17064






  • FactorG
    #7380
    Na ne mondd...
  • FactorG
    #7379
    Vagy én lennék FB-s? :|
  • FactorG
    #7378
    Nyau! Vezérkuty mióta U42-es hogy tudja mikor van nekünk meccsünk? :|
  • TheGOro
    #7377
    faszom megint megy a kavarás
  • Me0w
    #7376
    Danny nekem azt mondta van...
  • TS Zolly
    #7375
    Mond meg neki te.
  • vezerkutya
    #7374
    meow mehet ma is. Ma nincs mecsunk de mind1
  • TheGOro
    #7373
    Higher nem igaz mert az a 3Zi! Másrészt Danny a légvédelmik ellen a legjobb ha kilövöd őket!
  • Me0w
    #7372
    Ma szerettunk volna gyakot veletek de sajnos 9-tol meccsetek van, talan holnap! LV - Ala mehet ha az jo nektek.
  • vezerkutya
    #7371
    Zolly mond meg Ninjanak: Csak annyit akartam tegnap este a BB serveren h bocsanatot kerjek tole...
  • Max Damage
    #7370
    ezek után én egy Lost Village és El Alemin gyakot szeretnék látni, mivel Bocage-t csak egy remekül összeszokott csapattal lehet nyerni. Szóval a DC-s mapok közül ott van legnagyobb szerepe az összeszokásnak. Ezt még halasszuk egy ideig, viszont érdemes lenne begyakorolni a Shilkázást és a ZPU-t mindenkinek, mert remekül jöhet. A többi szerintem korrekt volt! :)
  • Higher
    #7369
    A NID-es vulkánozások és shilkázáson nem kell csodálkozni mert náluk vannak a legjobb emberek ebben a tekintetben! :)
  • mini
    #7368
    Miért jövő hét? Nap mint nap játszik 8-10 ember a "válogatottból" + elég sokan jelezték, hajlandóak volnának segíteni gyakolni.Gyüljünk össze valamelyik szerveren eténként, hátha egyszer-egyszer szervezett meccsen kivül is összejön a létszám.
    Más.
    Valaki, aki menedzseli a BB szervereit, legyen oly kedves és vegye már le a szavazásokat és az autobalance-t! Miután folyamatosan sokan vannak rajta, semmi értelme,viszont annál bosszantóbb mikor betakarja a 8-ad képernyőt.
    Minap javában C4 ezem a tankot, pont robbantok, erre átrak a másik csaptba. Naná, hogy tk-nak veszi és a sok láma természetesen egyből indítja a szavazást. Király dolog.
  • TS Zolly
    #7367
    Ahogy elolvastam az irásotokat, észre vettem, hogy az sv-ket sem használtátok ki. Pedig foglalás elött ha meg van szórva a zászló környéke, akkor sokkal könyebben be lehet foglalni. Ja és frag-nek sem kutya.
  • genRob
    #7366
    El Alamein-re kell minden kaszt(rált). Azért javasoltam azt. Utána jöhet LV meg minden ismertebb map. De OC-ben lehetséges, hogy lesz kevésbé ismert, kedvelt map is.
  • Adyy
    #7365
    Így van. Jövőhéten az assaultos team következik és asszem azzal szívni fogja az ellenség a faszt
  • genRob
    #7364
    Re. Nos én úgy látom, hogy uralták az eget a kibaszott légbédelmük miatt. Mindíg legalább is többnyire azok szedték le a piklótáinkat. Ezt kell tennünk nekünk is. A V1-nek igaza van nem számíthat a válogatott OC-ben az NFZ-re. Szal gyúrni kell a többi mapra is keményen. Leginkább azokra a mik nem mennek. A Bocage nem megy az már biztos. Az amerikai oldal elejét én kúrtam el de hibámon kívül mert mikor kiugrottam a kisheliből akkor hozzáértem és végem lett. Na egy szónak is száz a vége, gyakni kell a többi mapot is ezerrel. Az NFZ mellett. Lehet az őszi OC mapokban benne sem lesz:-)Javaslom legk. válasszuk EL-alamein-t. Nézzük meg egy abszolút vegyes mapon mit tudunk. Vmint eröltetni kell a 10v10et mert OCben asszem az az alap. Egy stratégia meg megdölhet azon hogyha nem annyi emberre van kitalálva amennyien vagyunk.
  • FactorG
    #7363
    Na ahogy én láttam (most már higgadt fejjel):

    Nem volt jó repülősük. Az oxygen nevű pilótájuk szerintem egérrel repült, legalábbis ugy fordult. Ugye enyém volt a vadász, Cs-é pedig a bombázó. Namost ha nem szedett le shilka, zpu, stinger vagy AA akkor földön voltak a repülőik, viszont általában leszedtek az előbb említett kélytárgyak.

