17064






  • Amergin
    #6860
    Szerintem a szabályok azért vannak hogy a játék élvezetes legyen mindenkinek.
    Szerinted ki a rosszabb: aki miatt mind a két csapat szopik mert nem alakulhat ki tényleges harc csak répázás van, vagy az aki ezt az embert megállítja?
    Nem hinném hogy a répázás olyan nagy örömet okoz még annak a csapatnak sem aki adja. Én legalábbis nem komálom, nemtom ki hogy van vele...
  • Mossberg
    #6859
    Jah, csak az első pár perc után az amúgy is kevés ruszki el kezd bújkálni a KirályTigrisem elől, nem értem miért...

    A BF igazi kiugrása majd a BlackHawkDown lesz na meg persze a DeadCities, alig várom, hogy a nukleáris télben szöges baseball-ütővel kergethessem az ellent
    Fallout4EVER

    Topicnál maradva:
    COBRA!!!
    MI EZ A "HA IGAZ A HÍR" MEGJEGYZÉS!???

    Vazzeg kezdek bepánikolni
  • Cobra.
    #6858
    A "ha igaz a hír"-t arra mondtam, hogy állítólag 20-án jön a DC .8
    Visszajöttek nálam is a szerverek, úgy látszik az ASE nem szereti, ha közvetlenül a játékból való kilépés után refreshelek.
  • TS Zolly
    #6857
    DW anno DC szerver volt. Most JW. Bfv szerver. ACC szervereken mindig lehet nyomulni,de Amergin féle megnyilvánulásra kick jár a legjobb esetbe. Szabályzat szerint tilos a szándékos tk-zás. Ráadásu utánna meg vissza áll az ellefélhez. Ez már surolja a ban határát.
  • Amergin
    #6856
    Szóval szeretsz tankozni. A BG42 modot próbáltad már ?
    Debrecen pálya király tigrissel... Megvan a maga fílingje . Szerintem ez a mod a BF igazi továbbfejlesztése (már ha maradunk a II. vh-nál)
  • Mossberg
    #6855
    Nálad
    ACC1-en most is 12-en vannak

    És mi ez a "HA igaz a hír."????
  • Amergin
    #6854
    Jól jönne neked egy ASE reinstall szerintem, mert most is 20 ember van fenn 2 szerveren.
    Amúgy pedig a DW-szerverét én már nagyon régen nem láttam az ASE-ban. Létezik még egyáltalán?
  • Cobra.
    #6853
    HA igaz a hír.
    Csak nálam rossz az ASE vagy más se látja most a magyar DC szervereket ?
  • Mossberg
    #6852
    Április 20-al megint tele lesznek
  • Mossberg
    #6851
    A primkózást passzolom, így utólag olvasva tényleg agresszíven hangzik a kérdésem (sry), egyszerű érdeklődés volt, az ASE nem mutat DW nevű DC szervert CB-st meg tényleg nem láttam magyar szerveren
    kb. 4 hónapja tértem meg a mennyei DC-hez

    Yan: Duracell nick-kel nyomom a DC-t, de akkor sem tudom, hogy Ti kik vagytok

    Ghost: A Scud MINDÍG párban jár a BM21-el és ez a kettő együtt szinte teljesen le tudja fedni az egész amcsi járműparkot

    ...és eltelt ennyi idő és a változás radikális volt, a nem változó emberek pedig közös ban-listán vannak ami CD kulcs alapú, szóval a nick-csere semmit sem segít(egyelőre csak külföldön, de mivel a magyar szerverek konganak az ürességtől marad az alkalmazkodás az új szabályokhoz)

    Nem játszottam a legit-BC korszakban, de nem is bánom, a tank vs. tank az igazi
  • Amergin
    #6850
    Ne védd nekem azt a klánt. A saját szerverük volt, amit akkor zárnak le SCAD-ozást gyakorolni amikor akarnak.
    A szerver nélküli klánoknak pedig ezt nem fullos public szervereken kell begyakorolni. Arra ott van az a kb. 500 szerver ami jelen pillanatban is üresen áll a nagyvilágban. Főleg mióta megjelent a vietnam.
  • Yan
    #6849
    Amergin: ne hagyd, hogy eljöjjenek a bázisig.
    Sok klánnak nincs szervere, hogy ezt gyakorolja. Ergo marad a publik.

