17064






  • DropTable
    #7340
    Mellesleg kérem a megsértett klánokat, hogy a Kutya ban-ját oldják fel a szervereken. Aztán majd meglátjuk.

    Szeressük egymást gyerekek !
  • vezerkutya
    #7339
    Nah szoval.... Ez valami bocsanatkeres akar lenni... Jo szar hetem vagy inkabb 2 hetem volt... Szoval anyamek valtak ugyhogy kicsit ideges voltam... Ez van... Mindenkinek lehet rossz napja... Szoval bocsanatot kerek mindenkitol.
  • vezerkutya
    #7338
    megkerestem
    jofej
  • Unreal1942
    #7337
    Azért Csernus dokit keresd +!
  • vezerkutya
    #7336
    Halljatok emberek
    Ha mindenki ugy viselkedik velem mint egy normalis emberrek es mindent kitorol az emlekezetebol akkor megprobalok emgvaltozni es nem bunkozni senkivel... Foleg nem fenyesiteni a FB-t vagy a KoD ot. OK?
  • vezerkutya
    #7335
    mert bunko vagyok.
  • FactorG
    #7334
    Te kutyu. Miért nem szeretnek téged? Mi a baj?
  • FactorG
    #7333
    UCH ,)
  • vezerkutya
    #7332
    zolly honnan tudod h nem egyezett bele?
  • FactorG
    #7331
    Hány éves ez a Vezér kutyu? :|
  • FactorG
    #7330
    LOL!!! UHC-t viccnek szántam makik! :DDDDD De ha tetszik hát legyen... ;)
  • TheGOro
    #7329
    vagy az se
  • DonC
    #7328
    Zollynak mellesleg igaza van, honnan veszel te bátorságot ilyenekhez?
  • DonC
    #7327
    A maxféle kép beidézéshez annyit csak, nem tudom mi ebben a LOL. Miért lenne LOL ? Mert neki van nője is esetleg, neked meg csak a pöcsöd van?
  • CAD
    #7326
    Jezusom de igazad van ;> roller kapitany ;>
  • TS Zolly
    #7325
    Ha a képeken Max és az ismerőse látható akkor kutya te egy nagy genny vagy. Honnan veszed a bátorságot te kis köcsög, hogy valakinek is a képét kirakd a fórumra! Főleg a beleegyezése nélkül?
  • TheGOro
    #7324
    neked cad lakatosok, lukácsok, kolompárok ;>
  • Me0w
    #7323
    Tudod, egyikunk masikunk lassan eljutunk oda hogy nem a fiuk tarsasagat keressuk, tudom ez neked meglepo, de latom meg mindig ott tartasz, hogy ciki ha valaki lanyokkal csinal dolgokat.

    Max egyebkent fel se vedd.
  • CAD
    #7322
    Latom max eletrajzirojava leptel elo ;> Szinte varom, hogy nekem milyen ismeroseim lehetnek ;>
  • Max Damage
    #7321
    nagyon LOL! :DDDDDDDDD a hét vicce
  • vezerkutya
    #7320
    Max ismerose 1
    Max ismerose 2
  • vezerkutya
    #7319
    Nezzetek ezeket a kepeket nagyon fun:
    http://fb.uw.hu/kepek/RIMG0022.JPG
    http://fb.uw.hu/kepek/RIMG0069.JPG

    max ismerose lollll :D
  • Max Damage
    #7318
    LOL! :D
  • TheGOro
    #7317
    Ilyen gecifejű rühes buzit mint vk? Magam basznám le a Taigetoszról
  • Biriboy
    #7316
    Kutya!! Mondtam, hogy normálisan menj el és ne ócsárold ay többieket!!!! Legyél már normális!!!!
  • Max Damage
    #7315
    nem kamu a hír! :) a cb oldalon is megnézhetitek. nagyon lol! :D
  • Higher
    #7314
    Na kutya ezzel a beírással is csak ellenszenvet keltesz, mint minden megmozdulásoddal. Ezentúl ne várd, hogy bárhol is jókat mondjunk rólad. Az ellenkezőjére számíts ezután és hidd el nem beszélek mellé. Kezdheted elásni magad de jó mélyre a szégyentől és a mérhetetlen infantilitástól. Tiszteld a magyar DC scene-t mert asszem sokunk az apáid lehetnénk, de ki akarna egy ilyen gyereket?! :)
  • DonC
    #7313
    Sajnáljuk nagyon pinafej, hogy elhagytad a kihalófélben lévő BF társadalmat. MEGALOL, remélhetöleg a KoD-ot is szét bírod majd zülleszteni :-) bár nem tudom, hogyan fogsz ott kommunikálni amikor magyarul se nagyon tudsz, nem hogy angolul, max majd ugatsz mint itthon... hehe :-) Sokat emelkedett a szememben az FB ha tényleg kihajítottak téged, ha viszont kiderül(ne) ne adj isten, hogy kacsa a hír, akkor az egész társulat hitelét veszti.

    Ennyi.
  • CAD
    #7312
    Te kis rollerfeju ;> Szegeny kod nem tudja mit valallt be.
  • Me0w
    #7311
    Apad fasza kis goreny geci vagy VK.
  • ghost cb
    #7310
    Nem csak az ő véleménye. Én már korábban igérgettem neki, azota kussol. Jól is teszi.
  • TS Zolly
    #7309
    Csatlakozok Murry kérdéséhez én is: Csotány! Voltál már ugy igazán pofán verve?


    na ez kivételesen nem saját vélemény szerintem.
  • vezerkutya
    #7308
    Öruljetek férgek kileptem a FB bol. Atmegyek a KoD ba. Es errol ennyit remelem sokszor elverjuk a FRX et. Meg akik utalnak azokat. Ennyit a magyar bf tarsadalomrol ugyis mindjart kihal ugyhogy ennek mar mind1
  • Me0w
    #7307
    Mivel az FRX nem lett megkérve hogy vegyen részt benne :)
  • Adyy
    #7306
    Már megvan a név. UCH lesz és kész. Ha ilyennel találkoztok pl: UCH:|:nick , akkor ne lepődjetek meg
  • Biriboy
    #7305
    Miért nem használunk / bocs használtok /mindhárom klán nevéből 1 betűt pl: UFB / United Fighters Brigade gyk: U=U42, F=FRX, B=FB/?????
  • Max Damage
    #7304
    jó akkor megbeszéltük. Ez nekem teccik! :)
  • TS Zolly
    #7303
    Talán az UCH lényegre töröbb lenne. Legalább tudni az a sok külföldi, hogy ez egy válogatott.




    Saját vélemény:)
  • FactorG
    #7302
    LOOOOOL baze egyre jobb! Akkor esetleg UCH? United Clans of Hungary?
  • ghost cb
    #7301
    jaja