17064






  • ghost cb
    #7260
    Te nem vagy ép, de ha ilyeneket mondasz publikálva mingyárt bemásolom az előzményeket.
  • vezerkutya
    #7259
    megkaptam es azert anyaztam mert te is engem adyy mondta
  • ghost cb
    #7258
    Itt senki nem anyázott, pedig elég sokan ismernek már téged.
    Az hogy ki anyázott, az meg köztünk marad, de remélem az üzenetemet megkaptad az adyytól te kis szar.
  • vezerkutya
    #7257
    Kurva okos ember az aki nem ismer...
    Jo lenne egy embert elobb megismerni es utanna anyazni neki...
    Ezt mindenki fogadja meg ha lehet.
    En se anyazok csak a ACC-nek. En ismerem oket. Egy normalis ember van MURRY.
  • Max Damage
    #7256
    adyy, ma adunk a fejüknek! No Fly-t kellene hozni, LV-t meg nem bukni sokkal és nyerünk... FB HFD

    Igazad van duel, utánanéztem. Szóval ha megverjük tényleg nem leszünk elsők, hanem 5. leszünk, mert 120 pontot kapunk a győzelemért, és elveszti első helyét a HFD, mert a 3Zi lesz az új bajnok autómatikusan. Azt viszont nem írja semmi pontosan hogy jár pontveszteség a vereségért? csakmert a CB szabályzat azt írja hogy nincs változás. Akkor ezek szerint nem vonnak le pontot. DE én úgy tudom hogy aki nincs a top5-ben attól -10 pontot levonnak. Aki tudja írja már meg, thx! :)
  • ghost cb
    #7255
    Ja már értem. Csak a playert kevertem => klánt is, szal, mostmár tiszta minden .
  • ghost cb
    #7254
    Tényleg! Hunterrel összekevertem. sry
    Amugy FB-t nem kevertem FRX-szel!!! Miből következtettél?
  • Adyy
    #7253
    Ha kicsit is tudnád hogy ki van az FB-be akkor tudnád hogy citydog már régen nem tag Player_cs pedig túl jó ahhoz hogy kirúgjuk.

    FBHFD
  • Duel
    #7252
    Látom CB Ghost nagy dcs vagy mert keverd az fbt az frxel a highert meg a hunterrel de nem baj neked elnézzük:)
    frx|Duel
  • ghost cb
    #7251
    Sztem egy külsős ne adjon tanácsot egy klán vezetőségének. De ezt csak azért mondtam, mert nincs ott a neved elött h FB, pedig FB-s vagy te is nem? Vagy az egy másik Higher?
    Amugy minden klánnak szive joga eldönteni tart-e fekete bárányokat, az más kérdés hogy a fekete bárányok vagy a fehér bárányok vannak e többségben a szobanforgo klánban.
  • Higher
    #7250
    Akkor miért nem rakjátok ki az FB-ből Player_cs meg Citydog-gal együtt?! Utóbbi két nevezett kb. szintén hasonló kaliber.
  • Adyy
    #7249
    Köszi DonC az elismerést és igazad van.
  • DonC
    #7248
    Hát gyerekek lassan meg kell hajlani az FB teljesítménye elött, de egy óriási igazság mégis maradt. Sajnos azt kell mondjam FB|Vezérkutya egy f@sz és az is marad mindörökké, nem való se az FB-be se a hazai DC közösségbe... csak gratulálni tudok a Ninjának, hogy rekord gyorsasággal bannolták ezt a majmot. Megérdemli.
  • Duel
    #7247
    Max én úgy tudom ha valaki első akar lenni akkor a top5-böl kell játszani az első helyért, de szurkolunk nektek sok sikert.Kutyához meg visszatérve ha nem kezd ugatni akkor nem történik semmi csak gondolkodjon el a viselkedésén, mivel egy kicsit ismerem talán fog ez neki menni normálisan is. Akiket megsértett esetleg bocsánat kéréssel tartozik nekik
  • TS Zolly
    #7246


    Tilos obszcén szavakat és kifejezéseket használni

    Tilos minden olyan beírás, mely a másik személyét vagy személyiségét sérti.

