17064






  • V1
    #5954
    Mi az elved ? Le az U'42-vel ?
  • genRob
    #5953
    "Ezért utál benneteket mindenki(meg a világító aknáitok miatt :DDD )."
    Nem, nem. Nekünk nincsenek Tibána VOLTAK! De már nincsenek.
    Nem, nem. UTálnak mert lámák, akik UTálnak . Akik tudnak játszani azok nem UTálnak és nem is gyanusítgatnak.
  • V1
    #5952
    "több száz képet készíteni és szerkeszteni hogy egy-két poént vigyen az SG-re is" Csak nem te csináltad a képet ? Ez jó poén volt tényleg :) Jól szórakoztam
  • Madmaxx
    #5951
    Nah most hogy kiderült a Sárga csík rejtélye be lehetne fejezni az egész szarkeverést.

    Petko hagyd abba itt a magyarázkodást mert ez már lassan kezd idegesitő és égő lenni, az U42 klán tagjai meg vegyenek vissza a nagy arcukból mert lassan szélesiteni kell a topik keretét hogy beférjenek.

    OFF és peace
  • Petko
    #5950
    te mad kicsit levagy lassulva

    azt meg meg elmondanam, hogyha ez a rendszer nem tetszik hogy az admin kerdore vonhatja az illetot egy kep miatt, akkor meg azt tudom mondani hogy menjetek kulfoldre jatszani mas szerverekre... azert az a kibaszott jogom csak meglehet hogy a sajat szerveremen az alapelveket lerakom
  • Petko
    #5949
    azzal hogy egy logiai dolgot allitottam, hogy nem lovedek (mert akarki akarhogy nezi, sok dolog ellene szol, azona bulgeos kepen a minimapon atlatszott, viszont pl. semmi mast nem lattam a hatterben a minimapon keresztul, errol a lovedekrol is akarhany profi dcst kerezel meg 90% uk nem venne eszre hogy abrams lovedek mert nem figyeltek ra sose), meg nem jelent semmi gyanusitgatast... az az allitas most mint bebizonyosodott teves volt, kb. ennyi a hibam, hogy nem figyeltem elegge az abrams lovedekere sose
  • V1
    #5948
    Most okoskodsz ?
  • V1
    #5947
    Tényleg azt szeretnéd, ha én kérnék a képed miatt elnézést ? Esküszöm megteszem ! PETKO ELNÉZÉST KÉREK A SÁRGA CSÍKOMÉRT
    Szeretnék mégtöbb ilyen szar képre magyarázatot adni a közeljövöben is, mert ez a fórum ezért van , és én is. Szeretnék ilyenekkel foglalkozni játék helyett ! THX
  • Lifeforce
    #5946
    Engem ugyan nem :DD
    Én már hónapokkal ezelött leszedtem a BF-et :D
    "Én nem azért megyek be, hogy a többiekkel foglalkozzam hanem, hogy halomra lőjem a lámákat és a csapatom nyerjen"
    Nalátod.
    Ezért utál benneteket mindenki(meg a világító aknáitok miatt :DDD ).
    A többiek játszani mennek be és jólérezni magukat.
    Az általad leirtakra ott a war lehetősége.
    Nem is értem ha ilyen profik vagytok akkor miért nem mentek CB-re.
    Igaz ott egy ilyen képre nem kérnek magyarázatot hanem kivágnak benneteket ha még nem is cheateltek...
    Flééém :D
  • U42MAD
    #5945
    Apám ! Ki hitte volna ! Hogy lehet idáig süllyedni ? Sajnállak de teljes szívemből. Elrontod a játék élményét. Szerencse, hogy ezen dolgokat nem lehet bíróságra vinni mert te talán azt is megtennéd.
    Na de tényleg egy ilyen kép mit bizonyít ? Bizonyít egyáltalán valamit ? Nincs photoshop program ? A fekete részt úgy módosítja akárki ahogy akarja. Olyan nevet ír be amit akar. Ez bizonyíték ? Ez egy nagy SZAR ! Ezt sehol nem fogadják el semminek ! Ez RÁGALMAZÁS !
    Morfy kérdezett. Te voltál az aki egyből minden nélkül a bajnokságból való kizárást követelted ?
    Mire fel ember ? Egy ilyen szar miatt ? Figy ! Kreálok én mindjárt neked olyan képet rólad, hogy csítelsz. Kell ez ?
    Ostoba és gyerekes. Olyan mint amilyen te vagy. Útálsz bennünket tiszta szívedből. Mindegy. Nem oszt, nem szoroz. De ezt tartsd meg magadnak.
    Jó vannak seggnyalóid is mint ez a FRITZ nevű űberfaszláma aki egy értelmeset nem tud szólni csak flémelni. De akkor rakjátok egymás seggébe és legyetek békében. A normálisan játszókat meg hagyjátok békén játszani a hülye beszólásaitoktól mentesen.
    Komolyan mondom annyira bosszant ez az egész és indulatot szül csak. De legalább pörög a topic. De jó lenne ha ez a heti vetésforgó, hogy az U42-t basztassuk abbamaradna. Uncsi ! Hihetetlenül. Főleg ha kiderül, hogy mekkora baromság az egész amit állítotok.
    Nagyon beégtél PETKO ! MEGINT ! Bár ha neked erre szükséged van, hogy égj egyfolytában csináld ! Rajtunk nem múlik, hogy leégessünk
  • SoundkeY
    #5944
  • Petko
    #5943
    persze, irtam hogy a 3. esetben azaz most mar tenleg vadaskodtam morfy kepe miatt, foleg mer mar a faszom kivolt azzal hogy en lettem a hibas azert mert valakirol gyanus kepet rakok be... en az elozo 2 esetrol beszeltem hogy nem gyanusitottam.... azaz tiba es v1 esete
  • 0Fritz0
    #5942
    Hali!

