17064






  • Cobra.
    #6900
    Azt, hogy már tegnap óta hír
  • Amergin
    #6899
    Hoppácska!!
    Ehhez mit szóltok ?
    Battlefield 2
  • SoundkeY
    #6898
    gg
  • TS Zolly
    #6897
    ok
  • Mossberg
    #6896
    Vissza az egész mégis maradt a szerver csak Team[TA]Alpha néven
  • Mossberg
    #6895
    Na, ennyit a DesertBandits szerverről, végleg feloszlottak
    (ladder 6.-ik helyezett)
    Életem legelső online DC mapját az ő szerverükön játszottam/szoptam végig
    Utálom amikor egy jó klán megszűnik
  • TS Zolly
    #6894
    Ok és sok sikert az SSf ellen! Kátrányolok...ö.... akarom mondani szurkolok neketek!
  • suncee
    #6893
    TS Zolly neztem csak nem gondoltam volna h. annyi vagy, es komolyan en a temat lezartnak tekintem (eleg 1szeru a megoldas es nem az alt+F4 re gondolok, ahnem arra h. mindenki azon a serveren jaccon ami neki megfelelo) es ahogy mondtad majd igyexem meg gyakorolni (amugy is szivesen probalkozok ezzel a franko jatekkal) és nem hujesegeket irogatni ide NEKTEK (meg akkor sem ha az az en velemenyem es szeretnem megosztani veletek, ezentul akkor inkabb majd nem teszem, mert az embert aki kicsit gyengusabb rogton le kell fikazni, csak azert mert o meg nem latta azt a hiper homokfutot - nem is ertem hogy kerulhette el masnak is a figyelmet)
    nah en tenyleg tovabbi jo jatekot kivanok mindenkinek ezzel a szerintem fantasztikus jatekkal !!!

    BYE all
  • TS Zolly
    #6892
    Szivesen.
  • arty
    #6891
    TS Zolly: kösz a leirst a PS-rol :)
  • TS Zolly
    #6890
    Nézd meg a profilom.
  • Yan
    #6889
    kicsit csitel az sg, most látom
    de nem az én korom volt a kérdés :D
  • Cobra.
    #6888
    Yan te tényleg ilyen öreg vagy ?
  • Yan
    #6887
    amúgy úgy látom Te nem töltötted ki az adatlapot. /titkolozunk?/ :)
    akkor ne érdeklödj! ;)
  • Yan
    #6886
    majd beosztjuk :DD
  • suncee
    #6885
    sorry elszurtam mi kinek megy, de ugyis tudja mindenki ...
  • suncee
    #6884
    TS Zolly kerlek 1et arulj el, hany eves vagy ???
  • suncee
    #6883
    ebbol indult ki , de mar reg k...a nem errol van szo, ha elolvasod akkor rajossz

    átállok, le TK-zom, utánna vissza, fórumban büszke vok a tettemre --- ezt meg annyira itelem el mint funon a pixel shutot ennyi !!!
  • Amergin
    #6882
    Általában nem. Azonban ott abban a helyzetben bizony igenis az volt.
    Két okból: egyrészt a játék normálisan tudott folyni tovább, másrészt a pixeles csóka elgondolkozhatott hogy ezt vajon miért kapta. Azt hiszem ehhez nem szokott a kis drágám.
  • TS Zolly
    #6881
    Ha te nem tudsz kijönni a bázisról az a te egyéni magánügyed. Csak hüjeséget ne irkálj. Gyakoroj, gyakorolj, gyakorolj. Hidd el egyszer neked is sikerülni fog.
  • Yan
    #6880
    és szted az a megoldás: hogy átállok, le TK-zom, utánna vissza, fórumban büszke vok a tettemre???
    mert ebböl indult ki az egész.
  • Mossberg
    #6879
    ?????????? Én a pixeles BC-s csórókat szídom és nem általában a magyarokat ????????

    Soha nem írtam olyat, hogy pixelshot = magyar játékos és még csak a látszatát sem keltettem annak, hogy bármilyen szinten össze akarnám mosni a kettőt.

    Pont arról beszélek, hogy a fórumhangulattal ellentétben ma már egyáltalán nem olyan bazi elterjedt szokás a pixel, sőt egyre inkább kihalófélben van.