    Tilos a másik játékos etnikai, vallási és nemi hovatartozásának a megsértése

    Büntetése: Kick

    Ismételt megszegése : 2 napos Ban




    2. Cheat

    Tilos minden szoftveres segédprogram ( Pl: Cheat, Trainer ) használata.

    Tilos megváltoztattni és bõvíteni a játékot ( Pl: Nem eredeti textúrák, Átállított ködhatár )

    Tilos a játékban lévõ bugok tudatos kihasználása.

    Büntetése: Örökös Ban!




    3. TK

    Tilos a SZÁNDÉKOS “Teammate Kill”, vagyis a csapattárs sebzése és megölése.

    Büntetése: 2 napos Ban!

    5x-i véletlen Teammate Kill után a szerver automatikusan Kick-el




    4. Egyenlõtlen Csapatok

    Törekedni kell a csapatok egyenlõ elosztására, és erre már a csapatválasztásnál is figyelemmel kell lenni.


    5. Nick

    Tilos a csak speciális karakterbõl álló Nick használata

    Tilos a kiolvashatatlan és értelmezhetetlen Nick használata

    Tilos az egy betûbõl, illetve egy karakterbõl álló Nick használata

    Tilos minden olyan Nick használata, amely az “Erkölcsi és Etikai magatartás” bármelyik pontját sérti.

    Büntetése: Kick

    Ismételt megszegése : 2 napos Ban




    BaseCamp


    Tilos az ellenség nem elfoglalható ( Fõbázisában ) a javítópadon tartózkodni s ott megszületõ játékosokat sorozatosan irtani.

    Büntetése: Kick

    Ismételt megszegése : 2 napos Ban




    7. Egyéb Etikátlan viselkedés

    Tilos jármûvel parkolni a repülõk elé.

    Tilos a csapattagod jármûvét elvinni, miközben kiszállt javítani.

    Tilos szándékosan csapattagodra valamint játmüvére rálőni,

    Nem megengedett akkor sem, ha esetleg a jármüvet elvitte elöled. )

    Tilos elvinni a tüzérségi jármûvet, miközben valaki a másodlagos funkcióját használja.

    Tilos a saját bázison „Spawnoló” jármûveket kilõni. ( Kivéve, ha egyértelmûen látszik rajta, hogy erõsen megrongált! )

    Lehetõleg játék közben csak a játékkal kapcsolatban írj s ne Chat -elj!!!

    Büntetése: Kick

    Sorozatos megszegése esetén : 2 napos Ban




    Ban-t csak KÉTSZER oldjuk fel! Utána a szerverrõl végleg kizárjuk!

    A szerveren a Ping határ 150.

    Felette 3-szor figyelmeztet, majd automatikusan Kick-el.



    Felhívom a szervereken játszó társak figyelmét, elõfordulhat, hogy nincs Admin jelen, ezért kérek mindenkit, észrevételeteket írjátok meg nekünk az BBC.tx.hu Fórum oldalra! Csak az itt megírt véleményeket vesszük figyelembe!

  • TS Zolly
    #7245
    Szabályaink szerint lehet a főbázison kempelni. De ha feláll a javítóra akkor kap egy hatalmas BANNt. Tessék elolvasni a szerver szabályzatot! Öleb ez publik szerver.

    Talán azért van mindenki a BB szerverén mert nem laggol.







    saját vélemény:)
  • genRob
    #7244
    Hali DC közösség!

