17064






  • Unreal1942
    #6780
    Jó lesz az 13. nak is :D piszkos csaló banda! :P
    http://www.clanbase.com/rating.php?lid=936

    UUUUUUUU42KETÖÖÖ :)
  • SoundkeY
    #6779
    CB 14. hely, kis csalassal de meglett.....
  • Yan
    #6778
    ne röhögj, ez komoly dolog
  • Lekai
    #6777
  • DropTable
    #6776
    Szóva egyszer nem vagyok ott egy meccsen és ez lesz belőle.

    U42 igazatok van abban, hogy ilyen stílusban nem lehet meccs közben dumálni. Ha valaki nem bírja a vereséget, az legalább hallgasson.
    A vereség okairól én nem beszélek, mert nem voltam ott. Viszont kérni szeretnék valami U42-től! Csak azért, hogy végre vége legyen ennek a minősíthetetlen szövegáradatnak mindkét oldalról please küldjétek el a tegnapi meccs PB log file-ját nekem emilben. OK ?
    Aztán megyünk és sörözünk tovább nyugodtan...
  • Max Damage
    #6775
    még jóhogy, DF-es kém vagyok! :D
  • TheGOro
    #6774
    feltört belőled eddig titkolt szoc és komcsi elvtársi érzelmek amelyeket most így hirtelen Lenin mellszobor, kommunista kiálltvány, és az internacionáli hiányában így vezettél le?
  • TheGOro
    #6773
    ejha
  • genRob
    #6772
    Élljen Lenin, Sztálin és Rákosi elvtárs!
  • FactorG
    #6771
    Rosszabb
  • TheGOro
    #6770
    hát még mindig déefes lógód van :)
  • Max Damage
    #6769
    naé n már kifejtettem a véleményem a bf.hu-n ide nem is írok semmit. Dannyval egyetértek: ami ma ment az egy katasztrófa volt.
  • SoundkeY
    #6768
  • TheGOro
    #6767
    nem tom me nem is ittam asszem, vagy hát mondjuk azt hogy nem emlékszem hogy ittam volna. vagymi
  • genRob
    #6766
    Te most miröl beszélsz?
  • TheGOro
    #6765
    Ezt dannyinak ment
  • TheGOro
    #6764
    ilyen DF színvonalú üvöltözős "anyádhooogy lelőttem bazdmeg de jó voltam úgy seggbe kurtam hogy húúúú...." ????
  • FactorG
    #6763
    Mély sajnálatomra az Unreal nem az én világom, sajnos földhöz ragadt vagyok. :)
  • Unreal1942
    #6762

    Játsz 1-2 év UT-t és gyere hozzánk "piszkos csalokhoz"..
  • FactorG
    #6761
    Köszi a meccset U'42. Nekem ez volt az első meccsem az FB-vel. Megkértek hogy segítsek kicsit be és ha van kedvem csatlakozhatnék. Ezek után ezt kizártnak tartom. Nekem semmi fura nem volt az U'42 játékában. Nem mennék jobban bele a dologba itt nyilvános fórumon, mert van 1-2 ember FB-ben akit becsülök és nem akarom őket megbántani. De ez egy katasztrófa volt a TS használattal együtt.
  • U42MAD
    #6760
    El Alamein

    U42 FB
    52 64
    16 76

    Lost village

    U42 FB
    136 0
    148 0
  • U42MAD
    #6759
    Jó meccs volt. El Alameinen legyaktak bennünket. Sajnos.
    Lost villagen viszont hoztuk a formánkat. Viszont az a mocsok áradat amely néhány embertől jött az gyalázatos és nevetséges. A legmocskosabb szájú ellenfelünk címet kiérdemli az FB. Így is lehet. De inkább ne. Milyen lett volna amikor El Alameinen mocskoltunk volna benneteket ?
    Tisztelet a kivételnek. Gondolom elbeszélgettek majd, hogy így azért nem lehet meccset nyerni. El Alameinen jók voltatok. Grat !
  • Tiensin
    #6758
    Nemértem...el alameinen semmi beszólás. Aztán lvn meg mi nyerünk, akkor meg jön a flame. Sajnálom azokat, akiket a klántársaik ilyen mértékben lejáratnak....
    GG
  • Butaby
    #6757
    De beszotak megen,de tisztelet a kivételnek.
  • Unreal1942
    #6756
    Csak nem beszoltak megint?
    Még jo ,h nem voltam....
  • Butaby
    #6755
    Jötünk.láttunk-nameg szokásosan gyöztünk!!!!!!!!Eltekintve a beszolásoktol jovolt.Thx FB MUHAHA
  • ghost cb
    #6754
    Go haditechnika topic, oda kellenek az ilyesmi képek, majd szolunk ha megunjuk ott is
  • Max Damage
    #6753
    köszencs az egész ACC-nek, remélem lesz még ilyen gyakorlás!

