17064






  • Higher
    #6820
    FRX vs TLL: 401-4
  • V1
    #6819
    Egy kört hoztunk !! Majd 1 év ligázás után jobban megy. Rendszeres gyak, de az nagyon ! Csatát vesztettünk, de háborút nem
  • Unreal1942
    #6818
    Csodak nincsenek!
    Sajnos siman elbuktuk a 4. helyezet ellen.
    Nem baj nem oket kell + vernunk egyenlore!
  • Beers
    #6817
    Congratulation!
  • Duel
    #6816
    Szép volt FB!Gratula
  • Unreal1942
    #6815
    Grat
  • TheGOro
    #6814
    Tyudom befigyelem a calendárotok mindenesetre elég érdekes stat-juk van (3Zi), simán elgyepálta őket a TTP akikket mi elgyepáltunk gyak-on. Szal nagyon is verhetőek, és el is várom hogy megverjétek őket! Szal szúrkolunk
  • TS Zolly
    #6813
    gratula FB
  • DropTable
    #6812
    Megvolt az [FB] klán első Clanbase war-ja. A norvég TTL klánt 414-268 ticketre verték.
  • Beers
    #6811
    Go go go !!!
    Veletek vagyunk !
  • Unreal1942
    #6810
    Grat FRX!
    Tessék nekünk szurkolni...
    fejjel megyunk a falnak.. :) 4. helyezett hívott ki minket :P
  • TheGOro
    #6809
    Tiba irtam mélt majd ha lesz ídőd readolt és replyzzzz
  • TheGOro
    #6808
    Köffönjük a gratulációt,és hasonló jókat kívánunk a U'42-nek. Mai nap egyetlen euDC ladder meccsét pedig az FB játsza a TTL ellen. Az FRX következő áldozata pedig a G lesz vasárnap feltéve ha confirmálják.
  • TS Zolly
    #6807
    Gratula frx!!!!!!!!!!!
  • V1
    #6806
    FRX - Vulgar: 387-15 Grat az FRX-nek !!! Mindent bele skacok !!!Üssétek a mocskokat
  • Beers
    #6805
    Akkor azt hiszem szervezek egy lan partyt :) !
  • Unreal1942
    #6804
    Össze vissza! :)
  • TS Zolly
    #6803
    Ha annyit nem tudtok megtenni, hogy megvegyétek az eredetit, akkor csak keresgessetek tört szervert.
  • Yan
    #6802
    ..a szomszéd lova is...
    igaz?
  • Beers
    #6801
    Hát igen!
    Ha nem vinne el minden lét a hardware,talán maradna a software-re is!
  • TS Zolly
    #6800
    Én még most is azt mondom, hogy vegyétek meg az eredeti Battlefildet.
  • Beers
    #6799
    Szombat délutánra szervezhetnénk valamelyik serverre (tört)
    egy kis hentet!Legalább lehetnénk egy páran!
    Mostanában mintha visszaesett volna a userek kedve :( .
  • Cobra.
    #6798
    Mere szoktatok, és MIÉRT ? Próbálkoztam én is külföldin, de vagy ott is kevesen voltak, vagy ott is láma power ment.
  • TheGOro
    #6797
    Ha jól emlékszem a szerződés egy új közös projeckt ről szólt, és voltak hírek ami megerősítették hogy a DC-t csak annyiban érinti a fúzió, hogy lelassulnak a frissítések kiadása...

    Mellesleg frx is főként külföldi szervereken tevékenykedik főműsoridőben.
  • Cobra.
    #6796
    A BF fejlesztőivel van szerződésük.
  • Beers
    #6795
    Hát igen a DC túl jóra sikeredett.Nem hiszem hogy sokáig ingyenes lesz!Úgy tudom,hogy valamelyik nagy cég már leszerződtette a fiúkat :( !
    Élvezzük ameddig lehet!
  • DropTable
    #6794
    Mellesleg az Fb szervere is public majdnem mindig.
    ip: marvin.harmless.hu:14568
    jelszó: bf42hu
    Mióta nincsen DW azóta estefelé mindig van érdemes létszám. És mellesles megy másolt játékkal is.
  • Yan
    #6793
    tom miröl ment a téma márciusban, mivel követtem.
    most még ingyenes a DC. és utánna?
    amugy azt nem értem mért jó h üresek a szerverek, de Ti tudjátok.
  • Unreal1942
    #6792
    U'42 ami azért átlagosan napi 5-6-7 fő
    Mostanában külhonban játszunk publikot!
  • TS Zolly
    #6791
    Jelszó a Magyar szerverekre egységesen bf42hu

    Kivéve az ACC3 VIP ahová csak meghívott játékosok léphetnek fel. Ennek külön kodja van, amit ugye megérted nem árulhatom el.
  • TS Zolly
    #6790
    Most a Battlefield alapjáték pedig 4000 lé. Ehez a netröl a kiegészítőket ingyenesen letöltheted. Plusz a Desert Combat is ingyenes. De erröl ment itt a téma még március elött. Lapozz vissza kérlek. Ha szereted a játékot akkor mindenképp meg kell venned!
  • Yan
    #6789
    a dw nem szünt meg, csak átalakult. :)
    remélem a 0.8 után visszatér. /ezt hallkan írom, h Petko meg ne lássa
  • Yan
    #6788
    ha akarja megveszi.
    én pl. 1 félkész játékért nem adok ennyit /bármennyire szeretem is/ és ne mondd, hogy kapok mellé 1 BF1942-öt ;) , mert ha 1.0-ás lesz akkor ugyis 13k ért adják majd. /az összesen 17k Ft !!!/
    Na mind1, a szerver üzemeltetők tudják hogy jó nekik. :)
  • t. Füly
    #6787
    Honnan tudhatom meg a jelszot amagyar szerverekhez?találtam 4szervert csak kéne jelszo:)ez az acc vagy mi is jelszavas
  • TS Zolly
    #6786
    Vietnám tényleg nem lett nagy durr. Szerintem azért lett kevesebb dc-és mert a dw megszünt, ACC-re csak eredetivel lehet felmenni. Sajnálják a pénzt az eredeti Battlefieldre. Csak a fanatikusok maradtak. Ez talán azért jó mert nincs felhigulva a társaság. Azok a tizen éves körüliek meg talán csak husvét után tudják megvenni az eredetit, mert a szüleik nem veszik meg. De legalább a játék tisztább lett, nincs szándékos tk, nincs anyázás annyi.
    Bc változott!!!! Be lehet menni az ellenséges be nem foglalható bázisra, de a javítora TILOS felállni!!! A megmaradt fanatikusok megtudják oldani ezt a helyzetet.
  • Beers
    #6785
    Esetleg IP?
    Kár,hogy mindenki elpártol a DC-től.
    Szerintem a BFV nem lett akkora durranás mint amit sokan vártak.
  • TS Zolly
    #6784
    Szerintem nem nagy összeg 4000 lé. Vedd meg és már lehet nyomulni az ACC-én.
    CDgalaxis
    Metro
    Tesco
    stb
  • Cobra.
    #6783
    W4LF és a codeDF szerverek elvileg crackeltek, bár nem sok embert látni rajtuk (igaz mostanában az ACC is elég üres)
  • Beers
    #6782
    Melyik magyar tört serveren lehet még DC-zni?
    Az ACC már nem enged be :((!
  • Yan
    #6781
    dicsekszel, vagy panaszkodsz?
    jobbat vártunk..