17064






  • Kaplan
    #7420
    Sziasztok! Tölteném a battlefield.hu mod gyüjteményéből a Desert Combat mod 0.5-t de nem található ez miért van?
    Valaki megtudná adni honnan tudnám még letölteni?
  • Me0w
    #7419
    Nem lehetne, hogy *player* -re kickeljen?
  • Valen
    #7418
    Mester01:

    1. pipáld be a punkbustert a multiplayernél

    2. ha ez megvan frissísd a punkbustert (bár elméletileg autómatán is frissítenie kéne)

    3. lehet hogy Player néven lépsz be, és akkor automatán kick-le a szerver
  • FactorG
    #7417
    Frissítsd a punkbustert.
  • Ninja
    #7416
    Legjobb tudomásom szerint nem vagy kirakva egyik szerverről sem! Ugyhogy keresd a problémát máshol! Ha nem találod, akkor BB'1' szerverén megtalálsz bennünket s segítünk!
  • TS Zolly
    #7415
    Fogalmam sincs. De ebbe a fórumba megkérdezheted.
    http://morfi.uw.hu/forum/index.php
  • Higher
    #7414
    Most nézem CB-n, hogy Vezerkutya a KoD-hoz és az FB-het is reggelve van. Jó lenne ha eldöntenéd melyik csapatot választod mielőtt vmi admin észre nem veszi és majd dönt a sorsod felett.
  • Mester01
    #7413
    Sziasztok!

    Miert van az ha folakarok meni a ( BB )Clan's DC.7 Publicra akor kapcsolodok es azt irja ki hogy Kicked from server.
    Nah mar most ez annyit jelent (szvsz) hogy kitetek a serverol UGYE? ha igen akor MIERT??

    Thx a valassszt elore is ;)
  • TS Zolly
    #7412
    Nem rossz! Sőt!
  • Mas-Thief
    #7411
    Ha van időtök, kukksi meg:

    Desert Combat Trailer ;-)

    Rövid DC video. 10MB
  • vezerkutya
    #7410
    aha
  • TheGOro
    #7409
    Sinclair te nagyon lámán nyomod! Azt kellet volna mondani hogy tőlem akciósan 8k ért megkapod!
  • TheGOro
    #7408
    Heee? nem mintha ebből bármit is értettem volna (ami természetesen az én hibám)m de ha azt mondod hogy 1 szerveren nem lehet szavazni, az elképzelhető mivel valószínűleg letiltották, de ha azt mondod hogy a szavazás ablak marad fenn, akkor bf reinstall... bla... bla... bla..
  • TS Zolly
    #7407
    Most öleb FB-s vagy nem?




    saját vélemény:)
  • Inferno
    #7406
    Sziasztok nekem problémám van a 0.7 desert el mert valami ( no vote map berlin tdm de nem birok szavazni az ott marad oszt játszani se áááááááá H E L P ! ! !
  • SinClaiR
    #7405
    Magyar szerverekre is.
    4 ezer Ft a CD galaxisban. Ennyit megér.
  • izb
    #7404
    Magyar szerverekre is??
  • Me0w
    #7403
    Eredeti kell mindenhova.
  • izb
    #7402
    Köszi!!Mind a három megvan,de mégse müxik!!
    Bf ből másolt van,és a bf patch felrakása,és crackelése után sem indul!!
  • FactorG
    #7401
    alap bf
    bf 1.6 patch
    dc 0.7
  • izb
    #7400
    Segitséget szeretnék kérni,abban a témában,hogy még régebben játszottam ezzel a játékkal,de azóta sok minden változott,és az alap Battlefilden kivül mi kell mostanság ahoz,hogy szereveren tudjak játszani??
    Ha valaki lenne olyan jó irja már le a folyamatokat a legelejétől!!
    Ja és ha letölteni való van,akkor a cimeket is megköszönném!!
  • FactorG
    #7399
    Megtörtént.
  • Deniboj
    #7398
    Változtasd meg.
  • FactorG
    #7397
    Nem tudom ki szórakozik ClanBase-en azzal, hogy megtudja a jelszavam, de szeretném ha tudná, hogy nagyon nem tetszik a dolog. Nem szeretnék azzal foglalkozni szabadidőmben hogy kiderítsem melyik barom próbálkozik ilyen szánalmas módszerekkel. Szóval easy.
  • genRob
    #7396
    :-)
  • TS Zolly
    #7395
    Mégicsak rövidebb mint az oszmabinladen
  • genRob
    #7394
    Zolly, úgy egy kcsit hosszú lenne:-)
  • TS Zolly
    #7393
    Vietnám?? Milyen játék az a vietnám?!
  • BurnBaby
    #7392
    tiszta mázli, h nem vietnamot játszotok - ott ennyi klánjelzés mellett már ki se férne a user neve :)
  • TS Zolly
    #7391
    Na akkor ezt egyelőre megúsztam:)

    Javaslat a válogatott tagjainak. A fő klán jelzését is hadjátok meg. Például: UCH:|:( BB ) Ninja.
  • Ninja
    #7390
    Semmit! Hiszen az a dolgod, ha ellenfél vagyok, hogy lelőj!
    De ugy sem hagyom! Ha egyszer még is sikerül, háromszor kapod vissza!:)
  • TS Zolly
    #7389
    Ok. Ugyis szeretem lelőni Ninját.


    Húú, ezért én mit fogok kapni a TS-en!
  • genRob
    #7388
    Igen a Ninja már tolta is velünk és a nem is rosszul (annyira) Azért mert nem nyomjátok a válogatottban, nincs és nem is lesz harag közöttünk. Ápoljuk a jó viszonyt továbbra is:-)
  • DonC
    #7387
    Feltehetőleg valami félreértés lehetett itt a kommunikációt illetőleg, tehát ami a vége: FRX egyenlőre nem szerepel a projektben, viszont sok sikert kíván a válogatottnak. Ha kell akkor aNTi szerepkőrbe szívesen jövünk ha éppen nincsen meccsünk (ez nekünk is edzés). Akár úgy is tudunk jönni, hogy a BB meg FRX összeáll 10v10-hez ha nincs elég ember (végülis úgy olvastam Ninja azt nyilatkozta segít ő is szívesen Nektek).

    üdv és sok sikert
    DonC
  • FactorG
    #7386
    Vaze, hogy én milyen árulkodós vagyok!
  • Higher
    #7385
    Rob, nem tudom miert mondta ezt MeOw, mi frx ami idonk van azt sajat csapatunknak szenteljuk es ez miatt ne legyen harag! :)
  • genRob
    #7384
    Hey!
    Emberek nem tudom ki mondta, hogy az frx-től csak egy vezetőt várunk ill ezt beszéltük volna meg válogatott ügyben. De a Meow azt mondta Danny.nek, hogy ezért nem jöttök. Ez nem igaz. Az frx-től valóban egy vezetőt IS vártunk de emellett minden klán maga dönti el, hogy mennyi játékost és milyet küld. Szóval az frx-et is várjuk sorainkba sőt sajnálojuk ha nem jöttök!
  • FactorG
    #7383
    Ha ez nem alkalom a berúgásra, akkor semmi. ;) Idd le magad és táncolj az asztalon, az a minimum! :D
  • Biriboy
    #7382
    Köszi Mini a gratulációt! És én is szép vagyok!! Vagy majd lásd meg péntek este, na akkor leszek igazán szép!!! Alig fogok hazatlálni, hisz ritkán iszok alkoholt!
  • FactorG
    #7381
    :)