17064






  • SoundkeY
    #5712
    ....sajat egerem, billentyum, ( joy ), ALAP ! Ki az a lamer aki kitalalta hogy nem lehet vinni ?
    "OSTOBA FAJANKO"
    Figyi engem EQn meg az is zavart hogy nem a sajat asztalomon jatszom......( a billentyu kihuzhato es az asztallap sikja alatt van....( ez meg megszokhato ))
    Alap BF egy rakas kaki DChez kepest, nemtudom miert nem jut neki nagyobb elismeres......
  • Unreal1942
    #5711
    Koszonjuk a felhivast!
    Ugy gondolom ez mar nem a mi jatekunk es igy igen keves elmenyt nyujtana! Na + aztan 2 tagunk is csak 13 eves :)
    Videkrol se jonnenek fel a BF miatt! A szervezesrol amit tudok... mindezt egy nap alatt..nagyon szorosnak tunik,
    hat nemtudom!
    UTbol kiindulva en el se megyek olyan helyre ahova nem tudom vinni az egeremet, egerpadomat, bill-t
    Kicsit lehetne rugalmasabban kezelni ezt a dolgot bar BF ben nemtudom mennyit szamit az ilyesmi!
    2 db joy egy csapatnak az meg talan rendben is van ,h 2 repulos...na de miert ne vihetnem a sajat joyomat?
    Ezek persze a levegobe beszelesek mivel tenyleg nem erint. Csak az aprobb eszreveteleimet irom le!
  • SinClaiR
    #5710
    Hát nagyon remélem, hogy hétvégén ki tudjuk próbálni:)
  • Borg
    #5709
    Inkább azt mondjátok, ez lesz e a szerveren. Mert akkor letöltöm. Magamban úgysem ökörködök DC-vel.
  • Petko
    #5708
    felraktam ide is:
    http://dw.unisoftnet.hu/dc_navy_se.rfa
    hasznaljatok inkabb kisbetuket vegig a mapnevekben, mer linuxon ez fontos
  • Valen
    #5707
    ja, thnx
  • Yan
    #5706
    thx :)
  • Ice4
    #5705
    NA MOST JÓ
  • Ice4
    #5704
    DC NAVY SE
  • Ice4
    #5703
    GRRR MOST MÁR JÓ LENNE HA JÓ LINKET RAKNÁK BE
  • Valen
    #5702
    Ice4 :

    lets try again
  • Yan
    #5701
    nekem ez se jó :(
  • Ice4
    #5700
    na még egyszer...
    DC NAVY SE
  • Ice4
    #5699
    ÉLL , ÉLL.......
    Ja inkább kész A map, full, csilogni azért nem villog, de mindent helyre raktam az égbolt nem szürke trutyi, F14 elhelyezve.... meg mi egy másDC NAVY SE
  • Yan
    #5698
    jaa,
    Te ismersz vhonan, mert télleg "envagyokapenge". :)
  • Yan
    #5697
    "..milyen szepet irtal anno V1 csikjara.."
    szerinted milyen szépet írtam, /most már idézz!/
    mert nem reagáltam Fau1 képére, /Tiba dolgára sem/
    Ha azon erölködcc, h "rámuszíccsd" az U42-öt, akkor korábban kellj fel.
    Büntetésböl Te olvass vissza. :)
  • Ice4
    #5696
    Max infis mapja baromira jó, csak a mortált kell ki venni, azt cső. Picit durva, de mi azért szeretjük
  • Danny
    #5695
    na azt ne nyúld le lécci inkább repülj :P
  • TheGOro
    #5694
    gecizésben
  • Borg
    #5693
    Egyértelmű, csak mikor szóltál én pont a földön voltam már:)

    Amúgy shilkára a legjobb 15° körüli, vagy teljesen földközeli szögből támadni. Mert oda nem tud lőni, sőt, még az AA gunok sem.

    Ha meg stinger veszélyes övezetbe megy az ember, akkor a célpont kilövése után nem elegáncsosan tovább kell repülni, hanem felrántani jobbra, és a rárepüléshez képest 90°-ban távozni. Így a legkisebb az esélye a stinger találatnak.