    Persze hogy játszottam külföldön, nem szokásom olyasmiről írni amihez nem értek (ne vedd magadra, egyáltalán nem rád gondolok)
    Külföldön is vannak szar szerverek szar gamerekkel,de vannak nagyon jó szerverek is ahol a játékért játszanak.

    u.i.
    Mielőtt belekötnél
    Magyarországon is vannak nagyon nagyon jó szerverek
  • suncee
    #6878
    TS Zolly, nem zavar kiere reagaltal, en a tiedre tettem, azthiszem tudod mirol van szo, nem kell a luket tettetned.
    1ebkent a magusa TE vagy ennek a jateknak, mert siman kimesz a bazisrol amit raadasul nem csak a SCUD lo :) hmmm az mar mas kerdes hogy azon a kb 3-4 tankon es 2-3 bredlin hogy verexed at magad es mire mesz a homokfutoval ... DE hangsulyozom nem en mondom hogy jo vagyok szoval alt+f4 et hidd el hogy hasznalom ha ilyen "mesterekkel" talalkozom, te meg majd orulhetsz hogy milyen ugyes vagy mikor ketten lovitek majd 1mast (mert mas nem lesz bennt)

    jo lenne ha kulon lehetne valasztani a funt es a war-t ennyi...
  • Cobra.
    #6877
    Mossberg te játszottál már külföldi szerveren ? Ha igen, akkor nem szídnád a magyar játékosokat.
  • Mossberg
    #6876
    Amergin köszi, valóságos kincsesbánya
  • TS Zolly
    #6875
    Amergin irására reagáltam ha nem zavar. Tudjuk te nagy mágusa vagy e nemes játéknak, neked ezért nem akatam bemutatni. Márioba sajna nemtok neked segiteni, de esetleg a keresőbe beirod és szelektálod a harmonikástól, akkor elég sok dolgot találsz a neten, talán még alsókinai nyelvjárásba is.
    De szerintem probált ki Yan tanácsát. alt+f4
  • Mossberg
    #6874
    Köszi Penge megkaptam.

    Te vagy a legjobb
  • Mossberg
    #6873
    Pixelshot az a "tudomány"...

    A Scud tényleg azért van a játékban, hogy lehessen használni, a kérdés csak az, hogy mire? Attól, hogy megtehetsz valamit még nem kell feltétlenül meg is tenned.

    Én hülye lammer meg tankkal megyek zászlót foglalni, ahelyett, hogy az ellenfél alapját pixelezném

    Még valami bölcsesség?
    Pl. az üresen parkoló repülők szétlövése milyen skilles, vagy hogy néhány mappon azért hibásak a falak, hogy át lehessen lőni rajtuk és csak az idióta kezdők nem csinálják, erre csak egy vérprofi képes, vagy például az az igazi, amikor az egész klán ugyan arra az oldalra áll publicon és jól megszopatja a csürhét!?

    Lehet mocskosan is játszani, végül is ez is benne van a játékban és baromi jó statot össze lehet vele hozni DE MEGBECSÜLÉST A ROHADT ÉLETBEN NEM FOGTOK KAPNI SENKITŐL!!!

    Remélem amikor külföldön játszotok nem teszitek ki a nevetek mögé a (HUN) jelet, nem szeretek más miatt égni.
  • Yan
    #6872
    SCUD témát sztem zárjuk le /harmad*ra, v 4ed*re/
    aki szereti az csinálja, aki nem annak javaslom a legjobb védekezést a répázás elkerülésére /alt+F4/ ;)
  • suncee
    #6871
    TS Zolly baze te mekkora nagy mestere vagy a jateknak !
    Orulok hogy neha latni ilyen embereket is akik elaruljak nekem , hogy hogyan menjek ki a bazisrol!
    A marios dolgot megfontolom, de adhatnal nekem vmi jotanacsot ott is, elore is koszi szepen!!!