    Mossberg: hát te ki vagy?
  • Amergin
    #6848
    Ja,persze. Törjél ki. Sima ügy. Veszek valami dzsippet. Kirohanok a bázisról. Kicselezem azt a 4-5 tankot akik kint állnak a bázis körül és vadásznak a kijövőkre + az összes többit akivel útközben összeakadok. Eljutok az ellenség alapbázisára és ott kinyírom a SCUD-ot. Semmiség. Ezt tényleg csak a lámák nem képesek véghezvinni....
    A srác pedig aki ezt csinálta királyul játszik, hiszen lövésenként kb. 4-el növelte fregjeinek számát.Le a kalappal .
    A profikhoz csak annyit, hogy azok is halnak meg és ha nincs utánpótlás tank vagy bradley mert kilőtték akkor rohadtul nincs esélyük nekik se.
    Nincs nekem bajom a Scuddal, meg úgy általában semmilyen tűzérséggel, de BEFOGLALHATÓ zászlók belövésére való PUBLICON. Ugyanez a szitu klánmeccsen MERŐBEN MÁS. Ott azt mondom OK. Publicon viszont kretén munka és ezen nem változtat az hogy ki csinálja legyen az akár a szerver adminja. Tönkreteszi vele MIND A KÉT CSAPAT játékát.
  • ghost cb
    #6847
    Ja, ez is csak bizonyitja, hogy primko vagy... (Vagy, hogy nemrég óta játszol!)
    Egyébként is a SCUD-nak a tűzgyorsasága elég silány, sirni persze könnyű, hogy nemtudok kimenni. Meg amugy sem robban akkorát, hogy az egész bázis meghaljon tőle...
    Az idők változnak, az emberek nem. Nemhinném hogy ez ennyi idő lett volna. Sőt biztos nem volt olyan sok, hogy radikális változás kezdődjön el ezzel kapcsolatban.
  • Mossberg
    #6846
    Tudtam, hogy kifelejtettem valamit
  • Mossberg
    #6845
    Amúgy meg mi az a DW és ki az a CB klán?
    Nem nagyon emlékszem senkire ilyen klánjellel egyik magyar DC szerverről sem...
  • TheGOro
    #6844
    2ember munkája, háhááhá, ellenfél bázisának bemérése, loOol, nem hallotál még a pixelshootról??????
  • Mossberg
    #6843
    Sehányból sem lőném be az ellenfél alapbázisát, mert nem találok semmi szórakoztatót a spawnkillingben, sőt kimondottan paraszt dolognak tartom public szerveren.

    73Eastingen a Scudot arra is lehet használni, hogy a keleti zászlót megtisztítsd az artilleryktől a tankroham előtt