    Az U'42 aktív tagokat keres soraiba. Várjuk a jelentkezéseteket.
    irc.quakenet.org
    #bf.unreal1942
  • Max Damage
    #7243
    kutya veszexik és épp járatja le magát, de nem baj... megszoktuk már tőle. A bannolás témát szerintem meg magasról leszarja. :) De van 1 jó tanácsom: ha nem szóltok vissza neki, sőt nem is válaszoltok, akkor ő sem szól, illetve mégiscsak válaszol, de kb. 5 perc alatt megunja! :)

    Cad: jó látni (hallani) hogy visszatértél. :) Aztán nem bizergálni a repülőgépemet a levegőben! :)

    Mossberg: hát kifejezhetjük úgy hogy levertük őket 765-78-ra, de nem ez a lényeg hanem hogy egy izgalmas remek gyakorlás volt, amely segít felkészülni a vasárnap 20.00-kor következő mérkőzésre a HFD ellen. :) Na ha őket megverjük akkor istenek vagyunk... Egyébként AWFL még mindig a TA tagja. ;)

    Mellesleg ajánlom figyelmetekbe Vasárnap 20.00-tól a mIRC Quakenet szerverén a #firebird-clan szobát, mivel metchboton követhetitek figyelemmel a HFD vs FB mérkőzést. Ha nyerünk CB első helyzettje leszünk, ha nem vesztünk 10 pontot. Szóval a tét nagy, remélem nyerünk! Nagyon remélem nyerünk! Nyernünk kell! stb. lehet fokozgatni! :) Lényeg hogy nekünk drukkolni, nem a HDF.Go2Host-nak, mert ők túl jók! :D
  • Adyy
    #7242
    Az eredményen nem látszik? LOL
  • Mossberg
    #7241
    Remélem azt a főbuzi AWFL-t már kivágták a Team Alpha-ból
    Még hogy mi a finnekkel tesók vagyunk...
    Remélem szétrúgtátok a töküket
  • vezerkutya
    #7240
    Duel te ismersz egy kicsit. Bekepzelt voltam mikor utoljara ts n voltal???
  • Adyy
    #7239
    Ha nem is számít, de FB vs. TA 765-78 (LV-ELALA-NOFLY)
  • Adyy
    #7238
    Kutya mostmár tényleg fogdd vissza magad!
  • Duel
    #7237
    Teljesen megvagyok döbbenve hogy egy klánvezető(ezt azért meg kérdőjelezném az fb helyében)hogy beszélhet így ez annyira lealacsonyító,hát kutya szégyelld magad csak ezt tudom mondani és gondolkodj el egy kicsit
  • vezerkutya
    #7236
    Hallod Ninja szerinted erdekel hogy kibannoltatok TS rol vagy Serverrol ugyleszarom ahogy van a vilagon van vagy millio server akkor nem jarok a hires BB serverre (laggserver)
  • vezerkutya
    #7235
    Murry. Ha a szeretett szervereden ott kempelnek a tankal a bazison akkor te is szaroznad ezt a servert. Kulonben tenyleg LAGGGG. gyenge a belfoldi vonala. Nem tudom mert jar oda mindenki. Mondjuk a U'42 vagy a Mi serverunk sokal jobb (sztem) mert nem jar oda mindenki??? Jo a FB re nem johet be senki csak mi a találo jelszo miatt :DDDD
  • vezerkutya
    #7234
    Morfi te hulye vagy??? Osszekeversz Hunterrel ha valamit nem tudsz abba ne szoj bele... thx
  • CAD
    #7233
    ;> Ilyen kis ocsmány gormanók meg ugy repulnek hogy hajam odaporkolom a fuvokakhoz :pp
  • DropTable
    #7232
    Szal, hogy kicsit másról is beszéljünk, éppen megy az FB vs TeamAlpha gyak. mIRC-en mecsbot tudósít a #firebird-clan csatin a quakenet-en.
    Ha valaki esetleg érdekel....
  • TheGOro
    #7231
    Jaja, persze szeretnéd ráspi :>>>
  • CAD
    #7230
    Megsem tudom megalni :)

    Szal minden tisztelet gratula, hogy igy megvertek mindenkit, DE! ugy emlexem mas klan amikor szarbatiport titeket nem jott ide minden szarnak lehordani titeket, foleg nem egy darab nyert vagy vesztett mecs alapjan.

