17064






  • Tiensin
    #6940
    Azé nekik pl a mi serverünkre , ilyen 60-80 as pingjük volt, nekünk az övékre meg 150 alapból...
  • BurnBaby
    #6939
    persze
    pl játsz Magyarországról finn szerveren és vice versa. egyik oldalnak garantáltan mindig xar ,)
  • TS Zolly
    #6938
    Azt meg lehet valahogy csinálni, hogy mondjuk az egyik oldalnak szar legyen a pingje?
  • BurnBaby
    #6937
    sajnos a finn klánok híresek arról, h sok velük a macera szerver ügyben :)
    az admin azért nem tett semmit, mert a cb-n el volt fogadva, h mindkét kört náluk játsszák és az az info a hivatalos. többször leírták, h örülnek, ha a klánok egymás közt megállapodnak bizonyos szabályokban, és ezeket be is tartják (gentlemen's agreement, ugye) de a be nem tartását ők nem szankcionálják...
  • Yan
    #6936
    sajnos jó eredményt csak igy érhettek el ti is, ha ue csináljátok :(
    már ha van hozzá gusztusotok.
  • suncee
    #6935
    jah meg az jutott eszembe, hogy elso kor utan (bocage vegen) irom a sracnak hogy azert ezt o is tudja hogy nem fair ... ERRE irja, hogy arrol o nem tehet hogy en 56 k modemmel probalkozok hozzajuk, nah ekkor lettem olyan ideges hogy kileptem, mind1 a vereseg nem gaz ha jobb az ellen, de probaljanak mar ok megverni minket forditott esetben (es a vicc az hogy mindenki jo csapatnak tartja oket, en nem azt mondom hogy verhetetlenek vagyunk, de egy jobb csapattol tobbet vartam ovlna ...)

    nah majd igyexunk a visszavagon es (ilyet meg sose kertem), de remelem nekik is olyan szar korulmenyek kozott kel majd kuzdeni mint nekunk kellett... ennyi
  • Yan
    #6934
    ámen :)
    +grat
  • TS Zolly
    #6933
    Északi hideg sarkörön túl? Akkor azért szar a szerverük mert folyton lefagy!
  • U42MAD
    #6932

    Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Rohadék volt a SISU és non fair play. Egyébként a szerverük egy tetű laggos szar az Északi sarkkörön túl egy jégkunyhóban valószínű, amit rénszarvas szarral hajtanak.
    Mi is játszottunk ellenük és hasonló volt a pingünk.
    Másik az, hogy ennek ellenére jól nyomják Bocaget. Lószt vilidzsen megfoghatók de ekkora ticket különbséget nem tudtok behozni rajtuk. Szóval figyelni kell nagyon rájuk. Sok repülőssel kell nagy pályán ellenük és akkor sikerülhet.
  • TS Zolly
    #6931
    Azért ki lehet olvasni mit akartál irni.

    Ha le volt beszélve a szerver váltás, akkor az admin miért nem tett semmit? Korropcio? :)
    Azt mindenki tudja, hogy akár 10 ping külöbség is elég lehet ahoz, hogy egy párbajbol a kevesebb pinü jöjjön ki gyöztesnek. Pláne majdnem 100 külömbségnél. Ez megint az admin hibája, hogy engedte a küzdelmet. Be lehetne panaszolni a cb szervezöinél. De ha már DonC jováhagyta, akkor semmit nem lehet tenni. Meccs után kellett volna ovást irni. Ilyen szarrágok ellen meg csak azzal lehet védekezni, Magyar klán nem áll ki ellenük, vagy egy igazságosabb admint kérnek. Tényleg azt lehet tudni ki volt ott a cb-töl?
    Visszavágón szerintem minden Magyar DC-és ezerrel fog nektek szurkolni. Ezt az igazságtalan gyalázatot meg kell nektek torolni!!! Keressétek meg Ninját, egy gyakorlásra.!!!

    Különben a szarrágok mivel védekeznek?
  • suncee
    #6930
    TS Zolly tomoren legyen annyi eleg, hogy meccs elott meg lett egyezve veluk hogy 1 menet az o szerverukon, egy az FRX en ... Kezdunk naluk Bocagen es nem az volt a gond hogy nalunk kivetel nelkul mindenkinek 100-110 a pingje hanem az hogy naluk atlag 25 es azt hiszem ez igy nem fair... Juzdottunk es 180 tickettel buktuk, akkor mondtuk hogy jojjenek a mi szerverunkre es erre ok hogy meggondoltak megukat inkabb jaccuk le ott a visszavagot is ... Ilyen ping kulonbseggel semmi ertelme nem lett volna, tanulsag levonva tobbet ilyen n em fordul elo, de azert meglepo volt hogy "nagy" SISU ennyire kepes ... vicc az eegsz es meg igy is nagyon idegesito hogy aludtam ra egyet, direkt arra vartak hogy kilepjunk a serverukrol (hama csinaltak szkrinsutot, hogy nem vagyunk ott, mi vartuk oket FRX serveren) Mind1 DonC jovahagyta a gyozelmuket az egy lejaccott map utan (a csapat vegulis ezt beszelte meg, meg igazabol nem is lehetett mit tenni) Tenyleg trogerekvoltak legyen ennyi eleg (megneztem volna oket forditot esetben a pingekkel, lefaragtuk volna azt a 180 ticketet LV-n biztos vagyok benne)