    És igen, a profi simán kimenekülhetne és szarrá robbanthatná a Scudot, de mivel a profikat eleve nem nagyon lehet beszorítani az alapbázisra...
  • Amergin
    #6842
    Tévedsz. Ez volt az első ilyen eset. Hazai szerveren pedig szinte soha nem vagyok megtalálható. Ennyit szeretnék hozzáfűzni ahhoz, amit mondtál.
  • Yan
    #6841
    Amergin: ezt megcsináltad a DW-n is
    remélem büszke vagy magadra
  • Madmaxx
    #6840
    kiváncsi vagyok te hány lövésből mérnéd be az ellenfél bázisát. Azonkivül meg ez 2 ember munkája, hiszen valakinek célt is kell jelölnie. Az a láma aki nem képes arra hogy kimeneküljön a bázisról és szarrárobbantsa a SCUDot.
  • Mossberg
    #6839
    Változtak az idők
    A pixelshot egyre több public(!!) szerveren azonnali kick, kimondottan láma dolognak tartják és szvsz igazuk is van (végül is milyen bazi nagy skill kell ahhoz, hogy rákönyökölj a tűzgombra)
    DesertBandit-on láttam már bant is Scudozásért
    Mégegyszer, csak publikról beszélek, hiszen oda JÁTSZANI megy a nép és a folyamatos szopatás csak kiüríti a szervert
  • Madmaxx
    #6838
    1et értek Ghosttal! A SCUD nemhiába lett berakva.
  • Mossberg
    #6837
    Végül is igazad volt csak adminnal így szarozni nem éri meg, főleg ha ekkora paraszt...
    Én a helyedbe csak meglöktem volna T72-vel a Scud-ot, mire újra célra állítja addigra az amcsik simán kitörnek ÉS az admin soha nem jön rá, hogy ki volt az
    Másrészről kit érdekel ha banolják egy ilyen láma klán szerveréről hehheh
    Te legalább csináltál valamit
  • ghost cb
    #6836
    Ilyen volt Hold Admirális esete is, igaz nem banoltuk csak miután visszajött és utána is dumált... Szoval, nem ban csak kick. Mondjuk ő csak beszólt, a SA-nak...
  • ghost cb
    #6835
    Hát ilyenért DW-n 100, hogy banoltunk volna, mert ez egy féregség. Én magam már nem dc-ztem elég rég óta (1-2 honap), de elég kemény mag voltam annak idején, publicon is, és ez egy köcsögség volt amit csináltál. A SCUD-ot szted bázisfoglalásért tették bele a játékba? Egyébként, 1 Public-on sincs megtiltva a SCUD-dal, vagy bármilyen tüzérséggel valo kempelés (najo a W4l-en vagy min meg volt de ott én nem jártam... ). Szoval sztem nem volt jo huzás.
  • Amergin
    #6834
    Nem vették teljesen körül,mert csak az északi és a keleti oldal felől lőttek . Nyugatra és délre lehetett volna menni, csak az a baj hogy ott a térkép széle van.
  • Cobra.
    #6833
    Szerintem jobban tetted volna, ha beülsz a buggyba vagy egy Humveebe és úgy keresed meg a Scudot. Persze ez csak akkor lehetséges, ha nem vették körül a bázist.
  • Amergin
    #6832
    Gondoljátok, hogyha letékázom a szerver admint és az kirúg mindíg neki van igaza? Hát nem mindíg. Csak úgy okulásul, hogy ilyen is van:
    A minap a német NWO klán szerverén játszottam, PUBLIC(!)meccs volt: az easting'73-on kentük vagy 20-onvalahányan. Az NWO-klán kb. 3 tagja is játszott,de nem egy oldalon. Amcsikkal voltam és változatos jó kis meccs volt egy jó ideig. Azután azt vettem észre, hogy minden zászlót elvesztettünk, beszorultunk a saját bázisunkra és nem tudunk kitörni. Megszületés után azonnal meghalok, legjobb esetben az alapbázisunk bejáratáig jutok tankkal és ott robbanok fel. Ez lejátszódott kb 6-8 alkalommal mire ráeszméltem hogy Scuddal belőtték a bázisunkat! A következő menetrendszerinti halálom után gondoltam 1-et. Csapatot váltottam, beültem egy BMP-be, kistérképen megkerestem a SCUD-ot. Az NWO klán egy prominens tagja ült benne. Odamentem és letékáztam, mint a szart. Nem szép dolog a TK, de szebb mint a spawnrape. Klánmeccsen is szar a pixelshooting, de ott együtt kell élni vele. No de public-on?
    Azután visszaálltam az amikhoz és nyomtam tovább. Természetesen kb. 2 perc múlva kickeltek, de nem bántam meg még ha bannoltak volna se, mert ez kellett a lelki nyugalmam helyreállításához és bármikor megtenném újra.
    Mit szóltok hozzá?
  • TS Zolly
    #6831
    Magyar szerverek nem álnak át azonnal 0.8-ra. Kiadás után max másnap csak. Szerver oldali 0.8-at is le kell tötikézni.
  • arty
    #6830
    igazad van :)

