17064






  • DropTable
    #6489
    Egyik sem. Ennyire tellett az erejükből...
  • Cobra.
    #6488
    Aludtak a DF-esek ? Vagy közben BFV-ztek ?
  • Duel
    #6487
    FB vs DF 4:0 (374:0)DC liga
  • Valen
    #6486
    tudom, de hova szökjön :))
  • SinClaiR
    #6485
    Az nem is úgy van..
  • Valen
    #6484
    stewee:

    vagy mekszoksz, vagy leszoksz :))
  • steweee
    #6483
    miért nem tűnnek el hamarabb a roncsok? és miért olyan nehéz őket félrelökni egy páncélos járművel? ez csak egy játék, nem a valóság.és rohadtul idegesítő!
  • genRob
    #6482
    Tankos vagyok maki. Csak néha repülök.
  • V1
    #6481
    Persze, mert a levegőben téged nem zavar
  • genRob
    #6480
    Nos annyiban nem értek egyet, hogy ha valaki be akar menni pl. tankal az ellen bázisára és ott írtani hát tegye. Csapatmunkával simán szét lehet kapni. Ez pedig igen finom elégtétel Az én szótáramban nincs olyan szó, hogy basecamp!
  • V1
    #6479
    Valaki tudna segiteni ? Hova lehet feltőlteni frissen készűlt pályákat tesztelés céljára ? ( nem kicsi a mérete) Szeretném ha elérhető lenne az adminoknak és a játékosoknak is egyaránt ! Előre is köszi !
  • V1
    #6478
    Szerintem egy kezdésnél majdnem minden mapon egyenlő esélyekkel indul a játék. Természetesen egy fun ne legyen olyan kemény, mint egy tét mérkőzés. Egy ligában nincs kegyelem, és amit megtehet az egyik, az ugyan ugy adott a másik félnek is, hisz mind a 2 oldalon játszunk. Az én véleményem a következő: Tankkal bemenni egy főbázisra és ott szétlőni mindent és mindenkit az szerintem szánalmas. Ha kiszednek egy repcsiből, és kénytelen vagy landolni az ellen főbázisán, esetleg megkaparintasz egy tankot és kimenekited magadat a főbázisukból, de eközben gyilkolsz, na az elfogadható. Sőt ha a bázisuk körül kintről likvidálod a tűzérségüket, légvédelmi rakétájukat. A főbázis sniperelése szerintem simán belefér, hisz oda el kell valahogy jutni és ott megfelelő helyet keresni, ami időt vesz igénybe, elvonja az illetőt más egyebektől. Igaz, hogy 3 sniper egy EL Alameinen nagyon kemény, egy iraki oldal ellen, de mivel tömegekben nyomjuk, igy nem lehetetlen a kitörés. A repülővel való főbázis lővése, bombázása megengedett. Számomra a földön lévő repcsiké is, hisz stinger van. Szerintem a használata gyorsan megtanúlható, és igen jó pilóta is nehezen menekül ha 3-4 ember várja vele. Be lehet és be is kell szoritani a főbázisra az ellenséget, hisz ez a játék célja. Foglalni, megsemmisiteni, és elvágni az utánpótlást. Ez háborús játék, itt nincs kegyelem, ez könyörtelen, és néha igazságtalan akár csak a valóságban. Akinek ezek a szabályok nem tetszenek, azok keressenek olyan játékot, ahol egymás simogatása és a gagyogás megengedett .
    Egy tűzérség ne embereket, mozgó célpontokat lőjjön ha lehet, mert ez nevetséges. Arra lő amire akar, tud. Mozgása lassú nehézkes nagy pusztitásra tervezték. Ha van használjuk, és minél nagyobb kárt tegyünk az ellenség haderejében. Nem mondom, hogy a tervezők jól odafigyeltek a pályákon a tűzérségi erőviszonyoknak, de ami van az igen is azért, hogy könyörtelenűl használjuk. Ha nincs zászló én nem ülök be azért egy scudba, hogy megvárjam mig elfoglalnak egy zászlót, mert ez nevetséges. Nem pásztázom vele a mozgó tankokat, lővöldözök emberkékre. Ha kell rá kell állni, és még csak be sem kell menni a bázisra hogy a tűzérséget kiszedje valaki. Persze azok akik nem szeretnek foglalni, és a csapatuknak nem teremtenek lehetőséget arra, hogy más ponton is megszülethessenek, azokkal nem sokat ér egy csapat, nyilván beszorulnak a főbásisukra. Funon nagyon nehéz együtt mozogni, kiegyenliteni az erőviszonyokat és kellemesen játszani. Azért van sok és változatos pálya, hogy ezeket váltva lehetőséget kapjon mindenki. Én sem szeretem ha folyamatosan meghalok a főbázison, de azon dolgozom, hogy megoldjam. Sírjanak a csajok. A tehetetlen katonákat nem szeretem. (egy tűzér)
  • steweee
    #6477
    nos, az úgy volt, hogy már minden bázis a kezünkön volt, és ezért az ellen főbázisa felé vettem az irányt, megelőzve az ellentámadásukat.de egy m1a1 jó ellen jó sofőrrel elég nehéz védekezni egy sivatagi belátható bázison.úgyhogy osztottam az észt.de nem szóltak egy szót sem.kicsit meggyorsítottam így a győzelmet
  • Valen
    #6476
    stewee:

    2 esetben számít basecamp-nek:

    1. ha van még olyan zászló ami elfoglalható, és nem a csapatodé (bár ezesetben szánalmas az aki beáll a háttérbázisát az ellennek camp-elni :))

    2. ha rögtön megszületés után lövöd le úgy, hogy eséjt se adsz neki a menekülésre (értsd ezalatt azt, hogy minden eszközt kilőssz katyusával, és laza rakétazápor alá veszed a főbázist :)), ill. ha a főbázis közepén állsz le lövöldözni őket :))
  • Cobra.
    #6475
    Ha tankkal, akkor annak nem fognak örülni (a snipernek sem, de az kevésbé zavaró)
  • Borg
    #6474
    Sajnos egyesek szerint annak, de szerintem tojd le.
    Ha nem gagyi az ellenfél, úgyis tudja, hogyan védekezzen.
  • steweee
    #6473
    ha nem sokkal az ellenfél főbázisa mellett letanyázok.sniperrel vagy tankkal és onnan lövöm, az base campnek számít?
  • SinClaiR
    #6472
    Fórum az megy mi? IRC meg nuku :D
  • Unreal1942
    #6471
    Mar mindenhol fentvan :D
  • Valen
    #6470
    ide csekkoljatok
  • genRob
    #6469
    Jaja. Köszi ACC!
  • Unreal1942
    #6468
    thx a gyakot ACC
    GG all
  • Valen
    #6467
    Hát igen, mi majmok már csak ilyenek vagyunk

    mentjük ami menthető
  • bozso
    #6466
    bocs, ha megbántottalak
  • vezerkutya
    #6465
    azt mondtatok ti nem waroztok akkor mit szarakodjak meg veletek?
    Hamar a Hold kivag a TS rol azzal az indokkal hogy "Ne jojjon ide senki" Akkor esetleg jatekban megkerdezlek teged.
    De mar mind1.
  • vezerkutya
    #6464
    Ezert mentem be.
  • bozso
    #6463
    vezérkutya! mennyen warozni veled a harapós ló...
    ...esetleg ha nem "1perc/megyünk warozni?" arányban nyomnád akkor szivesen beszélgetne veled bárki.
    üdv: bozso
  • Unreal1942
    #6462
    Ott se lett volna semmi baj ha nincsen (Valen) majom
  • Gugger
    #6461
  • Valen
    #6460
    Pampalini : De sikeresebben mint az elődőd tette
  • dezertőr
    #6459
    Pampalini, te csak vadássz az oroszlánokra :)
  • Unreal1942
    #6458
    Igen
  • dezertőr
    #6457
    ti mind serifek vagytok? :)
  • Unreal1942
    #6456
    Most szivozol velem ? :PPP
  • Unreal1942
    #6455
    Nekem ennyi is eleg volt :)
  • genRob
    #6454
    Ez sajnos ennyi volt. Pedig Vezérkutyával 3 mapot beszéltünk El-Alamein, Bocage és Lost Village.
  • Nem3sis
    #6453
    Hát kedves FB. Nem akarok senkit piszkálni de....
    Ez a mai gyak meccs ez mi volt? 1 map 2 kör és ennyi?
    Ha tudom hogy ennyi lesz csak L se indítom DC-t.
  • Valen
    #6452
    Igen :))
    Hát ha nem látod akkor nálad komoly látószervi bajok vannak :)) van egy jó szemész ismerősőm :))
  • Unreal1942
    #6451
    Valaki szolt?
    Lattok valamit?
    Senki...Na mind1 :P
  • Valen
    #6450
    Beszólok :))