17064






  • Unreal1942
    #5792
    Petko szerintem ne buntesd a csapatodat tovabb! Lepj ki inkabb! :P
  • Unreal1942
    #5791
    Koszonjuk!
    Egy sort a kedves vendegnek :D
  • Butaby
    #5790
    Petko. Örülök neki hogy ilyen jófej vagy és mindent azonnal publikussá - elérhetővé teszel mások számára is.De ezzel az a baj , nehogy forditva süljön el a dolog, de nem akarok neked rosszat ezzel.Tehát kérnélek tedd számomra is elérhetővé a SZÁDAT, ...... ( gondolom tudod mire használnám )!!!THX
  • Sonicue
    #5789
    Ez egyértelmű, hogy egy lővedék ! Több mint valószinű, hogy tank, vagy mozgó löveg. Ezekre az egyszerüen és véletlenült készűlt képekre nem lehet adni. Ha kicsit vártok másnál is lesz, találtok (szervergazdák). Olvassátok néha a külfőldi fórumokat is, ott ez már lefutott téma, ilyen csalás nincs, és sok értelme sem lenne, hisz pontosan be lehet lőni alapban is a bázisokat, pontokat. Érdekesebb képek is vannak, és lesznek idehaza is. Amugy meg ilyen sokáig nem is lehetne használni, mert köztudott, hogy frissiti magát a progi PB, és ha idehaza ez ilyen "sürü", akkor nyilván ez külföldön még gyakrabban előrordúl. Szal tényleg nem kéne kitenni ilyen képeket, csak olyat ami tényleg csaláson fogta az illetőt. Petko te tényleg kicsit nevetséges vagy. En egy dologra kérlek benneteket, valaki magyarázza már el nekem, hogy egy olyan céladási sárga szar ugyan mit segithet, mikor tökéletes képet ad a játékbeli célpont adása ? Ennyi baromságot, és idétlen kérdést még nem láttam mint itt . Én már tényleg sajnálom az U'42 tagjait. Ez kész röhely amit műveltek itt. Nézzetek már körbe a nagyvilágba mielőtt baromságokat beszéltek PLEASETHX és inkább legyen több játék. Ma már én is nyomomremélem. És szeressétek egymást !!!
  • Unreal1942
    #5788
    Koszonjuk Petko.. igy mindenki vilagosan latja mennyire probalsz minket lejaratni!
    Sajnos nem megy na...Csak azert mert Multigaming Klan vagytok...lol ? :)
  • Higher
    #5787
    Sinclair magyarazata teljesen elfogadhato szerintem. Foleg hogy a sarga csik nem csak a minimapon latszik. A V1-es kepen ezt nehez eldonteni mivel csak a minimap latszik a kepen.
  • Butaby
    #5786
    Petko!!Fótószakértő van köztetek?Nézzétek már meg !!Mi a fasz baj van azzal a képpel???Magyarázatot adjatok és ne holmi követeléseket nyomjatok faszlámák!!!!És mijen screnshot ez, mi??Jobbakat nem tudtok?És miért csak a minimap-ot lövi le ???Mást nem tud?Abba a sárga csikba üljetek bele!!!Az azé van ott!!!Fáj nektek valami?Menjetek orvoshoz és ne másokat rágalmazzatok!!!!
  • Petko
    #5785
    ja igen, ide felraktam egy oldara a dolgokat hogy a telispammeles miatt nehogy valaki ne tudja megnézni. Mindenki döntse el milyen lövedék az:
    http://dw.unisoftnet.hu/u42.htm
  • SinClaiR
    #5784
    Hát mivel az én nevem van ott, és most miattam megy a vaker, és hogy Petko "barátunk" most éppen miattam csinál magából teljesen hülyét, ezért felvilágosítalak benneteket, hogy mi az..
    Én szerintem, (mivel más nem lehet, mert semmi modifikáció nincs fenn a gépemen) az egy lövedék, tök véletlenül közel megy a minimapon a helyzetemet rajzoló kis nyílhoz. A map opacity nekem 80% körül van.. ezért látszik át ilyen frankón.. mondjuk kedves barátunk a PB.. meg kedves admin felebarátaink Petko, meg ilyen morfi nevüek.. még egyszer ne merjenek ilyennel zaklatni, mert kezd kicsit elegem lenni ebből.. egyébként számítottam rá.. a láma emberek bujnak mindig a csit vádaskodás blokádja mögé. És mint tudjuk, sem Petko, sem Morfi nem áll a játékban a skill birtokában..
    Félreértés ne essék, én sem vagyok jó gamer.. de nálatok jobb.. hehe..
