17064






  • Yan
    #5913
    na ugy nagggyábol..
    az 1-es kép az lövedék /az enyém, ;)
    az 2-es kép aztat nem tom.
    flém off
    "kivagyiság" off
    mellesleg a moderátor uilyen sárga csikot húz, ha +látja a képeket. ;)
  • soldier
    #5912
    Flame rulez:D
  • Unreal1942
    #5911
    Keres valami mast ahol belenkrughat :)
  • Butaby
    #5910
    Ilyenkor hol a Petko?????
  • V1
    #5909
    Amugy meg miért kéne nekem magyarázkodni egy petkonak, vagy neked ? Kinek képzelitek magatokat ? Én miért nem teszek fel ehez hasonló bartomságokat ? Talán mert gyerekes vagyok? LOL Miért nem vádaskodom soha ? Mert béna vagyok ? Esetleg meg szeretnék bántani másokat ? Nem . egyszerüen mert ezek számomra nevetséges dolgok ! Szerintem olvasd el az oldalunkat ,vagy tedd meg azt a fáradságot, hogy néha dumálsz, játszól velünk, hogy megismerj minket. Talán akkor ki tudsz alakitan igazi véleményt rólunk. Engem nem foglalkoztam veled tuttommal. Te számomra egy okoskodó nagyképű ember benyomását kelted, de csak ennyi, és nem több a véleményem rólad. Nem ismerlek igazán ez az első benyomásom, de szivesen megismernélek, de tényleg. Lehet félre ismertelek, és az első benyomás csalhat :). MOST BIZONYITS TE :) Én már bizonyitottam. Remélem tévedek !
  • Butaby
    #5908
    Bizony , bizony.OLvassátok vissza és akkor tudni fogjátok miröl is van szó.
  • SinClaiR
    #5907
    klántársad:D .. elírtam -:P
  • genRob
    #5906
    Mindenféleképpen:-)
  • genRob
    #5905
    Én azt mondok amit akarok
  • Yan
    #5904
    juujjj, miböl maradtam ki.
    érdemes visszaolvasnom?
  • Random_
    #5903
    Az ilyen flémeket ki kéne adni könyv formában is.
  • genRob
    #5902
    Még annyit szertnék írni, hogy aki nem tud semmit felmutani skill terén az ne dumáljon. Mielőtt még jönnél Life a való élettel, hidd el én itt is letettem már amit kell.
  • SinClaiR
    #5901
    Azért tekerj vissza, és olvasd el ujra Petko elvtársad szövegét.. :)
    Aztán írkálj ilyeneket.. köszi.
  • Butaby
    #5900
    Mivel nem olvastad végig, olvasd végig lécci!!!thx
  • Lifeforce
    #5899
    Szerintem semilyen.
    Miért is kellett volna pofára esnie?
    Nem a mi klántársunkról derült ki, hogy cheater, nem rólunk készültek eme kétes játékból származó képek, ezért nem is a Petkó dolga megmagyarázni a jelenséget hanem a tiétek.
    Mivel túl hosszú volt a duma, ezért nem olvastam végig, de ha jól látom akkor egy szó sem esett ítt a fórumon, hogy cheaterek vagytok, hanem magyarázatot követeltek az adminok és a játékosok, gondolván, hogy cheat mint a klántársatoknál.
  • 0Fritz0
    #5898
    Bár genROB mást mondott, de vágom. :)
  • Unreal1942
    #5897
  • genRob
    #5896
    ClanSong
  • Butaby
    #5895
    UUUUUUUUUUUUUuuuuunegyvenkettőőőőőőőő!!!
    Szeretünk Petko!!!
  • SoundkeY
    #5894
    ja ez kimaradt:
  • V1
    #5893
    Te béna
  • Unreal1942
    #5892
    Oszinten remelem ,h az eletben nem buksz majd ekkorat sosem!
  • genRob
    #5891
    Jól érted!
  • SoundkeY
    #5890
    Milyen erzes ilyen NAGYON POFARA ESNI MAKI ?
  • V1
    #5889
    Nem én ezt azokra értettem, aki, meg voltak arról gyözödve, hogy petko szövege szent és sérthetettlen, minden meggyanusitott me csaló ! Vágon "barátom" ?
  • TheGOro
    #5888
    Lekéstél róla. Majd legközelebb!
  • Random_
    #5887
    Semmi csít?
    De kár pedig olyan jó flém volt.
  • SinClaiR
    #5886
    Aki úgy reagálta le, hogy az valami csít.. azokról van szó kedves von fritz:)
    Te így gondoltad?:)
  • 0Fritz0
    #5885
    Nah talán hogy ha ezt megcsináltátok volna az elején...
    Ha jól értem, akkor mindenki akit érdekelt a sárga csík azok szánalmasak és ostoba fajankók? Kedves...
  • Unreal1942
    #5884
    Majd rendezve lesz ha az admin is ugy akarja :D
  • genRob
    #5883
    Nos kicsit össze-vissza lett a dolog de sztem nem ez a lényeg. Viszlát Petko, remélem örökre eltünsz innen!
  • TheGOro
    #5882
    Vazz, azért másképp is rendezhetted volna a képeket
  • V1
    #5881
    Kedves petko, mörfi ! Nagyon szépen köszönjük az eddigi hozzászólásotokat ! Az alábbi képeket kénytelenek voltunk elkésziteni, hogy annak a buta fejeteknek az amugy is nagy térfogatát ha lehet még nőveljük . A képek elkészitése egyszerű mint ti ! M1A1 Abrams lővedéke látható, amint épp felém, felénk lő. Álljatok egymással szembe és bal oldalát célozzátok a másik tanknak ! Ne rá csak el kissé felette a bal oldalán. Ennyi az egész. Remélem ti is csináltok hasonló gigantikus csalásokról képeket, és ezeket fel is rakjátok.
    Lehet hogy én lejárattam magamat, és hülyeségeket beszéltem mikor azt próbáltam az oldalunkon bizonygatni, hogy ez egy rágalom hadjárat petko részéről és itt is kifakadtam, mert elegem volt, de tényeket ezidáig velem és Sincler barátommal kapcsolatban csak mi tudtunk felmutatni ! Nem csak én, de a klánom nevében annyit mondhatok, hogy szánalmasak vagytok és ezen azokat értem, akik támogatták petkot és barátait azaz az ostoba fajankókat akiknek köze sincs a játékhoz. Természetesen ezek után nektek kéne kilépni bármiféle ligából és az eredményetek igazol minket, hogy talán babázni kéne DC helyett nem rágalmazni. Volt egy ügyünk, azt lerendeztük és példát statuáltunk, de amiket mostanság kaptunk tőletek az nevetséges és szánalmas ! Sárga csíkot nyomok nektek a WC-be és azon csámcsogjatok ezek után, ha lesz még kedvetek !
  • Ice4
    #5880
    nah amig ti a cheatelésről beszégedtetek, addig javitotam a mapon, hamarosan felrakom az egyik FTP-re....

