17064






  • TheGOro
    #5632
    Én is megveszem, de ACC-re inkább nem megyek fel vele, mert még a végén kibannolnak ha véletlenül arrajárok helivel. Különben is mostanság eléggé be szokott laggolni
  • AirborneRanger
    #5631
    Hát lehet de nemhiszem h azér kiadnak rá 4000et h felmehessenek ACC-re. Mondjuk klánosak biztosan a nemzetközi játékok miatt.
  • AirborneRanger
    #5630
    ACC*
  • TS Zolly
    #5629
    Nemhiszem. 4000 lé lesz csak március 5.-töl az alap battlefield ára. Szerintem sokan megveszik. Közöttük én is.
  • AirborneRanger
    #5628
    Szvsz ha csak origgal lehet felmenni majd CC-kre akkor eléggé meg fog csappanni az ott játszók száma.
  • TS Zolly
    #5627
    Monjuk te. Mert ccd-vel nem tudsz. Kiproszálzuk. nem műxik.
  • Danny
    #5626
    Ebből egyébként még kurva nagy balhék lesznek szerintem mert egy program sem tévedhetetlen és szvsz itt már pénztárcára megy majd egy ilyen.
  • TheGOro
    #5625
    Ki az a nemnormális aki eredetivel menne fel akkor?
  • Danny
    #5624
    értve vagyon :)
  • Me0w
    #5623
    Ha PB-t magat, mint programot, vagy annak fajljait modositod es/vagy megakadalyoyod a mukodeset, akkor global ban az osszes PB szerverrol. Ha csitelsz, akkor szerverfuggo kick/ban a maximum.
  • Danny
    #5622
    BB nem igazán értem ezt. Úgyhogy megyek a WWW.BATTLEFIELD.HU -ra mert ott mindig megtalálom a válaszokat! ,)
  • BurnBaby
    #5621
    pb már csinálja tudtomma. az acc meg csak lokált fog :))
  • Danny
    #5620
    PB valami globál faszságot fog csinálni vagy mi? Hallottam erről valamit.
  • Danny
    #5619
    Be my spokesman sallala...
  • Ninja
    #5618
    Gondolom Zolly úgy értette, hogy Márciustól, csak EREDETI BF-el lehet a szerverre feljönni. Ha akkor a PB megfog valakit, az pénzébe kerül, mert újra meg kell venni-e a játékot, ha ismét játszani akar, s választhat magának új Nicket is. Egyébként a Szabályzaton felesleges vitatkozni, mert a fent leirtak miatt az egészet át kell irnunk! Hiszem Márciustól a BAN már nem tétnélküli lesz!!!
  • TS Zolly
    #5617
    Ha valakit durva sorozatos szabálytalanság miatt örökre bannolnak, akkor ujra meg kell vennie a battlefield alap cd-ét. Ja hogy miért?? Mert a cd kulcsával többé nem tud vissza jönni. Tehát ujra meg kell vennie mert a kulcs generátorral sem ér el semmit. De ezt hangsujozom, az örök bannra érthető!!!
    Másik. Van egy szabály. Ha nem akar szabályszerűen játszani akkor harcoljon botok ellen ők ugy sem irnak neki, és nem kikkelik, bannolják.
  • Borg
    #5616
    Gyerekek a semmiről vitatkoztok vegyétek már észre.

    Ezt az egész basecamp szarságot olyan lámák találták ki, akik még egy helit sem tudnak stingerrel lelőni, vagy a tank alá aknát rakni, vagy egy snipernél gyorsabb lenni, és kilőni viszont.

    Még a repair padon való kempelést is ki lehet iktatni könnyedén, noha az már tényleg geciség.



