17064






  • BurnBaby
    #5672
    a pb ban globális
    az acc-jé csak helyi
    erre céloztam már korábban is :)) nem kell mindig mindenért annyira aggódni ,)
  • Me0w
    #5671
    Roger dat :)
  • BurnBaby
    #5670
    egyetlen dolog
    ha megyek egy bázis felé a kis tankommal és air suppot kérek, akkor nagyon kedves h fölém jön mind a 2 gép, de ha nincs körülöttem ellen akkor arra célzok, h lécci szórjátok meg kicsit az ellenséges zászlót fentről, h mire odaérek ne várjon már rám egy olyan randa nagy tank ami egyből kilő :)))
  • SinClaiR
    #5669
    Hát Zolly, remélem adminjogod nem lesz a szerveretekhez:)
    Most ne haragudj, de más, ha csalás miatt dobnak ki valakit örökre, mert azt megértem .., de azt, hogy szabálytalanság miatt is vegye meg újra a gamet...:(
    Ninja amit írt, enyhén szólva is szimpatikusabb..
    De asszem én sem megyek fel ACC re eredeti BF el, nehogy véletlen kirakjon a PB, mint mostanában minden 3 dik embert, teljesen önhatalmúlag, aztán vegyem meg újra, ártatlanul..
  • SinClaiR
    #5668
    Ha a DC_Navy t akarod megnézni, akkor csinálj egy szevert, úgy hogy multi menüben rányomsz a create game re.. ott meg lesz a Navy is.. igaz botok nélkül.. de az lényegtelen.. itt a pálya nézegetése a mérvadó:)
  • Nem3sis
    #5667
    Hogy lehet custom mapokat játszani offline?Melyik menübe lehet belöni mapokat? Látszik sokat nyomtam off-line DC-t.
  • Danny
    #5666
    Sosem késő ,)
  • Nyisz
    #5665
    Üdv Emberek!
    A fene gondolta, hogy még fórumja is van ennek a gaménak.
  • FreddyHawk
    #5664
    Nyau, Goro, mindkettőtöknek igaza van, igen, meg lehet csípni úgy a Shilkát, hogy ne legyen lehetősége visszaböfögni.
    Nekem meg abban van igazam, hogy nem sírni kell a BC miatt, hanem tenni ellene, deal ?
  • AirborneRanger
    #5663
    Én kiugrok, le exppackozom, meg aknázom meg belelövök 1 SMAWot miközben a repülőm csinál alevegőben 1 szaltót amint visszaér hozzám bekeülök és elhuzok :D
  • Cobra.
    #5662
    én pont 30"-os szögből szoktam kilőni a Shilka-t/Vulcan-t , már ha repülőhöz jutok.
  • TheGOro
    #5661
    Igen CAD csak az a ciki hogy régebben shilkából ki lehetett lőni a mukit, de most nem lógicál ki a faszi feje, mint vulcánból, így kicsit nehezebb a dolog.
  • Ninja
    #5660
    Mi is köszi! Biztos lesz folyt. Majd összehozzuk!!
  • CAD
    #5659
    Ez pontosan igy van... erre akartam celozni a "megfelelo" szoggel... mert shilka ellen nyilvan nem 30°-s szogben szembol fogok tamadni :))
  • Me0w
    #5658
    Koszi a remek gyakot ACC! Sokat tanultunk belole, foleg a borzalmas AC-130bol :))

    Remelem nemsokara jatszhatunk ujra.

    Joejt!
  • CAD
    #5657
    Azert ne becsuljuk ala a repulok fegyverzetet... ha megfelelo szogben jon az ember, akkor eselytelen egy shilka is... es most elfogo vadaszokrol van szo, bombazoknak meg foleg durva a gatlingja.
  • Me0w
    #5656
    Olvass mar vissza legyszives milyen szepet irtal anno V1 csikjara :) Szerintem akkor nevezd at magad .:cb:.mindenkitkiosztokmertenvagyokapenge-re, es akkor neked is meglesz az onismereted.
  • Me0w
    #5655
    Freddy, egy kicsit hagy korrigaljalak. Ahol shilka van oda vadasz nem megy, su25-el meg ket pruccentes a geped, es ha valaki felulrol jon, akkor meg csak bamulsz bamban ahogy a geped fustolgo roncsai ragorbulnek a hab testedre, es azt sem lattad ki es honnan lott le :)) Ne abbol indulj ki hogy a harrier ott lebeg elotted pont a shilka elott.
  • TheGOro
    #5654
    na ez az amit kétlek gátlok mivel olyan szögből érkezek ami a shilka számára vakfolt.
  • FreddyHawk
    #5653
    Goro,ez a scenárió elképzelhető, de elképzelhető az is, hogy jössz felém a repülőddel kamira, shilkám célkeresztje megállapodik a pilótafülkéden, rövid sorozatom apró szilánkokra tépi a fülkét mielőtt az EJECT feliratú kar felé kaphatnál ; felugrom a shilka tetejére, a felém vitorlázó gazdátlan gépre felugrom, bemászom, full forszázzsal átstartolok ; megkeresem az összes repcsiteket, és a TE gépeddel lealázom őket, majd a gyalogosokat is a géppuskával, majd visszatérek a bázisunk fölé, leszállok a reptéren a gépeddel, odaadom valakinek, aztán visszaülök kedvenc verdámba.
  • Ice4
    #5652
    Igy gyorsabbbb, Max Damage is dolgozik egy mappon, de a pojent had lölye le ö ...
    http://dw.unisoftnet.hu/DC_Navy.rfa
  • Ice4
    #5651
    Hello mindenki, kösz a kritikát a mapomról, és javitotam rajta... Irak kapott 2 db shilkát + 2 db sa-19 légvédelmi kocsit, ezek mellé még dukál egy harmadik mi24-es.
    SU-25 most nem raktam be, de ha a kell akkor majd be rakom a full. verziosba....
    Irak megkapta a falut, az amik pedig a hegyet, enyi változás lenne most...