    es ha mostanaban is annyit jatszottam volna, mint 3 honapja, meg is vettem volna mar ...
  • Cobra.
    #6829
    Sajnos nagyon titkolóznak a DC .8-cal, sehol semmi hír róla.
    BF-et én még akkor megvettem, amikor 12e volt, és azóta szinte csak modokkal játszom.
  • Mossberg
    #6828
    Olvastam, hogy a 0.8-ban az F-117 már benne lesz de más infot nem nagyon tudtam felhajtani
    Tud valaki valami konkrétat?
    A magyar DC szerverek azonnal átállnak 0.8-ra?
  • Mossberg
    #6827
    Így hirtelen vagy két tucat nevet tudnék írni akik csak DC-znek és nem klántagok, és a BF-esek közül is egy csomóan megvették...
    Most, hogy a BF csak 4e Ft (már egy hónapja legalább) nem igazi kifogás az, hogy pont nincs rá pénzem, meg az hogy túl messze van a bolt.
    4 db ezres vazzeg...
    Átmenetileg meg lehet szorulva akárki, de aki hosszútávon sem tud 4 ropit összeszedni az előbb-utóbb a gépét is el kell hogy adja
  • arty
    #6826
    sztem nem lesz vita koztunk, mert sztem sem sok :) sot ...
    de csak annak, aki tenyleg eleg sokat jatszik vele :)

    aki nem klantag es csak heti 1x jatszana par orat, annak sztem meg ez sem keves - persze ez is viszonylagos

    amugy, ha belegondolok, hogy +10-15 ezer elmegy egy uj videokartyara, akkor elszegyellem magam, h nem vettem meg a bfet gondolkodas nelkul...

    van pl. itt olyan, aki nem klantag, sosem jatszott klanban es megvette a jatekot ? - csak kivacsisagbol kerdezem
  • Unreal1942
    #6825
    Nem szivesen megyek bele a vitába,de 4e Ft. komolyan gond annak aki játszani akar?
    Miből telt 1általán számitógépre?
    Természetesen el tudok olyan helyzetet képzelni, hogy 4e Ft. is hiányzik, de attól ez az összeg a szorakozásomra...
    tényleg igazán nem sok.
  • arty
    #6824
    a magyar tarsadalom meg nem eleg gazdag(erett?) ahoz, hogy a csak FUN-dc jatekosok kiadjanak 4ezret szoftverre...

    en marciusban meg azt gondoltam, hogy megveszem, de az ismerosi koromben masok nem tudjak megvenni, egyedul meg nem jatszom annyit - gondoltam. igy is lett, dc-n kb. 1 honapja nemvoltam, tegnap meg latom h csak origivel... erre felmentem egy vietnam szerverre, de mivel ott az eltelt ido alatt sem nott fol a jatekosok zome, kileptem :D

    mostanra lattam, h van nem origis bf szerver(6db), de dc nincs :)

    egyebkent megertem a lepest, h a legtobb szerver origis lett, emiatt nem is pampogok, ugyogy ha jon a duma h vegyem meg... akkor >nul

  • genRob
    #6823
    Megint kikaptunk:-( Most a 9 helyezett SISU ellen. De hál' istennek mosmá nem fognak minket előröl hívni így szépen visszhozzuk a pontokat. A 20-30. helyezetteket mi is símán UTjük majd. Eddig a SaKs volt az egyetlen akik hátul voltak. A többi 3;4; és 9. Még(!) sajnos nem vagyunk velük egy szinten. Valszínűleg a 20asok táborában megtaláljuk helyünket.
  • Nem3sis
    #6822
    kissé kihalt ez a forum nem?
  • TS Zolly
    #6821
    Gratula FRX!!!!