17064






  • Me0w
    #7300
    Apam mint egy b kategorias csaknorisz film cime :D
  • Adyy
    #7299
    Na asszem megszületett a nagy név!!! Ha nincs már ilyen (remélem nincs), akkor az OC-s csapat neve uHw lesz (United Hungarian Warriors).
  • Biriboy
    #7298
    Köszönöm mindenkinek Urak!
    Ha látnátok milyen szép........ teljesen olyan mint én.
    5 év és jobban játszi DC-n mint az egész csapat együttvéve
  • TS Zolly
    #7297
    Akkor a 4. keze fog lassan kinőni.
  • Ninja
    #7296
    Ment neked egy Privi!
  • Adyy
    #7295
    Szerintem ezt már Biri tudja (nem ez az első).
  • TS Zolly
    #7294
    Remélem ti rugtátok ki!

    Biriboy gratula! Most jönnek az átvirrasztott éjszakák, kialvadtlan szemek napjai. De ennyit nagyon megér. 2 év mulva elkezd kinőni a harmadik kezed, főleg mikor játék közben a tronörökös megtalálja a gépeden a reset gombot. Saját tapasztalat.



    saját vélemény:)
  • ghost cb
    #7293
    HunPowa powa
  • Mossberg
    #7292
    Legyen egyszerűen HunPowa, a külföldiek meg érezzék megtiszteltetésnek hogy veszíthetnek ellenetek
  • genRob
    #7291
    Más lesz a neve. "Hungarian Elite Forces"
    Ilyen van? Ha nincs, mit szóltok?
  • genRob
    #7290
    Ip-t akkor és megkereslek Ninja.
  • genRob
    #7289
    Grat Biriboy!
  • ghost cb
    #7288
    De nem értem miért akadtatok ki azon, hogy nem magyar neve van. Még az én hozzászólásomból is azt vette ki sinclair, pedig én artra célozgattam, hogy a magyar válogatott neve, NEM ETIKUS, hogy egyezik egy másik játék KLÁNNEVÉVEL. Aki kitalálta annak az lett volna a minimum szvsz, h utánanéz. Erre senki nem reagált (najo goro, de az a sok smile... nem véletlenül forum, ird a véleméyned goro, ne rajzold).
  • FactorG
    #7287
    Yan vaze! Nem akartam úgy írni, hogy azt érezd beléd folytottam a szót. Természetesen mondd el a véleményed. Én is azt tettem.

    Mindössze én ezt nem tudom ennyire nemzeti érzéssel felfogni. Ezt mindössze kommunikációs nehézségek elkerülésének tartom és szarok én az angolokra.

    Büdös Rooney! Szép volt Horvátország! ,D
  • Yan
    #7286
    igazad van nincs közöm hozzá, és döntsétek el Ti,
    de akkor is ez a véleményem,
    és ha magyar a csapat legyen a név is az!
    /Koppány ota megy ez a nyalás, egyesek szerint "tisztelet".!? nevetséges/





    jaa:
    saját vélemény (by Zolly). ezt ugy látom ide kell írni, mert rögtön belefojtják az emberbe a szót.
  • FactorG
    #7285
    Egyébként az angol nyelv használatának itt is mint általában mindenhol az az oka, hogy a külföldi klánok szeretik tudni (kiváncsiság?) hogy mit jelent a név. Az angol nyelv használata azt hiszem egyre inkább alap lesz, ennek lehet örülni vagy utálni, de ez van. És jobban belegondolva, ennyivel megtisztelhetjük külföldi játékostársainkat. Gondoljatok bele hogy egy francia odabiggyenti nektek franciául, hogy Vágtázó Gyilkos Csigák. ;)
  • FactorG
    #7284
    Ne haragudj Yan, de a CB mit jelent? Egyébként bízzátok már azokra akik a csapatban fognak játszani. Nem akarlak megbántani, távol áll tőlem mert kedvellek, de seközötök perpillanat hozzá.
  • Yan
    #7283
    már megint nyalunk külföldre? :/
    ha magyar válogatott akkor magyar név illik hozzá!
    kit érdekel, hogy értik, vagy sem.
  • FactorG
    #7282
    Jövök!
  • FactorG
    #7281
    Naaa! Sok boldogságot mamának, babának és persze apucinak!!! Good work soldier!
  • Ninja
    #7280
    Amennyiben a válogatottnak bármiben segíthetünk TS-en megtaláltok bennünket!
  • Ninja
    #7279
    Biriboynak, gyermekének s családjának gratulálunk! Sok boldogságot kiván nektek BB Klán!
  • Max Damage
    #7278
    és gratula még1x biriboy-nak :)
  • Max Damage
    #7277
    Akkor ami a válogatott légi részét érinti, holnap várjuk az U'42 és az FB játékosait, hiszen a NID ellen játszunk barátságos mérkőzést 20.45-től.

