17064






  • Unreal1942
    #5994
    Relax! Te erzed magad nagynak! Pedig igazabol a forumon kivul nem nagyon tudok rolad!
    Valoszinuleg az eletben is ilyen kis porbafingo vagy!
  • Unreal1942
    #5993
    Enyem :)
  • AirborneRanger
    #5992
    LoL hülye rozsomákidomár raspolycigány :P
  • Nyisz
    #5991
    Szerintem túl komolyan veszitek ezt a játékot. Hangsúlyozom JÁTÉKOT!!!
    Még fel is hergelitek magatokat (mind a 2 oldal!).
  • TheGOro
    #5990
    Álmodj Király lány!
    "Síromon a márvány
    király lány..."
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • AirborneRanger
    #5989
    Ugyis enyém lesz :D
  • 0Fritz0
    #5988
    Már régen nem a csítről szól a téma, hanem ezekről az "emberekről", akik elég lazán mindenkit lefaszoznak.
  • TheGOro
    #5987
    Nagyon megy a flame a 6k-ért
  • AirborneRanger
    #5986
    Hadjátok ,ár abba faszom intézzétek el privátba vagy ircen de szerintem senki nem kiíváncsi a folyamatos anyázásra!
  • Nyisz
    #5985
    A rep..t faxot jártatja itt mindenki a lepcses száját ahelyett, hogy játszana?!

    Tiszta régi CS hangulat van már itt, ott ment a csíter téma nonstop. Pont ezért hagytam abba anno.
  • 0Fritz0
    #5984
    MAD!
    Öcsém, ti tényleg összeilletek: ennyi ősgecit egy rakásra.
  • U42MAD
    #5983
    Hülye gyerek ! Legalább helyesen tanulnál meg írni
    Helyesen: különbség. Nem külömbség te kis majom !
    Bár lehet te a második osztályt kétszer jártad de ez nem látszik rajtad !
    Felidegesítetted magad ! Örömmel látom !
  • 0Fritz0
    #5982
    Ne keménykedj kiscsákó! Lefaszlámáztok aztán kiröhögtök, amikor senkit sem sértegettem?! Ezt is iktasd köcsög, el ne felejtsd!