    Iraki oldalon 1x külsőnézetbe kapcsoltam közép felett és amit láttam, azt le kellett volna fényképezni. A migem seggében 3 mágikus sárga csík találkozott. :D És ez az állapot uralkodott végig. Közép felett ha elrepültem és félig szedtek csak szét, akkor bontottam a pezsgőt.

    Nem tudom Cs hogy látta, de én repülhetetlenné nyilvánítottam Bocaget-t tegnap. Ha nem is 2 de legalább 1 embernek légvédelembe kell magát rendszeresíteni. Legalább a Vulkánnal el kell bujni valahova. Ha meg közép megvan akkor ott is az egyik védőnek be kell ülni AA-ba vagy zpu-ba. Nagyon meg lehet vele keseríteni a repülősök életét.

    A TS-ről meg csak annyit, hogy még ha használható infók közül a leghasználhatóbb a "Su közép felett" volt is, nem volt vészes, legalább nem ordibált rajtam kívül senki. :) Viszont ha valaki repülőt lát akkor HASZNÁLJA A RÁDIO GOMBOKAT mert azzal sokkal többre megyek, mivel látom minimapon. Arrol nem is beszélve hogy TS-en addig se dumál.

    Hát kb ennyi. Tegnap kicsit felbaszott, hogy földről szedtek le folyton, ezért bocs. De látom értelmét a folytatásnak, mert skill az van. ,) Most már csak ésszel kéne használni.
  • mini
    #7362
    Biri, Neked pedig gratulálok!
    Azt elhiszem,hogy a baba szép, de a mondat folytatásában erősen kételkedek.
  • mini
    #7361
    Persze Danny,nem Te tehetsz róla,ezért nem is vállaltam,hogy repülök.Bocage leginkább az a pálya, ahova egy összeszokott csapat kell. Igaza van V1-nek: légvédelem,SA,vulkán stb. kezelése is legalább olyan fontos.. és ne felejtsük el a kommunikációt, ami elég halovány volt a ts en, ahogy hallgattam. Semmi pontos cél meghatározás (nem feltétlen a tüzérségre gondolok): ott jön a su :) . Ebből lehet tudni hol jön a su, hol a tank, hol a vulkán.
    Szerintem mindenekelőtt a bombázónak ki kell iktatni a vulkánt vagy a shilkát.
  • TS Zolly
    #7360
    Mit ér egy jó repcsis az SA-val szembe? Ha elsőre nem is de második alkalomra leesik mint a kemotoxos légy.



    saját vélemény:)
  • V1
    #7359
    Én ugy láttam ,hogy mi nem igazán használtuk ki a légvédelmi ágyúk, stingerek, vulkán adta lehetőségeinket ellentétben a NID-el. Nem tudjuk, ki hova milyen mapra jó még. Ez a kezdet, nem a vég. Iraki oldallal nem lesz gond szerintem. Bocage egy jól összeszokott csapatnak való map. Megoldjuk
  • FactorG
    #7358
    Egyébként meg szarok a farmra bazmeg megyek aludni!
  • V1
    #7357
    Azért mert van egy klánnak 2 jó repcsise, nekünk meg 4 esetleg mellé még vagy 6 közepes nem hiszem hogy melldöngetésre ad okot !! Elképzelhetettlen, hogy sorsoláson mindig kifogjuk, szal erre a mapra épiteni baromság. Az nagyon jó, hogy nincs talán még egy klán ennyi jó repcsissel, de ez édes kevés lesz oda. Össze lehet szokni idővel, és ennél csak jobb lehet.
  • FactorG
    #7356
    Kisnyuszi faszáé! Mert idegesítő és nem meccs közben kell megbeszélni. Egyébként ha tudom, hogy te vagy akkor nem basz fel az ideg, de aszittem nem Te vagy te maki!
  • FactorG
    #7355
    Örülök, hogy nem haragudtál meg. :) Ha érdekel a dolog, akkor néha nézz fel az irc-n a quakenet szerverre és gyere be a #bf.unreal1942 csatira. Nem tudom ilyen aNTi dolog lesz -e (lehet hogy csak klánok ellen lesz), de ha igen, akkor ott kiderül. ;)
  • V1
    #7354
    Nem akartam játék közben mondani, de nem vagy normális, ezt már tisztán látom ! Annyit mondtam, hogy nagyon jól nyomják a repcsit, mindent szétszednek vele. Erre kezded itt a sírást. Üldözési mániád van, csak tudnám miért?!? Kicsit vissza vehetnél !!!!
  • FactorG
    #7353
    Hát ott izzadtak szegények pedig my Flyin'DJ clan mate nem is volt ott. Lesz ez még durvább is. :)
  • Yan
    #7352
    és Valennek BSZN!!
  • Yan
    #7351
    ez igy totál korrekt, és mindjárt másként hangzik :)
    ha esetleg edző meccsre, az aNTiba kellenék, szivesen.
    /remélem, hogy annyi közöm lehet a játékhoz ;) /