    SU25-öt illetően egyébként sokkal hatásosabb a gépágyúja, mint a bombái. A bombákat csak zuhanórepülésből lehet tank ellen effektíven használni, mert olyankor min 2db célközelbe találhat. Szőnyegbombázós repüléssel meg M1A1 nem fog kipusztulni max 1 találattól, annak több kell.

    Az A10-et viszont nem komálom igazán, mert nagyon könnyű célpont, noha a harrierhez hasonlóan ennek is jobb a gunja, mint a SU-é. Csakhát a harrier is lomha szar.

    A legjobban inkább ezek a "hidden obstackle" nevezetű szarságok idegesítenek, amik például repair pad, kerítések, és fák felett vannak. Az ember még simán elmanőverezne, de valami láthatatlan csak lepusztítja a gépet :(

    És még valami:) Ha valaki dogfightol, és a seggében van egy másik, akkor mindennel próbálkozhat, csak ne húzza fel a gépet! Ugyanis abban a pillanatban, hogy a gépe tetejét érik a lövedékek, egy is elég a robbanáshoz. Sajnos ilyen. Én általában lenyomom, balra 90°, és meglepő módon előre nyomom, és fordulattal másik felé kanyar:) Ekkor már lehet felhúzni, és becserkészni a másikat...
  • AirborneRanger
    #5692
    mer miben vagy jó? :P
  • TheGOro
    #5691
    Szerintem nagyon kerek map lett, talán a víz szinén kéne valamit állítani hogy kicsit kékebb legyen, és hogy a köd kicsit olyan borultabbnak hasson, vagy nem tudom. Mindenesetre nekem nagyon bejön, annak ellenére hogy nem vagyok jó inf ben
  • TheGOro
    #5690
    Nem mondod! :D
  • TheGOro
    #5689
    Vazz rosszul fogalmaztam! Szóval nem számol vissza, ééérted
  • AirborneRanger
    #5688
    Maxnek mond :P
  • TheGOro
    #5687
    Fuh nagyon király a Rain Rush nagyon egyszerű, mégs úgy érzem nagyon nagy hentelések lesznek rajta, de a középső zászló értékét feljebb kéne nyomni, mert elfogalalásakor 1 kanyi pontot nem lehet érte kapni
  • SinClaiR
    #5686
    Szerintem, nagyon jó kis map, kifejezetten tetszenek az átalakítások.. bár nem teljesen erre gondoltam, de szerintem így is legalább olyan jó lesz, mint ahogy én gondoltam:)
    A vadászok még mindig közel vannak, de majd vigyázzon, aki felszáll:)
    Várom a tesztet.. :)
  • Ice4
    #5685
    a DC Navy-t innen tölthetitek le
    Hét végén hentelés
    DC Navy
  • AirborneRanger
    #5684
    http://gamenet.uw.hu/DF_Rain_Rush.rfa
  • AirborneRanger
    #5683
    N ezegy new map má megin Max-Damage keze munkáját dícséri. Infantry rullz :D
  • BurnBaby
    #5682
    ánem ,) elsőre majdnem vicces :)))

    nah szal srácok, ha már úgyis megveszitek gyertek lanulni. kelletek :)
  • SinClaiR
    #5681
    a banner alatt az a www.battlefield.hu .. igazán belinkelhetted volna..
    Fúúú, ez nagyon szar volt mi?:))
    Ninja, Zolly, Murry: most megnyugodtam azért:) Egyébként mi is most vesszük meg márciusban:)
  • BurnBaby
    #5680
    jah egen, a versenyen csak 16 évet betöltött játékosok indulhatnak (korhatár besorolás, ugye)
    versenyszabályzat, ill a jelentkezés a banner alatt :)

  • BurnBaby
    #5679
    kedves DC közösség

    gondolom hallottatok róla, hogy márc 14-én lesz egy LAN Budapesten az EA szervezésében. 60 gép, logitech cuccok, BF Vietnám tesztelés, stb.

