17064






  • TS Zolly
    #7220
    Kutyuli mutyuli jó jegyél mert nem kapsz pedigrét, csak viszkáz macskát!

    Naszóva! Tegnapi csak gyakorlás volt, hogy a GS dc klán össze szokjon. Tehát talán csak ez volt a tétje. Semmi más! Nagyon kellemes csalásoktól mentes kis gyakorlás volt. Élveztem nagyon, söt még a házak alá sem ment be senki. Ismerős? Nem? Ez olyan dolog amikor nem használja ki senki sem a bugokat.
    Emberek! El kell mondanom nektek, hogy mi BB-sek olyan bugot találtunk a NO fly zonon, hogy akár fele annyi ember megnyerheti a meccset. Ugye az fb-nek az egyik kedvenc pályája. Multlor véletlenül kikotyogtam ölembnek, és egész nap nem hagyott bennünk békét, hogy mutassuk meg. Ott PITIZETT a ts-ünkön, de hiába. Szerintem még most is azt keresik. A régi ACC-sek és a mostani BB-sek nem használják a bugokat. Szerintünk lehet normálisan, csalásmentesen is játszani.
    Tegnap délután elég sokáig fent volt nálunk Adyy a ts-en. Megbeszéltünk egy gyakorlást az fb-vel, de öleb miatt szerintem tárgytalan. Ugyhogy Addy köszönd Vezérkutyának. Esetleg ha kutyi jön pitizni akkor talán, és a fórumba 100 szor leirja, hogy többé 1 klánt sem cikizek, föleg a BB-t mert ök nagyon jó fejek!




    saját vélemény:)
  • FactorG
    #7219
    Ennyi régen játszó, öreg, rutinos rókát...
  • vezerkutya
    #7218
    http://www.firebird-clan.tk
    ott pilants ra a warokra látod az ACC-t? :D
    Ismeros? Nah akkor ki pitizzen?
    Kulonben is nincs tet nelkuli mecs.
    Ha a BB kikap akkor en csalodok bennetek *urva nagyot....
    Kiváncsi lennek most egy BB vs FB re.
  • vezerkutya
    #7217
    Mit pitizzek?
  • TS Zolly
    #7216
    Ja és az első körben csak 8v4 volt a felállás elég sokáig.
    Ugyhogy kutya lehet pitizni!



    saját vélemény
  • TS Zolly
    #7215
    Ölebnek üzenem!

    Egyébként nyertünk, de a gyakwar lényege, hogy a GS dc klán össze szokjon. Tét nélküli baráti adok-kapok volt csupán.

    Kutyus én most nagyon csalodtam benned.





