17064






  • TheGOro
    #5752
    ezt mé nekem mondod?
  • ghost cb
    #5751
    Kicsit... Ezen kb ha 200 ember lenne, akkor lehetne csatát vivni, akkor viszont egy nagy keveredés lenne az egész. Ez a pálya tipikusan egy kezdő pályakészítőnek az első mapja. Egy helyen minden fegyverből 300 darab, ráadásul elég egyhangú is, egymás mellett 4 daru és ez 4szer, vagyis egy hajóról látni 16 darut... Csapatjáték, zászlók tartása lehetetlen, hiszen annyi van belőle, hogy mindenkire jutna egy.
    Egy elég scheisse pálya. Szerintem
  • TheGOro
    #5750
    Jah kicsit talán túl sok lett az object
  • Petko
    #5749
    nincsmit
    viszont vagy egy kis probléma... a szervert szétterheli az a map már 2-3 főnél is, szóval szerintem nem sokat tudjátok majd kipróbálni, de hajrá
  • TheGOro
    #5748
    Nekem a Falcon a kedvencem, kicsit olyan mint egy műrepülőgép, s ezért tetszik...
  • TheGOro
    #5747
    Ja mert nem csinálták meg a melegedési inkonját
    Egyébként egy ilyen 30mm kaliberü GSH-30K figyel a Su-25-ös elején

    elektromos (27V) tüzelés irányítás, evaporative cső hűtés rendszer, változtatható tűzelési ráta ... stb :)
  • Ice4
    #5746
    na a dc navy se fent van....
    este jó lenne egy 20-30 emberes mecs....

    a Nimitzet ki fogom rakni a pálya szélére, ami föbázisra 1-2 AA gun, és az iraki falut lehet hogy elfoglalhatatlaná teszem (ere kéek véleményt)
    Rakok le több bunker, és repir padot, és a fákat ritkitom a sembeség érdekében (kivéve a nagy medencében...)

    Dio hélyban enyit most, egyéb ötletet is szivesen várok
    és köszönet Petkonak a lehetöségért
  • Borg
    #5745
    Na hát épp ezaz.
    A harrier iszonyuan nagy ivben tud csak fordulni, könnyen lelőhető. Viszont szvsz kicsit több HP-ja van, és iszonyat erős a gépágyúja. Az egyhelyben lebegését én eddig nagyon kevés helyen tudtam csak kihasználni, főleg zászlófoglaláshoz. A bombás verzió meg felejtős, nem ér semmit, kevés a bomba, és pontosan kell célozni vele, ami a harrier manőverképessége mellett szinte lehetetlen. Az egyenes átrepülős bombázás hátrányait meg kitárgyaltuk ugye. Éppen ezért meg a rakétás is szar, mert nehezen célzol be vele bármit is.

    Dogfightban az f16 nem egy easytarget, karcsú, nehéz eltalálni, viszont harmatos a gépágyúja. Földi célok ellen szinte egyátalán nem használható.

    A mig29 csak annyiban különbözik hogy jobban manőverez, viszont nagyobb testű, így kb egyenrangúan lelőhető az f16al.

    Az F15C több rakétát tud vinni, és erős a gépágyúja földi célpontok ellen is (nem annyire mint a bombázóké, de 2rárepülés/tank elég általában), viszont könnyű lelőni. Egy általános célú légi/földi vadászatra jobb mint az F16.

    Az F14... nemtom. Sokat nem ér, légiharcban könnyen alul marad, max ha két ember ül bele, akkor jó bombázni. Akkor meg nem effektív a csapat szempontjából. Könnyű lelőni. És ugye jó teamwork kell hozzá (célrarepülés, reload stb), ami -sajnos- nem túl gyakori publicon.

    Az A10 nagyon erős földi/légi célpontok ellen, viszont iszonyú könnyű préda bárminek. Még tankból is könnyű lelőni. Ráadásul nem lehet zéró közeli magasságból bombázni vele (shilka kivédő rárepülés kilőve), mert a bombáitól maga is sérül. A gépágyús vadászatnál ugyancsak handicap a nagy szárnyfesztáv, nem tudsz elég sokáig földi célra rárepülni, mert a talajhoz közel törvényszerűen fennakad valamiben.