    A rendezvényre szeretettel várnak minden BF/BFV és egyéb fanatikust, a belépés egyetlen feltétele egy eredeti BF vagy kiegészítőjének bemutatása.

    A buli keretében megrendezésre kerül egy BF Conquest bajnokság is, ahova ők 20 csapattal számolnak - mi pedig remélem nem okozunk nekik csalódást. Örömmel venném tehát, ha azok a DC-sek is akik tervezték h megjelennek (vagy akik eddig nem tervezték de most tervezik mert jó fejek) megfontolnak h beszálljanak a versengésbe. Akár csak amiatt, mert a 200K elég vonzó nyeremény ,) avagy azért, hogy megmutassátok a bfeseknek, hogy hogy is kell ezt a játékot játszani, vagy pusztán azért, mert vicces :)) Csoportmérkőzésekkel kezdődik a buli, tehát minden csapatnak 4 meccs garantált.

    szóval ha ti is ki tudnátok állítani 1-2 csapatot (klánbeli, nemi, faji és egyéb hovatartozástól függetlenül) az sokat emelne a rendezvény fényén. ha ezen a rendezvényen jól szerepel a magyar közösség remélem további EA bulikra is számíthatunk. És ne feledjétek, hogy a Trauma Studio és a DICE házzasága okán a Desert Combat is EA játék lesz hamarosan... :) Nagyjából ezek.

    szerintem nagyon szórakoztató bulira számíthatunk, és örömmel venném, ha beszállnátok.

    Csapatszerveződésre felajánlotta a FoP klán a fórumát, van egy ilyen téma a bf.hu-n is, és persze itt is elengedhetitek magatokat :)

    mély tisztelettel és köszönettel,

    bb
  • Murry
    #5678
    Ha a pb a „szokásos” authorizációs üzenettel kidob a szerverről, akkor utána rögtön vissza lehet jönni a játékba.
    Nem tiltja le a CD kulcsodat, nem bannol ki, nem kell új játékot venned.

    Ha valaki csal és ezért a pb bannolja, akkor „globálisan” az egész földgolyón ki lesz tiltva a CD kulcsa.
    Pontosabban a PB GUID-ja lesz tiltva, de ezt a pb a játék CD kulcsa alapján készíti el.

    (Szóval aki csal az vehet új játékot!)

    Ha viszont admin bannol ki, akkor csak „lokálisan” azon a szerveren leszel kitiltva.
    A tiltás vonatkozik a CD kulcsodra, a nick-edre, és a jelenlegi IP címedre is!

    Természetesen ez megbeszélés tárgyát képezheti.
    A ban ez esetben törölhető.

    [ACC]-=Murry=-
  • BurnBaby
    #5677
    notorius dtk bajnokok viszont jobb ha tucatjával veszik majd a játékot ,)
  • Cobra.
    #5676
    Meg gondolom nem lesz azért valaki örökre banolva, mert egyszer-kétszer basecampel. Bár jobb, ha félnek a BC-s illetők, legalább nyugodtabb lesz a játék.
  • Danny
    #5675
    Na jó szerintem x*rok rá. Én nem csittelek úggyhogy sallala. Az adminok meg ne merjenek kirakni!
  • Ninja
    #5674
    Még mielött félreérti valaki!! Azért mert a PB most kidobál embereket ( Nemtudom miért teszi, de PB-vel a kapcsolat felvéve ), nem azt jelenti, hogy ujra meg kell venni-e a játékot. Játékot csak akkor kell megvenni-e, ha PB Cheat-telésen érte és key kulcs alapján BAN-olja illetve, ha valakit az Admin Banol. Ha a PB BAN-ol Cheat miatt valakit, nemtudunk mit tenni, de ha az ADMIN akkor igen.
  • TS Zolly
    #5673
    Van olyan lehetőség, hogy olyan szerverre felmennyek ccd-vel, ahol csak eredetivel lehet nyomulni?? Mondjuk én minden képp megveszem.