17064






  • Rush2003
    #5592
    Na, akkor letettem az 5letről... Még nem láttam az új bf.hu-t, asszem ez minden igényt kielégít... Hát akkor vmi más ötlet kell. :)))
  • Rush2003
    #5591
    Najó, persze, ezt nem is ismertem eddig... De attól még lehet, hogy megcsinálom. :) Majd meglátjuk. Ha valaki mégis akar segíteni, írjon bátran...
  • AirborneRanger
    #5590
    Naakko neszecsakneked :P
  • AirborneRanger
    #5589
    Mozilla ;)
  • Valen
    #5588
    kibassza hogy nincs ilyen oldal mind Explorer, mind Opera alatt :))
  • AirborneRanger
    #5587
    2. tuti jó :P
  • Valen
    #5586
    Ranger egyik link sem működik :))
  • AirborneRanger
    #5585
    Sinclair elmondom h az irakiaknak van 1 állandó spawnpontjuk a tankjaiknál :)
  • AirborneRanger
    #5584
    sorry nemtok irni :)
  • AirborneRanger
    #5583
    Akkor ez mi? :)
  • Valen
    #5582
    Rush2003 >
    Ezt kulsold meg :))

    http://desertforces.uw.hu/index.php
  • Danny
    #5581
    Szerinted ez itt mire van? Szalonnát sütni? :D
  • Rush2003
    #5580
    Fontos Felhívás!!!

    Úgy gondoltam, jó lenne egy olyan oldal, ami csak DCvel foglalkozik, de nem szerverszinten, hanem összefogná az egész magyar "DC társadalmat".

    Ennek megvalósítása érdekében keresnék olyan embert, aki tud php-t programozni, valamint bárki olyan embert, aki a tartalom létrehozásában segítene.

    Akinek tetszik az ötlet, írjon a [email protected] -ra, vagy a [email protected] -ra...
    http://desertcombat.uw.hu

    -=]Rush[=-
  • Danny
    #5579
    Bashras Edge-en is van egy jó hely ahol lehet aprítani a gyalogosokat. DC Extendedben meg lehet vele földi egységet is lőni úgy is hogy nincs a segge dombon. Valóban jó cucc. Csak ha észreveszik akkor off.
  • FreddyHawk
    #5578
    Csak "lapos" terepen az. Egyébként Shilka póver, a legkirályabb stukker az egész játékban, hegyes völgyes terepeken okosan kempelgetve nagyon komolyakat lehet vele röttyenteni , pl.: Bocage, Insallah Walley , DesertShield, ilyenek.
  • TS Zolly
    #5577
    Lehet. De kiprobálhatjuk majd. Ha igazam van akkor kettö sört hoztok. Ha neked... akkoris.
  • Danny
    #5576
    Hirtelen halál... :D
  • FreddyHawk
    #5575
    Hejj, nem értem, a földön lévő gép lövése is BC, és mint ilyen teljesen jogos, logikus és ésszerű lépés az ellenség erőforrásainak minél alacsonyabb szinten tartására. Azért vannak a bázison AA-k, hogy védekezzünk, ezért szoktam Shilkával ácsorogni a reptéren Alamein-en, a sok marharépa jön, nekem az fix frag, a mieink pedig fel tudnak szállni.
    Semmi kivetnivalót nem találok a BC-ben, a DeserCombat sokkal több lehetőséget kínál ellene, mint a sima BF ( többek között ezért is szeretem a DesertCombatot ), ezért sosem zavart.
    Itt meg valaki nyög kettőt, mert mondjuk kilőtték 3 szor egymás után a kifutón, ( télleg, miért is volt akkora lamma, hogy nem AA-zott, Stingerezett ??? ) aztán közfelháborodás van...

    Ez a véleményem, persze szervere válogatja, mert ha a szerver adminok nem komázzák, akkor azt én megértem, csak szomorú vagyok, mert ki kell mennem a front közelébe a jó öreg Shilkámmal, drágaszágommal :D
  • TheGOro
    #5574
    Ez CAD nek ment volna
  • TheGOro
    #5573
    Hékás eddig Az ős rozsomák bajuszpenderítő voltál!!!
  • Danny
    #5572
    Majdnem olyan jó mint egy főállású geci!
  • SinClaiR
    #5571
    Gondolkodj reálisan.
    Mire az iraki hajókról odaérsz, vadászgéppel, addig a Helikkel már rég elfoglalták, tankokban ülnek.. mivel fele akkora távolságra van az ami főbázis, mint az iraki flotta.. ergo, mikor rákanyaordsz a bázisra, szerintem még kiugrani sincs időd, és a 6 vadász valamelyike porrá is zúzott.. ha helivel mész, az még lassabb, és job élpont.. ez így.. halott ügy. El sem jutsz a szárazföldig.. ezvan.
  • CAD
    #5570
    Deficinio szerint egy elbaszott Ráspolycigány...
  • CAD
    #5569
    15v15 -ben a nofly zonenon kivul nem igen szokott fejeltlenseg lenni a legterbe... az meg hogy a foldon mi van, teged miert kell hogy zavarjon? Vagy a fejetlenseget ugy erted, hogy VELETLENUL egyik raketadat kilovod es a nagy fejetlensegbe - mert hat vagytok a 30-bol, vagy 4-en a levegoben -, VELETLENUL pont eltalalja a felszallo gepet 6x felulrol raketaval? :))

