17064






  • BurnBaby
    #7060
    friendly
  • BurnBaby
    #7059
    szerver oldali beállítás
    serversettings.con és valami nametagviewdistance vagy hasonló, szerintem külön van firendly meg enemy :)
  • Mas-Thief
    #7058
    Dc-ben hogy lehet eltűntetni a játékosok feje feletti neveket? Előre is köszi!
  • Adyy
    #7057
    OK legyen igazatok. De akkor sem hiszem el hogy 30(vagy mennyi) emberből nem tudtok minimum 8-at összeszedni, de ez nem az én dolgom. Mellesleg, ha nem lettél volna gyakwarokon (ami tuti) , akkor elmondanám neked, hogy vertük már meg a DDA-t, a NID-et és a KoD-ot is. A SaKs kereztbe tett nekünk a szar pályájukkal, de az élet nem csak győzelmekből áll. Most hibáztunk, de majd legközelebb.
  • TS Zolly
    #7056
    Na egy értelmes ember!
  • Higher
    #7055
    Biztos fog jatszani az ACC is... Masfelol pedig az FB most jatszott eloszor komolyabb ellenfellel.
  • Murry
    #7054
    Adyy fogd vissza magad!
    Fogalmad sincs semmiről, mégis jár a szád.
    Nem kellene.

    Itt főleg a #7035-re gondolok.
  • TS Zolly
    #7053
    Na néd mán! Adyy sokkal jobban tudja miért nem hívtunk ki már valamilyen klánt! Elárulom neked halkan. Eggyelőre pár társamnak az élet más területén kell megvivniuk az életüket eldöntő nagy csatát. Dc csak utánna.
  • Adyy
    #7052
    Az OK, hogy mi játsznunk meg fel is írjuk a végeredményt a bf.hu-ra, de a rohadt életbe már játszon egyet az ACC, mert, ha csak azért jöttek a CB-be, hogy elmondhassák magukról, hogy itt vannak, akkor semmi keresnivalójuk nincs az európai ligában. Vannak gyengébb csapatok kezdjétek velük, ha nem megy a game!!!
  • TS Zolly
    #7051
    Akkoris! Hajrá Magyarok!!!

    BF.hun irjatok róluk légyszi. Megvan a megfelelő topic hozzá.
  • mini
    #7050
    Jah. Kikaptunk. Valami 307-206. Nagyon jól tolták Bocage-n, ami látható is az FB szerveren most jászható pályákból. :) Majd legközelebb.
  • U42MAD
    #7049
    Tud valaki valamit a szombati FB vs SAKS CB meccsről ?
  • Cobra.
    #7048
    www.punkbuster.com, ott keresd meg a BF1942 client update-et
  • Smuggler
    #7047
    Hali! Honnan lehet frissiteni PB-t? Állandoan kikickel a server 2 percre azzal, hogy frissitsem ezt az anticheat szart!! Help!
  • FactorG
    #7046
    Utalj át kezdésnek 1 millát és majd meglátom mit tehetek!
  • TS Zolly
    #7045
    Neked kell frissitened a pb manuálisan. Hogy honnan tudud letötikézni azt sajnos nem tudom megmondani. Ám néha csak egy teljes formázás segít csak. Nekem is NAV-om van, a 2003-nál sem és a 2004-nél sem okozott eddig gondot soha.
  • agyhalál
    #7044
    Norton Internet Securityt használok, minden nap frissítem és eddig gond nélkül átengedte PB-t, bár a programok listájában nem találtam meg.
    Innen: http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-bf1942.php töltöttem le az összes Win32es verziót és az oldalon megadottak szerint mentettem el.
  • Cobra.
    #7043
    Ha jót töltöttél le, akkor nem kellene szólnia. Esetleg ellenőrízd le, hogy a víruskeresőd nem-e blokkolja a PB-t, régebbi NAV-nál előfordult, de updattel (NAV program update) megoldódott a gond.
  • Unreal1942
    #7042
    Éppen ezért több tiszteletet!
  • agyhalál
    #7041
    Kellene még egy kis segítség...
    Egyik magyar szerver 3, max. 4 perc játék után kidob arra hivatkozva, hogy nem frissítettem a PunkBuster-t.
    BF-ből fent van az összes kiegészítő és a legújabb patch + DC 0.7.
    Letöltöttem a http://www.evenbalance.com-ról az updateeket ahogy írja, de azóta is kivág.
  • FactorG
    #7040
    Mit nem értesz? Segítek!
  • FactorG
    #7039
    Mint Te?
  • Unreal1942
    #7038
    régi
  • robot2
    #7037
  • FactorG
    #7036
    Tudmonyáosan beibzonytiották, hogy ha egy modnatban a szvaak bteûit, összekverjük, úgy, hogy az eslõ, és az utlosó stimmel, a helyes olavsást nem akdaályozza. :-)
  • Adyy
    #7035
    Robi az ACC-nek megvan az oka arra hogy nem játszik, de ezt majd privibe elmondom mi .
  • TS Zolly
    #7034
    Ok.
  • genRob
    #7033
    Az U'42 kilépett a Sonic multi klánból. Mielőtt rosszindulatú találgatások lennének csekk hírek itt: U'42 hp
  • TS Zolly
    #7032
    Állitólag már lehet kapni 3000 körül is.
  • U42MAD
    #7031
    Nem vicc ez. 4.000Ft-t talán ki lehet bírni ha játszani akarsz ?
  • TS Zolly
    #7030
    Igen. Kálmánka után amikor meglátta Töcit. De inkább nem is sárga hanem olyan barnás volt.
  • V1
    #7029
    Sárga csík volt ?
  • Cobra.
    #7028
    Én úgy tudom ,hogy az ACC1 visszaállt crackeltre
  • Lacc
    #7027
    Ugye most viccelsz?
  • Unreal1942
    #7026
    Eredetit kell venni!Más nem történt! :)
  • Lacc
    #7025
    Srácok most jönnék vissza dc-zni egy kis szünet után, de itt lentebb olvasom, hogy servert keres valaki. Történt valami a magyar public cracked serverekkel? Remélem még megvannak :)
  • ACCToM
    #7024
    Hi FB!
    Elég zsir lett a filmetek!
    Két hibát említenék csak, ami engem zavart:
    1) A hatalmas DEMO felirat a két oldalon. Van ingyenes fraps is miért pont a demóval kellett készíteni? Kicsit rontja a film látványvilágát
    2) A másik is a látványra vonatkozik: aki kamerázik, az miért nem kapcsolja ki a HUD-ot? Elég "összetákoltnak" néz ki tőle a film.
    A vágás és az effektek szerintem nagyon jók lettek. Összességében első filmnek jó, de a következőt (ha lesz) kicsit gondosabban csináljátok meg.
  • TS Zolly
    #7023
    Az is meglesz.
  • V1
    #7022
  • genRob
    #7021
    ACC, ahelyett hogy zsebre basszátok az egeret inkább nyomjatok egy gamát CB-ben.