    Ha akkarjátok, akkor lehetne tesztelni a DW-n valamikor (hétvégén), persze elöbb mindenki szegye le, és lokálba nézze meg mi az ami halaszthatatlan javitás a mappon,
    de szerintem kéne nyomni rajta 3-4 mecset utána már könyebb megálapitani, hol kell még foltozni.

    a link ugyan az, jó szorakozást hozzá
  • Cobra.
    #5650
    Érdekes, ha normális emberekkel játszok, akkor mindjárt sokkal több pontom lesz. Köszi fiúk, lányok, nagyon jó volt ElAl. Eastinsen meg egész jól bírtam az 5 vs 1-et, akkor haltam csak meg, amikor egyszerre 3 M1A1 jött, de még abból is leszedtem egyet rpg-vel.
  • TheGOro
    #5649
    grat
  • Borg
    #5648
    24 kill mellett, ki más?
  • TheGOro
    #5647
    Na mibe le de fogadok hogy te vezetted aztat az suholyt
  • TheGOro
    #5646
    Teamwork on BB
  • Borg
    #5645
    Ahh, de kis kellemes el alamein volt most.
    5vs5, és egész jó teamwork burnbabyvel:)
    A SU25 elől egy tank sem menekült
  • TheGOro
    #5644
    Ahogy mondod!!!
  • TheGOro
    #5643
    Amien genyó én vagyok egyenesen beléd vezetem a gépem, jah és persze előtte kiugrok! Téged telibekap a roncs, Shilka felrobban kiirja -=[DF]=- TheGOro [killed] FoP|FreddyHawk én meg vígan viháncolok a bázisotokon, jó esetbe tankba ÜLÖK és elmenekÜLÖK, rosszab esetben knife party amibe egy cigu biztos gyáva lesz belemenné és ad nekem AK-val
  • FreddyHawk
    #5642
    2 találat ?
    Szerencse ?
    Shilkával nem lehet vadááááászt ????

    Hol élsz Te embör ??? Gyere majd a bázis fölé vadásszal, amit én védek shilkával, még vissza sem nagyon tudsz lőni,mert gyenge hozzá a fegyverzeted !
  • Borg
    #5641
    Persze, mert ha már beszállt, akkor easytarget a nagy gép, míg amig gyalog van nehezebb eltalálni a SU25 gépágyújával
  • TheGOro
    #5640
    Persze én is megvárom amíg beszáll, úgy az igazi, ha meg nem száll be akkor elviszem a gépét...
  • Danny
    #5639
    lol
  • Borg
    #5638
    Én mindig megvárom, míg az ellenség repülője már 1m-re van a földtől, és akkor lövöm le T-72-vel

    Egyéb esetekben ha már csak az ellenség bázisa van hátra, pedig természetesen hagyom, hogy a spawn után felfegyverkezzen, megtegye egészségügyi sétáját, járműbe üljön, körülnézzen, egyen egy pizzát, kényelmesen célozzon, és lelőjön. Ezután - miközben ők foglalják vissza a pontjainkat - elindulok újra a saját bázisomról, és úgy lövöm le.
    Mert hülye azért nem vagyok. Vagy mégis? Gombaaa.....
  • Yan
    #5637
    aha, nem erösségem az englis.
    legalább önismerete van a srácnak.
  • CAD
    #5636
    Cigutestveriseget fogadtunk egymasnak... :) - amugy ja o a nagytesom ;> igaz cicc? :)
  • CAD
    #5635
    KK koszi, en meg ajanlom neked a sakkot :)

    Ez nem lovagiassag(amugy mirol beszelesz??), de latom nem igazan veszed a lapot... ez a tobbi jatekos jatekelvezet szintjenek oknelkuli csokkentese(persze aki erre megy...), tovabba amikor az ember eler egy szintet akkor magatol is belatja, hogy tobbet er egy jo kis dogfight mint egy szaros nyomit leszedni felszallas kozben egy db pluszfragert... (nem akartam konkluziot levonni ebbol rad vonatkoztatva, gondolom szamodra is nyilvanvalo).

    Meg ahogy leritam, ezt eljatszod parszor (nem engeded felszalni, ott virtuozkodsz a levegoben)... aztan jon valaki es beledongol a foldbe (ergo hasonloan o sem enged), es nem azert mert szemet, hanem mert berag rad a hulyeseged miatt... es bizony mar le is telt a palya, es meg csak az ures gepeket lovoldoztetek... ahh mekkora jo mar, mostantol igy teszek.
  • TheGOro
    #5634
    Néddamár meg a nevét Me0w (Mijáááuw) fraddy értelmezésében nyau
  • Yan
    #5633
    miért hívod Nyau-nak?
    ez a neve, v mert annyit nyávog, hisztizik? :)