17064






  • TS Zolly
    #7100
    Nem tudom megmondani, hogy miért nem fogott meg engem, de szerintem a felejthető játékok közé tartozik. Anno még az ACC üzemeltetett egy ilyen szervert, egyszer kétcer felmentem rá, de hamar abba hagytam. Szépnek szép az igaz. Ha találsz tört szervert akkor ne vedd meg. Fölösleges.
  • Ivanson
    #7099
    Thx Zolly

    Jó ez a Vietnam?
    Ellen véleményeket és mellette szólóakat is szívesen meghalgatnék. Kicsit drága, hogy csak úgy megvegyem.
  • Yan
    #7098
    jó rendben
  • Beers
    #7097
    Hát a vietnam nekem valahogy nem igazán jön be!
  • Yan
    #7096
    mostanában vietnamot nyomjuk /bocs az off-ért ;) /
    de azé' be szoktunk nézni egy kis DC-re
  • Cobra.
    #7095
    A Mirror 3 nekem működik.
  • TS Zolly
    #7094
    Tessék:
    ftp://194.117.158.28/store2/blueyondergames/battlefield1942/modifications/desertcombat/patches/win32/DesertCombat_0.7_Full_Install.exe

  • acme
    #7093
    Cobra: Megnéztem de itt nem találtam free servert de inkább csak béna vagyok. Mielött a kérdést feltettem volna már megnéztem az általad megadott helyet...
    Ivanson
  • acme
    #7092
    Szia Yan de rég nem hallottam felőletek.
    Cobra köszönöm.
  • Yan
    #7091
    csak nem a csatában eltünt CB Ivanson?
  • Cobra.
    #7090
    ITT a lap alján találsz néhány lehetőséget, van közte free szerver is.
  • acme
    #7089
    Sziasztok
    Nem tudná vki megmondani honnan tudom egyszerüen letölteni (az anyám leánykori nevének megadása nélkül) letölteni a Desertcombat 7.0 Full Install.exe-t??
    Ha ftp az se gond csak akkor server adress, jelszót is mondjatok.
    Lassan megőrülök a ku* élősködő file cserélő szerverektől!

    Előre is köszi
    Régi jó Ivanson
  • Valen
    #7088
    de azért mockos kis irakiak is hullotak ott :))
  • FactorG
    #7087
    Ja mókás volt kb 4x küldtem el 3-4 embert 1 gránáttal Berlinen amcsiként. Útközepén futás rox!
  • Beers
    #7086
    Jó kis derby volt az esti !
  • TS Zolly
    #7085
  • genRob
    #7084
    Ez Pampalini magánvéleménye volt a sajnálatról. Ti tudjátok.
    Viszlát!
  • Unreal1942
    #7083
    Aki ugy érzi ,hogy mostantol hajlandó "csitet" használni ...Azt az U'42ööö szivesen látja :P
    Na persze ez csak 1 rosszizü tréfa!
    Tényleg sajnáljuk...!
  • FactorG
    #7082
    Ejj ejj!
  • TS Zolly
    #7081
    Keresd ugy, hogy Noclan.
  • Mossberg
    #7080
    Akkor most az ACC1 is megszűnik? Tegnap mintha nem láttam volna az ASE-ban
  • TS Zolly
    #7079
    Igen tovább visszük más néven, de ez még szervezés alatt áll. Szerverekről a jól imert emberek nem tünnek el. Hisz a DC az a játék, amit szeretünk.
  • Cobra.
    #7078
    ASE-ben a modoknál az Other-t kell bejelölni, és ha megy a szerver, akkor látni fogod, egy angol szerver az.
    (SYN-ACK DC .8 DC DEV Server) Most is megy, de üres.
  • Adyy
    #7077
    Ez nem jó hír. Azt hiszem a kissebb ellentétek ellenére mi mindig barátságba megfértünk egymás mellett, gyakoroltunk, waroztunk. Én nagyon sajnálom, hogy nem tudtatok mindenhol eredményeket elérni és csak ilyen rövid ideig tartott a klán. Ha továbbviszi pár ember (csak más néven vagy nemtom), akkor ahhoz sok sikert, de, ha nem, akkor meg köszi mindent.
  • Ninja
    #7076
    Szevasztok!