    jaa, és bocs az off-ért, de most értem haza ;)
  • Max Damage
    #7350
    tudom jól! :) mit gondolsz miért a repölősök mindig a legrosszabbak egy klán szemében, s valyon miért ők azok akik soha nem csinálnak semmit? :D De azért No Flyon ahol csak repültünk odapörköltünk a fejüknek! ;)
  • Cobra.
    #7349
    A sima BF-esek is indultak vegyes csapatban, mert máshogy nem is tudtak volna jó eredményt elérni. Kérdezzétek BB-t vagy valamelyik de-st, de szerintem nem volt senkinek baja abból hogy összeválogatták a legjobb játékosokat egy csapathoz.
  • FactorG
    #7348
    Ezt az igét azért még kicsit terjeszd, mert ha balfasz a banda, akkor a végére mindig a repülős a hülye. ;)
  • Max Damage
    #7347
    utálni meg lehet, csak arra a 2 órára nem! :) De mondom olyan mint a publik: játszani mennek, nem veszekedni! :)
  • Max Damage
    #7346
    csak mondom hogy a ladder 4. helyén álló csapatot sikerült a válogatott ELSŐ MECCSÉN, mindnféle ÖSSZESZOKÁS NÉLKÜL hozni és megnyerni. Ha a csapat összeszokik és ha a magyar klánok megtanulnak bocage-n játszani akkor reményeim szerint sikerül jó eredményt hozni majd a kupában. Egyébként nem látom Droptable aggodásának okát, mivel minden klán maga gyakorol és éli életét. Szóval egyik klánt sem taszítjuk szét szerintem ha egy héten 2 órára 5 ember elmegy egy másik TS-re és játszik. VEhetjük úgy hogy mennek publikra játszani és gyakorolni erős ellenfelek ellen! :) Ez nem kell hogy érintse egyik klán belügyeit sem.
  • FactorG
    #7345
    Semmit sem értesz.
  • Adyy
    #7344
    Na ez is megvolt! Megtörtént az UHC első meccse a NID klán ellen. Bár vannak még hiányosságok bőven,de a csapatnak így is sikerült nyerni!
  • genRob
    #7343
    Nézzétek, abban az esetben ha nem megy a válogatott dolog akkor természetesen abbahagyjuk. De ne törjünk sztem túl korán pálcát felette. Az az egy biztos, hogy az OC nem ladder, csak erős cspattal lehet keresnivalónk ott. Ezért született az 5let, hogy válogatott legyen. Így a magyar szineket fényzhetjük majd, reményeink szerint.
  • DropTable
    #7342
    Amúgy meg az UCH-val valahogy nem tudok egyetérteni. Mindek az amúgy egészen jól működő klánokat a felbomlás felé taszítani egy ilyen "válogatott" csapattal ? Én azt gondolom van elég jó játékos itthon hogy minden klán tudjon belőlük magának szerezni megfelelő embereket a játékhoz. Akkor meg mindek az válogatott ??
    Annyira nem jó a "klánélet", hogy ezt még zülleszteni kellene. Induljon mindenki a maga nevében és nyerjen. De könyörgöm ne tegyünk tönkra több csapatot egyszerre egy ilyen ötlet miatt, ami azért nagyon nem lesz szerintem tartós.
    Tudjátok: sok ember, sok probléma....

    Meghát, hogyan útáljuk a másik klánt ha csak egy csapat van ?

  • Biriboy
    #7341
    Nehéz szülés egy nehéz esettől! Remélem tanultál valamit Kutya!!!! Ne menj fejjel a falnak!!