    Csak a hülye nem látja tisztán még erről a kis képről is, hogy a csík hossztengelye mentén szűkül, tehát eleve nem lehet ilyen mittomén milyen csít, ami mutatja honnan lőnek. Ha van olyan egyáltalán, akkor az biztosan nem egy piros csík lenne sárga körvonallal, hanem egy egyszerű vektor, azt jóvan..
    lémerek.
  • Unreal1942
    #5783
    Aki talal ilyen csitet/modositot es bemutatja hogyan is mukodik akkor visszaterhetunk ra!
    addig meg qss legyen!
  • Unreal1942
    #5782
    Amugy az is meglepo ,hogy ezt a csodafegyvert csak az U'42 hasznalja.... nem? Na mind1 ti tudjatok :D
  • Unreal1942
    #5781
    Igazad van! Vegunk :)
    Most aztan megfogtatok csak azt nem ertem ,hogy akkor egy egy gyakon miert is tudnak megverni minket ?
    Na mind1...aki tud jatszani az meg tud verni aki nem az meg csak vagdalkozik!
  • Petko
    #5780
    karmokodj csak főnök:) mostmár aztán ténleg végetek
    Ez a pofátlanság netovábbja hogy sorozatosan behülyitek a magyar dc scenet, és utánna meg még engem hurcolnak meg amikor finoman rákérdezek valamire. Flameljetek ahogy akartok, én nem kivánok ebben partner lenni. Az eddigi, mostmár tényszerű bizonyítékok ellenetek szólnak. Persze a közösség dönti el, hogy ezt elfogadja vagy nem, de mi cb sek erre már besokaltunk, szóval részemről over.
  • Petko
    #5779
    nem, a pb olyan mint a virusirtó. Azt ismeri fel amit definiáltak benne, szóval amit ismernek a pb készítői.
  • Unreal1942
    #5778
    Most pedig engedjetek meg ,h en reagaljak elsokent mint illetekes az U'42 bol!
    Petko.. te tenyleg egy szerencsetlen szanalmas fasz vagy!
    A sorozatos veresegeiteket rajtunk akarod korrigalni? Tenyleg magadba kene nezned! Undorito vagy!
  • Cobra.
    #5777
    Ha valamilyen modifikáció miatt van az a csík a képen, akkor a PB-nek nem kellene szólnia valamit ?
  • Petko
    #5776
    (bár megjegyzésként azt nem tudom pontosan, csak sejtem hogy ezt csinálja, de biztos nem vidkartya bug, vagy lövedék átütés)
  • Petko
    #5775
    en sejtem mi ez, az mutatja hogy az ellenseg fegyvere milyen irányba mutat, végtelen távolságból is.
    most aztán ténleg eltört a mécses... remélem senki se felejtette el az u42 es reakciót a v1 es üggyel kapcsolatban, és akkor most ez.
    A cb nevében pedig követeljük, hogy a magyar dc ligás eredményünket u42 vel szemben töröljék, és az u42-t kizárják a ligából, különben mi lépünk ki.
  • Petko
    #5774
    hahaha
    ne gyanusitgasd öket morfi a gyenge teljesítményeddel, szerintem ők se tudják mi az, fel se tünt nekik:)
  • Morfy
    #5773
    Múltkor Petkót majdnem megettétek egy screenshot miatt...Most már én is kíváncsi lettem...
  • Morfy
    #5772
    lehet...
  • 0Fritz0
    #5771
    Igaz, az árnyékolásnál fagy a drága (csak kb. a felét csinálja meg oszt dob egy hátast). A sok tereptárgyat viszont lehet kompenzálni a köd növelésével is, bár nem láttam a pályát és lehet hogy a "nagy fehér massza" nem igazán jönne be rajta... :)
  • 0Fritz0
    #5770
    Hmm, nem rossz...
    A kérdés csak az, hogy a jelentések végén a 213.178.103.223:1438 és a 213.178.103.223:1587 a delikvens(ek) IP-je? Mert ha igen, akkor mindkettő ugyan az a muksó volt és most maximum csináltat magánal új CD-keyt oszt már jól is van. Sebaj, miután a BF 4ropi lesz, meg lesz oldva ez a gond is.
  • Ice4
    #5769
    Kösz a bisztatást, megcsinálom a változtatásokat, de az editorom valami hihetetlenül szar, újra kell raknom, és időbe telik a pálya átrendezése...

    Most a hiba onnan is származik, hogy nekem bivaj erös gépem van ezért nekem nem nagyon tünt fel hogy sok ez a menyiségü object a mapra... Ezentul viszáb fogom magam az objekt pakolásban... a másik, hogy nem tudom megcsinálni a terep, és az épületek árnyékát (megfagy a szar a renderelés közben, és ez nem csak nálam van igy....)