    A mi pályánk No Fly Zone, az övéké Bocage.

    Az FB No Fly Zone-ra: Mini, Lancelot, Player_cs, Max-Damage-t küldi
    U'42-től várjuk: Tiba, Pampalini, Danny

    Bocage-re az FB küldené: Terror, Lancelot, Player_cs és Highlander (márha ráér)
    Az U'42-től is kellene játékos a pályára. Kellene egy jó pilóta meg tankos, és egyebek! :)

    de a játékosokatz még megbeszéljük úgy is.
  • Biriboy
    #7276
    Köszönöm
  • Adyy
    #7275
    Ja egy nagyon fontos hír [FB]-<<*Biriboy*>>- -nak fia született gratulálunk neked!!!
  • Max Damage
    #7274
    szóval a BB-ből és a GS-ből is várunk embereket ha akarjátok delegálni magatokat és segíteni a válogatotat majd.
  • Adyy
    #7273
    Akkor csak 2-en maradtunk az ÚÚÚÚÚÚ42-vel, de hát ez van.
    Mellesleg kinek öröm kinek nem (speciál nekem nem) Vezérkutya eltávozott köreinkből és átment a KoD klánba.
  • genRob
    #7272
    Ja szinkler, hogy mindenki értse CB-ben, ugye?
    Egyébként is alig DC-zel. Neked nem mind1?
  • genRob
    #7271
    Az frx sajnos visszalépett az 5lettől mert egyéniben indúlnának. "Csak" az FB ill mi leszünk???
  • ghost cb
    #7270
    Azzal nincs baj szerintem, hogy nem magyar, csak hogy már van egy ilyen magyar klán.
  • SinClaiR
    #7269
    igen, mondjuk egy magyar válogatottnak illene egy magyar nevet találni..
  • TheGOro
    #7268
    ll
  • ghost cb
    #7267
    Hungarian Special Forces néven már van egy Raven Shield klán, kb 2 éve. Szerintem nem etikus ugyanolyan klánt létrehozni még ha ők nem is DC-znek.

    HSF Website
  • genRob
    #7266
    Hali!

    Emberek (DC-sek). Megalakúlt a magyar DC válogatott, Hungarian Special Forces azaz [HSF] néven. Eddig az FRX az FB és az U'42 jelezte delegálási szándékát a válogatottba. A válogatott csak OC-ben játszik a CB-ben, tehát mindenki marad a klánjában ladderben. Minden klán a legjobb pléjereit küldheti. Azt pedig, hogy ki érdemes erre az adott klán vezetősége döntheti el. Mindenki posztja és tudása szerint játszik majd a NT-ben. A jövőhéttől megkezdődik a rendszeres felkészülés az OC-re (egyenlőre heti 1 alkalom de aug.-tól 2-3 legalább). A többi klán vezetőit kérem, hogyha akarnak delegálni játékosokat keressenek meg engem vagy a MAX-ot ill. a DonC-t!
  • TS Zolly
    #7265
    Talán egy picit akcio dusabb volt. De ez sem rossz, csak egy picit amcsi majmolo.
  • DonC
    #7264
    nem rossz a mozi! megéri megnézni, de a live from iraq jobb volt szerintem
  • Murry
    #7263
    Letöltöttem, és megnézztem. kerek 30 perc!!!
    Nagyon király muvi mindenkinek csak ajánlani tudom.
  • suncee
    #7262
    jah a file neve : navyseals_wmv.zip
  • suncee
    #7261
    ha vkit esetleg erdekel akkor nezze meg van uj muvi:
    egy link, de gugli talal parat

    tsak ennyi meg en sem lattam, de dc.com on azt irjak franko, h alejtot majd megirom milyen

    tsa all