17064






  • DonC
    #6529
    Pedig valószínűleg számolhattok vele a jövőben... :-) A következő meccsen nem tíz perc DC lesz a háta mögött.

    Mindenesetre jó volt. genRob-al megbeszéltük a conflictot is, szal hajrá tovább.
  • U42Versus
    #6528
    Ha Tiba nincs akkor van Pampalini ,én meg megyek LV-re. "Sajnos" abban a helyzetben vagyunk hogy nincs igazán gyenge játékos viszont a vezérek mindenkit igyekeztek játékhoz juttatni. Így is jópáran toporogtak a pálya szélén bevetésre készen ,így nem biztos hogy az adott helyzetben a legerősebb összeállítás játszott. Szerintem ebben az a nagyon klassz hogy olyan hardcore UT-sok játszanak egy csapatban gyönyörű összhangban akik az UT sceneben felesküdt ellenségek . A magam részéről köszönöm a tegnapi játékot az U'42 minden tagjának !
  • U42MAD
    #6527
    Van még a tarsolyban néhány jó repülős !
    Mi meg ICEMANre nem számítottunk. Na de ez már csak ilyen.
  • Davidus
    #6526
    ÍRok privátot mert kikapok az off miatt:P
  • suncee
    #6525
    //OFF
    Szia Davidus vaccap? mi van veled? Nem kuldod Dc-t veletlenul? (war III-al mi a helyzet?) hallgasd meg a kozvetitest utana tuti jossz irtani :>
    //ON
  • Davidus
    #6524
    csá
  • suncee
    #6523
    Eloszor is GRAT az U'42 nek ! Szerintem nagyon jo meccs volt es a tanulsag vegulis az (legalabbis amit en szurtem le :) hogy sokkal tobbet kellene 1mas ellen gyakorolnunk...
    Meg 1 ami erdekes lett volna, ha Tiba nem lett volna sorotokba (igazabol 1 hete meg nem lehetett vele szamolni), akkor talan nektek is izgalmasabb lett volna El ala , mert igy hogy mi nem tudtunk felszallni kicsit eselytelenek ovltunk, de majd ezen javitanunk kell... Szoval remelem jopar izgalmas meccset jaccunk meg !
  • DonC
    #6522
    Grat U'42 szep volt. El Alon izzadtunk a legiero miatt.
  • Unreal1942
    #6521
    Na Gratul a resztvevoknek!
    Sajnos nem lehettem jelen! :(
    Remelem mihamarabb visszahallgathatom mi ment ilyen nehezen :D
  • TheGOro
    #6520
    Szeretnék mindkét klánnak, és tagjainak (FRX, U'42) gratulálni, nagyon színvonalas meccset hallhattunk a két szárriporter (BurnBaby, és FreddyHawk alias BabyHawk) közvetítésében, akiknek szintén köszönjük ezt az izgi estét!
  • genRob
    #6519
    Frankó meccs votl köszi frx!
  • ZoZi
    #6518
    gg FRX
  • V1
    #6517
    Thx FRX szép volt ! LV-n ott vagytok a szeren, de nagyon !!!
  • U42MAD
    #6516
    Nyertünk ! De megizzadtunk ! Nagyon jók voltatok Lost villagen ! Gratula ! Az a rohadt VSS...
  • Nem3sis
    #6515
    Király volt FRX. Rég játszottam már ilyen izgalmas meccset. Thx.
  • Butaby
    #6514
    Nagyon jomecsvolt!!THX FRX
  • SoundkeY
    #6513
    LV-n nagyon ott vagytok.....
    GG!
  • SoundkeY
    #6512
    Ismet bebizonyosodott hogy az Unreal Tournament playerek a legjobbak.........
  • Me0w
    #6511
    GG sracok, jok voltatok!

    Koszi a meccset :) Meg talalkozunk! :))
  • SoundkeY
    #6510
    MEGNYERTUK !!!!!!!
  • Cobra.
    #6509
    hallgasd te is az U'42 vs FRX meccset
  • X boxman
    #6508
    Van itt valaki?
  • Cobra.
    #6507
    stewee a GC csak multiban megy, abban is elég bugosan
  • X boxman
    #6506
    meglesz
  • Duel
    #6505
    Lehet próbálkozni!:)
  • X boxman
    #6504
    Jó, vicceltem. Lehet, hogy MOST ti voltatok a jobbak, de még 3x verjük ezt vissza rajtatok
  • Duel
    #6503
    Te se segítetél volna a df-n egyszerűen mi voltunk a jobbak
  • BurnBaby
    #6502
    elírtam az ip-t!!! a közvetítés címe: http://152.66.224.116:8000/listen.pls
  • genRob
    #6501
    Király. Köszi!
  • Unreal1942
    #6500
    Franko :D
  • BurnBaby
    #6499
    Ma este sor kerül a Magyar Desert Combat Liga első élő közvetítésére!

    frx vs. U`42
    Időpont: Március 15. hétfő, 19:00
    Pályák: El Alamein, Lost Village
    Kommentátor: team-de | FreddyHawk és NBrigade|BurnBaby
    IRC meccsbot: #bf.hu.dc (már ha működik a bot dc-vel is)

    Az adás 18:30 órakor kezdődik, hallgatásához Winamp lejátszó szükséges. Csatlakozás a http://152.66.229.22:8000/listen.pls címen.

    Előre is elnézést, ha a két dc-n00b kommentátor néha félrebeszél :)))
  • steweee
    #6498
    nem a ronccsal van baj, hanem hogy nagyon sok idő amíg eltűnik.azt kellene lerövidíteni.
    a galactic conquest modban (jelenleg 0.2)csak a kezelőfelületet mutatják be 486 megában, vagy van más is.mert nem találtam.annak viszon kicsit sok
  • SinClaiR
    #6497
    Ez így van.. néha n agyon jól jönnek.. néha viszont épp az miatt lőnek ki, vagy esik szét a tankom/bradleym/járművem, mert nem tudok továbbhaladni :)
  • X boxman
    #6496
    Azér nyertetek mert én nem voltam ott. A csapat szomorú lett, és szarabbul jáccott
  • Duel
    #6495
    drop te alszol mi vagyunk ts-n
  • BurnBaby
    #6494
    azon kevés alkalomkor amikor dczek kifejezetten előnyösnek találtam a roncsokat. párszor megmentettek azzal, h felfogták az ellen lövéseit :)
  • DropTable
    #6493
    Amúgy Nemesis, nekem úgy rémlik, hogy kivételessen nem mi, hanem Ti késtetek kicsit. Tudod itthon közben fellőtték a pizsit..
  • DropTable
    #6492
    Mindenki alszik már tegnap óta ?
    Vagy a LAN partyt pihenitek ki ??
  • V1
    #6491
    Majd az 1.0 reméljük jó lesz
  • steweee
    #6490
    hát már jó néhány peccset megélt ez a játék, sok - sok változtatással.nem véletlenül.próbálják mindig jobbá, játszhatóbbá tenni. most is van még néhány hibája.ez az egyik.persze ettől még egy szuper játék, de legyünk telhetetlenek.csak akkor fejlesztenek újabb, jobb progikat !