    Aki tud valami jobb szerkeztöt ennél, az írja már le a nevét vagy egy linket, mert ez a program (szerintem) nagy rakás szar. 1 honapba telt mig ilyenre megtudtam csinálni....
    Addigis nyuzátok (akinek birja a gépe és a kapcsolat) hogy minimalizálhasuk a hibákat....

    Kösz elöre
  • Morfy
    #5768
    sajna...pont nem esett bele a szórásba
  • TheGOro
    #5767
    pics? nuku?
  • Morfy
    #5766
    Két újabb delikvens...PB működik!
    [02.27.2004 13:55:45] VIOLATION (GAMEHACK) #89015: Stg. Nelson (slot #6) Violation (GAMEHACK) #89015 [4d34ae48d66a41cfda51d469345c1507(-) 213.178.103.223:1438]
    [02.27.2004 14:08:55] VIOLATION (GAMEHACK) #89015: KoWa (slot #15) Violation (GAMEHACK) #89015 [4d34ae48d66a41cfda51d469345c1507(-) 213.178.103.223:1587]
  • AirborneRanger
    #5765
    Jó az aláírásod :) pálcika emberke rulez :D
  • ghost cb
    #5764
    Az árvizes pálya király, csak a motorcsónakok használhatatlanok, az szerintem kivehető! De nagyon rulezz a pálya.
  • SinClaiR
    #5763
    Szerintem ki lehetne egyenlíteni a pályát a nimitz eltávolításával, ami bázison néhány(több) object törlésével, az alap, de foglalható amerikai bázis földközelbe hozásával, hogy ne csak helivel lehessen felmenni, hanem tankal is be lehessen foglalni. Mert így ugye, a szárazföldi egységeknek nem sok köze van a játékoz, hiszen csak egy pont van, amit tankal is lehet tartani. Pár vadász, és az egyik A-10 likvidálásával, a helik, tankok, és bradleyk spawnpontjainak egymástól való távolságának növelésével.. Zászlók csökkentésével...Ugyanez iraki oldalon, kivéve a zacsikat ugye, mert az az egész pályára szól. És körben a domborzatot sem ártana tengerpart jellegűvé alakítani néhány helyen, mert így hajóról sem lehet fedezetet nyujtani a földi egységeknek. Lehetne változtatni rajta, mert nekem a midway alapú pályák bejönnek, de várom a következőt:)
  • Danny
    #5762
    Ja akkor én nem jóról beszélek. A NAVY-t még nem láttam.
  • ghost cb
    #5761
    A lényeg hogy változatos legyen, de az esélyek egyenlők. Inkább legyen kevés fegyver és kevés repülő. Igaz BF-be nem csináltam mapot, csak starcraft-ba, meg C&C game-ekbe.
    Főleg a Nimitz van rossz helyen. Annak a tenger közepén egyedül van jó helye, így akinek kicsit rosszabb a gépe, annak játszhatatlan a sok pixel miatt ami ott tömörül a parton.
    Nem a kartam elvenni a kedved.
  • Danny
    #5760
    Szerintem jópofa pálya, nekem tetszett baromi egyedi. Árvíz rulez. ,)
  • Ice4
    #5759
    A mappom nem jó, Tul nagy .... tul sok objekt ....
    Tanultam belöle, a Következö map sivatagos lesz, majd 1 honap mulva,
    Addigis Klán társam Max pályáját nézétek és nyujétek, állati jó !!!
  • Cobra.
    #5758
    Pályák
    az ACC pass-ja u.a., lehet, hogy éppen gyakorlás volt rajta
  • steweee
    #5757
    ja, és a aCC'1' DC.7 195.38.96.100:14567 szervernek mi a passvördje?úgy tudtam minden magyar szervernek bf42hu.és honnan lehet letölteni a dc_navy se pályát?az nem ugyanaz mint a DC_NAVY.rfa?
  • steweee
    #5756
    vmilyért gagyi a kép.de nem mindig, csak néhány nézőszögnél.nem egyszerűen szemetel, hanem teljesen szétesik, vagy mondjk átlátok a falon meg a dombokon.nem értem miért.régebben semmi baja nem volt.bár egy fél éve volt fenn utoljára.lehet hogy a viddriver miatt?5216WHQL és gef2ti 64ddr-em van.visszavettem a felbontást 800*600ra, hátha úgy jó lesz.elsőnek kipróbáltam a sima bf-el. ott tökéletes.most jön a dc
  • Ice4
    #5755
    én irtam, hog az elsö mappom, lesz jobb is.
  • ghost cb
    #5754
    neked a "kicsit" szót üzenem
  • TheGOro
    #5753
    majd ha egyszer elkészül a lada rally mappom