35 éves emberekből áll, családdal, gyerekekkel, egyebekkel a háta mögött és nem feltétlenül azzal foglalkozik, hogy feltesz magának valami rózsaszin cheatet és arra rejszol a képernyő előtt mint a kis 13-14 évesek...

    Ettől függetlenül nem akarok problémát, csak nem szeretem ha le akarnak fikkantani olyanok akik a lassan a gyerekeim lehetnének. Teccik érteni remélem...
  • Me0w
    #5459
    Engem pl ugy vagott le a PB, hogy utana az osszes controls beallitas helyett fekete negyzet volt, es azota sem tudom normalisan beallitani a dolgokat... A kov gyakra ujrarakjuk a szervert, es ha ugy sem megy, akkor valasztunk egy masikat, ahova mindenki fel tud menni, es elkerjuk a gazdajatol.

    Koszi szepen a meccset, igaz en csak voicecommon es asen izgultam a sracokert, de azert figyeltem :)
  • Max Damage
    #5458
    kösz még1x frx a gyakot. Majd most hétvégén is lehetne egyet tartani csak most nem inf mapokon, nagyobb létszámmal, pl. 8vs8 vagy 10vs10, de pls legyen mondjuk DW-n, hogy Ranger, Jason, Lobster is feltudjon jönni... Kösz még1x, faxák vagytok... MAjd legközelebb mi győzünk... :)

    Lobster: azért ónos eső, mivel hogy ónos az eső! :)
  • Danny
    #5457
    Ónos eső :)
  • Lobster
    #5456
    Pedig már szomorkodtam, hogy áramszünet miatt nem tudtam gyakni menni, de gondolom uccse engedett volna be a szerver. Eddig szidtam az ónos esöt meg a jegesedést, de lehet hogy életem második legnagyobb dührohamát előzte meg... :) Az első a múltkori waron volt... ;)
    ui: vki tudja, hogy miért hívják ónos esőnek?
  • Danny
    #5455
    Hát igen, járni még elvileg anyánk tanított, jó rég volt...
    Hát most improveolhattuk bazz a skillünket. :)
  • TheGOro
    #5454
    Te danny ez elméletileg, legalább is tudtommal inf gyak volt, épp azért hogy imprúvoljuk a (nem létező) inf skillünket. Mindenesetre számomra a legizgalmasabb dolog az volt amikor már másodszorra sodródtam le a dock darú lépcsőjéről.
  • AirborneRanger
    #5453
    Hát jah engem nem engedett be. ASE szerint 9999es ping és 100%os packet loss de láta hány ember van benn (azt nem hogy ki és hány pontal) amikor pedig csatlakozni akartam a connecting screennél megse mozdult a csík mitöbb kifagyott az egész bf. Nemtom mi a gond de sztem ezt orvosolni kéne hogyha pl külföldi klánok illetve más klánok ellen jáccatok akko ne legyen belőle probléma.
  • Danny
    #5452
    Könyörgöm legközelebb ne infantry pályán toljuk már megint! Egyébként köszi, jók voltatok! Jó éjt!
  • TheGOro
    #5451
    Mi meg köszönjük az frx-nek az inf gyak-ot, Sajnos a DCliga mecshez hasonlóan most is voltak emberek a klánból akiket egyszerűen nem engedett be a szerverre, s ha minden igaz nálatok Jones esetében állt fel hasonló probléma. Továbbá valahogy ma a PB is igen szórakozott volt ma mert sorozatban vágott ki embereket tőletek.
  • kz
    #5450
    ja igen, most már tudják, hogyan készül a híres káosz-taktika
  • Yan
    #5449
    Lárulod a titkot
  • Yan
    #5448
    jobb is annyian, kár h a másik mapra nem tudtuk összehozni.
  • ghost cb
    #5447
    Jaja, ugyhogy Yan jöhet a sör, ezt benézted!
  • Unreal1942
    #5446
    Ami a legjobb ,h az elso mapot 12 vs 12 ben tudtuk jatszani!
  • kz
    #5445
    ez az egész úgy volt. hogy Yan mondta, hogy fizet egy sört fejenként, ha vakon nyomjuk.
    így végül is mi (CB minusz Yan) nyertünk!
  • Yan
    #5444
    kikapcsolva, ez volt a strat. ;)
  • Valen
    #5443
    mivan a CB-sek elfelejtettek játszani, vagy csak minden CB-snek most ment tönkre a monitora

    U'42 - Grat
    CB - Majd legközelebb
  • kz
    #5442
    és amikor maki-módra átálltam hozzátok?
  • ghost cb
    #5441
    Köszönjük a gyakorlást, akkor jövőhéten jöhet a war!
  • Yan
    #5440
    és ez a lényeg, végre
  • genRob
    #5439
    Mi is köszönjük. Nagyon frankó és ami legfontosabb flémmentes volt!
  • Unreal1942
    #5438
    amen
  • Yan
    #5437
    majd legközelebb mi hozzuk ennyire.
  • kz
    #5436
    ez lehetetlen
    ekkora számok csak matematikapéldákban vannak
  • Unreal1942
    #5435
    Koszonjuk mi is!
    GG
  • Yan
    #5434
    CB-U42
    midway:
    72-182
    14-182
    Lasztvilédzs:
    0-196
    0-217
    össz: 86-777 oda :(
    thx a meccset, :)
  • AirborneRanger
    #5433
    Ott mindenképpen van születési pont :) El nem foglalható bázis :D