    Egy hirrel zavarlak benneteket s azt hiszem, nekem kell hivatalosan bejelenteni! ACC a mai naptól megszünik!
    Természetesen minden hivatalos helyen a bejelentést megtesszük! Okairól itt nem kivánok irni. Viszont szeretném az álhireket és esetleges pletykákat elkerülni! Megszünés oka nem személyes ellentétek ill. problémák voltak!

    Mindenkinek további jó és sikeres játékot!!

    Ninja
  • Adyy
    #7075
    Ghost asszem mi még találkozunk. (nem is olyan soká, ha érted mire gondolok)
  • TS Zolly
    #7074
    Hmmm.....???? Hune?
  • BurnBaby
    #7073
    Aki még esetleg... most péntek :)

  • Cobra.
    #7072
    Megy a DC .8 tesztszerver és vannak rajta!!!!!!!
  • ghost cb
    #7071
    Adyy-nak kevés a hozzászólása azért irogat hülyeségeket, hogy ezt korrigálja.
  • FactorG
    #7070
    Komolyak vagytok... Ennyi kis kakas nem is értem hogy fér el egy szemétdombon.
  • genRob
    #7069
    Ez a beszéd mini!
  • mini
    #7068
    Igazad van Rob! Gyúrunk rá.
  • genRob
    #7067
    Miröl beszélsz MAX? Hagyjuk az ACC-t ha nekik így jó akkor jó. Viszont ne a KoD-al veressétek el a SaKs-ot hanem ti basszátok meg őket egy revanson ez a minimum ha csorba esett rajtatok!
  • Adyy
    #7066
    Jóvan. Gondoltam, hogy nem akarsz cseszegetni. Csak jól esett írni .
  • genRob
    #7065
    Dehogy. Csak ha korrekt adatokat közölsz akkor nem tudnak beéldkötni. Ezért tettem meg helyetted. Nehogy beléd kössenek
  • Max Damage
    #7064
    nana... akkor egy kis infó!

    Mi a KoD-al eléggé jó barátságot tartunk fenn, együtt teszteljük egymás taktikáját, taktikot cserélünk, segítünk egymásnak ha valami gond van. Na most a KoD bármennyire nem hiszitek el ellenünk mindig teljes bedobással játszik, és vertük meg már őket nem is egyszer. Nem az a lényeg hogy kit versz meg Official-ban hanem hogy érzed magad meccs alatt, és hogy milyen tanulságot vonsz le a mérkőzésből. Mi levontuk a tanulságot ezekből a mennyekből. Arról nem beszélve hogy játszottunk a NID-el, DDA-val és még jópár vezető csapattal (ESL liga: AdF) és nyertünk. Szóval azért az hogy az első erős ellenfél nagyon TÚLZÁS, ugyanis az FB sokkal erősebb mint a SaKs valaha is lesz, csak elbasztuk. S elárulom MI BASZTUL EL, nem ők voltak jók, SŐT NEM BOCAGEN basztuk el hanem a saját mapon, szóval erről ennyit. Másrészről hamarosan jön a KoD vs SaKs rematch, és a Kodos barátaink hamarosan szarrá verik szegényeket.

    Szóval belegondolva, lehet hogy csak training warokat nyomattunk velük, de akkor is sokkal többet játszottunk erős ellenféllel, mintsem gyengékkel. Meg azokat a mérkőzéseket melyek felkerülnek a CB oldalra még akkor is élesen veszi az ember még ha csak friendly... S szerintem a DDA elleni győzelemmel bebizonyítottuk mi hogy nem csak gyenge csapatokat tudunk megverni.

    Mondjuk kb. 30 fős ACC-ből, én szerintem fejből tudok 8 főt aki tudna warra menni ha hétvégére rendezitek, de tudjátok mit, ez magánügy, én nem akarok beleszólni kit hívtok ki és miért s főleg mikor...
  • Adyy
    #7063
    Jóvan Robi te is csak azt keresed hogy hogy tudjál ellent mondani nekem
  • Mas-Thief
    #7062
    Köszi szépen! utánanézek.
  • genRob
    #7061
    Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az említett klánokat funon vertétek meg. Ezt a teljesség kedvéért el kell mondani. Na meg azt is, hogy a SaKs az viszont Official volt.