17064






  • Kristo4o
    #7540
    ehh, nem vagyok jehova tanuja. Gondolom nem ezt a választ vártad.

    Nem gondoltam hogy felforr az agyvizetek egy kis tréfától. Gondolom nem éltétek túl, hogy szétnyomta a fórumot, nagy melót csináltam nektek igaz? elrontottam a játékotok? nem bírja a sávszélesség, vagy mi a bánat gondotok van?
  • CAD
    #7539
    Ok, ahogy erzed, lehet kicsit hijjan vagy komunikacios csatornaknak, ugyanis egyetlen kerdesem volt uzenetemben, valasz helyett szetbasztad a forumdesignt...
  • Kristo4o
    #7538
    jaj istenem mit tettem.

    na mindegy, valahogy majd csak túlélem, ha nem olvasod el.
  • Kristo4o
    #7537
    én is szeretlek benneteket.
  • CAD
    #7536
    Ird be rendesen bazdmeg, majd utanna elolvasom a behanyasod, hat tiszelj mar meg minket azzal, hogy ertelmes formaba hanyod ide a szarjaidat.
  • Me0w
    #7535
    Bravo. Bevallom inkabb egy 'kurva anyad' mint egy ilyen forumdizajn-szetnyomo faszkalap uzenet.
  • FactorG
    #7534
    Engem személy szerint nem zavar hogy valaki akit nem ismerek egy utolsó kis mocskosszájú tetű. Az a helyzet hogy leszarom. Te sem tudsz mást tenni. ;)
  • Kristo4o
    #7533
    ÁÁÁÁmen őő izéé ánem.
  • Kristo4o
    #7532
    Nem gyermekem.... de hát miből is gondoltad?
  • Kristo4o
    #7531
    Amúgy tényleg elszomorít, hogy ez úgy látszik csak engem zavar.
  • Kristo4o
    #7530
    deigenésezennelszeretnémfigyelmedbeajánlaniújkönyvünkbibliaháromcímmelmelymegjelentkazettaéscdformábanismostcsakakciósan9999forintérttudomnekedajánlaniismerdmegazújvallástazúrnakújötletetámadújtörténetrégiszereplőkvegyélmostháromakciósbibliahármatésmegnyerhetedagrafitszürkepápamobilt
  • Mossberg
    #7529
    Miért, a Jehova Tanúinak mi köze a valláshoz?
    :P
  • FactorG
    #7528
    Mé te pap vagy? Vagy mi? :)
  • Morfy
    #7527
    Nem. Ő mormon... :p
  • Morfy
    #7526
    Gyere a miénkre...ott megveheted búcsúcédula formájában! :)
  • CAD
    #7525
    Zavarhat, de minekutan az eszaki sarkon sem hokolnek hatra latvan, hogy minusz 30 van, így felesleges neked itt alszenteskedni.

    Tenyleg nem akarok belemenni semmilyen vallasi kerdesbe, de te veletlenul nem jehova tanuja vagy?
  • Kristo4o
    #7524
    Azért még zavarhat, és ahogy a olvastam nem voltam ezzel egyedül. Nemrég próbáltam cs-zni de nem igazán tudtam megbékélni a mocskosszájú mutáló tinikkel akikkel szinte minden szerveren összefutottam. Szerencsére a BB-szerveren kick jár a káromkodásért,ezért nem is nagyon találkozom vele. Én láma vagyok netes játékból, mást nem játszom csak bf-et. Az bosszant csupán, hogy ha otthon ezeket szóban ki merné ejteni anyu apu kivalagázná, és gép elé sem ülhetne egy hónapig, ha meg idősebb, akkor asszony kivágná mint azt a bizonyos macskát dolgát végezni. A Tíz a kedvenc parancsolataim...