  • SinClaiR
    #5981
    :P
    Hát te más szint vagy HavR:)
  • Unreal1942
    #5980
    Koszi ezt iktattuk!
    Remeljuk ,h lesz tokod eljonni egy talalkozora es akkor majd ott a szemunkbe mondhatod ugyan ezeket!
    Ég áldjon!
  • SinClaiR
    #5979
    Ezt kinek írtad?:)
    De érted, legalább ne lenne szóismétlés, így inkább viccesen hangzik:)
  • Yan
    #5978
    osszuk L testvériesen:
    4k az enyém, 2k a tiéd
  • 0Fritz0
    #5977
    NAH EZ A FLÉM, MOST MÁR FEL TUDJÁTOK FOGNI A KÜLÖMBSÉGET?
    TÉNYLEG CSAK AZ ANYÁZÁST ÉRTITEK, NORMÁLISAN NEM LEHET VELETEK BESZÉLNI!
  • 0Fritz0
    #5976
    AZ ÖSSZES U42-ES FASZLÁMA KIS KÖCSÖG, ROOSZINDULATÚ GECI ELMEHET AZ ANYJÁBA! EKKORA KÖCSÖGÖKET MÉG NEM BASZOTT HÁTÁN A FÖLD! EZ HOGY TETSZIK, FASZLÁMÁK?!
  • Thales
    #5975
    Na most hogy vegigolvastam eme erdekes oldalakat, azt mondom, hogy szorakoztato volt... sok idot elvett, de nem banom. Egyre jobban kialakul bennem egy velemeny az U42-rol. Petko, szerintem tok jo amit csinalsz! Nem szabad am cicozni az ilyen photoshopos vacak jatekosokkal. Szerintem amiket betettek kepeket bizonyitas keppen, azok sem valodiak. Te meg elhiszed nekik, ok meg rohognek a markukban? Nem ciki? Szerintem azt kene csinalni, hogy irni kell az EA-nak a forraskod miatt, es a programozok tudomanyos magyarazataval alatamasztani az allitasod, hogy marpedig az nem lehet lovedek, inkabb egy modositott fegyver modell. Szoval egy szonak is szaz a vege... egy feltunesi viszketegsegben szenvedo, szenzacio hajhasz, fontoskodo, nagykepu /szerverem van, isten vagyok/ embernek irtad itt le magad a forumon. Ja igen... nem jatszom DC-t, de attol olvasni es velemnyt alkotni siman tudok. Ehhez nem kell jatszani. Kozben felmerult meg egy kerdes... hany IGAZI cheat volt mar, amit megfogott a PB, azon az egy vilagito aknason kivul, ami egy PILOTA gepen volt felreertesbol? Hmm? Nem kell valaszolni... koltoi volt a kerdes... es igen... cinikus... ja igen.. es ismerem az U42 tobbseget... es mivel ismerem oket, ezert teljesen egyertelmu, hogy ha meglatok egy ilyen kepet, ami csak szuroproba szeruen keszult, nem azert mert igazi csalast velt felfedezni a PB, szoval ilyenkor csak mosolyogni tudok rajtad, es a hozzad hasonlo fontoskodon. Ja megvalami... a PB nem csak a beprogramozott cheat-eket ismeri fel... ugy mukodik mint egy viruskereso... az sem csak a letoltott definiciok altal leirt virusokat irtja, hanem van benne egy Heurisztikus mod is, ami a virus SZERUEN mukodo programokat is virusnak tekinti. Ezert a PB azokat is elfogna, amik nincsenek a tudasbazibna, viszont nem tokeletesen ugyanazok, mint az eredetileg leprogramozott adatok, pl. textura, jarmu geometria, fegyver tulajdonsag, stb...
    Jo ejt!
  • V1
    #5974
    6k kéne nekem
  • genRob
    #5973
    Na akkor téma lezárva. Ok? Petko és Morfi hibázott. Nekünk pedig - érthetően - elfogyott a cérnánk. Ennyi és nem több.
  • Yan
    #5972
    gyerekek, mohaasodunk..
    kell ez?
  • Nem3sis
    #5971
    Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffff.
    LAMS. Nem voltam itt 3 napot és máris 1 csomo szemetet kell végigolvasnom 1 sz@r screenshot miatt..
  • V1
    #5970
    Nem ő volt !! Csak ovaovatoan !! Gondolom hogy ki volt az ! Sorry
  • SoundkeY
    #5969
  • TheGOro
    #5968
    Szeretnénk megköszönni az ACC-nek a rögtönzött gyakorlást, hogy beugrottak az FRX helyett. Suncee-nak üzenem hogy no problem!
  • Ice4
    #5967
    Na mentem mappot késziten....
    Látom semi másrol nincs szó a main nap má...
  • U42MAD
    #5966
    Érdekesség. Próbáltam az ACC szerverre belépni. Érdekes módon BAD NAME miatt kidobott a PB. Sőt mi több megpróbáltam mégegyszer. Akkor már kick\ban-t emlegetett. Mindjárt nyomok krémsotot.
    Hogyan kell ezt értékelni kedves PETKO ? Nos erre légyszíves adj magyarázatot, mint a PB nagy ismerője ! Talán közös banlistre kerültem a DW és ACC szerveren ?
    Ennyire nem bírod a kritikát ?
    Nos erre válaszolj ha tudsz!
    Komolyan mondom annyira lejáratjátok magatokat, hogy az már nem emberi !
  • genRob
    #5965
    "Igaz ott egy ilyen képre nem kérnek magyarázatot hanem kivágnak benneteket ha még nem is cheateltek... "
    Ez egy nagy hazugság mert nem így van! Hazudsz Life!
  • V1
    #5964
    Az én szövegembe kérlek ne keverj bele másét ! Köszönöm !
  • U42MAD
    #5963
    Lehet neked úgy jön le. Pontosabban te úgy akarod látni. Mindegy. Ettől nem leszünk se jobbak se rosszabbak.
  • genRob
    #5962
    Fényezzük?
  • Madmaxx
    #5961
    Hadd ne keressek már vissza jópár hozzászólást ahol magatokat fényezitek.
    Egyezzünk meg abban hogy mindkét fél hibázott valamilyen téren.
  • V1
    #5960
    Bocsi ! Nem anyáztam soha ! Ez megint rágalom
  • Unreal1942
    #5959
    Koszi! Ez szep.. vesztes csatat ugy forditunk meg ,h kitiltjuk a nicket a szerverrol!?
    Jol nyomjatok! Istenek vagytok!
  • U42MAD
    #5958

    Bocsi de nekünk 16:9 es arcunk van tudhatnád.
    És egyáltalán nincs nagy arcunk. Normálisan játszó teljesen átlagos faszik vagyunk. Meccsek előtt mi is izgulunk, közben meg ordibálunk és egymást basztatjuk ha valami nem megy. Néha a kurvaanyázás is előjön ha nem úgy megy. Nem vagyunk kingek. Mondhatni szarok vagyunk. De nagyon szeretjük ezt a játékot, de legfőkébb a társaságot. Ha nem volna ott egy-két tag nem szívesen játszanám. A társaságért játszom. Pl. a mocskos szájú ROB-ért
    Te még olyan mocskos szájú disznót nem láttál mint ő. De mindenki elfogadja mert jópofa. Ez az ami összetart bennünket. A HAVERSÁG ! Rosszkedvűek vagyunk ha nem megy úgy a játék de ezért nem basztatjuk egymást.
  • V1
    #5957
    Egyszerűen nézzetek fel a "csetünkre", oldalunkra ! Tálan megismertek minket !! Én szeretném lezárni ezt a FÉLREÉRTÉST ! off
  • Petko
    #5956
    nem, hanem az hogy joga van az adminnak a sajat szerveren rakerdezni gyanus dolgokra
    az le az u42 es dolog nem igazan van, de a folyamatos sertegetesetekkel meg anyazasotokkal a tibas uggyel megkezdve ezt akarjatok elerni
  • Petko
    #5955
    jovan maxx te meg azer ne okoskodj plz, mert 2 hete jatszol es gozod nincs az elozmenyekrol... igen is van ra okom es motivaciom hogy ezt a vitat lefolytassam, nem csak unalmamba csinalom....
    igen is kurvara felbasz az hogy amikor a tiba esete volt en lettem kerdore vonva, es talan ez a fo motivacio hogy ezt az ugyet folytatom...