17064






  • steweee
    #5512
    bocs a láma kérdésért, de több mint fél éve hogy fel volt telepítve.azóta idő hiányában mással játszottam.szóval a kérdés az lenne, hogy ha felteszem az alap+road to+secret weapons + bf 1.6.19 update + desert combat 0.7full installt, akkor kell e még ehhez külön pályákat installálnom mint korábban, hogy tudjak minden pályán játszani neten, vagy ezek már tudnak a jelenlegiek közül mindent.illetve a dc 0.7full elé fel kell e telepíteni a 0.6f peccst?csak azért kérdem , mert a 0.6f 240 mega, a 0.7full meg csak 180mega.illetve van e vmi újabb upgrade vagy egyéb, amit érdemes felrakni?
  • Borg
    #5511
    Ma is volt valami city... akármi nevű egyén bent, és minden alkalommal mikor lelőtte valaki (pl én:) rögtön jött a duma, hogy persze-persze, meg nem hiszem el, meg hasonlók... Olyan szinten idegesített már, hogy külön vadászatot tartottam a gyerekre:)
  • CAD
    #5510
    Lol, ellent leszolni mert lelotte ;>> - szint megvan.
  • Danny
    #5509
    És utána minimum meghívhattad volna moziba. :D Én is berágtam volna Rád! :DDDD
  • TheGOro
    #5508
    Hát Dynamit, ez tényleg nagyon unkorrekt volt!!! :)) Igen is meg kellet volna várnod SŐT segítened kellet volna megjavítani a Bradleyt aztán segíteni neki beszállni, majd megtisztítani a vetőcsövet, és szépen eléállni, hogy minnél könyebben eltalálhasson!!!
  • Kid Dynamit
    #5507
    Sziasztok! Csak azért írok ide be mert egy érdekes esetet akarok veletek megosztani. A történet Bashrah Edgen kezdődött. Belépek, és középre spawnolok, látom fehér a zászló, huhúúú ennek a fele se tréfa gondólta, megyek, látom ott egy amcsi tank, néze, vakargatom a szemem is, de nem ült benne senki, hát én beszáltam....és lás csodát, azonnal felbukkant 2 amcsi és persze én azonnal likvidáltam őket. Egyik Hold Admirális volt. A tank felrobbant mert pont a csöbe ált, ok. Jön az első beírás, TE paraszt? Ki én, kérdeztem vissza. Igen te te geci! jött a válasz. Na ugyan már megkérdeztem hogy miért vagyok az. Jön a válasz: Mekkora bunkóság már beszálni a tankba miközben azt javítják!!!! Elösször nem hittem el, betudtam a tegnapi koncertnek, de nem jött a szokásos szöveg hogy de szemét paraszt geci vagyok meg ilyenek, persze én is visszaválaszolgattam. Most komolyan, ez az ember ezen besértődik hogy van olyan lama hogy kiszál foglaláskor és közben javít és én alap hogy kihasználom a helyzetet, majd hülye lennék, lehet azt várja hogy nyaljam a seggét miközbe lekésel, kösz nem [#mf1. És az a legdúrvább hogy ez az ember magát romantikus léleknek álítja be és ő egy klánt is vezet, te jó ég ilyen emberek vezetnek klánt (a klán többi tagjával semmi bajom!)....pfff Most egy kicsit a düh beszél belőlem mert már nem először volt ezzel a srácal összetűzésem, de ezen besokaltam . Bocs a hosszú beírásért.
    üdv: Kid Dynamit
  • DonC
    #5506
    emlexem! juvhe azelőtt el alameinen fél órán keresztül kérte a célt, asszem kétszer adtam is neki a nagy laggban amiko leestem a mirage-vel. Lehet utána más pályán úgy gondolta nem kér hanem inkább ad, az hamarabb végrehajtható...
  • TheGOro
    #5505
    Az érdekes az volt, hogy számomra a célt (főként az amcsi bázis volt) nem klános emberke adta valami juvhe vagy hasonló nickel játszott, sajnos már nem emléxem
  • U42Versus
    #5504
    Te is anyáztál volna ha olyan csapatba kerülsz akik az előző körből okulva tojnak bevédeni az általad foglalt bázist inkább helyette valami zsoltika nevezetűt anyáznak! Gondolták nagyon hatékony hadviselés írott formában fenyegetőzni. Ha jól számoltam azért páran játszottunk ,kb annyi ellenállást kifejtve mint egy lovasroham a tankok ellen ! Tényleg gáz ennyi lúzerrel egy csapatba kerülni ! :)
  • ZsoltiMC
    #5503
    jaja, az király volt:) szegény imperialisták hogy anyáztak! ehe ehe..
  • Madmaxx
    #5502
    Mi tegnap rendesen adtunk célt Zsoltiiinak :) Meg is lett az eredménye 48 killel :)
  • DonC
    #5501
    Van olyan! :-)