    Ez pontosan az ilyen béna emberkék szócsöve, akik nem tudnak játszani. Jól fel lehet mérni egy ilyen vita alkalmával, hogy ki az aki csak anyázás meg szabályok közé szorítással tudja legyőzni a másikat, és ki az, aki valójában ügyes a játékban...
  • SinClaiR
    #5615
    nem frissítettem :)
  • SinClaiR
    #5614
    Miaz hogy pénzébe fog kerülni?:) Ne nevettes már:))
    Ha BC ért valakit banoltok a szerverről 2 napnál tovább, és csak pénzbüntetés ellenében engeditek vissza, az már lol dolog szerintem:)
    Mire fel? Mert lebécézett, ha nem vagy képes kilőni a bázis fellett egy ácsorgó helit? Akkor megérdemled:)
    Én mindenesetre minden BC s szabályt hülyeségnek tartok.. legalábbis ahogyan ACC n meg van fogalmazva. De ez azóta van, mióta megszülettek ezek a "törvények" :D
    Mindegy, U'42 szerveren, ha lesz asszem nem lesznek ilyen szabályok:)
  • TheGOro
    #5613
    Csak gyakorlás kérdése
  • TheGOro
    #5612
    Én ezt a helis cuccot is hülyeségnek tartom, szerintem mindennel lehet BC-zni még repülővel is, és egy álló helit marha egyszerű kilőni, míg például a bázis felé figyelő sam-et tomahawk-ot, scud-ot jóval nehezebb. Ennyi erővel bárkit bannolni lehet aki a bázist lövi, még sem bannolják, mert az rötyiség, és aki egy heli ellen nem tudja megvédeni magát az magára vessen. Még az egyszerű Assault os is le tudja kapni a helit gránáttal, és ez nem hülyeség, láttam már ilyet, hogy valaki 1 jól irányzott gránáttal vadászott le helit!
  • Danny
    #5611
    Na látod van neked fantáziád! Csak ehhez BB-nek is játszani kell. :D
  • ZsoltiMC
    #5610
    Haha :) Tényleg. És az ellenfél maradványait felajánlod a királylánynak? Kis dobozkában átkötve masnival.
  • Danny
    #5609
    Küldhetsz chaten egy kis versikét a rakétával.
  • Me0w
    #5608
    A stingeres leloveshez kell a kovetkezo:
    - 2 tiszta talalat
    - Valami eleg nagy szerencse
    - Egy csali :)

    Shilka hatastalan ha egy gyors fordulasu vadaszra losz vele, akkor tudod leloni, ha megfeleloen alacsonyan szall, raadasul pont feled, vagy elfele toled, egyebkent meg csak hallod ahogy a felhok felett elszall, ledobja az orrat egy loves erejeig, es visszamegy a felhok fole.
  • ZsoltiMC
    #5607
    Nem a játékstilus a modern, hanem a háború :) Amikor kilóméterekről ölsz meg valakit rakétával, akkor nem érdemes a lovagiasságon filózni, nemde?
  • TS Zolly
    #5606
    Ez egy visszatérő probláma. Lényeg: repülővel lehet támadni a be nem foglalható bázist, mert a repcsi fizikai okok miatt nem tud huzamosan ideig a bázis fölött tartozkodni. Szerintem ez idáig világos. Helivel szinte meg lehet állni, lebegni a bázis fölött. Addig tartozkodik ott míg ki nem fogy vagy le nem lövik. ACC szerverén tilos a helis bc. Ha egy admin meglátja, akkor az illető tuti repül, de már heli nélkük a szerverröl. Ha tovább is csinálja akkor bann, de a DW-ről is. Ugyhogy most már jól meg kell gondolni, hogy milyen szabálytalanságot követ, mer, az ember. Márciustól már pénzébe is fog kerülni a bann.
  • FreddyHawk
    #5605
    Esély ?
    És az AA-k, a stingered ? A shilka ? Te sem vagy védtelen a bázisodon Nyau, és a klántársaid nem segítenek, hogy AA-zzanak ha valaki zaklatja a bázist, hogy fel tudj szállni ?
    Nem értem.
  • Me0w
    #5604
    Ha'mme' jo'hogy, Ka'd azi'n tesvi'rem, egyutt lopjuk'a ri'zdrotut a' vonatbu' ;)
  • Danny
    #5603
    Neked rokonod a CAD, hogy folyton megvéded?
  • Me0w
    #5602
    Btw, az egyenlőre az mikor a fociban 0-0 van, amire te gondolsz az az egyelőre.
  • Me0w
    #5601
    Imádom mikor belemagyarázzák ezt a modern háború dolgot a játékba. Nem attól modern valami mert a másiknak esélyt sem hagyva játszod.
  • ZsoltiMC
    #5600
    Egyetértek, bár a vadásszal átrepülést és esetleg épp felszálló gép lelövését nem nevezném BCnek.

    CAD: A desert combat tudtommal modern háborút ,,szimulál'', és nem valami középkori lovagi párbajt. Ajánlom a SIMSet, ott nem fog a szomszéd galád módon fejbedobni az ujságjával. (egyenlöre )
  • SinClaiR
    #5599
    csakhogy ne csússzon át 50-100 ba.. ehh.. nincs egy új üzenet sem.. jáccik még valaki ezzel a móddal egyáltalán?:)
  • TheGOro
    #5598
    persze létezik BF-es PB ben is pb_sv_update parancs
  • TheGOro
    #5597
    változnak a trendek :)
  • CAD
    #5596
    TheGoro: hat valtoznak az idok :)
  • Cobra.
    #5595
    Nem hiszem, de a www.punkbuster.com -ról lehet manuálisan is frissíteni
  • ReTeK
    #5594
    PB frissítéshez létezik konzol parancs ? mint más játékokban ? pb_sv_update ?
  • Rush2003
    #5593
    Most néztem a bf.hu-t... És letettem az ötletemről... Na mindegy...