    Az első benyomásokról annyit: Gondolom te sem szeretnéd ha a Petko utáni "kiakadásod" alapján alkotnék véleményt rólad ;)
    Okoskodó, nagyképü... lehet. Viszont ha ez kell ahhoz, hogy valaki már ki tudja hány embernek adjon segítséget a játékban való elinduláshoz, különböző kérdések megválaszolása számtalan privát cseteléssel, több száz képet készíteni és szerkeszteni hogy egy-két poént vigyen az SG-re is, vagy éppen avatarokat gyártani (80db) a bf.hu-ra, létszámhiány esetén álnév alatt játszani egy klánnak és fun pályát csinálni, hogy ha csak pár órára is de jókat röhöghessünk és segíteni pályaszerkesztést most megismerő "kezdőknek",... akkor legyen úgy. Nem érzem, hogy bármit is kéne bizonyítanom.
  • V1
    #5941
    petko a második szöveged a kérdés után mindjárt egy megmagyarázása volt a dolgoknak. Csak olyat magyarázunk, amiről feltételezünk valamit ! Te egyből egy modositóra gondoltál ! Vajn miért nem egy lővedékre ? Minden dumádban arra terelted, hogy ez véletlenűl sem egy lővedék lehet ! Kérlek olvasd vissza, mert bekopizom minden dumádat esküszöm !! Ne legyél lol !
  • genRob
    #5940
    #5864
    "ott a kép, az nem vád hanem bizonyíték...
    valaki mondja el hogy lehet olyat csinálni, vagy csináljon ilyen screenshotot... (nem photoshoppal).. akkor menten elfelejtjük a dolgot és elnzézést kérek"
    Vádaskodtál és kész! Azt mondtad bizonyíték!
  • Petko
    #5939
    igen ugy... ez van, talaj ki jobb rendszert amivel meg lehet oldani
  • Petko
    #5938
    Azt meg senki se gondolja mar komolyan hogy a jatekvilagban a vadat kell bizonyitani egy screenshot eseteben, mert lehetetlen. Hogy tudom bebizonyitani valamirol hogy mi az, amikor gozom sincs (es pont ebbol ered a kerdes). Ennek ez az elvarhato es normalis modja hogy rakerdezek, es a delikvenstol varom a valaszt, vagy screenshotot, ahogy ez 1 honap utan ossze is jott nektek.
  • V1
    #5937
    Tényleg ugy érzed, hogy nekem kéne magyarázkodnom ? És szükség :)
  • Petko
    #5936
    Egy dolgot kurvara vessetek a fejetekbe, en nem gyanusitgatassal kezdtem, hanem tiba kidobasaval, amit borg meg andrew keresere tettem. Mivel tisztelem a regi jatekosokat a szerveremen, ezert megtettem nekik, es utanna forumon kenytelen voltam az o velemenyuket vedeni. Utanna volt egy screenshot V1 rol, amit beraktam, de az se szamit kurvara gyanusitgatasnak MERT EN CSAK KERDEZTEM, es nem allitottam semmit. Az utanna levo reakciotol viszont minden normalis embernek kinyilik a bicska a kezeben, es a 3. esetben gyanusitottam eloszor.
  • SinClaiR
    #5935
    Azt hiszem akkor is el lett mondva, hogy ez egy fegyverből számrazó csík.. akkor sem hitted el. Most is ugyanezt elmondtam, szépen, érthetően, némi személyeskedést is belefűzve, mert akkor is, és most is felhúztam mgam rajtad, mert egyből, gondolkodás nélkül csíttel gyanusítgattál. És befejeztem, egyszer elmaghyaráztam, és kész. Képekkel alátámasztottuk, ezzel a képes gyanusítgatásokat megmagyarázottnak lehet tekinteni.
  • SoundkeY
    #5934
    Mielott kirakod utanna kellett volna jarnod hogy mi az pontosan, es ha 101% meggyozodsz rola akkor kitenni......
    Nemtudom hogy te hogy gondolod de nalunk serto az ha cheatelessel vadolod barmelyik tarsunkat es egy emberkent kiallunk BARKIERT !!!!
  • Unreal1942
    #5933
    Talan azert UTana lehetett volna nezni a dolgoknak.! Miert nekunk kell bizonyitani ,h ez artalmatlan semmiseg!?
    Te azt mondtad ez bizonyitek! akkor miert nem bizonyitottad?
    Neztel UTana vagy valami!
  • V1
    #5932
    Szügség volt a képre ?
  • Petko
    #5931
    --------------------
    MOST komolyan, ha valaki teljesen kivulrol szemleli objektive... Van egy klan, nevezzuk X-nek.. egyik szerverrol kidobjak csitgyanu miatt. Az adott X klan tagjai minden erobol irogatnak a kozossegi foroumba, hogy koztuk nincs csiter es a kurvaanyat aki aztmondja. Kesobb egy masik esetben bebizonyosodik hogy csitelt. Utanna egy masik tagjukrol lesz egy screenshot, amin egy szokatlan sarga csik van. Ezt az admin kozzeteszi a forumba, es megkerdezi mi az. Utanna hatalmas flame kerekedik, es az admint a foldig sertegetik, de nem tudjak megmondani miaz. Harmadszorra megint talalnak az adminok egy kepet, amin egy hasonlo furcsa csik van amit nem tudnak megmagyarazni. Erre az egyik admin mergeben az elozoleg kapott sertegeteseker, mar kemenyebben elkuldi a picsaba az adott X klant, hogy erre se tudnak e valaszolni. Vegul kap 3 oldal ujabb alfoldi stilusu sertegetest, es a vegen beillesztenenk 3 kepet ami megmagyarazza a dolgot.
    -----------------------------------
    Most az admin a hibas hogy rakerdezett?
    Szukseg volt erre a kurvasok sertegetesre es flamelesre?
  • Admiralis
    #5930
    nagyon finom csemege :)
  • genRob
    #5929
    a jelszó: 777:86
  • V1
    #5928
    Ezek után, ha lelőlek majd sírok :) Már a zsepiket ide készitettem mellém : "Leszarod, hogy a körülötted játszó emberek is jól érezni magukat mennek a szerverre."
    Minden lővés előtt elmondok egy imát :) Nem elég ?
  • genRob
    #5927
    A győzelem számít nem a részvét!!! (az életben is:-))
  • genRob
    #5926
    "Leszarod, hogy a körülötted játszó emberek is jól érezni magukat mennek a szerverre." (?)?
    Én nem azért megyek be, hogy a többiekkel foglalkozzam hanem, hogy halomra lőjem a lámákat és a csapatom nyerjen.
  • genRob
    #5925
    "ha meg ilyen tortenik el lehet intezni inteligensen..."
    Akkor miért nem privátban kérdezed és ha nincs kielégítő magyarázat tedd közzé!
  • Petko
    #5924
    azer ebbe nem kene belefolynod, foleg azert mert ez nem ebbol az ugybol all hanem mar 2 honappal ezelotti elozmenye van... most ehhez mar mashogy alltam hozza, es tenleg elszaladt velem a lo, es gyanusitottam... elotte nem igy tortent, viszont valaszreakciokent meg szep sor sertegetest kaptam, ugyhogy mostmar azert irtam ilyen stilusban, es ilyen modon