    Nálunk a parókián 70 miatyánk és 25 rózsafűzér jár káromkodásért.
  • ghost cb
    #7523
  • CAD
    #7522
    Krisfot felesleges alszentkedni, nincs uj a nap alatt. Kb evek ota ez megy minden egyes netes jatekba, ha neked ez csak most tunt fel, akkor vagy nem volt bekapcsolva neked a chat szovegek megjelenese, vagy mostanra sikerult kiolvasni a 10 parancsolatot :)
  • CAD
    #7521
    Hat igazan nem akarok bantani senkit, de az FB klanbol lehet masoknak is el kellene olvasni, mert mintha u.a. ezekkel a kepekkel mar mas FB-s is felhozta volna a csiterezest.
  • Adyy
    #7520
    Köszi Me0w ez jól esett.
    Egyépként nem tudtam hogy el lehet tüntetni a hátteret a mapon.
  • Me0w
    #7519
    Hm, mielott szenne egeted magadat publicban, elolvashatnal egy Playing-Battlefield1942-How-To-t.
  • Lteebee
    #7518
    Csak a nagyot töröltem okés?
  • Adam5
    #7517
    Azt meg hogy/hol?
  • FactorG
    #7516
    Jaj ne bántsad már szegény degenerált kis pöcsjankót. Valószínűleg 12 éves szegény és másra még nem tudja rángatni a kezdeményét. ;)
  • U42MAD
    #7515
    Nekem is volt már ilyen. Javítanod kell a regedittel a regisztrációs adatbázisban.
  • genRob
    #7514
    Ez nagyon régi story.Tudhatnád, hogy ez már csak így megy
  • Adam5
    #7513
    Mitől van hogy én a BF-et eredetibe vettem meg és régebben simán neteztem most meg sehova sem enged fel mert "invalid cd-keyt" ír! hívjam fel a magyarországi forgalmazóját? a cd-keyt senkinek sem adtam oda!
  • Kristo4o
    #7512
    Ott komoly csapatmunka szokott lenni, az elit akármi klán szokott rajta nyomulni, nagyon ügyes repülősök. Sajnos a gépem kicsi a repkedéshez, viszont a föld levegő raki gyakorláshoz hibátlan az a pálya. Mindíg a gyengébb oldalra állok, mert ott jön jó sok ellen a hatótávolságba és jókat lehet gyakorolni rajtuk. Ott tényleg tiszta játék megy mindíg.
  • Cobra.
    #7511
    Jó, csak a CTF-hez kell rendes csapatmunka. Vagy inkább ott is csak a Dogfight megy?
    Egyébként csak azért vagyok "repülős", mert ott kevesebb a nálam erősebb játékos és több esélyem van a túlélésre Ha nincs repülő, akkor se vagyok elkeseredve, tankkal is tudok harcolni, csak a gyalogos harcot nem szeretem, mégis volt már hogy benntmaradtam Berlinen vagy LV-n és bent voltam az első 3-ban. Szóval az ellenfelektől függ, hogy miben vagyok jó.
  • Kristo4o
    #7510
    Te repülős vagy ha jól tudom. Én egy német szerverre járok fel, a Kampfgruppe DUNAUWALZER nevűre. CTF no fly megy rajta, non stop. Komoly repülősök járnak oda, szinte mindíg vannak rendfentartók rajta, de amúgy sincs sok rendbontás.
  • Cobra.
    #7509
    Tegnap kb 5 percet voltam a Bb szerveren Battleaxe-on, de mivel megint full camp volt, ezért megint hanyagolom egy darabig azt a szervert. Nem értem, hogy a normális magyar játékosoknak miért nem lehet egy bfhu-s szervert fenntartani. Mostanában még a német szerverek között is jó ideig kell keresgélnem mire találok (már ha találok) olyan szervert, amin egy jót lehet játszani. Ott is folyamatos a dtk, a basecamp vagy egyszerűen olyan ember viszi el a járművet, aki meghal mielőtt 1 lövést is leadott volna. A csapatarányokról nem is beszélve (és itt nem a létszámarányról beszélek).
  • Kristo4o
    #7508
    Nevetségesek és szánalmasak azok az emberkék, akik TEAMS!-et kiabálnak míg vesztésre állnak, da ha az ő csapatuk áll nyerésre, vagy vannak többen, csenben hallgat, de az istennek sem jönne át. Nem mondok nevet, ha olvassa tudja kiről beszélek.

    Na, félreértés ne essék abszulute nem húznak fel ezek a dolgok, csupán a véleményem írtam le.
  • Kristo4o
    #7507
    Amúgy az url-ről levettem már ezt a giga képet, de úgy látszik ez kevés...
  • Kristo4o
    #7506
    Dehogy, csupán repkedtek a jó magyar szavak. Hihetetlen, hogy ezt otthon nem lehet lerendezni, miért kell beírogatni ilyet, engem nagyon zavar. Tutira szétrúgnák a seggét ha otthon megengedné ezt magának, én meg persze olvassam a káromkodásait.


    Hát én ezt a beillesztést picit elnéztem, de már írtam moderátornak, hogy szedje ki.
  • ghost cb
    #7505
    Ez nagyon szemét. Káromkodik? Pff... De Te mindent megtettél
    Egyébként cheatelt? Vagy miért vagy felháborodva?
  • Kristo4o
    #7504
    Hihetetlen, hogy nem bírtam feltenni értelmes méretben, ezért mindenkitől bocsánatot kérek.
  • Kristo4o
    #7503
    Éjjel mikor hazaértem felmentem a BB szerverre, azonnal ezeket bírtam készíteni. Nem kenyerem az árulkodás, de az érintett úriembert figyelmeztettem, hogy ha nem hagyja abba, berakom a képeit, erre azt válaszolta, hogy kíváncsi lesz kit érdekel ez egyáltalán.




    Most már engem is érdekel ki mit szól hozzá.
  • Cobra.
    #7502
    Ja, amit írni akartam eredetileg, hogy találkoztam egy nagyon durva pilótával, a neve -=[POD]=- Blackhart. Ha látjátok, jobb, ha nem ültök repülőgépbe, helibe meg pláne nem
  • Cobra.
    #7501
    Most néztem meg, ha a minimap transparency-t felrakod 100%-ra, akkor csak a zászlók és egységek látszanak.