17064






  • Cobra.
    #7020
    Még szerencse, hogy én már nem vagyok kezdő
  • Morfy
    #7019
    ki az a szerintünk??? ne beszéljünk rébuszokban
  • Morfy
    #7018
    -a +l
  • Ninja
    #7017
    Válaszom egyszerü! Töci, ha a billentyüt s az egeret is a zsbébe teszi,s onnan játszik, akkor is jobb lesz nálad
  • Morfy
    #7016
    ameg Zolly nem meri eírni,hogy főleg a kobrákra gondolt mint kígyó...
  • TS Zolly
    #7015
    Főleg a kigyokat.


    Na ez csak vicc, ne vedd sértésnek.
  • Cobra.
    #7014
    A legtöbb ACC-s a kezdőket már könnyedén írtja
  • Murry
    #7013
    Inkább gyakorolj sokat.

  • Murry
    #7012
  • Adyy
    #7011
    Figyi Kálmán én nem akarok az ACC védelmébe kelni, de ha legalább játszottál volna annyit a DC-vel, mint mondjuk én, akkor tudnád, hogy ez a játék hemzseg a bug-tól. Mellesleg olyanokat lehet benne csinálni hogy még a lélekzeted is eláll. Ha majd egyszer nagy leszel megtudod milyen az a jól játszás . Erről ennyit és szerintem semmi értelme ezt tovább nyújtani.

    ui: Töci jól játszik.
  • Kálmánka007
    #7010
    Sziasztok!
    Bocs a hatalmas offért, de most jutott eszembe, hogy esetleg írhatnék a fórumba. Már más emberekkel is beszéltem, akik Desert Combatoznak. Az lenne a kérdésem, hogy az a bizonyos [ACC]-=Töci=- (remélem jól írtam) szerintetek „jól” játszik? Mert szerintünk néha vannak elég furcsa helyzetek, amikor úgy lő ki, hogy nem is látom, és egyebek. Több emberrel együtt várnám a választ.
  • ghost cb
    #7009
    FB akartok komoly videókat csinálni? Mert ha igen akkor mondok pár (építő jellegü) kritikát itt vagy privátban.
  • Adyy
    #7008
    Így tovább FRX ez már a kiút a hullámvölgyből! Még pár ilyen meccs és ti lesztek a legjobbak.

    Remélem a videó mindenkinek tetszik . Szerintem nagyon állat .
  • mini
    #7007
    CG FRX!!!!!!!!!! Királyok vagytok!
  • Cobra.
    #7006
    És az FB-nek a videóért
  • Cobra.
    #7005

    Nagy grat az FRX-nek
  • genRob
    #7004
    Ady(y) Endre
    Más az FRX tesók lenyomták a SISU-t, hivatalos meccsen! Gratula nekik, csak így tovább!
  • agyhalál
    #7003
    Köszi a segítséget.
  • Adyy
    #7002
    Jó tudni hogy Endre vagyok Robi
  • genRob
    #7001
    Szívemből szóltál Endre!
  • Adyy
    #7000
    Az ACC-ről annyit, hogy megengedtük hogy megnézzék 1 meccsünket és azt mondták, hogy utána kihívnak valakit. Sajnos ez még mindig nem történt meg :P. Azt nem tom mit szaroznak annyit, de tényleg bele kéne húzni skacok, mert amikor már mindenki játszott legalább 1 meccset, ti még akkor is ott fogtok űlni az új klánok között.
  • ghost cb
    #6999
    Igaz...
    agyhalál: Magyar szerverről nincs tudomásom, de klánháborúba semmiképp sem csöppensz, mivel akkor lejelszavazzák a szervert, amit valszeg neked nem adnak meg... ASE-val keress szervert.
  • agyhalál
    #6998
    Szevasztok.
    Létezik honi DC (ha csak eredetivel működik, akkor ez esetben tört) szerver, ahol magamfajta kezdő is játszhat és nem csöppenek akaratlanul is klánháboruba?
  • genRob
    #6997
    A KGW a 29. ACC-vel mi van? Mikor jönnek már be ladderbe? Ott töcskölnek az új klánok között. Hívjanak már ki valakit az ACC-sek!
  • Max Damage
    #6996
    lehet, de attól életbe nem nyered meg a meccset! :)
  • DropTable
    #6995
    Ma este volt az [FB] vs KGW Clanbase barátságos meccs. Eredmény 390:239 lett az [FB] javára. ismét...
    Sajna mindkét klán szervere laggolt a másiknak, ezért a KOD szerverén ment le a meccs! THX KOD!
  • ghost cb
    #6994
    Szerintem szorakoztató azzal a dömperrel lőni a fölről a repülőket a zászlóknál...
  • SinClaiR
    #6993
    Legfeljebb ha tudsz repülni:)
  • mini
    #6992
    Gratula FB!
    Azért ne igyunk előre a medve bőrére.Szépen menetelünk,de igazán komoly ellenfél U42 kivételével :), még csak barátságos mérkőzésen volt.Mindettől függetlenül a No fly zone nagyon komoly!!!Igazán szórakoztató, amikor 9-10 vadász repked. :D
  • Max Damage
    #6991
    ma este 20.00-tól volt DP (16. helyezett) & FB (10. helyezett) CB mérkőzés