    Aki meg az alapdologban hibaztat, azert mert egy gyanus dologra rakerdeztem es kozzetettem, azoknak gratulalok... csinaljanak szervert maguknak es ugy adminoljak ahogy akarjak, es azzal foglalkoznak amivel akarnak. Addig viszont joguk nincs hogy ebbe belepofazzanak, vagy okoskodjanak.
  • V1
    #5923
    Kedves petko ! Kirugtuk Tibát nem ? Mit kéne még tenni, hogy nektek elég legyen ? Fejezzük le ? Nem látjátok, hogy mit csináltok ? Tényleg ennyire röhejesek vagytok ? Te ettől érzed jól magadat ? LOL Képeket raksz ki rólam ? Alaptalan szerinted a reakcióm ? ultralol
    Ne kérjek tőled elnézést hogy rágalmaztál ?
  • genRob
    #5922
    "...mert en nem olyanba ahol lehetoseget adok a csaloknak"
    már megint? ki a csaló? aki szted az? LOL
  • BurnBaby
    #5921
    annyit spammeltek h lejár a hozzászólásom szavatossága... ,)
  • genRob
    #5920
    "Az, hogy nektek van időtök reggeltől estig ezzel foglalkozni az a ti dolgotok."
    Na megint képben vagyunk:-) Nekünk sincs csak...
    tehetségesebbek vagyunk?:-)
    No flame!
    off
  • Unreal1942
    #5919
    Nem nincs idonk reggeltol estig jatszani!
  • V1
    #5917
    "en sejtem mi ez, az mutatja hogy az ellenseg fegyvere milyen irányba mutat, végtelen távolságból is.
    most aztán ténleg eltört a mécses... remélem senki se felejtette el az u42 es reakciót a v1 es üggyel kapcsolatban, és akkor most ez.
    A cb nevében pedig követeljük, hogy a magyar dc ligás eredményünket u42 vel szemben töröljék, és az u42-t kizárják a ligából, különben mi lépünk ki" (Petko)
    Tényleg csak barátkozott
    Nem haragszom rá. Csak soha nem az ártatlanságot kell bizonyitani szerintem ! MAKIK
  • Lifeforce
    #5916
    Innen látszik, hogy egy önző vagy.
    Leszarod, hogy a körülötted játszó emberek is jól érezni magukat mennek a szerverre.
    Nekem semilyen jogom nincs így nem is szoltam semmit.
    Viszont a szerverüzemeltetőknek és a fent játszóknak van joga.
    Hagy döntsék már el, hogy kit engednek be a szerverre és kivel akarnak játszi.
  • Petko
    #5915
    itt, nost az abramsnak van csikja en is megneztem ezert elnezest... ennyi, el van intezve, sajnalom a gyanusitast

