17064






  • FactorG
    #7140
    Nekem bejött valami kis ablak és utána simán letöltöttem. Pontosan már nem emlékszem.
  • Cobra.
    #7139
    Ti hogy töltöttétek le ? Engem mindig visszarak a főoldalra, amikor megnyomom a letöltést (természetesen beírtam a kódot)
  • FactorG
    #7138
    Leszedtem, este ha lesz időm kipróbálom. Azért arra a 12 vadászra erősen kiváncsi vagyok! Nyami!
  • Ninja
    #7137
    A nevéből adodoan, egyiken csak repcsik vannak a másikon csak helik és semmi más! Két hid alatt valamint a bázisokon a foglalható zászlók. A bázisok felett egy kör mig a hidak alatt csak el kell repülni a foglalás megtörtént! Szóval olyan repülös gyakorló pályák! Helik s repcsik nagyon jól néznek ki, terepszinü festést kaptak, minimap zöldben pombázik. Alap bázisokon két sorban 12 repcsi illetve heli. valamint minden bázison 2-2 pályától függően. Szerintem gyakorlásra jók, de sok jövöt nem josolok nekik. Akik kiszeretnék probálni BB 2-es szerveren fent vannak!
  • Cobra.
    #7136
    ACC..izé..BB-sek, milyenek a pályák? Nekem valamiért nem sikerült letöltenem őket
  • FactorG
    #7135
    Köszönjük az információt! ;) Rosszabb vagy mint a Budapest TV!
  • FactorG
    #7134
    Hát én eddig csak low gravityban próbáltam azt a pályát, kicsit elszédültem. :D De hangulatos lett. ;)
  • Max Damage
    #7133
    ja egyébként KoD vs FB gyak, kb 400 pont az FB-nek. Pontosan nem néztük, de nem volt túl komoly gyak. A főmesterek nem voltak és kevesen is voltak a jóarcok. :)
  • Max Damage
    #7132
    ha már itt tartunk szerintem a BB-re fellehetne nyomatni a FB Lost Village Night-ot, mert azt egyszer kikell próbálni mindenkinek! Ahol az hangzik el leggyakrabban: "most meg honnan a jó ... szedtek le" :)
  • TS Zolly
    #7131
    Ige a te tiszteletedre

    Igaz mást jelent
  • Ninja
    #7130
    Köszi a tippet! Pályák leszedve BB 2-es szerveren kiprobáljuk, amennyiben tettszik s jól üzemel BB 1-re felkerül!
  • Unreal1942
    #7129
    Látod nem védetted le és most tessék!
  • Cobra.
    #7128
    Ez már bennem is felmerült
    Kérdés/javaslat a BB-s szervertulajnak: a Gulfwar szerintem egy nem túl sikerült pálya (főleg az akadozás miattt), szerintem le lehetne szedni és helyette, ha csak kipróbálásra is, de felrakhatnátok a www.desertcombat.ch-n frissen kihírezett Air Gazala és Heli Gazala pályákat.
  • BurnBaby
    #7127
    a BB remek klánnév ,)
  • genRob
    #7126
    Reméljük ez jobb lesz mint az ACC
  • Unreal1942
    #7125
    Na már csak ez hiányzott!
  • FactorG
    #7124
    Mindent bele!
  • Ninja
    #7123
    Szevasztok! Ugy néz ki én csak bejelentésekkel jelentkezem!
    A volt ACC tagok egy csoportja mai nappal megalakította a
    ( BB ) "Bad Bones" csoportot! Szóval hajtunk tovább!
    A képekkel kapcsolatban AZ AMINEK LÁTTSZIK !
  • Murry
    #7122
    Szerintem az aminek látszik
  • Murry
    #7121
    a 373 as kép magáért beszél
  • U42MAD
    #7120
    Hát ez elég szép fogás ha igaz. :) Mr. Steel-nek sasszeme van :D
  • Morfy
    #7119
    Na meg ez...
  • Morfy
    #7118
    És ez?
  • Morfy
    #7117
    Ez az aminek látszik?
  • Adyy
    #7116
    MAD én mondtam ha nem tetszik akkor ne olvasd el .
  • FactorG
    #7115
    Tüttyölt ratyli!
  • U42MAD
    #7114
    Biztos úgy van ahogy mondod Endre. De mivel nem voltál ott a meccsen így igazából konkrét véleményt nem tudsz mondani a meccsről, hogy mit mi követett. Csak annyit a te 'haverjaidról', hogy van néhány kb. 14 krémsotom a káromkodásaikról és mocskolódásairól amit csak azért csináltak a 'pudingfejűek' mert rohadt módon nem teccett nekik az, hogy nem a saját szerverükön játszottak.
    Jól jáccottak ezt nem vitatom. Az hogy ide-oda elment 1-1 basecamp leszarom. De akkor ne ugassanak ha ők is csinálják.
    Lényeg, kapnak még a pofájukra ha minden rendben lesz.
  • Adyy
    #7113
    Lenne pár véleményem, ha érdekel, ha meg nem akkor ne olvasd el. Az én saját véleményem az hogy az U'42 és a KoD két kipszott jó csapat. Namost lehet, hogy kempelnek, de valószínü, hogy ti is (szívem szerint szarok a kempbe). A KoD a világ egyik legtisztességesebb csapata. Ők pont olyanok, mint a darázs, csak akkor bánt, ha te is őt. Az U'42-ről annyit, hogy a legjobb fej Pampalini, mert ő nem kezdi el egyből szídni az egész társaságot és a barátaikat (a barátainál MAD-re gondolok , de azé Robi se kutyafasza). A KoD jó, ti meg nem voltatok rá felkészülve. Ennyi.
  • Unreal1942
    #7112
    nem volt itt semmi gond!
    Elkurtuk LV-t..szép szoros gama volt!
    Sajnos tényleg siros banda!
    Legközelebb nem usszák + ennyivel :)
    Nem ök nyertek hanem mi veszitettük el nekik szerintem:(
    Azért jó lenn tisztázni velük a BC fogalmát is...
  • Max Damage
    #7111
    úgy legyen Danny, legközelebb dara! :)
  • FactorG
    #7110
    Olyan nincs hogy csak otthon akarnak játszani. Egyébként sajnos Bocage nem tartozik a kedvenc pályáim közé, ez erősen meg is látszott. Evvan. LV-n meg elkurrantottuk amcsit.