    Goro hát tényleg nagy meglepetés, de ha megnézed a cél majdnem mindíg klános emberektől jön.
  • Kristo4o
    #5500
    Legtutibb mikor valaki a cipőjére ad célt, ezt talán már csak az űbereli, ha beülsz lövegbe, katyusába, és beszál más is és elmegy vele miközbe célzol. Talán ennél is durvább ha még be is írja, hogy majd ő vezet te addig tüzelj. Az a gond, hogy erre olyan játékos nevét is tudnám példaként említeni, aki különben jól szokott játszani. (de nem teszem)
  • TS Zolly
    #5499
    Nem találkoztál még ilyennel???
  • Danny
    #5498
    De én már kaptam célt publikon. Csak mintha a saját főbázisomat láttam volna.
  • Kristo4o
    #5497
    Ez fel sem merült bennem.
  • TheGOro
    #5496
    Szeretném megköszönni mindazoknak, akik ACC1 en Bocage en célt adtak nekem. Nagyon meglepődtem, mivel publicon álltalában nem törik az emberek magukat a cél adással. Mégeccer kösz!
  • Danny
    #5495
    Ez nem DC-s ügy. BF-ben is vannak rajongóim. :D
  • Valen
    #5494
    Arra céloztam én is :))

    Mellesleg senki nem mondta hogy te vagy a főgeci, de ha kívánod, ezentúl így szólítunk :))
  • Danny
    #5493
    Az nem megjelölés volt hanem ötlet! :)
  • Danny
    #5492
    Faxom má hogy folyton belemagyaráztok mindenbe engem mint főgecit! Eszembe sem jutott Kristo4o amikor mondtam. Na...
  • Valen
    #5491
    nyugi én már 9 éves korom ota nem mértem az IQ-mat (tudom hogy Zseni vagyok, meg szép :))
  • Valen
    #5490
    kristo4o:

    1. Elhiszem ha te mondod, nem kételkedem benne, csak ugye a BF meg a DC után kicit szokatlan.

    2. Nem haragszunk, csak javasoltunk vmit, ami nem kötelező, de felettébb hasznos .))

    3. az IQ megjelölés meg Danny ötlete volt :)
  • Kristo4o
    #5489
    Valen.

    Mikor kipróbáltuk soha nem számolt vissza csak lelőtt emberenként, ezért gondolom azt, hogy ez így lenne.
    A következő mondatom egy másik hozzászólásodhoz tartozó válasz lessz:
    Ne haragudjatok, mert nem töltöttem ki az életkorom, ezen hiányosságot máris pótoltam.
    Remélem az alacsony iq-m ellenére azért megtűrtök magatok között.

  • Yan
    #5488
    az nem lehet,
    hisz itt se voltam
  • CAD
    #5487
    2. Hivatalos ketto... a DC nem kiegeszito hanem total konverzio, amugy mod azaz modifikacio... modbol nagyon sok van, hivatalos kiegeszitobol azonban csak ketto (road to rome, secret weapons).
  • Valen
    #5486
    IQ szám megadható az aláírásnál is :))

    Te is :)) 3 hónappal idősebb vagy argh :))

    Robogo:
    1. Igen
    2. szám szerint 128 + áfa + az ismeretlenek :))

  • AirborneRanger
    #5485
    1 igen
    2 kurvasok
  • Robogo
    #5484
    Hello mindenki!

    1.kérdés:A desert Combat egy Battlefield kiegészitő?
    2.kérdés:Hány darab Battlefield kiegészitő van?
  • Danny
    #5483
    23 márciusban
  • Danny
    #5482
    Javaslom a profilban az ICQ szám alá bevezetni az IQ számot. :))))
  • Valen
    #5481
    tippelek te 23-25 környékén :DD
  • Valen
    #5480
    egy kicsit több :))
  • Danny
    #5479
    Micsoda ötlet! Egyetértek! Hmm....Te legalább 20 vagy! :D
  • Valen
    #5478
    Én értemamit Kriso4o mond mostmár, de nem értem hogy miért lenne ez így :))

    Építő javaslat azért, hogy az elkövetkezendő eszmecseréknél mindenki tudja hogy kivel áll szemben:

    Töltsük már ki azt a rohadt adatlapot a születési dátummal, hogy legalább ne legyen félreértés az adott személy szellemi szinvonaláról :))
  • csabawarchief
    #5477
  • AirborneRanger
    #5476
    ja
  • DonC
    #5475
    most ezt magadtól kérded ? :-)
  • AirborneRanger
    #5474
    Aham asszem értem tehát ha minden elfoglalható zászlót 1 casapat birtokol attól még nem pörög a másik értem? :)
  • AirborneRanger
    #5473
    cya all :)