    viszont visszaterve en csak megkerdeztem, es eleg lett volna megmagyarazni, ahogy most a kepekkel tettetek, viszont ti 3 oldalon keresztul sertegetitek az embert, ami meg már nem jatekproblema hanem emberi stiluse... ez meg meg a csitelesnel is kicsit alparibb dolog szvsz

    dontse el a kozosseg hogy ha van valami ilyen akkor szarjunk ra mint adminok, vagy kerdezzunk ra... mindenki dontse el milyen sceneben akar jatszani, mert en nem olyanba ahol lehetoseget adok a csaloknak

    ha meg ilyen tortenik el lehet intezni inteligensen, es nehogy mar en legyek a hibas hogy ezt megprobaltam... a vegen tul lottem a celon, ami mondjuk mar kolcsonhatas volt a stilusotokra, de akkor is elismerem hogy nem kellett volna
  • Lifeforce
    #5914
    És mire is jó, hogy skilles vagy?
    Semmire...
    Ezt meg kell szokni, hogy a jó játszó csapatokat megvádolják.
    Mikor elkezdődött a BF1942, vagy 1 évig mi voltunk a litán.
    Sokszor megvádoltak minket csalással.
    Aztán jött a PT, Six...stb.
    Mindíg az van a soron aki a legjobban játszik.
    Az, hogy nektek van időtök reggeltől estig ezzel foglalkozni az a ti dolgotok.
    Mi akkor megtehettük most nem, és nem is akarjuk már mert meguntuk.
    Ebben nem látok semilyen kivetnivalót vagy égőt.

    Ha Petko mondott is ilyet megalapozottan mondta.
    Ti bebizonyítottátok, hogy nincs igaza, de ezért senki nem fog elnézést kérni mert nem alaptalanul vádoltak meg benneteket.