17064






  • Unreal1942
    #6114
    Igerem nem szolok hozza! Pedig +van a velemenyem!
    De mint jo kommunizmusban ezt most +tartom magamnak!
  • Danny
    #6113
  • Borg
    #6112
    Szeretném jelezni, hogy a továbbiakban itt sem tűröm meg a klánok közti viszályokat. A BFV topicos CB vs FOP, meg az itteni U42-es sárdobálás NEM ISMÉTLŐDHET MEG.

    Ez nem állásfoglalás egyik oldalra sem, hanem rendrakás. Csakúgy, mint a BFV topicban. Undorító, ahogy egyesek mocskolódni tudnak, erre semmi szükség nincs ITT, ha igaza van, ha nem.
    A továbbiakban a klánviszályokat el lehet intézni TS-en, vagy a saját fórumaitokon, ez -és a többi topic- itt csak a játékról szóljon. Ennek megfelelően KÉRETIK NEM ITT FELHÁBORODNI, HA VALAKIT CHEAT GYANÚSNAK TALÁLTOK. (Aki tényleg cheater, ugyis ki lesz tiltva a játékból.)

    Nem kell kommentálni ezt sem, csak betartani amiket irtam. Ellenkező esetben törölni fogok, és nem biztos, hogy csak hozzászólásokat! (Ez ugyanígy irányelv lesz a jövőbeli házigazdáknak is)
  • Madmaxx
    #6111
    mindenhol ott vagyok :)
  • Ice4
    #6110
    DC NAVY SE
    Na itt a legfrisseb....
    Jó szorakozást hozzá
  • Nyisz
    #6109
    Üdv Ecsém!
  • U42MAD
    #6108
    Bahhh Madmaxxx !

    Olyan ismerős volt a logód valahonnan. Aztán ma rátaláltam a machomedián a logódra !
    Ott pinaszaki itt meg bucimaci !
  • genRob
    #6107
    bazd meg? nem inkább baszd meg? csak azért mert maga a szó az baszás
  • soldier
    #6106
    A "bazd meg" kifejezés valakinek a szexuális kapcsolatlétesítésre való bíztatása.
    Szinonimái:Kúrd meg, keféld meg,dugd meg, rakd be neki, akaszd be neki,tömbd be a lyukát stb...:D
  • Valen
    #6105
    én anno a semmi-rőlk írtam egy 10 oldalas szösszenetet a tanáromnak, de a "bazd meg"-ről még nem, de ami késik gyorsvonat :))
  • TheGOro
    #6104
    Van valakinek fogalmazása a "bazd meg" kifejezésről??? Bármilyen anyag jól jönne, értelmezése, szinonímák, megfelelői külföldi nyelvekben, eredete... stb. Előre is köszi!
  • Danny
    #6103
  • TheGOro
    #6102
    Jaj de szar!
  • V1
    #6101
    THX
  • Danny
    #6100
    Csak neked :DDDD
  • V1
    #6099
    Tényleg nem ismred. Ő ilyen...mondhatnám olyan U'42-s stilusa van, de azért rendes srác
  • V1
    #6098
    Ez nagyon kullll
  • Danny
    #6097
  • Danny
    #6096
  • genRob
    #6095
    Itt a vége fuss el véle!
  • genRob
    #6094
    Nekem is NAV-om van leszedjem?
  • Danny
    #6093
    Legyen ez a vége "."
  • CAD
    #6092
    Amugy nem robot szeretnek lenni, viszont szivesen programoznek robotokat... :)
  • CAD
    #6091
    Hat nagyon ugyes poen volt bevalt, grat meg sok ilyen szepet... en is ezt javaslom keruljuk a konverziot, ugy kevesebb problema lesz.

    Es csak ugyan azt tudom reszemrol feled:
    "Az a helyzet de maradjon közöttünk, :D hogy minél inkább idegesít valakit a stílusom neki annál roszabb lesz. Ez van ha normális ha nem. ;)"

    Hat sokmindent talaltam a poenodba de joindulasagot azt nem :) - lehet tenyleg nagyon fals a poenod.