    Sírásról meg annyit, hogy láttam már rosszabbat is. Ezeket legalább lehetett békíteni. Ettől függetlenül nem voltak szimpatikusak. Ennyi!

    Legközelebb dara!
  • genRob
    #7109
    Akkor nem kell elfogadni a kihívást.
  • Max Damage
    #7108
    egyébként ebben teljesen igazad van, erről tudok hogy nem akartak nálatok játszani, bár ők sohasem akarnak senkinél játszani csak sajáton... :)
  • U42MAD
    #7107
    Szóval az a baj velük, hogy faszán basecampeltek eccer-kéccer. Mi nem szóltunk. Na véletlen nálunk is eldurrant egy erre ordítottak mint egy hülye. Utána a kihívás szerint megyünk a saját szerverre. Ők nem jönnek mert basecampeltünk. Mindent bedobtak, hogy ne kelljen nálunk jáccani. Paráztak de nem tudom miért. Egyfolytában káromkodtak és szidtak a 'pudingfejűek'. Van egy halom krémsotom ezekről a köcsögökről ahogy ugattak. Most kezdjünk el az adminnál rinyálni, hogy mennyire szemetek ? Ugyan már.
  • Max Damage
    #7106
    Én nem szólok, gondolj amit akarsz róluk. Nekem ugyanúgy a haverjaim mint ez előtt voltak, s nekem a véleményem róluk ugyanaz mint régen.

    Egyébként egy megjegyzés: A herrier nem megy mainbase-re, csak ha légvédelmiben ülsz és lősz vagy katyusázol, egyébként békében hagy... :)
  • genRob
    #7105
    Max ne te mond már meg, hogy kiröl mi a véleményem. Vagy befenyítesz? Sírós kis köcsögök és kész.
  • Max Damage
    #7104
    jah azt szépen blobby is kifejezte hogy szépen bekempeltek titeket... De egyébként a Herrierjük ilyen, hányszor basztuk mi már el ellenük e miatt. Nem kell repzis csak mindenkinek stringer, az már nekik sem teccet! :D

    Egyébként nem sírós köcsögök, attól függ mit vált ki belőlük az ellenfél! Velünk soha nem veszekedtünk semmiről, de tényleg nem... Szóval ne szídjátok őket!

    Nem durranok szét a kárörömtől, csak az érdekelt hogy hogy lehetet LV-t elkúrni. Csakmert amikor láttam az eredményt hogy egyik LV az övéké eléggé nagyot néztem hogy ez hogy lehet. Én azt vártam hogy ti fogtok nyerni, ugyanis nem tudnak annyit szedni rajtatok Bocage-n mint ti LV-n. Szóval rohadtul érdekesen jött ki, bár láttam hogy második körben LV-n szépen odakentétek őket 105-0-ra! :) Szóval azért GraC! :)
  • U42MAD
    #7103
    Sajnos igen. De látom a kárörömtől majd szétdurransz. Sajnos ma nem ment. De egyébként angol barátaitok ritka nagy köcsögök.
    Gondolom nem véletlenül vagytok ekkora haverok.
  • genRob
    #7102
    Ja. De fasza füled van!:-) Sajnos elbasztuk LV-n az amcsi oldalt. Egyébként egy kibaszott sírós banda. Elfogadták a challenge rules-t és nem akartak átjönni a szerverünkre. olyan 15 percet ment a vita. Bocage-en a Harrier folyamtosan kúrta a bázisunkat. Madarat tolláról...
    Ennyi
  • Max Damage
    #7101
    hallom U'42 a KoD ugyan kicsivel de megvert titeket... :) Blobby barátom mondta hogy szép meccs volt, és nagyon szoros végig, bár az utolsó kört szépen bebukták ők! :) Az viszont érdekelne skacok, hogy LV-n is kikaptatok tőlük egyik körben 19-0-ra (márha jól saccoltam a végeredmények közül hogy az volt LV, de az tünt a leglogikusabbnak)???