17064






  • U42MAD
    #6074
    Nekem is Norton antivirus 2003 van de még nem volt problémám vele.
    Ez a PB tényleg eléggé gáz. Szerintem ideje volna leszedni mert sok embert jogtalanul van vádaskodásnak kitéve. Kell ez ?
    Nem is szólva arról, hogy mit kotorászik az én gépemen egy ilyen proggi és csinál krémsotot ?!!! Mi van ha mást is megnéz mert úgy telepíti magát ? Akkor a PB is egy vírus ? Végül is felfoghatom annak. Lehet jelszavat is tud fogni ?
    Szóval én erősen megkérdőjelezem a PB működését. Az eltelt idő alatt több kárt okozott mint hasznot. Csítert nem fogott ( mielőtt még valaki lecsapja, jó Tiba lila aknái ), viszont a gyanusítgatások miatt annyi indulatot szült már, hogy igazából nem látom értelmét.
    Szerverüzemeltetők ! Szerintem megfontolás tárgyát képezheti, hogy inaktiválni kellene.
    Vélemény ?
  • Danny
    #6073
    Tutira szemtelenkedni akart én nem hagynám!
  • Me0w
    #6072
    Nem veszunk ossze, tudom hogy ertette :))
  • Danny
    #6071
    Nana! Tesók vagytok, nehogy összevesszetek...
  • CAD
    #6070
    PB minosegerol mar parszor tanubizonysagott tett... meg anno a CS-s idoszakban is. Nem veletlenul fejlesztett ki a Valve sajat cheat fogo eljarast...

    Raadasul - es most aztan nehogy felreertse senki - barki hivatkozhat a Nortonra mint a gamehacket kivalto tenyezore :)
  • Me0w
    #6069
    One program that seems to conflict with PB more than others is Norton Anti-Virus. If you have it installed, try uninstalling it to see if the lockups go away. Some players have reported that when this is the culprit, they can reinstall Norton Anti-Virus and the lockups don't come back.
  • Sonicue
    #6068
    Ez lehetséges ? PB még a norton miatt is szarakodik ? Nekem is az van :( Ez a progi tényleg gáz. Péntek 8 a banok ideje ?
  • Me0w
    #6067
    Kowaert kezeskedem, a Norton Antivirus miatt volt, beszeltem vele telefonon. Legyszives vegyetek le rola a bant.
  • Nem3sis
    #6066
    Petko: Te sose foglalkoztál politikával? Nem voltál (vagy) képviselö véletlenül?
  • misaab@a
    #6065
    A csíkos témát lezártnak tekintem, hiszen itt az ékes bizonyíték, hogy mi okozza. Aki továbbra is kételkedik az kapja be ! :) Lépjünk tovább.
  • Danny
    #6064
    Semmi izgi béjbe, fel kéne dobni egy másik labdát. ;)
  • BurnBaby
    #6063
    tart még a flém vagy átaludtam? ,)
  • Skiper
    #6062


    A kép -mint látjátok - szemből készült. Nincs hozzáfűznivalóm, magam sem tudom eldönteni, hogy ez most ugyanaz, mint a PBshoton lévő vagy sem

    Mindenesetre legalább végre megtudom, hogy néz egy lövedék itt igazából, egyhelyben
  • Skiper
    #6061
    Csináltunk mi is egy screenshotot az M1A1 Abrams lövéséről:

  • Skiper
    #6060
    Jó reggelt
  • AirborneRanger
    #6059
    jaja jóreggelt és pá :(
  • TheGOro
    #6058
    Mellesleg Gyó reggelt!
  • TheGOro
    #6057
    Elméletileg a regisztráltan itt töltött évek száma jelenti a csillagokat.
  • TheGOro
    #6056
    Nem gondolod hogy visszaolvasok 19000 hozzászólást, inkább elhiszek neked mindent!
  • Skiper
    #6055
    40 ütős hozzászólásomért kaptam csillagot?

    Jóéjt

    ui.: Eve of Destruction nagyon klassz móóóóóód mindenki tőőccse lee!
    (más mint a DC, de akkor is fasza, meg kell szokni)
  • Skiper
    #6054


  • V1
    #6053
    Itt mehet a flame :)
  • Lifeforce
    #6052
    Nesze neked Life :D
    Ne is zavartasd magad, hogy normálisan hozzászoltam a dologhoz és ami itt folyt semmi közöm :D
    Nem is lehet, hiszen hónapok óta nem láttam BF-et a gépemen :D de ne is törődj vele :)
    Én már régesrégen jókat nevetek az egészen...
  • V1
    #6051
    Köszi ! Végre valaki szeret minket. Én senkire sem haragszom csak szar, hogy nem birják a stilusunkat. Pedig van (kurvaszar)
  • spacepunk
    #6050
    Nyisz rulez!