    saját vélemény
  • Biriboy
    #7214
    Remélem összetörik egyszer szegény kutyát:)
  • Adyy
    #7213
    Te tényleg belopod magad mindenkinek a szívébe!!!
  • vezerkutya
    #7212
    Valamit mondasz :))) Nem baj. Az acc-seket ugyse birom tul newbie-k
  • Adyy
    #7211
    Hát Kutya asszem te megint egy klánnál elástad magad
  • vezerkutya
    #7210
    Lol!!! Képzeljétek mi tortent velem ma 20:45 kor.... Bementem a híres BB ts re :DDD Megkérdeztem hogy ki áll nyerésre a GS vs. BB mecsen. Na szerintetek mi volt a válasz??? BB ninja mondja: Mi a faszt erdekel ez téged. :))) Gondolok kurvara vesztésre áll a BB :DDDD
    Mit mondjak ha 8 vs 8 at jatszanak es az elso 8 ember csak GS-es akkor gondolom elegge elbukják :) Bár mit mondjak ezt megszokhattuk a ACC-tol most hagy atneveztek maguk BB névre azért mert rosszab nevuk lett azert meg játszani nem tudtak megtanulni.
  • Adyy
    #7209
    Hát igen. Ghost-ot néha meg lehetne baszni, de ilyen a csávó. Ha FB-sek lennétek, akkor tudnátok, hogy Player_cs sokkal idegesítőbb . Mellesleg jár a szánk, de kursk 2. kör az nem volt semmi LOL .
  • Me0w
    #7208
    Jah. Egy elmenyem volt vele, egyik nemet szerveren sorra rapelte le a repulore varo/beulo/felszallo emberkeket, majd mikor egyszer leszedte ot valaki elkezdett sirni, hogy mindenki az o bazisat kemplei. Jot vigyorogtunk :)
  • vezerkutya
    #7207
    jofej srac csak nem birja hogyha megolik. :)
  • vezerkutya
    #7206
    jaja kemenyen: GHOST :))))
  • Deniboj
    #7205
    Köszi! :)
  • genRob
    #7204
    Ez az kutya, csak keményen!
  • vezerkutya
    #7203
    Es sry a viselkedesejert. Megl ett mondva neki ha meg egyet beszol egybol repul... Ki tudja hol al meg.... :D
  • vezerkutya
    #7202
    Nyugi meg lett baszva rendesen :DDDD. BF talin egyutt leszunk ellene :DDDD
  • genRob
    #7201
    Nos igen szó mi szó eléggé neveletlenül viselkedett. Mire ti kezdtek rendbe jönni egy ilyen srác lejárat titeket.
  • FactorG
    #7200
    FB! A Ghost gyereket neveljétek meg, mert BF talin ha megtalálom letépem a fejét. Ilyen mocskos szájú kis faszkalapot még nem láttam.
  • TS Zolly
    #7199
    Örült??
  • SinClaiR
    #7198
    mondjuk úgy, hogy átvittem az értelmet,
    Tehát: szerintem kurvára nem vicces.
  • FactorG
    #7197
    Boldog Szülinapot! ;)
  • FactorG
    #7196
    Egy őrült állat volt és ez alól az sem menti fel, hogy a másik oldalon is volt épp elég ilyen. Azt kapta amit megérdemelt.
  • FactorG
    #7195
    Attól, hogy elsőre neked nem sikerült még ezerszer jobb az irányítása mint BFV-ben. Ott lomha dögök vannak, itt meg olyan helikopterek amikkel lehet meredek manővereket csinálni. Mindössze érteni kell hozzá.
  • TS Zolly
    #7194
    Szerintem pont ez a szép benne, hogy nem mindenki tud olyan jól helizni. Vietnánba minden láma tud.




    saját vélemény:)
  • gizzda
    #7193
    Ebben a játékban rosszabb a helikopterek irányítása mint a BF Vietnámban. Azzal nem csinálnak semmit? Kijavíthatnák .....
  • TS Zolly
    #7192
    Na akkor ez neked tetceni fog!


    http://holhome.00go.com/www/konyvek/harw1.htm
  • genRob
    #7191
    És mi a vicces? Azért mert háborús bűnös volt még lehetnek jó mondásai. Valmint az mennyivel tisztességesebb, hogy elrabolta a MOSAD és úgy vitték izraelbe? Azt is lefogadom, hogy ő egyetlen embert sem ölt meg a saját kezével. Az meg, hogy parancsot adott rá... háború volt. A szövetségesek is idióták voltak és mészároltak feleslegesen. Pl.: Lengyelo. területén aminek a felét a SZU. kapta - a szovjet felén - találtak 6000 lengyel halottat. Sztálin papa intézte el őket. Erről mindenki kussol. Ez nem baj?
  • TS Zolly
    #7190
    Eichmannra.
  • genRob
    #7189
    De nem értem mire írta?! Te tudod Zoli?
  • TS Zolly
    #7188
    Hehe talán ö maga!
    Na nem parázni ez is cak vicc!!!!


    saját vélemény:)
  • genRob
    #7187
    Mi vicces Sinc?
  • Deniboj
    #7186
    Ja, nemrég vettem 2000-ért egyet :)
  • FactorG
    #7185
    Örülök hogy jól vagy! ,)
  • FactorG
    #7184
    Alapból a freedom drágább. FFB nincs benne viszont rádiós. Meg ez a legújabb modell a Logitechnél hacsak azóta nem adtak ki valamit amit nem láttam. De nagyon kevesen vannak akiknek megér akárcsak 12e-et is egy joy az a baj.
  • ghost cb
    #7183
    majd meglátjuk mennyiért fogják elvinni, de sztem se ér 18-at. Annak idején megvettem annyiért, most szeretném eladni ennyiért. Ez van. Irányár amugyis. A Freedomba meg asszem nincs ffb ugyhogy pláne nem ér ennyit.
  • TS Zolly
    #7182
    Köszi szépen! Hát mit mondjak? Van egy kis széna náthám, meg egy picit zsibbad most a lábam, mert fent van az asztalon, különben jól vagyok.
  • FactorG
    #7181
    Az életkorodat tekintve aggályaim vannak az egészségedet illetően. ,)