    Pályák: El Alamein és Lost Village
    --------------------------------------
    El Alamein:
    FB (Opposition) 106-0 ACC (Coalition)
    FB (Coalition) 88-22 (Opposition)

    Lost Village:
    ACC (Opposition) 46-0 FB (Coalition)
    ACC (Coalition) 34-0 FB (Opposition)

    összesítésben 194-102-re az FB nyert! thx még1x a meccset!
  • DropTable
    #6752
    [FB] vs ACC gyakorlás
    El Alamein 2:0 [FB] javára
    Lost Village 0:2 ACC javára

    A meccset pontozással az [FB] nyerte.

    Köszi a játékot ACC! Jó meccs volt !
  • Lekai
    #6751
    akkor adjál link-et és megnézzük
  • Yan
    #6750
    végre vmi jót is írsz
  • AnarchoiD
    #6749

    jeee wegre van legitem bf1942-m, jeeeee
  • AnarchoiD
    #6748
    hagyjuk a flame-t ;) vannak meg jo kepeim , pl terepszinu papi reverendat meg nemlattam sehun ;) es nincs szivem a szep kepeket lealazni holmi konvertel, mert van aki 14" -esen nezi .. ;)
  • Lekai
    #6747
    nem semmi képek
  • Lekai
    #6746
    ez nem DC vagy bármely más játék kérdése ezt ugy hivják hogy kulturemberként való viselkedés

    ez a forum topikja ahol ha valakinek valami nem tetszik annak hangot adhat és vagy igaza van vagy nem
    én a BB véleményéből azt szűrőm le hogy volt abban valami amit irtam
    azt hogy te ezt nem tudod vagy akarod megérteni ( amit ugyebár már napok ota többen is szová tettek ) ez csak te rólad állit ki bizonyitványt és akárhogy is nézzük nem igazán pozitiv irányban

    na de hagyjuk mert ami nem megy azt ne erőltessük

  • Zs0lt1
    #6745
    Rátaláltam egy külföldi fotós weboldalára.
    Rengeteg kép található rajta az iraki háborúról.
    Vannak nagyon jók is, tankok harci járművek stb... viszont vannak rajta nagyon durva képek is.
    Szóval erős idegzetűek előre:
    Erre!
  • BurnBaby
    #6744
    én nem tudom, h mitől vicces b*szottnagy képeket betenni, amik mind adatméretben, mind szélességben messze meghaladják a jó izlés határát, annak ellenére, h az elmúlt napokban többen kérték normálisan, h hagyd abba. szerintem Lekai meglehetősen finoman fogalmazott ahhoz képest, amit pl. én is gondolok...
  • AnarchoiD
    #6743
    bar DC-ben jeleskednel igy ;)
  • AnarchoiD
    #6742
    ugyremlik en nem szemelyeskedtem... ;) de ha lehet ;) ...


    milyen erzes hulyenek lenni ? :) mindig szerettem volna megkerdezni 1-et errol, de meg sosem kerultem akkora taplo kozelebe mint te, szal neked mint erintettnek mi a velemenye ?:) fajdalmas ?:)
  • Lekai
    #6741
    mi van AnarchoiD álmodik a nyomor ????
    látszik hogy magadbol indulsz ki és álmodozol !
    és képzeld milyen jó lehetne neked is ha nem lennél impotens és nem igy élnéd ki magadat ( ekkora bazi nagy képek beszurásával )
    komolyan erre már tényleg csak azt lehet mondani hogy tényleg nagy az uristen állatkertje ha te is belefértél