    A SU25 ugyancsak bazi erős gépágyúval a földi célok ellen, viszont a bombáit nagyon pontosan kell ledobni. Viszont kevésbé veszélyes saját magára, és nehezebb lelőni is, mert tud manőverezni. Földi célok elleni vadászatra ez a legjobb, ráadásul jókis climbing power is van benne. Viszont idegesítő, hogy szakaszosan lő a gépágyúja, szal számolni is kell azért, nem lehet ész nélkül.
  • SinClaiR
    #5744
    Megint mellé Goro:)
  • TheGOro
    #5743
    Harrierben én azt utálom hogy nagyon kevés szegény gép kraftja, ez érezhető fordulásnál is hogy inkább zuhanni akar, s így elég nehéz kimanőverezni vele egy fulcrumot. A Tomcatet is csak addig szeretem amig nem veszik üldözőbe fulcrummal, vagy mirage-al. Hatalmas mérete, - s hogy Makó-Jeruzsálem távolságban fordul meg - miatt könnyű kilőni, Amugy meg királyan lehet vele bombázni, de ezt inkább egyszemélyes üzemmódba jó tenni...
  • CAD
    #5742
    "Amúgy shilkára a legjobb 15° körüli, vagy teljesen földközeli szögből támadni. Mert oda nem tud lőni, sőt, még az AA gunok sem." - - - Teljesen igaz abban az esetben, ha az eg vilagon semmilyen tereptargy nem zavar... de ez el_alamein nyilt teruleten kivul eleg ritka eset, maskulonben pedig fennakadsz az elso hazon, fan, vagy spawnolo jarmuvon.


    "SU25-öt illetően egyébként sokkal hatásosabb a gépágyúja, mint a bombái. A bombákat csak zuhanórepülésből lehet tank ellen effektíven használni, mert olyankor min 2db célközelbe találhat. Szőnyegbombázós repüléssel meg M1A1 nem fog kipusztulni max 1 találattól, annak több kell." - - - Abszolute igy van, Su25 bombai preciziosak, tenyleg csak pontos talalt eseten hatasosak - es gatlingja is iszonyatosan eros... de bombait sztem kiegesziti a gatling a bombakat, nem helyettesiti.


    "Az A10-et viszont nem komálom igazán, mert nagyon könnyű célpont, noha a harrierhez hasonlóan ennek is jobb a gunja, mint a SU-é. Csakhát a harrier is lomha szar." - En nagyon birom A10-t... ha van legifedezet, akkor nagyon durva az a szerkezet... furtosbombai egyszeruen mindenre jok... szonyegbombazasra?, precizios bombazasra? - - - optimalis, hatalmas sebzeset, viszonylag rosz talalati arany sem rontja le (a furtos bombak miatt).

    Harrie amugy nem hiszem, hogy lassu, A10 valoban az egyik leglassabb repulo, de Harrie azert tud dongetni...


    "A legjobban inkább ezek a "hidden obstackle" nevezetű szarságok idegesítenek, amik például repair pad, kerítések, és fák felett vannak. Az ember még simán elmanőverezne, de valami láthatatlan csak lepusztítja a gépet :(" - - - igen, ez a falevel effektus... meglibented a tolgyfa egy levelet, az meg uttanadnyul es ketteszakit a fovezersikodnal.


    "És még valami:) Ha valaki dogfightol, és a seggében van egy másik, akkor mindennel próbálkozhat, csak ne húzza fel a gépet! Ugyanis abban a pillanatban, hogy a gépe tetejét érik a lövedékek, egy is elég a robbanáshoz. Sajnos ilyen. Én általában lenyomom, balra 90°, és meglepő módon előre nyomom, és fordulattal másik felé kanyar:) Ekkor már lehet felhúzni, és becserkészni a másikat..." - - - Igen ez alltalaban igaz... de van egy sajat tortenetem.

    Kb 1 honapja lehetett ACC szerveren, azt hiszerm guadalcanal ment... repkedtem ahogy az szokas, majd dogfight kezdetődött... mogottem volt egy altalam addig nem ismert arc... mondom, na akkor kiteromanoverek... csinaltam csinaltam csinaltam... ugyan nem tudodd ramloni, de lerazni sem birtam... kb 3-4 perc telhetett el ilyen menekulesek utan, mikor megserulve sikerult leraznom, hazasunnyogom, javitanom es ujra teljes harci diszben visszamenni... szal arra akarok kilyukadni, hogy egy jol manoverezo jatekos ellen valamivel tobb kell mint, hogy teljesen random kitersz, fel-es-leereszted a geped. Amugy az ominozus fiatalember nevet le is irtam ide a forumba, de azota nem lattam... igaz azota en sem nagyon DC-zek... csak nagyon ritkan.