    Amugy udv mindenki ;> kb fel ev kihagyas utan ujra jovok irtani a levegoben ;>
  • CAD
    #7229
    Igazabol szerettem volna valamit irni, de aztan rajottem, hogy vezerkutya lenyegeben mindent elmondott az beidezettekben...
  • Murry
    #7228
    Kutya voltál már úgy rendesen pofán verve? Mert ha még nem, akkor én szívesen bevállalom, persze csakis barátilag, nevelési célzattal.

    Hihetetlen nagyot csalódtam benned. Tudod jól, hogy én mindig kiálltam melletted, amikor hülyeségeket csináltál, de most átléptél egy határt, amit nem kellett volna.
    Már több embertől hallottam, hogy marhára beképzelt lettél, és teljesen el vagy szállva magadtól, és az FB-től, de EDDIG én ezt, nem vettem észre.
    Tegnap megkértek rá, hogy nézzem vissza a BB1-es szerver Log-ját mert az FB-s vezérkutya benn idegesítette az embereket a folyamatos ön és az FB fényezésével erre meg ma olvasom a beírásodat. Hmmm véletlen egybeesés?

    Szóval ezt mondták nekem: Benn volt a vezérkutya a szerveren, és rögtön azzal kezdte, hogy mekkora fos ez a szerver. Így indított. Utána folyamatosan dicsekedett az FB eredményeivel, meg hogy ő milyen istencsászár játékos, és hogy mindjárt itt is első lesz a frag vadászatban. Majd bejelentette előre, hogy valakit le fog lőni, és 2 mp múlva tényleg le is lőtte. Szóval ilyen ügyes volt. Ja és utána rögtön pályát akart váltani No fly zone-ra mert azt ő szereti. Persze nem jött neki össze. Azután valakinek azt hazudta, hogy ő itt admin, és majd jól ki fogja bannolni. stb, stb, stb.

    Komolyan alig hittem a fülemnek, bár az itteni üzenetedet olvasva, már nem vagyok meglepve.

    Szóval megnéztem a log-ot.
    Idézek belőle:

    2004-06-17 21:33:54 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: ijen rakas szar servert meg nem lattam
    2004-06-17 21:34:24 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: komolyan mondom amerikai server jobb imt ez
    2004-06-17 21:34:37 : # [Global] Kristo4o: ménem mész oda?
    2004-06-17 21:35:07 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: igazatok is van
    2004-06-17 21:35:18 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: mindja csak itt elso leszek :D
    2004-06-17 21:56:25 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: csakmeglett az aranyerem :D
    2004-06-17 22:01:42 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: imadom
    2004-06-17 22:01:45 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: fucker
    2004-06-17 22:02:00 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: elala egy szar viszont ennel jobb
    2004-06-17 22:03:09 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: szerintetek volt ertelme atnevezni az ACC-t
    2004-06-17 22:04:13 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: csak annyi hogyha DC-ben benak akkor inkabb…
    2004-06-17 22:04:44 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: sajnos en is voltam acc-s
    2004-06-17 22:04:51 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: meg jo hogy kileptem
    2004-06-17 22:05:36 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: csak pojenkodok nincs nagy arcom kulonben
    2004-06-17 22:05:42 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: csak jol erzem magam
    2004-06-17 22:06:03 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: haljatok megvertuk a FRX-et
    2004-06-17 22:06:09 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: utanna a U'42-t
    2004-06-17 22:06:14 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: erre vagyok buszke :DDD
    2004-06-17 22:06:33 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: NID?
    2004-06-17 22:06:36 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: azt is elvertuk
    2004-06-17 22:06:39 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: DDA?
    2004-06-17 22:06:42 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: azt is
    2004-06-17 22:07:12 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: de ez az igazsag
    2004-06-17 22:07:23 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: ott van CB hompage
    2004-06-17 22:07:29 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: elvertuk oket
    2004-06-17 22:09:41 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: X5 ban
    2004-06-17 22:09:50 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: bye i'm admin :D
    2004-06-17 22:09:53 : # [Global] [FB]-<<Vezerkutya>>-: lol