    Amugy speciel utoljara leirom szerintem funon elveszi a jatek oromet, de ez nem vita kerdese ez az en velemenyem a tied ettol kulonbozik, de en nem mondom hogy ezert valts jatekot jatsz ugy ahogy neked tetszik !!! MESTER (tsak ugyesen)

    bye all
  • Beers
    #6870
    Ez így van,egy idő után rálehet jönni mit hová kell állítani és kb 10 mp -után lehet lőni az alapbázist!
  • TS Zolly
    #6869
    Scud azért van a játékba, hogy lehessen használni. Nem csak warokon!!! Egyébként én iraki oldalon szoktam álni, de egyszer kétszer voltam a 73-as pályám amcsi, ráadásul ugy, hogy az amcsi bázis elejét lötték scdudal a hátulját meg löveggel.Érdekes mod mégis kitörtünk onnan. Ja és ez mind publikon volt. Ezt mind meg lehet oldani, tehát kár ezmiatt höbölögni. Ha valaki tudja a pixelshot-ok használatát akkor használja csak. Ez nem freg kérdés. Ha nem tudsz kitörni ennek ellenére akkor javaslom neked vedd elő a jó kis mászkálos mario játékot mert itt nics scud. Old meg a problémádat, meglátod nagyon sokat lehet fejlődni ilyenkor. Megsúgom: én homokfutóval rohanok ki.


    Pixelshot az a tudomány mikor az ember tudja hová állitsa mondjuk a scud rakétát különféle tereptárgyak, vagy felhők alapján, és be tudja vele lőni az ellenség bázisait. Ez a programmnak a hibálya amit sokan, köztük én is kihasznál. A lényege, hogy nem kell célt adni nekik. Pixelshot alapján még be lehet lőni még a rohamlövegeket, sorozat vetőket.
  • suncee
    #6868
    Penge dobd mar el nekem is plz : [email protected]

    1ebkent a SCUD-os temahoz :
    en ugy gondolom, hogy publicon nem kellene hoskodni a SCUD-al, maradjon az "rendes" warokra, voltam mar en is olyan csapatba hogy esely nem volt kitoresre, nem szeretem ha vki azzal kezd el hoskodni publicon h. belovi az ellen bazisat es szerzi a fragokat (es mellesleg azt hiszi jo player) ... nah mind1 bye all
    es Penge elore is tHX
  • Mossberg
    #6867
    [email protected]

    előre is köszi
  • Mossberg
    #6866
    Ja, olvastam a riportot ClanBasen.
    A legvégén a db-s srác megjegyzését is.

    Ti kitörtetek, mármint TI AZ U42 KLÁN, egy összeszokott jó képességű csapat törtetek ki.
    Most képzeld el az egészet úgy, hogy csak te egyedül vagy beszorítva számodra tök ismeretlen ki tudja milyen skill-ű publicosokkal, akikre egy kitörési kísérletnél nem igazán számíthatsz, miközben egy klán Scudoz titeket. Persze ki lehet jutni és meg lehet fordítani az egészet, de a public sokkal inkább a szórakoztató játékról szól mint a minden áron nyerni akarásról. Tartós répázásra a csak simán játszani akarók rossz szájízzel és tömeges lelépéssel reagálnak. Nem véletlen lett kitalálva a klánoknak a war és a bajnokságok.

    Lehet, hogy én látom rosszul, de számomra ez az egész oldalnyi szenvedés nem a módszerről szólt, hanem a tett okáról: vagyis bunkóság-e a publicot ipari szinten szopatni és ezzel tönkretenni a "felejtős tudásúak" kikapcsolódását.

    thx.
  • Penge`
    #6865
    mail cimed ird ide es kuldom az Eye cracket
  • genRob
    #6864
    Na ez lol. Végigrágtam magam a kezdetektől a scudos dolgon. Olyan nincs, hogy nem tudsz kimenni sztem. Nekünk is mérték már be de kilehet jutni simán! Kint javítasz, körbe mész és jól megbaszod a scudot. Amennyiben erre nem vagy képes csak úgy ha előbb átállsz, akkor felejtős a tudásod.
  • arty
    #6863
    miaza pixelshot ?
  • Yan
    #6862
    vissza nem olvasás tipikus esete :/
    lassan már megszokjuk, hogy egyesek csak írkálnak, de nem olvasnak.
  • Mossberg
    #6861
    Szóval lassan gépelek, ez van...

    ha jobban belegondolok már nem is tudom hol hallottam ezt a 20-kai megjelenést (pánik pánik)

    Nem tud valaki vmilyen "cseles" módszert az ASE regisztrálásához?