    Amugy meg milyen realis oka van annak, hogy lelodd meg felszalas elott... semmi, max waron, de publicon konyorgom mi...

    Ahogy leirtam aki nem bir parancsolni maganak, es lovi a spawnolo URES jarmuveket, vagy netan felszallokat folyamatosan, azokat csak lenezni tudom (persze mind levego-levego harc amirol irok, es elfogo vs elfogo esetet tekintve!) Mert egyel tobbet oltel... na mekkora ugyes vagy, de ha egy pampalini szintu jatekos egyszer felszal, es mondjuk kicsit berag rad elozo miatt, abba biztos lehetsz, hogy azon a mappon 5sec nel nem fogsz a levegoben tolteni, max ha aladrobbantanak :)).
  • TS Zolly
    #5568
    Szerinted nem lehet onnan elmenni velük? Szerinted fel tudsz szálni egymás után becsapodó scudok mellett? Szerinted nem lehet fedezni öket steingerrel?
    Na jó komolyra a szót. Nemtom. Ezt csak élesbe lehet kiproszálni. Ebbe igazad van.
  • Danny
    #5567
    Akkor nem találtad el rendesen. :) Nekem eddig 1022 a rekordom.
  • Me0w
    #5566
    A 35-ot? :)))
  • Danny
    #5565
    Inkább lőjé célba! :DDDD javítsd meg a tegnapi csúcsod! ,)
  • Me0w
    #5564
    Jovan, ha ilyen leszel, szolok az apukamnak, aztan veged!!!!!!111

    :DD
  • Danny
    #5563
    Lehet gyakorolni a célzást! :D
  • Danny
    #5562
    állni bazze
  • Danny
    #5561
    Irányba kell állna ha jön a heli és durr bele a scudot. Mi sem könnyebb :D
  • SinClaiR
    #5560
    Szerinted meddig tart 3 scud a 3 helinek?.. ne vicelj már..
    De jácchatunk jelenlegi formában rajta.. te leszel az iraki :)
  • TS Zolly
    #5559
    A pálya szerintem nyerhető iraki oldalon. Nagy előny a három scud. Amcsi főbázist belehet lőni három helyre. A hegyről meg célt lehet adni. Namármost. Ha az összes zászló iraki akkor az amcsiknak bukták. Élesbe kell kiprobálni.
  • Petko
    #5558
    Köszi a véleményt. Megpróbálok ICE nak szólni, hogy nézze már a fórumot, mert ő az illetékes.
  • DonC
    #5557
    Már lehúztam, most dolgozás van, de utána megnézem. Repülős vitához, MeOw :-) nem kell lebaszni rögtön az arcot - végülis nem mondott semmi rosszat - Tiba és Cad ellen tök mindegy felszálsz vagy nem... én inkább fel sem emelkedem. Scud jól használható, ha van egy társ aki folyamatosan adja a célt, illetve még ez sem kell ha egyszer már adtak és csak egy spawn pontot akasrz lőni. Múltkor azt mondta valaki ez BC, de ez nem az. Inkább mondanám azt, hogy taktikai csapás (ha pl. reptérre megy a scud, vagy jármű respawnpontokra).
  • SinClaiR
    #5556
    Nézzétek inkább a pályát, mert tetszeni fog nektek is szerintem :)
  • SinClaiR
    #5555
    Me0w, most miért kell ez?:))
    Mint az oviban.. Szólok Apukámnak(CAD) aztán majd nézhetsz:D
    Viccelek..
  • Danny
    #5554
    Meow nem akarok beszólni de csak a véleményét mondta. Egyébként scud-al nem csak ő szeret így tenni, de V1 is ezt szokta szóval már meg lehetne szokni. Ki az a CAD? :DDDDDDD
  • Me0w
    #5553
    Nem tudom mit arcoskodsz,foleg Cadnak, aki ellen 10 masodpercnel biztos nem toltenel tobbet a legterben. Azert van tan mert a multkor belottel egy bazist scuddal, es megoltel 30 embert? Unokaidnak is ezt fogod meselni, mi? :)