    Minden pont befoglalható (az amit 9 perc allat leht megszerezni :) ) ki vettem 1-2 hajot.... Nimitzet kiraktam a fenébe.... és csökkentem a score pontokat...
    1-2 óra és felrakom.... ja és ha tudok, akkor kis képet is melékelek hozzá

    Egyébkent igy egymásnak esni gyerekes, akkit rajta kapnak, azt segbe lehet rugni, de vádaskodni azért nem kell enyire, Mindenki utálja a cheatereket.... de azért emberib modon is lehetne közölni, meg válaszolni erre
  • genRob
    #5879
    Na hamarosan jön a magyarázat természetesen shotokkal. Petko lassan kezdhetsz eltünni a színről és bocsánatot kérni ahogy igérted.
  • AirborneRanger
    #5878
    Elég sok minden lehet. Shilka, Vulcan, Hummer M2essel, Akár még az abrams lövedékének a vége is. Tudom milyen amikor elhuz valaki előtt 1 ilyen lövedék. Sztem hülyeség ezt csítnek nézni. Viszont ez a veszekedés/anyázás elég gyerekes.
  • Lekai
    #5877
    szerintem pedig azt kéne csinálni hogy minden érintett ugy szerveradminok mint játékosok elküldenék a saját kis levelét a pb fejlesztőinek és a kapott választ pedig mindenki bemásolná ide és akkor esetleg magyarázatott kaphatna mindenki a kérdéses sárga csikokra
  • Danny
    #5876
    LOÁL
  • Petko
    #5875
    http://dw.unisoftnet.hu/u42.htm
  • Unreal1942
    #5874
    Megfogott a PB :)