    stb…

    Azok után, hogy Ghost hülyeséget csinált és utána rögtön „Meglett mondva neki ha meg egyet beszol egybol repul...”. Kíváncsi lennék vajon Adyy kirúgná-e vezérkutyát a saját klánjából, ha nem változtat a viselkedésén?
  • Adyy
    #7227
    Jóvan Kutya már eddig is közkedvelt volt (szerintem genrob és donc tudja miről van szó) és szerintem semmi értelme basztatni egymást. Kutya ilyen és szerintem kb még 10-20 évig nem is fog megváltozni, de hát ez van. Én is beszóltam már 1-2 embernek, de ennek ellenére szerintem most elég jó spanok vagyunk, szal Kutya az a vagy megszoksz vagy megszöksz ember és ne várjátok, hogy megváltozzon. Ennyi.

    ui: BB lesz gyakorlás
  • genRob
    #7226
    Még vmi.
    "Az acc-seket ugyse birom tul newbie-k"
    Tisztában vagy ennek a szónak a jelentésével? Azt jelenti, kezdők, újoncok. Nos azért mert valaki nem hasít a sztratoszférában skill terén még lehet jó ember. Ennek az ellenkezője is igaz. Ne azért bírj valakit mert jó gémer és ne azért ne bírj mert nem az! Picsába kutya így mindenki megútál!
  • genRob
    #7225
    Nem akarok ki állni egyik klán mellett sem. De kutya b+ amit te csinálsz az egy kicsit sok. Vissza kellene venned egy kicsit. A múltkor halál normálisan elbeszélgettünk, azt hittem benőtt a fejed lágya. Tévedtem volna?
  • Morfy
    #7224
    Szerintem a vándorlásaid alapján mától legyen a neved vezérkutya helyett kóborkutya
    Ami a volt acc-t illeti megkérdezném tőled te nem voltál valaha acc-s? Ha jól tudom onnan is passwordlopásért és egyéb hackertevékenységért távoztál...
    Erről ennyit.
  • Ninja
    #7223
    ADDY!! Nekünk csak egy játékosotokkal van bajunk!Természetesen, ha gyakorolni szeretnétek összehozzuk!
    Egy feltétellel! Vezérkutya semmilyen formában nem játszhat!
    Még más nevében sem! Ha igy jó neked, keress fel!
  • Ninja
    #7222
    Csak ezért, hogy mindenki ismerje a lényeget!
    Vezérkutyát már nem elöször Banolta a TS, mert kodok megfejtésével probálkozott! Eddig töröltük a BAN-t. De tegnaptól, hogy olyan neveletlen.....(s sorolhatnám)!
    Kutya NEM ILLIK mások gyakjára akár Nézöként is bejönni engedély nélkül! Ugyan is a szerver üzemeltetője, valamint az Admin nem engedélyezte! De mondhatnám a többi baromságaidat is! Szóval a BB vezetősége ugy döntött, hogy elég! Mind TS-ről, mint valamennyi BB szerverről BANOLUNK VÉGleg! Probálkozhatsz egy darabig aztán meglátod! És én kérek elnézést az összes EB miatt, mert ők sokkal inteligensebbek mint te! Szóval legjobb lesz, ha neved CSOTÁNYRA változtatod! Ennyit rólad, továbbiakban egy szót sem érdemelsz!
  • DropTable
    #7221
    Nincs valami dolgotok ? Már úgy értem egymás basztatása helyett...