    U42 nek GRAT meg tegnap ejel megneztem az eredmenyt :)

    sziasztok
    u.i. : meg1szer at se olvasom lehet zagyvasagnak tunik, de higgyetek el iszonyat bosszanto a dolog...
  • TS Zolly
    #6929
    Éljen u42! Gatulálok! Csak én most az Frx meccsére vagyok kiváncsi, mert a bf.hu-n csak keveset irtak róla.
  • Hamed
    #6928
    Szép munka, adjatok az összes csigazabáló klánnak:))
  • spacepunk
    #6927
    grat U'42
  • genRob
    #6926
    Ja Trianon... azt mondták érvénytelenítik mert megvertük őket:-)
  • Unreal1942
    #6925
    Na ez a GG :)
    326:305
    U'42 vs DC-FR
    Gall csapat... Mondanom se kell, h Trianonért harcoltunk
  • Unreal1942
    #6924
    grat
  • TS Zolly
    #6923
    Vége. Gratula FB! Battlefield.hu-n irjatok a klánról.
  • DropTable
    #6922
    Az [FB] éppen most játsza az aktuális Clanbase meccsét. Eddig 3 : 0 -ra verték a G klánt. A 4. menet sem néz ki túl nehéznek.
  • Mossberg
    #6921
    Most töltöttem le a clippet, az is iszonyatosan király
    itt a link:
    http://www.mellesleg.hu/zene/clip.php?art=152
  • ghost cb
    #6920
    Thx
  • Mossberg
    #6919
    FatBoySlim: Right here, right now
  • SinClaiR
    #6918
    hülyeséget mondani:))
  • SinClaiR
    #6917
    nem akarok mondani, de asszem ez fat boy slim
  • ghost cb
    #6916
    Szép kis vidio, a rendezésen, és a vágáson mult az egésznek az élvezhetősége, nagy jelenetek nincsenek benne amugy. De élvezetes.

    Nemtudja valaki a szám címét vagy/és előadóját ami a video alatt megy?
  • Unreal1942
    #6915
    Köszi SinC&Cobra.
  • suncee
    #6914
    Penge THX a cuccot!!!
  • SinClaiR
    #6913
    uw leszedte a php t, valami hülye indoklással, ha lesz új hely, feltesszük ujra.
  • Cobra.
    #6912
    Boldog születésnapot Pampalini.
    Más: az oldalatok már jó néhány napja nem jön be nekem (legalábbis egy része)
  • Cobra.
    #6911
    Ha fent lesz a desertcomat.ch-n, akkor linkelem
  • CAD
    #6910
    Haj, haj >(
  • Mossberg
    #6909
    Már legalább 10-szer néztem meg, valami hihetetlen, egyre jobban tetszik
    Megnéztem desertcombat.ch-n a többit is, de ennek a nyomába sem érnek.
    Komolyan mondom lehetne ez a DC hivatalos trailere...
    Cobra, most a 0.8 letöltési linkjét is légyszi
  • SinClaiR
    #6908
    ja és itt is, BOLDOG SZÜLINAPOT Pampi :)
  • SinClaiR
    #6907
    nekem nem müxik
    :(
  • suncee
    #6906
    Cobra thx a linket!
    eskuszom ilyen jo videot en meg nem lattam !
    nezzetek meg mindenkeppen

  • Cobra.
    #6905
    A desertcombat.ch-n van még egy régebbi link, az is nagyon jó (illetve 2 van, de az egyik Fileplanetes)
  • Mossberg
    #6904
    NAgggyon komoly!
    Kíváncsi vagyok, milyen configja lehet annak aki ezt csinálta.
    Tudsz még ilyen moviekat?
  • Cobra.
    #6903
    Igaz, hogy csak pár percre, de ez talán leköt titeket is a DC .8-ig ftp://ftp2.clanserver4u.de/figh7club/battlefield1942/bf-movies/Live_From_Iraq.mpg
  • Mossberg
    #6902
    Úgy látszik a WWII-nek vége, mókás lesz nézni ahogy a sima BF-esek először ülnek majd Abramsba
    Csak ne legyen a Stinger ebben is hőkövetős mint a BFV-ben különben végleg szögre akaszthatom a joyomat
  • FactorG
    #6901
    zsír