    Yan: azert orulok, hogy sikerul mindenkivel osszerugni a port. Meowot ismerem annyira, hogy biztosithassalak afelol, hogy nem olyan ember, aki ilyen "Ha azon erölködcc, h "rámuszíccsd" az U42-öt, akkor korábban kellj fel." dolgokon tori a fejet, abba egeszen biztos lehetsz... de uldozd csak a remkepeidet, hatha egyszer beletrafalsz :). (Ja amugy uszitasz te eleged egymagad is, nem kell ide mas... sajnos.)
  • SinClaiR
    #5741
    mikor lesz fenn dw n a Navy?:)
  • Ice4
    #5740
    Ja... Lassan eredetiben kell megvenni a Desert Combat 2 a BFV-hez


    Azt már abban hentelünk egymást
  • Rush2003
    #5739
    Csak hogy én is hozzászóljak a témához, a DC már szerintem félhivatalosnak minősül, mióta a DICE aláírt vmi egyezményt a Trauma Studios-al... Vagy nem?
  • Ice4
    #5738
    oké petkó, ezentúl nemecsek ernő efektel nevezem elll eme mapokat
  • Yan
    #5737
    a "B" válogatottunk szerepelt
  • SoundkeY
    #5736
    NYUSZIII....
  • BurnBaby
    #5735
    pfff.... bf enginen tolod a dc-t és ilyet mondasz? :)
    amúgy nem szándékszom vitatkozni :) véletlen se szeretném asziggyétek kötelező lol :)
  • Unreal1942
    #5734
    flamelni lehet :D
    Persze ez a rendezveny franko dolog! Csak semmi kozunk hozza!
    Te sem jonnel el egy UT lanra csak ugy funbol forgolodni :)

  • BurnBaby
    #5733
    amúgy meg fogam sincs miért ilyen a díjazás, de bevallom nem is érdekel. én örülök a lehetőségnek, szerintem ez egy fontos dolog a magyar scene-nek, és nem bánnám ha máskor is lenne ilyen. akár úgy, hogy van befolyásunk arra, hogy hogy legyen a díjazás és mit lehet vinni :)

    nah szal nem sírni, fogni a usereket ozt jönni lőni lanra :)
  • BurnBaby
    #5732
    lol
    nem korrigállak csak hiányoltad :)))
    de itt má flémelni se lehet... ,)
  • genRob
    #5731
    Naná!
  • Ninja
    #5730
    Mi is köszike, folyt lesz remélem
  • TS Zolly
    #5729
    Köszönjük mi is a játékot.
  • Unreal1942
    #5728
    ACC thx a gyakot!
    GG
  • Madmaxx
    #5727
    jah hüpp hüpp hüpp :)
  • Danny
    #5726
    gonosz
  • Cobra.
    #5725
    Azért az már égő, hogy az FB is elverte a CB-seket, még ha csak ennyi ponttal is
  • Unreal1942
    #5724
    Milyen mapok voltak?
  • Madmaxx
    #5723
    jaja ez teccet :)
  • WiNters
    #5722
    jo volt :)
  • Unreal1942
    #5721
    GG
  • ghost cb
    #5720
    DC liga

    A DC ligában 2 klán mérkőzött ma:

    Fire Bird [FB] - Chaos Brigade ..::CB::..

    Eredmény: 2 : 2
    Ticket: 824 : 688

    Győztes: FB

    Gratulálunk.
  • Unreal1942
    #5719
    funbol? akkor miert van ilyen szokatlan dijazas Magyar viszonylathoz kepest?
    EQ-n is volt sponzor.. adott monitort az rendben is van!
    Na de egeret meg joy-t ..
  • Unreal1942
    #5718
    sry elirtam.. nem vagyok tokeletes en sem :)
  • TheGOro
    #5717
    Azért mert így mindenki egyenlő esélyekkel indul, senkinek sem fekszik az adott joy az adott gép ... stb
  • BurnBaby
    #5716
    jah és flame! ,)
  • BurnBaby
    #5715
    a sponzorok :) akik a cuccokat hozzák. azt kérik h az ő dolgaikkal jáccunk. ez van :) szentem inkább fun közelből kéne nézni de hát ti tudjátok :)
  • Valen
    #5714
    mi az a no falme ???
  • Unreal1942
    #5713
    Mert a DC meg nem hivatalos jatek!
    Amugy azert azt ne felejtsuk el ,h csak bizonyos szint UT an zavaro ha nem a sajat cuccaiddal jatszol! :)
    no falme!