    * DC No Fly Zone
    297-0 (FB win)
    225-21 (FB win)

    * DC Al Khaifji Docks
    87-0 (FB win)
    91-0 (FB win)

    Összesítésben 699-21-re győzött, na ki????? Hát az FB!

    nyugi mi még nem unjuk hogy győzünk... :)
  • Max Damage
    #6990
    jó akkor most volt [ACC] vs [FB] gyakorlás

    * DC Battle Of 73 Easting
    141-122 (ACC win)
    156-150 (FB win)

    * DC Al Khaifi Docks
    157-0 (FB Win)
    146-0 (FB Win)

    Összesítésben 581-291-re győzött az FB!

    danny: :)
  • FactorG
    #6989
    Mit is mondjak? ... megvan
  • Max Damage
    #6988
    FB (ClanBase 11. helyezett) vs KoD (ClanBase 7. helyezett) gyakorlás

    * DC Al Khaifi Docks (Fb választotta a DP elleni mérlőzésre gyakorolva)
    141-0 (KoD win)
    153-0 (FB win)

    DC Lost Village (KoD választotta az FRX elleni mérkőzésre gyakorolva)
    97-0 (FB Win)
    53-0 (FB Win)

    Összesítésben 303-141-re győzött az FB
  • Cobra.
    #6987
    Ha Higher maga fordította, akkor
    Én lusta voltam hozzá, de a lényeget azért én is leírtam
  • suncee
    #6986
    Jaja THX Cobra
    es egy cikk highertol
    Neki is THX
  • BurnBaby
    #6985
    köszönjük cobra :)
  • Cobra.
    #6984
    Van angol verzió is, ha az valakinek szimpatikusabb ITT (most láttam meg a linket )
  • Cobra.
    #6983
    Na jó, de csak nagyon nagy vonalakban.
    Szóval DC 0.8 biztosan lesz, de nem tudni, hogy mikor. 3 új és egy felújított pálya lesz benne. Az egyik új pálya El Al és Desertshield keveréke lesz (ezt nem értem, mivel a két pálya tök egyforma). Lesz egy városi pálya, ami "különleges" lesz. Erre azt adta magyarázatnak a Trauma Studios, hogy "nagy, de mégis kicsi, nem mint Urban Siege" (fogalmam sincs, hogy ezzel mit akarnak mondani, majd meglátjuk).
    Új járművek az UAZ, új Humvee, Patriot, F117 és egy meg nem nevezett földi jármű.
    Ezek után a cikkben taglalják, hgy mi köze lehet a DC-nek a BF2-höz. Ebből az a lényeg, hogy a Trauma Studios tulajának elég sok köze van egy grafikai fejlesztéssel foglalkozó céghez, ami egy DC-s járművön mutatta be az új shaderezést, amit ráadásul a BF2-nél ígérnek.
    Szóval a DC-ből valószínűleg a 0.8 lesz a végső verzió, mert már a BF2-n dolgoznak.
    Aki részletesebben kíváncsi a dolgokra (igazából csak a DC - BF2 kapcsolatát taglalják bővebben, a többit már leírtam), az tanuljon meg németül és olvassa el maga
  • suncee
    #6982
    Igy van olvassa el es kernem hogy irja le ide a lenyeget :)
    THX
  • Cobra.
    #6981
    Aki tud németül, az olvassa el EZT