    Jaja tenyleg buko vagyok teged viszont be kellene ultetni egy alap "hogyan legyunk sertes nelkul poenosak" tanfolyamra :)
  • BurnBaby
    #6090
    én csak azt nem értem, h messziről (külön-külön) mindhárman épeszű, viszonylag szórakoztató népeknek néztek ki. de ha összeszabadultok...
  • Danny
    #6089
    Te meg ne legyél robot, és akkor talán gyorsabban kapcsolsz. Hihetetlen. Jóindulatúan szurkálódik az ember, hogy poénkodjon kicsit erre Te egy perc alatt felbaszod idegileg.
  • Danny
    #6088
    Szerintem kerüljük a párbeszédet. Nem tudom, hogy hogyan veszed a bátorságot a segghüjézéshez miközben se kutyám se macskám nem vagy főleg nem haverom, másrészt teljesen rosszindulatú vagy. Szvsz ha én hüje vagyok akkor te bunkó. ;) Szóval ha nem muszály ne beszélgessünk. Kösz!
  • CAD
    #6087
    Ja bizots kicsit lassan kapcsolok, majd athuzalozom magam :) - de javaslom probald vilagosabban kifejezni magad, es akkor lehet hogy masok is mashogy alnak a poenjaidhoz.
  • CAD
    #6086
    Engem nem idegesitesz, csak kicsit bajba vagyok, hogy hulye vagy teljesen, vagy csak imadsz szart kenegetni... majd lehet elobb utobb eldontodik bennem, egyelore nemtudlak hova tenni: komolyan vegyem a hulyesegeid, vagy szarjam le mert retardalt segghulye vagy :) - de nem szemelyeskedek, csak probalak valahova beskatulyazni.
  • Danny
    #6085
    #6033-as hozzászólás. Érezd át megint hogy akkor mit szerettél volna kifejezni és ültesd át azt a hangulatot az enyémbe. ; Hiszek benne hogy egyszer kapcsolsz végre.
  • Danny
    #6084
    Az a helyzet de maradjon közöttünk, :D hogy minél inkább idegesít valakit a stílusom neki annál roszabb lesz. Ez van ha normális ha nem. ;)
  • CAD
    #6083
    Hat remelem ez nem tortenik meg, mert gyakran gondolkozok mostanaba azon, amikor hozzaszolasaid olvasom, hogy te vagy tul sokat szivsz... vagy tul keveset, barhogy is van valami nem korrekt :).
  • BurnBaby
    #6082
    nah deunalmas ez a donc... leírom és mire poszt má idespammelte :( nem is írok nektek többet semmitse :P
  • BurnBaby
    #6081
    nemtom. bf-ben elég jól műxik a dolog, lehet dc-vel macerásabb. eddig 1x vágott ki a PB mert nem tudott frissíteni -> reconnect és ment.
    lila aknák, gigantikus fénykardok nálam nincsenek, az aimbotomat nem szúrja ki, úgyhogy nemigen izgat fel ,)

    szerintem a flém simán elkerülhető, ha az adminok megjegyzik a [email protected] címet, és kérdéses helyzetben először oda írnak, nem a fórumba :)
  • Danny
    #6080
    robot
  • DonC
    #6079
    Három napja nem voltam és botrány. Maradjon szerintem a PB, mert nincs azzal semmi baj azon kívül, hogy egy rakat szar.

    U'42 ügyhöz. Egyrészt mivel láttam Skiper képét (is) szerintem tök egyértelmű a történet. Másrészt viszont, mielőtt valaki bevádol valakit, jó volna ha váltana egy levelet a PB fejlesztőivel. Szerintem ez nem túl sok idő, de utánna annál ütősebb bizonyíték - ha tényleg cheatot fogott. Addig ez az egymásra mutogatás, késztényként kezelt kérdés feltevés és egymásnak szegezés (mert itt ez megy) qrvára értelmetlen, max a scene totális bomlasztására jó.
  • Danny
    #6078
    Mit is mit is? ŐŐŐŐ hát nem semmi kérdés. Maradjunk a szarkeverésnél aztán egyszer csak majd kezdesz megismerni. ;)
  • CAD
    #6077
    Amugy en nem vagom azt, hogy neked ilyen fals a humorod, vagy csak a szart szereted keverni?
  • CAD
    #6076
    Danny en Meowbol booven kinezek annyit, hogy pontosan atlassa az uzenetem lenyeget, es nyilvanvalo legyen szamara, hogy nem kowa ember ellen irtam, hanem a pb ujabb "lyukabol huztam ki a dugot".

    Amugy en is szerettem volna menni warozni szombaton estefele... acc1-re... szerver beengedett de utanna rogoton disconnected volt, pb-t frissitettem stb, imadkoztam jezushoz, raspolyciganykodtam meg rozsomakidomarkodtam, de nem hatotta meg :) - belepes... akkor disconnected, hogy meg a szomszed szobaba levok is elsirtak magukat.
  • Törpapa
    #6075
    Támogatom az ötletet.
    Tegnap 2-szer 0, egyszer meg 10 percre kivágott, mert állítólag ápdételni akartam a PB klienst!
    Régen sosem volt semmi gondom a DC-vel, nem szaggatott, laggolt, de a PB óta néha ok nélkül kivág, van hogy 10 percre is!
    Meg azóta kapok kicket high-ping miatt, mikor 30-40 között van folyamatosan...