    Amikor hazaértem a sörözésből, 251 olvasatlan üzenet várt a fórumon... Bő egy óra... Potyára...

    Ez van! Jóéjt!

  • Petko
    #6049
    ezzel azért leállhatnál, freddy néha veled is elszalad a ló, ha nem is az u42 esek stílusával de rohadtul sértő vagy a magad módján

    Az említett dolog tisztázódott, és elnézést kértem.
    Egyebként meg visszaolvashatsz, hogy jobban megismerd a sörözös haverjaid stílusát. Tudod nálunk Balatonfüreden még a sörözökbe se engednek be ilyen dumával:)
  • FreddyHawk
    #6048
    Kísértetiesen ugyanazt csinálják Life-ék most az u42-vel, amit velünk annak idején ... Rájuk se rántsatok ....
    A legszebb az egészben az, hogy sima bf-ben is csak a gyanusítgatásokkal foglalkoztak, meg "vezették" a népet ( az orránál fogva ) csak a "sima" bf társadalom már lerázta magáról őket, mint a kutya a vizet...
    Olvassátok csak vissza a BF topicot ! Hajrá u42 ! Sörözünk megint együtt !!!
  • V1
    #6047
    +d
  • V1
    #6046
    Én most is azt mondom, hogy nem anyáztam. A többi szöveged az tök jó Tényleg te tudod mi az a DC ? Csak kérés semmi más !
  • Frankie
    #6045
    Ezt írta Life #5914

    "És mire is jó, hogy skilles vagy?
    Semmire...
    Ezt meg kell szokni, hogy a jó játszó csapatokat megvádolják.
    Mikor elkezdődött a BF1942, vagy 1 évig mi voltunk a litán.
    Sokszor megvádoltak minket csalással.
    Aztán jött a PT, Six...stb.
    Mindíg az van a soron aki a legjobban játszik.
    Az, hogy nektek van időtök reggeltől estig ezzel foglalkozni az a ti dolgotok.
    Mi akkor megtehettük most nem, és nem is akarjuk már mert meguntuk.
    Ebben nem látok semilyen kivetnivalót vagy égőt."


    Jelenleg a földön fetrengek és sikítok a röhögéstől :)
    Semmi flém de ekkora csúsztatást még nem olvastam al elmúlt 26 évben :))



  • TheGOro
    #6044
    Nos mára nekem ennyi volt a flame jó8!
  • Frankie
    #6043
    hopp nekem is pontosan ez van!
    Csak DC-ben csak bizonyos pályákon (főleg a módosított BF mappokon).

    Melyik nVidia driver kell ?
  • Lobster
    #6042
    Ja, THX az ACC-nek a szerverért meg a gyakwarért... Hosszú idő óta először volt részem war jellegű eseményben olyan pályán amit szeretek, és már el is feledtem milyen jó érzés is az... :) Asszem ezért játszom még most is, meg ezért olvasom ezt a desert flém izé combat fórumot is... ;) Jó játékot MINDENKINEK!
  • Lobster
    #6041
    Spec nekem mindenik 5x-es detonátor ezt csinálta a nem Fx-es nvidia kártyákkal... A 43x-essel meg ment rendben... De most már Atim van ;)
  • V1
    #6040
    Azért megpróbáltad THX
  • steweee
    #6039
    én is gondoltam rá.az 52.16-volt fenn, azt cseréltem le 53.04-re.de így is ua.és mondom hogy a többinél, pedig ugyanaz a játék, nem csinálja
  • Cobra.
    #6038
    Rossz nVidia driver, próbálj régebbit vagy újabbat
  • steweee
    #6037
    már írtam, hogy a dc-ben soxor szétesik a kép.de egyébként minden játékom tökéletesen megy, sőt, a sima bf, road to rome és secret weapons alatt sem jelentkezik ez a probléma.tapasztalt vki hasonlót?mitől lehet?
  • CAD
    #6036
    Jezusom en sem ertem mit irtam ;> a lenyeg osszefoglalva:

    Jo a roszban, hogy mindenki 2x meggondolja hogy cheatre adja e a fejet ... ;>
  • CAD
    #6035
    Ha valaki kis inkonzisztenciat erez az elozo hozzaszolasom elso ket soraba, akkor jogos ;>